Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

565

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na palcu zabaw w Warszawie. Aktywistki pomimo zabezpieczenia terenu przez policję do czasu przyjazdu dalszych służb, chciały wypuścić dzika na miasto, bo "nie jest agresywny"...

potworzak21
potworzak21
potworzak21
z
tvn24.pl
dodany: 25.04.2026, 06:39:42
  • #
    warszawa
  • #
    ekologia
  • #
    dzik
  • #
    absurd
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Jestem szczurem.
FrankDelgado
z jestemszczurem.pl
  • 32
Szczury
FrankDelgado
z gazetawroclawska.pl
  • 21

Komentarze (177)

najlepsze

PrezydentUSA
PrezydentUSA
PrezydentUSA
25.04.2026, 07:40:41 via Wykop
  • 249
Dzik nie jest. Aktywistki są.
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
25.04.2026, 16:57:32 via Wykop
  • 22
@PrezydentUSA: Ten robot mógł by się zająć dzikami i tymi babochłopami
Czerwone_Stringi - @PrezydentUSA: Ten robot mógł by się zająć dzikami i tymi babochło...
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
25.04.2026, 20:04:35 via Wykop
  • 41
@Czerwone_Stringi: :)
fonderal - @Czerwone_Stringi: :)

źródło: main_16jaki_kraj_taki_terminator_ny_panek

Pobierz
  • Odpowiedz

Latarenko
Latarenko
25.04.2026, 11:13:37 via Wykop
  • 159
Według unijnego prawa odławianych dzików nie można wywozić z powrotem do lasu tylko trzeba zastrzelić ze względów epidemiologicznych.
Jak ktoś się z tym nie zgadza to znaczy, że jest przeciwko Unii Europejskiej.
A jak wiadomo jak ktoś jest przeciw UE ten ruska onuca.

Oni oczekują, że pro-unijny Trzaskowski to co zrobi?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog
25.04.2026, 08:43:45 via Wykop
  • 154
Głupota i brak wyobraźni tych aktywistów poraża.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....i
K.....i
konto usunięte 25.04.2026, 09:30:09 via Wykop
  • 45
@Xagog: Aktywistek*. Widocznie mają Żukowską za autorytet.

https://www.facebook.com/oficjalnezeroo/videos/dlaczego-dziki-nie-skolonizowa%C5%82y-europy-pyta-anna-maria-%C5%BCukowska-/2240864979675651/
  • Odpowiedz
zbiegok
zbiegok
zbiegok
25.04.2026, 16:34:16 via Wykop
  • 10

Komentarz usunięty przez moderatora

malkontent
malkontent
25.04.2026, 13:00:15 via Android
  • 90

Komentarz usunięty przez moderatora

arcxa
arcxa
25.04.2026, 14:09:27 via Wykop
  • 40
@malkontent: no niestety, część społeczeństwa nadaje się tylko do kopania ziemniaków, ale ktoś im zaszczepił takie szkodliwe idee jak równość, dał prawa wyborcze i internet. a to w dłuższej perspektywie działa tylko na ich szkodę z czego oni sami nawet nie są świadomi.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
25.04.2026, 18:53:36 via Wykop
  • 1
@BialyDzik: spotykasz ich częściej bo Cię nie unikają jak kobiety.
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
25.04.2026, 13:33:09 via Wykop
  • 58
Dlaczego celebryci i aktywiści mają takiego p-------a na punkcie dzików? Dziś na fb widziałem wpis jakiejś baby, że człowiek nie powinien ingerować w naturę i zostawić takie zwierzęta w spokoju. Ci ludzie kierują się tylko emocjami, a nie rozumem. I później mamy w sejmie takie partie jak lewicę…
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
25.04.2026, 15:27:27 via Android
  • 27
@Restrukturyzacja: bo to głównie baby? Generalnie kobiety nie umieją w logiczne i krytyczne myślenie.
  • Odpowiedz
phantom-love
phantom-love
25.04.2026, 17:57:41 via Wykop
  • 12
@Restrukturyzacja: przypominają im zarośniętych imigrantów albo Hiszpanów
  • Odpowiedz

mrjetro
mrjetro
25.04.2026, 09:47:45 via Wykop
  • 55
źródło
mrjetro - źródło

źródło: Screenshot 2026-04-25 at 11-47-12 (2) Miasto Legnica - Uwaga W piątek na ogródkach działkowych w... Facebook

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

phantom-love
phantom-love
25.04.2026, 17:56:10 via Wykop
  • 26
@mrjetro: on się tylko bawi
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
25.04.2026, 11:11:34 via Wykop
  • 47

Komentarz usunięty przez moderatora

Makarow
Makarow
25.04.2026, 16:51:53 via Android
  • 25
@KingaM: to juz zakrawa pod jakąś tragikomedie,

Polacy juz są r-----------i w swoim kraju przez:
- n--------h bogoli w swoich d--------h bmkach
- n--------h patusiarzy-kiboli
- straumatyzowanych Ukraińców/gruzinów
  • Odpowiedz
CybernetycznyMozgKorwina
CybernetycznyMozgKorwina
25.04.2026, 18:08:29 via Android
  • 20
@KingaM: oni sa pop.......
CybernetycznyMozgKorwina - @KingaM: oni sa pop.......

źródło: 1000014833

Pobierz
  • Odpowiedz
paramedix
paramedix
paramedix
25.04.2026, 17:01:26 via Wykop
  • 35
Gdzie jest Maja Ostaszewska? Jest nowe profilowe?
paramedix - Gdzie jest Maja Ostaszewska? Jest nowe profilowe?

źródło: jestemzdziekiem

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
25.04.2026, 20:12:10 via Wykop
  • 11
@paramedix: Ta stwora reklamuje rossmanna. Na widok jej ryja mdli mnie.
  • Odpowiedz
PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
25.04.2026, 12:37:15 via Wykop
  • 26
Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kly. Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo szybko znika. Tak kiedyś uczyli.

Najwidoczniej musi paru ludzi stracić zycie(najlepiej aktywistki broniące dzikow) żeby ludzie nie podchodzili do nich jak do milutkich łagodnych zwierzątek. W każdej chwili mogą nas poturbowac albo zabić jeśli poczują się zagrożone.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

debiec
debiec
25.04.2026, 17:01:04 via Wykop
  • 20
Czyżby sama Dorotka zaszczyciła swoją osobą?
debiec - Czyżby sama Dorotka zaszczyciła swoją osobą?

źródło: 1000062001

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Diabolic
Diabolic
25.04.2026, 20:03:39 via Wykop
  • 1
@debiec: Dorota Weltmaister? Ja bym uważał, ona ostatnio poluje na hejterów. W pracy ich dopada. Zmiłuj się, usuń ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3147
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2951
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2561
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2503
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2264
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia