Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debiec

debiec

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 8877
  • Znaleziska 8638
  • Mikroblog 239
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 4

1327

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Departament Kontroli Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia wszczął w poniedziałek kontrolę w Warszawskim Szpitalu Południowym - dowiedziała się Wirtualna Polska. To reakcja funduszu na doniesienia medialne o pracy koordynatora SOR w tym szpitalu, lekarza Dawida Kacprzyka, który jest również warszawsk

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.06.2026, 12:44:48
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    afera
debiec
debiec 16.06.2026, 07:59:00 via Wykop
  • 20
debiec

źródło: 1000064469

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

385

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 16:44:18
  • 96
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
debiec
debiec 16.06.2026, 07:58:30 via Wykop
  • 57
debiec

źródło: 1000064469

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

30

Absurdy BRYTYJSKIEJ służby zdrowia

Absurdy BRYTYJSKIEJ służby zdrowia

Boli cię kolano? Paracetamol. Boli cię głowa? Paracetamol. Czekasz na wizytę od czasów panowania królowej Wiktorii? Paracetamol. W dzisiejszej Herbatce z Bekonem zaglądamy do świata brytyjskiej służby zdrowia, gdzie czas płynie inaczej, kolejki mają własny kod pocztowy, a paracetamol bywa przedstawi

Ginoles
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 14:15:47
  • 11
  • #
    angla
  • #
    zdrowie
debiec
debiec 16.06.2026, 07:34:50 via Wykop
  • 10
No spoko. Miałem robioną siatkówkę W Sheffield. Diagnoza w czwartek, a w poniedziałek operacja. Po operacji soczki, kanapeczki. Lekarz i pielęgniarka co 3 godziny przy łóżku, czy wszystko porządku. Na wypisie pytali czy ktoś mnie odbierze. Mówię, że nie bardzo. To ci mi mohameda zamówili jakieś 60km. Pytam go, to ile? A ten, że nie nic bo szpital zapłacil. Jedynie co to dostałem list, że mam się wstawić w szpitalu u siebie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Kochamy Stany Zjednoczone, ale nie jesteśmy jakąś republiką bananową" - dodał.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 12:26:29
  • 29
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    iran
debiec
debiec 16.06.2026, 06:15:41 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

debiec
debiec 16.06.2026, 06:16:46 via Wykop
  • 11
@MiKeyCo: dokładnie. Świetny był przykład kiedy bibi miał wpaść do Polski. Te mendy z wiejskiej to prawie się rozpłakały ktory go lepiej ugości xD

293

Koniec z mieszkaniami socjalnymi dla imigrantów w UK. Pierwszeństwo dla weteranó

Koniec z mieszkaniami socjalnymi dla imigrantów w UK. Pierwszeństwo dla weteranó

Brytyjska partia Reform UK pod wodzą Nigela Farage'a zapowiada drastyczne zmiany w polityce migracyjnej i mieszkaniowej. Cudzoziemcy mają całkowicie stracić dostęp do brytyjskich mieszkań socjalnych pierwszeństwo mają mieć weterani i wieloletni rezydenci. Co więcej, imigranci (w tym obywatele UE),

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 08:44:31
  • 104
  • #
    uk
  • #
    wiadomosci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
debiec
debiec 15.06.2026, 10:24:24 via Wykop
  • 19
@Magiczna_Yulka: otóż to. To kolejny populista, wielki faradz z salonów. Tak naprawdę on nie chce nic zmienić, a jedynie utrzymać status quo. Coś jak u nas popisowcy. Jedyna partia jaka może co w tym kraju zmienić to RESTORE. Chociaż dla UK jest już za późno, jedynie co tam ratować to gospodarke żeby biali mogli zasuwać na czornych I leni. Jeśli tego nie ogarną wkrótce to jeszcze bardziej wszystko pogrąży się
debiec
debiec 15.06.2026, 10:24:36 via Wykop
  • 77
debiec

źródło: 1000064416

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

83

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Wszystkie aktywa zgromadzone na osobistych kontach inwestycyjnych powyżej limitów (100 tys. zł i 25 tys. zł) miałby być objęte nowym podatkiem od wartości aktywów. A poniżej tych limitów brak będzie opodatkowania. Ale oprócz zwolnień przewidzianych dla OKI podatek Belki nadal działa

freedomseeker
z
forsal.pl
dodany: 14.06.2026, 09:24:38
  • 85
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    banki
debiec
debiec 14.06.2026, 17:19:58 via Wykop
  • 17
Lewacki POpis w akcji. Byle zabrać, byle oszwabic, byle zakazać i ograniczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debiec - Lewacki POpis w akcji. Byle zabrać, byle oszwabic, byle zakazać i ograniczyć...

źródło: 1000064374

Pobierz
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

debiec
debiec 15.06.2026, 08:48:32 via Wykop
  • 1
@Amogus213769: oni cie cały czas okradają, a ty pytasz gdzie xD
debiec
debiec 15.06.2026, 09:01:46 via Wykop
  • 0
@Amogus213769: czy ty udajesz głupiego czy naprawdę jesteś? chociażby ten artykuł daje do zrozumienia, że wyciągają pazerne ręce po oszczędności ludzi...
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debiec
debiec 14.06.2026, 18:38:14 via Wykop
  • 0
Matka pasiorem lala ale przynajmniej jestem twardy jak stał, no i szacunek mamusia ma. Teraz to się wychowuje bezstresowo i to prowadzi do ludzi którzy są nieogarnięci życiowo.. Taka prawda.
  • Odpowiedz

69

Fragment odnośnie odbudowy Ukrainy

Fragment odnośnie odbudowy Ukrainy

Pamiętacie jak to nasza małpiarnia polityczna obiecywała że nasz kraj zarobi na odbudowie Ukrainy. No to wygląda że będzie jak zawsze. Polska straciła kasę zarobią inni

Mehatron
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 16:52:58
  • 15
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
debiec
debiec 14.06.2026, 17:23:34 via Wykop
  • 7
No cóż szkodzi obiecać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

152

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic w celu wysłania ich na prawie pewną śmierć na front.

DziobakPepe
z
streamable.com
dodany: 14.06.2026, 15:52:57
  • 110
  • #
    ukraina
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
debiec
debiec 14.06.2026, 16:56:17 via Wykop
  • 5
@Buko_von_Krossig: baby na pierwszy front. Chciały równego uprawienia? To w kamasze, a nie dupami na OF czy innym sniadymi bolcu jeździć.

1624

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 216
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
debiec
debiec 13.06.2026, 22:19:47 via Wykop
  • 283
Jak chcą to potrafią.Gnębić białych mężczyzn. UK jak zwykłe na propsie za gnębienie swoich obywateli
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

debiec
debiec 13.06.2026, 22:21:26 via Wykop
  • 297
@kami888: trzeba wykopywać ale szkoda strzępić sobie ryja.. lewacko komunistyczny kraj przeciwko własnym ludziom. WEF jest dumna ze swojego pieska WANKERA.
debiec
debiec 14.06.2026, 08:12:08 via Wykop
  • 2
@odrzutowakuchenka: centro prawica z nazwy jak pis i prawica xD Oni mają tylko piękne slogany na potrzeby kompanii, a potem działają jak szkodniki na szkodę swoich krajow.
debiec
debiec 14.06.2026, 08:13:47 via Wykop
  • 6
@maciej-mmmmm:
Czyli memy jednak nie kłamią xD
debiec - @maciej-mmmmm:
Czyli memy jednak nie kłamią xD

źródło: 1000064374

Pobierz
debiec
debiec 14.06.2026, 08:27:08 via Wykop
  • 9
@FeyNiX: zgadza się. Do tego właśnie doprawdzilo lewactwo. Najezdzcy mają więcej praw niż wlasni obywatele. To jest w ogóle jakaś abstrakcja.
debiec
debiec 14.06.2026, 10:57:28 via Wykop
  • 2
@Cztero0404: to kolejny problem, że te małe patusy są bezkarne.
debiec
debiec 14.06.2026, 16:45:14 via Wykop
  • 2
@Misio_Pysio1: przy okazji podmienieni przez sniadych i czornych. Durne baby nie pomagają bo chętnie się mieszają z takim obsrancami.

2963

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
debiec
debiec 14.06.2026, 09:49:19 via Wykop
  • 139
@dziacha: bez zmian.
debiec - @dziacha: bez zmian.

źródło: 1000064403

Pobierz
debiec
debiec 14.06.2026, 13:47:46 via Wykop
  • 2
@MatkaGracz: https://politykazdrowotna.com/artykul/konfederacja-chce-reformy-n1508114

26

Starmer: Nie odejdę z funkcji premiera, odrzucam wezwania do dymisji

Starmer: Nie odejdę z funkcji premiera, odrzucam wezwania do dymisji

Brytyjski premier Keir Starmer zadeklarował, że będzie walczył o pozostanie na stanowisku, wbrew apelom części własnej partii, by podał się do dymisji. W piątkowej rozmowie z BBC odrzucił też krytykę, że zaniedbuje finansowanie obronności.

znin
z
bankier.pl
dodany: 12.06.2026, 19:21:39
  • 16
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    swiat
debiec
debiec 14.06.2026, 12:07:40 via Wykop
  • 0
Mają na niego haki. Podobno "roommate" i te sprawy. Reprezentuje interesy WEF. Wanker pieprzony. Jest beszczelny i arogancki. Drugi siedzi w Londynie. Te same zachowania, gadki. Nie zapomnę jak klekal przed czornym, a za białym kazał uspokoić nastroje głupi lewak.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Polak pobity w Brukseli. Chciał odzyskać krzesło, został oskarżony o rasizm

Polak pobity w Brukseli. Chciał odzyskać krzesło, został oskarżony o rasizm

Do ataku doszło po tym, jak mężczyzna próbował powstrzymać kradzież wyposażenia swojego lokalu. Napastnicy, chcąc usprawiedliwić agresję, zaczęli wykrzykiwać w stronę Polaka fałszywe oskarżenia o rasizm, co błyskawicznie podburzyło zgromadzony tłum.

MCz89
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.06.2026, 10:36:39
  • 7
  • #
    polska
  • #
    belgia
  • #
    emigracja
debiec
debiec 14.06.2026, 11:42:13 via Wykop
  • 4
@andrzej67: tam już jest, a nie robi się.

492

86 lat temu z Tarnowa do Auschwitz dotarło 728 Polaków. Pierwszy transport

86 lat temu z Tarnowa do Auschwitz dotarło 728 Polaków. Pierwszy transport

14 czerwca 1940 roku Niemcy wywieźli 728 polskich więźniów z tarnowskiego więzienia do obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Wśród nich byli żołnierze kampanii wrześniowej, studenci i działacze podziemia niepodległościowego. Wojnę przeżyło tylko 325 z nich. Dziś Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Obozów.

real_scoria
z
auschwitz.org
dodany: 14.06.2026, 08:13:57
  • 37
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    auschwitz
  • #
    rocznica
  • #
    wwii
  • #
    niemcy
debiec
debiec 14.06.2026, 09:10:57 via Wykop
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

debiec
debiec 14.06.2026, 09:45:48 via Wykop
  • 9
@Milegodniawszystkim: lol. Skąd masz pewność, że liczba nie jest zaniżona? Wiem, przeczytałeś to w internecie. Wątpię, żebyś kiedykolwiek wziął jakaś książkę do ręki... Z tego co zauważyłem po wpisach to wolisz brać przyrodzenie kolegów niż coś co ma jakokolwiek wartość intelektualną.

49

Niskie poczucie własnej wartości.

Niskie poczucie własnej wartości.

Cześć mam 18 lat I od kilku lat mam duży problem z własnym poczuciem wartości i czuje się jak życiowy nieudacznik który w życiu nic nie potrafi.Wynika to najprawdopodobniej z tego,że w szkole zawsze mnie gnębiono i każdy mi wmawiał uczniowie/nauczyciele,że wszystko robię źle itp. Dlatego chciałbym a

bartek-wozniak768
z
wykop.pl
dodany: 14.06.2026, 07:36:06
  • 52
  • #
    gotowanie
  • #
    kuchnia
  • #
    jedzenie
  • #
    pytanie
  • #
    przepisy
  • #
    heheszki
debiec
debiec 14.06.2026, 09:22:36 via Wykop
  • 9
Zacznij czytać książki, idź na siłownię, spacery. Zajmij głowę i miej w------e kto co myśli. Spróbuj zmienić myślenie o 180 stopni. Odklej się od matki bo ona cię krzywdzi, potem znajdziesz jakąś p0lke i będziesz miał te same schematy. Kolejna będzie cię wykorzystywać. Wszystko co robisz, rób dla siebie i z myślą o sobie. Pozdrawiam
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

324

Wielka Brytania zatrzymała rosyjski tankowiec

Wielka Brytania zatrzymała rosyjski tankowiec

Komandosi Total Marines wspierani przez RAF dokonali przejęcia tankowca z "floty cieni" który omijając sankcje transportował rosyjską ropę. Statek zatrzymano na czas śledztwa.

KubaGrom
z
bbc.com
dodany: 14.06.2026, 07:10:53
  • 27
  • #
    wielkabrytania
  • #
    rosja
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
debiec
debiec 14.06.2026, 09:19:27 via Wykop
  • 6
@konkarne: no nie gadaj. Wszech potężny fiutin planuje atak na kraje NATO, a Europa się trzęsie xD To już, już, już, zaraz, za moment jak uderzy. Politykom kanaliom jest na rękę trzymanie motlochu w strachu i przy okazji walowanie pieniążków podatników ¯\(ツ)/¯

799

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

W programie kłamstwo nie przejdzie padły skandaliczne słowa, które z ofiar ludobójstwa na Wołyniu czynią sprawców. Dr Kazimierz Wóycicki, przedstawiany w programie jako ekspert, ogłosił publicznie, że Armia Krajowa i UPA to dwie równorzędne armie narodowowyzwol

Helix
z
youtube.com
dodany: 13.06.2026, 21:29:50
  • 145
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    tvp
  • #
    polityka
debiec
debiec 14.06.2026, 09:17:15 via Wykop
  • 13
Dej, dej, dej ma sentyment do zbrodniarzy. Niech nikt nie da się zwieść w co oni grają.
debiec - Dej, dej, dej ma sentyment do zbrodniarzy. Niech nikt nie da się zwieść w co...

źródło: 1000064376

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

678

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
debiec
debiec 14.06.2026, 07:59:41 via Wykop
  • 1
@Korda: zło wcielone. To widać po mordzie...

1636

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 200
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
debiec
debiec 14.06.2026, 07:48:56 via Wykop
  • 6
Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby jutra miało nie być. Lekarze wychodzą z takiego założenia patrząc na zarobki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

50

Siły USA do obrony Europy poszły pod nóż. Wyciekła lista. Są wielkie cięcia.

Siły USA do obrony Europy poszły pod nóż. Wyciekła lista. Są wielkie cięcia.

Waszyngton zarządził cięcia sił wsparcia europejskiego NATO, które idą dalej niż się wcześniej mogło wydawać. Ujawnia przy tym szczegóły redukcji. Samo ograniczanie liczby żołnierzy rotacyjnych to jedno. Dużym problemem jest wycofywanie obietnicy trzymania w ciągłej gotowości ciężkiego sprzętu.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 13.06.2026, 13:00:22
  • 29
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
debiec
debiec 14.06.2026, 07:47:08 via Wykop
  • 3
Grunt, że dla zydkow jest pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • Gardze lewakami, bez napletkami,ruskimi i innym roznymi dewiantami :-) Ps. Uwielbiam kiedy pękają dupy koszerno-lewackiej moderacji po wpisie ujawniającym prawdę. Wiecie co robi stara admina? :-)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.01.2025

    Złotousty
  • Gadżeciarz
    od 05.02.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking