Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jabol6000

jabol6000

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9359
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 9325
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 16
jabol6000
jabol6000 19 godz. i 1 min temu
  • 2
#mecz #heheszki
jabol6000 - #mecz #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 15.06.2026, 14:08:37
  • 0
Coś się stanie, jeśli wybiję stary obóz przed otrzymaniem runy teleportacyjnej?
#gothicremake #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
15.06.2026, 14:46:36 via Wykop
  • 1
@jabol6000: można, gdyby to było złe to inaczej innos by świat stworzył
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
15.06.2026, 21:08:41 via Android
  • 0
@jabol6000: Wybiłem ich w 5 rozdziale, nikt mi runy nie dał xD
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 14.06.2026, 13:55:38
  • 1
Kurde, byłem na polowaniu i pomyliłem nowicjusza z wężem błotnym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic #gothicremake
jabol6000 - Kurde, byłem na polowaniu i pomyliłem nowicjusza z wężem błotnym ( ͡° ʖ̯ ...

źródło: 1000011540

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
14.06.2026, 13:56:50 via Wykop
  • 14
@jabol6000: Napijesz się, naćpasz się bagiennego ziela, a wypadek i tak by się zdarzył
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
15.06.2026, 11:47:57 via Wykop
  • 2
@jabol6000: masz zadatki na myśliwego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.06.2026, 19:19:12
  • 4
#gothic #gothicremake
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten mechanizm skrzynek się podoba. Tutaj zapiski do skrzyni Rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #gothic #gothicremake
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten me...

źródło: IMG_1407

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 14.06.2026, 10:22:17 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: imo na mistrzu przynajmniej 2 zapadki powinny być samodzielne i wtedy byłoby git
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 13.06.2026, 18:02:32
  • 0
Pytanko: czy jeśli gramy starym obozem, wątek bandytów jest w którymś rozdziale poruszany?

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32
13.06.2026, 18:14:10 via Wykop
  • 2
@jabol6000: chyba tylko żeby pogadać z tym Quentinem. Przynajmniej ja tak miałem. Ktoś wie czy da się jakoś dołączyć do nich? Czy są dla nich misje? Zrobili fajnie ten obóz bandytów i głupio że tam się nic nie dzieje
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 13.06.2026, 10:52:44
  • 3
Ale mnie w-----a ta kula ognia... ლ(ಠ_ಠ ლ)

#gothicremake #gothic #zalesie
jabol6000 - Ale mnie w-----a ta kula ognia... ლ(ಠ_ಠ ლ)

#gothicremake #gothic #zalesi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000
Autor
13.06.2026, 11:08:18 via Wykop
  • 0
@KwiatyZla: no tak, ale nie była wycelowana perfidnie w ścianę, więc imo mogłaby już przenikać przez takie "przeszkody"
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 11.06.2026, 07:00:27
  • 1
Takiego dziwnego exploita znalazłem: jeśli mamy przy sobie tylko 2 żuwaczki, można je w nieskończoność dawać Cor Kalomowi w zamian za 1 esencję many.

#gothicremake #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke
11.06.2026, 08:58:59 via Wykop
  • 2
@jabol6000: to lepiej nie sprawdzaj co się stanie, jak przypniesz rude do paska eq i zaczniesz kupować u sprzedawców
  • Odpowiedz
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
11.06.2026, 12:58:20 via Wykop
  • 0
@Niggalke: kusiło mnie to, bo mi rudy mocno brakuje xDD
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 05.06.2026, 20:33:58
  • 161
Twoja stara zamiata błoto na placu targowym
#gothicremake #gothic
jabol6000 - Twoja stara zamiata błoto na placu targowym
#gothicremake #gothic

źródło: ts

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
05.06.2026, 20:41:13 via Wykop
  • 145
@jabol6000: to Pani Premier Kopacz jak ci nie wstyd
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
05.06.2026, 22:02:52 via Wykop
  • 20
@DalaCiLama: pomyliła ścierwojady z dinozaurami i myślała, że żyły razem z ludźmi xD
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
05.06.2026, 18:26:50
  • 2
Ale otwieranie zamków mnie w-----a xD
#gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 05.06.2026, 19:15:36 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: tragedia, co to ma być w ogóle?
  • Odpowiedz
jan55555
jan55555
jan55555
05.06.2026, 17:01:51
  • 180
Długi czas oczekiwania dobiegł końca

#gothic #gothicremake
jan55555 - Długi czas oczekiwania dobiegł końca

#gothic #gothicremake

źródło: dlugi czas oczekiwania dobiegl konca

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 05.06.2026, 17:02:52 via Wykop
  • 5
@jan55555: Kilof w dłoń i za Gomeza!
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
30.05.2026, 17:45:41
  • 14
Ciekawostka numer 2: Arsenal gra w czerwonych koszulkach, po więcej ciekawostek, zaobserwuj profil
#mecz
Mariuszzuk - Ciekawostka numer 2: Arsenal gra w czerwonych koszulkach, po więcej ciek...

źródło: 1000012353

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 17:47:04 via Wykop
  • 1
@Mariuszzuk: dzień dobry, chciałbym kupić subskrypcję premium deluxe
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 17:05:43
  • 1
W 2. połowie musi się coś odpoerdolić: karny, czerwo albo jakiś pato-kretyn wbiegnie na boisko.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olsnienie
olsnienie
olsnienie
30.05.2026, 16:58:33
  • 3
#mecz
olsnienie - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 16:59:17 via Wykop
  • 0
@olsnienie: nabita
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 16:19:32
  • 0
#mecz

Karny?

  • Tak 59.6% (31)
  • Nie 40.4% (21)

Oddanych głosów: 52

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matewoosh
matewoosh
30.05.2026, 16:20:32 via Android
  • 2
@jabol6000: karny jest jak sędzia gwiźnie
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 16:08:18
  • 1
Nie wierzę xD a już miałem pisać, że czekamy na pierwszą s---------ą setkę przez niemieckie drewno.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 15:42:47
  • 1
Drużyna najlepiej atakująca vs drużyna najlepiej broniąca, czyli ten mecz teoretycznie pokaże, czy w LM ważniejszy jest atak czy obrona.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000
Autor
30.05.2026, 15:43:42 via Wykop
  • 0
@Ashurbanipal: i Arsenal win
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
30.05.2026, 15:41:38
  • 4
#mecz
Zobacz, Enrique cały czas się stara, no bo
Obrońcy Tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową
Zniszczę wszystkich
Zobaczysz, Enrique miasto wyczyści
Z tych, którzy są nie najsyst, ale y-łorst
Wielka-Polska-Betonowa - #mecz 
Zobacz, Enrique cały czas się stara, no bo
Obrońcy Ty...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 30.05.2026, 15:43:20 via Wykop
  • 1
@Wielka-Polska-Betonowa: łooooo
  • Odpowiedz
red7000
red7000
24.05.2026, 20:28:21
  • 1
Ale meltdown Cremonese walczącego z Como o utrzymanie i to przy stanie 1-2. 3 czerwone, 2 dla rezerwowych.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabol6000
jabol6000 24.05.2026, 20:29:07 via Wykop
  • 0
@red7000: Co tam się odwaliło?
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000 21.05.2026, 03:51:55
  • 122
#heheszki #gry
jabol6000 - #heheszki #gry

źródło: 1000008635

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5
21.05.2026, 05:16:28 via Wykop
  • 10
@jabol6000: married to debuff
Married i father z byle kim to tez kazdy glupi umie
Businessman o ile nie succesful to tez c--j
Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy
21.05.2026, 05:51:11 via Wykop
  • 64
Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)


@T0pi5: "Posiadam swoją posiadłość – domek drewniany".
Glikol_Propylenowy - >Co najwyzej home owner tu cos znaczy (o ile nie jest w spadku)
...

źródło: krzysztof-kononowicz-1-1-1408x1000

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking