Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

674

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
siepomaga.pl
dodany: 23.04.2026, 20:34:04
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    cancerfighters
  • #
    rakcontent
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Cancer Fighters - Ciągle tutaj jestem (diss na raka)
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z youtu.be
  • 14
Słucham 9 dni dissu na raka żeby pomóc dzieciom z Fundacji Cancer Fighters
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z youtu.be
  • 9

Komentarze (155)

najlepsze

qubas89
qubas89
qubas89
23.04.2026, 21:35:02 via Wykop
  • 112
Jak bedoes to łaczysko i populista to trzeba przyznać, że potrafi pociągnąć za sobą ludzi i ma w c--j oddany fanbase. No i przynajmniej obrócił to w coś dobrego tym razem. Ale kawałków nie sprawdzę raczej.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qubas89
qubas89
qubas89
24.04.2026, 08:24:34 via Android
  • 2
@xqwzyts: to prawda, można go lubić lub nie, sprzeczać się o jego umiejętności ale charyzmy mu nie brakuje. Wczoraj wszedłem z ciekawości na ten stream i tak jak mówisz, nie znałem tam nikogo.
  • Odpowiedz
Diabolic
Diabolic
24.04.2026, 20:13:07 via Wykop
  • 0
@krykoz: w alfabecie nie ma słów...
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
24.04.2026, 09:19:02 via Wykop
  • 106
Jak już sie wszyscy bawią w AI to i ja się zabawie:

Cancer Fighters – liczby ze sprawozdań finansowych (2018–2024):

➡️ Przychody łącznie: ~16.8 mln zł
➡️ Pomoc (działalność statutowa): ~10.3 mln zł
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytr0netx99
cytr0netx99
24.04.2026, 10:57:43 via Wykop
  • 79
@zwora: nie muszą się z tego tłumaczyć ;) po prostu jest pozycja w rozliczeniu a co za nią się kryje to już tajemnica rodzinna (cały zarząd tej fundacji to rodzina o tym samym nazwisku :D)

polacy kochają takie historie
  • Odpowiedz
mstasiek
mstasiek
24.04.2026, 13:25:29 via Wykop
  • 41
@soSNax: jak koszty administracyjne to prawie 50% to tak, to dużo. To w ogóle można nazwać fundacją?
  • Odpowiedz
Kanusz_Morwin_Jikke
Kanusz_Morwin_Jikke
24.04.2026, 09:03:07 via Wykop
  • 44
Może dzieci to nie wyleczy, ale za to utrzyma wielu nierobów.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytr0netx99
cytr0netx99
24.04.2026, 09:58:29 via Wykop
  • 29
@Kanusz_Morwin_Jikke: polacy mają tą swoją naiwność i gen frajerstwa bardzo mocno zakorzeniony. łatwiej tu z kogoś zrobić jelenia niż jeleniowi uświadomić, że nim jest. sprawdziłem sprawozdania tej fundacji i 50% wydają na siebie. ta akcja to będzie ich złoty strzał :))) a i cały zarząd tej fundacji to rodzinka
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
24.04.2026, 13:58:13 via Wykop
  • 11
@soSNax: no i ciągle wychodzi, że do beneficjentów trafia 50%, administracja 25% i pozostałe ok 25%. znajdź jeszce co tam te pozostałe i gdzie 1,5M sie rozchodzi. WOŚP przeznacza 90% na pomoc bezpośrednią.
  • Odpowiedz
rampapa
rampapa
rampapa
24.04.2026, 07:38:04 via iOS
  • 31
Fajna inicjatywa, każdy pieniądz się przyda. Jedna rzecz tylko mnie zastanawia, ile nasi politycy przepierd**laja pieniędzy. WOŚP działa ponad 30 lat, zbiórki małe i duże. Ile jeszcze ludzie oprócz podatków które są dorzucane do wszystkiego ‚będą musieli wydawać bo politycy muszą się najeść
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pwone
pwone
24.04.2026, 08:39:44 via Wykop
  • 5
@rampapa: roczny budżet NFZ to 200 000 000 000 zł. Jakieś śmieszne 10 000 000 zł czy nawet 300 000 000 zł z WOŚP to jest nic.
  • Odpowiedz
ubijakitopiel
ubijakitopiel
24.04.2026, 08:43:25 via Wykop
  • 4
Fajna inicjatywa, każdy pieniądz się przyda. Jedna rzecz tylko mnie zastanawia, ile nasi politycy przepierd**laja pieniędzy. WOŚP działa ponad 30 lat, zbiórki małe i duże. Ile jeszcze ludzie oprócz podatków które są dorzucane do wszystkiego ‚będą musieli wydawać bo politycy muszą się najeść


@rampapa: obecni wygrali wybory mówiąc, że zlikwidują tubę propagandową PISu (TVP) i przekażą te 3,5mld na onkologię. Nic z tego nie zrobili, przeprogramowali propagandę na swoje potrzeby
  • Odpowiedz
fairchild
fairchild
24.04.2026, 20:46:06 via Wykop
  • 21
nie wspieram żadnych zbiórek w internecie bo 99% to scam. tym bardziej jeżeli prowadzi go polski jutuber lol
ludzie są strasznie naiwni, ale nie moja kasa więc nic mi do tego.

i jeszcze jak widzę ryj tego banana friza to mnie na wymioty bierze.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Deprarept
Deprarept
Deprarept
24.04.2026, 21:16:08 via Wykop
  • -8
@fairchild: ok boomer
  • Odpowiedz
Walec016
Walec016
Walec016
24.04.2026, 23:03:51 via Wykop
  • -8
@fairchild: Spoko, nie każdy musi mieć 5 zł na koncie
  • Odpowiedz
Turbator
Turbator
24.04.2026, 11:40:56 via Android
  • 19
Gdyby ktoś po prostu był ciekawy, jaki to jest procent całkowitych wydatków na onkologię w Polsce, to jest to 0,04%
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fairchild
fairchild
24.04.2026, 20:57:30 via Wykop
  • 15
@Nunino: tak, tylko, że ok 45% z tej sumy pójdzie na "administracje" xDDDDDDDDDDD
organizatorzy tylko zacierają ręce bo im więcej zbiorą tym więcej zarobią xD
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
24.04.2026, 22:02:59 via Wykop
  • 2
@Turbator: tymczasem ludzie umierają prawie w 50/50 na raka lub choroby układu krążenia.
Wszystkie inne przyczyny zgonu to mały procent pomiędzy.
Jak na śmiertelność tych chorób to skany onkologiczne powinny być jak comiesięczny fryzjer.
  • Odpowiedz
Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
25.04.2026, 03:14:05 via Wykop
  • 10
2026 rok i nadal jakieś przygłupy wpłacają na fundacje xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wyntel
wyntel
wyntel
24.04.2026, 08:47:54 via Wykop
  • 10
Czy ta organizacja jest non profit i publikuje pełne fakturki ? w statucie nic o tym nie ma ale za to jest punkt o możliwości inwestowania tych pieniążków na różnych instrumentach finansowych.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snuq
Snuq
24.04.2026, 19:18:58 via Wykop
  • 8
@wyntel: obecnie buora prawie 40% zebranej kwoty na cele statutowe... xD
  • Odpowiedz
ChciwyASasin
ChciwyASasin
24.04.2026, 07:10:57 via Wykop
  • 10
Nie znam typa, ale chwali się, że zebrał taką kasę i to pójdzie na walkę z rakiem, a nie do swojej kieszeni.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mejcik98
Mejcik98
Mejcik98
24.04.2026, 08:31:10 via Wykop
  • 6
@4mja: Pieniądze idą bez prowizji na subkonta siepomaga lub od razu do fundacji :)
  • Odpowiedz
Snuq
Snuq
24.04.2026, 19:21:11 via Wykop
  • 17
@ChciwyASasin: lol polowa z tego trafi do rodzinki z tytułu działalności statutowej xD
  • Odpowiedz
neuromancer
neuromancer
25.04.2026, 05:37:30 via iOS
  • 8
neuromancer

źródło: IMG_6854

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2597
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2452
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2342
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1919
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1765
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia