Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
apo

apo

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15354
  • Znaleziska 12996
  • Mikroblog 2358
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11

503

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Odwiedzam Rybnik, wyciągam kamerę i natychmiast są pretensje. Ochroniarz krzyczy, nakazuje natychmiastowe wyłączenie sprzętu, jest mocno pobudzony, agresywny a w dodatku łamie przepisy Prawa o Ruchu Drogowym. A policja? Policja też te przepisy łamie i to przy karaniu kierowców za ich wykroczenia! Ws

elemel90
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 17:10:00
  • 58
  • #
    audytobywatelski
apo
apo 04.05.2026, 10:15:49 via Wykop
  • 2
@Wouxus: Przecież się zainteresowali wprowadzając bubel prawny zakazujący fotografowania i filmowania ale po krytyce się z niego wycofali ograniczając do minimum. Za często wychodziło jak służby nie znają prawa, są źle wyszkolone i nadzorowane. To są te elity polityczne które niektórzy na wykopie uwielbiają ;)

312

Za co naprawdę skazano Weronikę K.

Za co naprawdę skazano Weronikę K.

Historia ułaskawionej przez prezydenta Karola Nawrockiego Weroniki K., matki trójki dzieci, która miała być namawiana do aborcji, nie jest taka, jak przedstawiały ją media, prawicowi politycy i działacze pro-life. Rzeczpospolita dotarła do uzasadnienia wyroku sądu.

lobo
z
rp.pl
dodany: 29.04.2026, 06:05:12
  • 92
  • #
    aborcja
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    prolife
  • #
    klamstwaprawakow
  • #
    polityka
apo
apo 29.04.2026, 09:41:45 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: Powinien ale nie dla polityków ;) Ogólnie nam brakuje rozwiązań w których społeczeństwo mogłoby odwołać wyroki i decyzje na każdym poziomie. Sędziowie jacy w PL są już widzieliśmy, to się nie sprawdza.
Już lepsze byłoby wyroki w blockchain podejmowane przez całe grupy sędziów. Takie rozwiązanie zresztą istnieje, ubija to próby przekupstwa, znajomości i układy.
apo
apo 29.04.2026, 09:53:45 via Wykop
  • 0
@Elaviart: W komunie to społeczeństwo miało coś do powiedzenia? Demokracja to komunistyczny wymysł, fajne.
apo
apo 29.04.2026, 12:11:01 via Wykop
  • 2
@Elaviart: Demokracja narodziła się w starożytnych Atenach (V w. p.n.e.) jako system bezpośredni, w którym obywatele osobiście decydowali o sprawach państwa. (gr. dḗmos „lud”, krátos „władza” – dosł. „rządy ludu, ludowładztwo”. Nie ma tam rządów pośredników.
Demokracja jest technicznie teraz możliwa, a nadpisywanie głosów wybrańców jak najbardziej możliwe.
Co do rewolucji bolszewickiej polecam poczytać trochę więcej np. kto Lenina wspierał finansowo. Rewolucje nie dzieją się praktycznie samodzielnie i nie są
apo
apo 29.04.2026, 18:06:36 via Wykop
  • 0
@Elaviart: Lenin jak i bolszewicy finansowe wsparcie miał i udawanie, że ono nie istniało to skrajne niedouczenie. Niemcy w przeliczeniu na teraz wpompowali w nich ponad miliard dolarów. Sam Lenin nie był motłochem i to nie byłarewolucja motłochu, tak samo jak we Francji. Motłoch wykorzystuje się do osiągnięcia celów politycznych. Zawsze działaj w tle służby które organizują działania operacyjne i destabilizacje.
https://archive.org/details/Germany-and-Revolution-in-Russia-1915-1918/mode/2up

Także podawanie rewolucji jako przykładu demokracji - świetna
apo
apo 30.04.2026, 09:45:23 via Wykop
  • -2
@Elaviart: Jak wychodzisz założenia, że połowa ludzi to debile, to jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma sensu. Nie istnieje żaden argument który przekonałby Cię do jakichkolwiek demokratycznych rozwiązań. To się nazywa fanatyzm. Szkoda mojego czasu na fanatyka. Pozostań przy szczycie swoich demokratycznych rozwiązań skorumpowanych pedofilii na smyczy obcych służb. Nic lepszego nie masz.

613

Rozejm z Libanem, a Izrael atakuje, giną ratownicy i dzieci

Rozejm z Libanem, a Izrael atakuje, giną ratownicy i dzieci

Formalne zawieszenie broni obowiązuje od 16 kwietnia. W Madżdal Zun zginęło 6 osób, w tym 3 członków obrony cywilnej podczas akcji ratunkowej. W Dżwaji kolejny izraelski nalot: 1 zabity i 15 rannych, w tym 5 dzieci. Premier Libanu mówi o zbrodni wojennej.

Pan_od_Internetu
z
forsal.pl
dodany: 29.04.2026, 09:46:27
  • 25
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    swiat
  • #
    liban
apo
apo 29.04.2026, 13:02:15 via Wykop
  • 4
Taktyka jest prosta, mówią rozjem, stawiają warunki nie do zaakceptowania, potem mogą mówić, że druga strona zerwała, a przy okazji rozwalają sobie w spokoju cele. Powtórz. ;)

43

Prezes Chery o fali upadku chińskich marek: "To już się zbliża"

Nastąpi upadek chinskich marek samochodwych. Niestety nie jest to dobra wiadomość, to celowa polityka chinskiego rzadu, która wychodowała na subwecjach mnóstwo producentów. A teraz planuje mechnizmem rynkowym ich przesiac. Wiec jak planujesz zakup chinczyka uwazaj, bo czesci nagle znikna.

topikPajak
z
msn.com
dodany: 29.04.2026, 07:56:55
  • 50
  • #
    motoryzacja
  • #
    chiny
  • #
    auta
  • #
    uwaga
apo
apo 29.04.2026, 10:15:10 via Wykop
  • 11
@Sikor12: Raczej kupią na AliExpress. Tam nawet znajdę części do zachodnich marek, których już nie ma albo kosztują wielokrotnie więcej.
Realnie - lepszy moduł do kamer 360, lepsze kamery, dodane w gratisie nagrywanie i wejście na kartę SD.
Lepszy moduł android auto i szybsze ładowanie.
Moduły do zasilania kamer , setki adapterów i przejściówek.
Inne wyświetlacze.
Przyciski i gniazda USB do
wscieklykabanos
wscieklykabanos
27.04.2026, 10:20:18
  • 2099
#polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://streamable.com/re8fyr

https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629
wscieklykabanos - #polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://stream...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apo
apo 27.04.2026, 14:40:07 via Wykop
  • 1
@wscieklykabanos: Ja pierd... gość powinien dożywotnio stracić uprawnienia.
  • Odpowiedz
apo
apo 27.04.2026, 14:43:53 via Wykop
  • 2
@ekektrykpozdalnym: System ESP jest od 1995 dobrze działał już wtedy, miałem okazje kiedyś niestety przetestować jak mi ciężarówka połowę pasa na zakręcie zajęła.
Tutaj jeszcze autobus poboczem poleciał...
  • Odpowiedz

669

Patologiczni policjanci zmyślili prawo i brutalnie je na mnie egzekwowali! To ju

Patologiczni policjanci zmyślili prawo i brutalnie je na mnie egzekwowali! To ju

Bieruńscy policjanci z garnizonu śląskiego wymyślili prawo w okolicach kopalni Ziemowit, następnie postanowili je egzekwować i brutalnie mnie zaatakowali nie mając kompletnie racji! Gdy się dowiedzieli jak bardzo są w czarnej d*pie, kontynuowali upokarzanie mnie i trzymanie w kajdankach przez kilkad

Deno1989
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 23:25:39
  • 55
  • #
    nelegalna
  • #
    pa
  • #
    patologiczni
  • #
    policjaci
  • #
    zniszczyli
  • #
    prawo
apo
apo 27.04.2026, 09:25:33 via Wykop
  • 0
@Eponhall:
Od 12 sierpnia 2025 r. zakaz fotografowania nie będzie już obejmował enigmatycznie określonych „obiektów szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa lub obronności państwa”.
Został ograniczony tylko do jednostek wojskowych i obiektów służb specjalnych, o ile zostaną specjalnie oznakowane.
Został ograniczony tylko do jednostek wojskowych i obiektów służb specjalnych, o ile zostaną specjalnie oznakowane.
Został ograniczony tylko do jednostek wojskowych i obiektów służb specjalnych, o ile zostaną specjalnie
apo - @Eponhall: 
Od 12 sierpnia 2025 r. zakaz fotografowania nie będzie już obejmowa...

źródło: Screenshot 2026-04-27 at 11.24.43

Pobierz
apo
apo 27.04.2026, 09:27:25 via Wykop
  • 1
@gupi_ja: Więcej wyświetleń = więcej osób uczy się jakie ma prawa. Win Win
apo
apo 27.04.2026, 09:40:54 via Wykop
  • 1
@gupi_ja: Jak inaczej mają poznać? Edukacji z prawo nie ma w szkole, przepisy są tylko publikowane i jak widać nawet służby ich nie znają ani dziennikarze. ;)
apo
apo 27.04.2026, 14:32:26 via Wykop
  • 1
@Eponhall: Jedynym debilem w tej dyskusji jesteś Ty. Podałem Ci konkretne przepisy które obowiązują, to nie jest opinia, to jest stan prawny. Zbłaźniłeś się po całości i pokazałeś, że przepisów nie znasz, czytać i słuchać ze zrozumieniem nie potrafisz. Sam bełkoty wyprodukowałeś. W rzyci mam Twoją listę.

480

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu. "Motocyklista z zakazem prowadzenia. Rowerzysta na elektryku 1.5 promila alkoholu." Obaj trafili do szpitala 25.04.2026 Mielec

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 27.04.2026, 08:19:45
  • 129
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    mielec
apo
apo 27.04.2026, 09:42:42 via Wykop
  • 10
@konkarne: Tak w temacie humorystycznie https://www.youtube.com/watch?v=Rh8kUdyUO08 ;)
apo - @konkarne: Tak w temacie humorystycznie https://www.youtube.com/watch?v=Rh8kUdy...
reaction_c
reaction_c
reaction_c
27.04.2026, 05:14:33
  • 968
WItam serdecznie #samochodoza #konfitura, widzów #polsat, miłośników #parkowanie W ramach wymiany kulturowej parę słów o parkowaniu w takim kraju jak Szwajcaria (już kiedyś robiłem podobny wpis, ale w temacie śmieci).

Zacznijmy od tego, że bezpłatne miejsca parkingowe w #szwajcaria to coś jakby jednorożec - właściwie nie ma. Strefy parkowania są wyraźnie oznaczone, a do ich oznaczania używa się 3 kolorów:
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apo
apo 27.04.2026, 09:16:27 via Wykop
  • 4
@reaction_c: U nas przede wszystkim brakuje ochrony prawa własności, nie tylko w kwestii miejsc parkingowych. Twoje miejsce parkingowe i brak środków do jego odzyskania, twoje mieszkanie i pasożyt może je zająć, ktoś Ci zabije na drodze jadąc na czołówkę lub na pasach i chodzi sobie wolno, a z urzędu odszkodowania często są niższe niż dniówka lekarza. Ludzkie życie i własność w tym kraju nie ma żadnej wartości i nie jest
  • Odpowiedz

2064

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

To będziecie mieć od pierwszego!

Login_login
z
infor.pl
dodany: 24.04.2026, 07:29:31
  • 609
  • #
    podatki
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    nieruchomosci
apo
apo 24.04.2026, 10:07:52 via Wykop
  • 0
@Aleale2: Na łeb upadłeś. Ktoś dziecku kupi kawalerkę na studia, albo małżeństwo z 2 małymi mieszkaniami każdy 1 wnosi, tyle żeby móc 1 zostawić dla dosłownie 1 dziecka (A powinniśmy mieć po 3-5 bo dzietność leci nam na katastrofę demograficzną), a Ty chcesz ich okradać.
apo
apo 24.04.2026, 10:50:45 via Wykop
  • 2
@Aleale2: A dlaczego ktoś ma nie mieć prawa do mieszkania po ślubie? Całe życie z----------z, spłacasz kredyt i masz jeszcze płacić podatek od tego, że jesteś pracowity. Większość Polaków jedzie na kredytach i od pierwszego do pierwszego, nie stać ich na dodatkowe opłaty za sam fakt istnienia.

458

"40 Izraelczyków przekroczyło granicę i chciało założyć osiedle w Syrii"

Pokaż treści 18+

"40 Izraelczyków przekroczyło granicę i chciało założyć osiedle w Syrii"

"Ponad 40 izraelskich osadników, powiązanych ze skrajnie prawicową grupą Pionierzy Baszanu, przecięło ogrodzenie graniczne i weszło na terytorium Syrii, próbując założyć tam przyczółek żydowskiego osiedla. Zostali zatrzymani przez armię i aresztowani. To kolejna próba utworzenia osiedla..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 23.04.2026, 03:34:52
  • 74
  • #
    syria
  • #
    zydzi
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
apo
apo 23.04.2026, 08:03:48 via Wykop
  • 1
@SirJames: Mają praktycznie wszystkie kluczowe stanowiska i większość polityków którzy nie są ich nagranych przez służby.
Mają zorganizowane sposoby niszczenia każdego, kto się im sprzeciwia i są w tym bardzo skuteczni.
Mają także mocne relacje z Chinami i Indiami.
dcichon
dcichon
20.04.2026, 06:18:44
  • 985
Problemy w USA: pomarańczowa małpa z brzytwą rujnuje ekonomicznie kraj
Problemy w Rosji: reżim zabiera ludziom dostęp do neta
Problemy w UE: jak już przyczepiliśmy nakrętki do butelek to teraz przydałoby się móc zmienić baterię w telefonie

#polityka #bekazprawakow
dcichon - Problemy w USA: pomarańczowa małpa z brzytwą rujnuje ekonomicznie kraj
Prob...

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apo
apo 20.04.2026, 13:11:44 via Wykop
  • 0
@dcichon: Bateria w telefonie ale wtedy nie będzie można 100% czasu szpiegować bez dodatkowego, zapasowego źródła zasilania ;) Co ta UE taka dziwna ;)
  • Odpowiedz

655

Bogaci zakazują Airbnb u siebie, bo "pijani turyści niszczą prestiż"

Bogaci zakazują Airbnb u siebie, bo "pijani turyści niszczą prestiż"

Artykuł przypomina, jak elity dbają o spokój. W luksusowych apartamentowcach (Złota 44, Cosmopolitan, Hoża 42) najem na doby jest rygorystycznie zakazany w regulaminach. Deweloperzy wprost przyznają: rotacyjni goście niszczą części wspólne i obniżają wartość budynku.

Famine
z
rp.pl
dodany: 20.04.2026, 10:02:55
  • 150
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    airbnb
  • #
    deweloperuch
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
apo
apo 20.04.2026, 11:30:26 via Wykop
  • 32
@Szinako: @LudzieToDebile Już pisałem więc tylko przeklejam
https://wykop.pl/link/7853151/strefy-wolne-od-airbnb-nawet-50-tys-kary-za-zlamanie-nowych-przepisow/komentarz/134612839/i-bardzo-k-dobrze-szukasz-swojego-miejsca-na-ziemi-dorobisz-sie-duzego-telewizora-i-dwojki-dzieci-a-sasiad-inwestor-nakupuje-piec-mikroapartamentow-i-#134613361

Tacy goście potrafią być cholernie uciążliwi w całym obiekcie czy osiedlu. Dam Ci przykład, jest basen/sauna/siłownia i parking. Właściciel okłamuje gości, że ten parking można wykorzystać, ciągle któryś z mieszkańców nie ma gdzie parkować przez jego gości, blokują/utrudniają wyjazd pomimo zakazów, policja nigdy nie przyjeżdża.

Na siłowni ginie sprzęt, z sauny nie potrafią korzystać, nie myją się przed, wchodzą w plastikowych ubraniach, pomimo instrukcji
@apo +177
@Olek0808: Dlatego, że to nie jest tylko kwestia budowlana, tacy goście potrafią być cholernie uciążliwi w całym obiekcie czy osiedlu. Dam Ci przykład, jest basen/sauna/siłownia i parking. Właściciel okłamuje gości, że ten parking można wykorzystać, ciągle któryś z mieszkańców nie ma gdzie parkować przez jego gości,
więcej

414

Jak Private Equity przejmuje popularne kanały na yt

Jak Private Equity przejmuje popularne kanały na yt

Film o tym jak popularne kanały na yt zostają przejęte przez fundusze inwestycyjne i zmieniane na kanały produkujące masowo filmy, często z pogorszoną jakością materiałów.

znin
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 11:36:13
  • 96
  • #
    youtube
  • #
    ciekawostki
  • #
    gielda
  • #
    veritasium
  • #
    usa
  • #
    pieniadze
apo
apo 20.04.2026, 08:57:07 via Wykop
  • 0
@smk666: To już dawno ograno robiąc serie zależnych spółek i koncentracji nie widać, a finalnie CEO jednej linii lotniczej, w której udziały ma np. BlackRock, nie będzie przecież konkurował z linią którą ma Vanguard, jak obie mają tych samych udziałowców i własne akcje ;) I to samo zrobią wszystkie linie, więc finalnie będą walczyć tylko z tymi, które są jeszcze niezależne od nich.

683

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

Na koniec 2025 roku było w Polsce zaledwie 85 tys. ofert pracy. Jak na tej wielkości państwo to jest katastrofa. W Polsce ciężko znaleźć i zmienić pracę. Poza dużymi, najlepiej rozwiniętymi miastami nie ma praktycznie żadnej pracy na rynku.

dolina_korupcji
z
ssgk.stat.gov.pl
dodany: 19.04.2026, 22:26:00
  • 263
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    januszebiznesu
  • #
    emigracja
  • #
    rynekpracy
apo
apo 20.04.2026, 07:40:56 via Wykop
  • 2
@luke-mat: Poczekaj jak ktoś zacznie faktycznie zarabiać, a jednocześnie spadnie konsumpcja wszystkiego, to będzie koszmar.

1228

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Kierowca sam na siebie kręci bata, ponieważ lubi chwalić się swoją brawurą, wrzucając filmy na TikToka oraz Instagrama. Tym razem został nagrany.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 09:02:50
  • 152
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
apo
apo 19.04.2026, 17:15:55 via Wykop
  • 0
@tyrystor_TO220: Są progi które jak jedziesz przepisowo nie przeszkadzają, a opadają jak łamiesz przepisy. U nas tych rozwiązań brakuje.
apo
apo 19.04.2026, 17:35:36 via Wykop
  • -1
@staszaiwa: Jak Ci śniegu nasypie za dużo zwykły też nie działa. Te progi się opuszczają po wykryciu przez radar przekroczenia prędkości, ujemna temperatura nie jest żadnym problemem, a drogi się odśnieża. Szwecja ma takie więć Twoje obawy są zbędne ;)
Jeżeli chodzi o nienewtonowskie ciecze, to w najgorszym wypadku będziesz miał klasyczny próg, a przy dobrej temperaturze taki co nie każe zwykłego kierowcy. Win Win

462

UWAGA NETIA próbuje wyłudzić pieniądze za niby niezwrócony sprzęt!

UWAGA NETIA próbuje wyłudzić pieniądze za niby niezwrócony sprzęt!

Ale sie zagotowalem, siedze od ponad 2 tygodni za granica i wlasnie dostalem wczoraj info ze na adres zamieszkania dostalem list z Netii... I co się okazuje?, ze NETIA i ze mnie próbuje bezpodstawnie wyłudzić ponad 110 zl za niby niezwrócony sprzęt po rozwiązaniu umowy. Tylko źle trafili bo w okresi

Camis
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 16:31:28
  • 87
  • #
    netia
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
  • #
    prawo
  • #
    internet
apo
apo 17.04.2026, 08:57:40 via Wykop
  • 9
@ArnoldZboczek: Dzięki właśnie szukam dostawcy i wiem z kogo nie korzystać.
jmuhha
jmuhha
16.04.2026, 04:52:26
  • 92
Wytłumaczcie mi co ludzie robią w takich chatach 150m? Na cholerę ludziom takie molochy?( ಠ_ಠ)
jmuhha - Wytłumaczcie mi co ludzie robią w takich chatach 150m? Na cholerę ludziom ta...

źródło: 1000026368

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apo
apo 16.04.2026, 15:45:07 via Wykop
  • 0
@jmuhha: LOL Poza wielopokoleniowym domem - to jest przy okazji mało - można mieć garaż ponad 70 mkw w obrysie żeby się auta mieściły + mały warsztat. ;)
  • Odpowiedz

47

Bandycki manewr kierowcy zawodowego

Bandycki manewr kierowcy zawodowego

Bandyckie zachowanie kierowcy zawodowego, wyprzedzanie na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych, podwójnej ciągłej, no i ta prędkość...

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 15.04.2026, 10:03:38
  • 25
  • #
    polska
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
apo
apo 16.04.2026, 09:46:47 via Wykop
  • -1
@CREATE_USER: Koleś wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściu, a podwójna ciągła tam jest przy wylocie z miejscowości z prostego powodu, sieroty drogowe takie jak Ty nie ogarniały, że na wylocie z miasta każdy przyspiesza, źle oceniały sytuację kompletnie ignorując fakt ,że za chwilę ktoś będzie leciał 90km/h i się nie zmieszczą. On też by się nie zmieścił gdyby kierowca busa nie zareagował. Niestety takich jak Ty nie da się nauczyć przewidywania
apo
apo 16.04.2026, 11:00:38 via Wykop
  • -1
@CREATE_USER: Dokładnie traktujemy kierowców jak kompletnych debili i nie bez powodu. Odnoszę się do podwójnej później przed wjazdem do miasta. Jak widać kierowca ciężarówki kompletnie źle ocenił dystans, busa zmusił do hamowania. Przy wjeździe hamować mogą za znakiem lub w ostatniej chwili, co jest akurat częste. Czasami jest przerywana sam z tego korzystam, ale jak widzę niektórych idiotów to doskonale rozumiem, dlaczego urzędnicy potrafią z niej zrezygnować. Koleś totalnie złamał
apo
apo 16.04.2026, 11:27:47 via Wykop
  • -1
@CREATE_USER: Typowy debil za kierownicą jest typowy, nadal nie rozumie co poszło nie tak. Właśnie przez takich debili ograniczenia się pojawiają. Jakbyś włożył 1 minutę w w research to byś zobaczył moje wpisy o wolności ;) Ja jestem za wolnością ale nie dla kretynów, którzy powinni tylko na pieszo chodzić. Chce korzystać z życia, a nie zostać skasowany przez debila tirem, bo jemu się śpieszy i ma w dupie wolność
apo
apo 16.04.2026, 14:06:03 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: No typowe p---------e twoje, ja mam dluzej prawko niz ty pewnie dziecko żyjesz. Nie masz żadnych argumentów, jak każdy samochodowy seba który robi za cegłę do gazu, a potem płacze i s-------a jak ostatnia p---a jak kogoś potrąci.
Samulej
Samulej
16.04.2026, 03:35:23
  • 971
Samulej

źródło: image_picker_AB47C69C-F3D9-4CD4-A171-E6A743C1FBD4-24829-000002EF9CE3A4B5

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apo
apo 16.04.2026, 09:14:18 via Wykop
  • 1
@Bover: Tak samo jak fakt, że BiBi przez lata sponsorował Hamas i za każdym razem kiedy miało dojść do utworzenia jakiegokolwiek rządu po stronie Palestyńczyków, Hama to rozwalał ;)
  • Odpowiedz
apo
apo 16.04.2026, 10:04:32 via Wykop
  • 1
@lycaon_pictus:
https://www.jpost.com/israel-news/article-847599,
https://www.jpost.com/israel-news/benjamin-netanyahu/article-815186,
https://www.jpost.com/arab-israeli-conflict/netanyahu-money-to-hamas-part-of-strategy-to-keep-palestinians-divided-583082
https://www.nytimes.com/2023/12/10/world/middleeast/israel-qatar-money-prop-up-hamas.html
tak można bez końca, nie ma najmniejszej szansy, aby nie wiedział. Zwłaszcza, jak pośrednicy mu nie ufali i kazali wręcz się pod
apo - @lycaon_pictus:
 https://www.jpost.com/israel-news/article-847599,
 https://www...
  • Odpowiedz
apo
apo 16.04.2026, 10:54:22 via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: Nie ma też możliwości żeby w tak małym kraju tak długo nikt nie zareagował.
Polska policja szybciej przyjeżdża na zdarzenie. Przez cały kraj wzdłuż można w ~5h:30m przejechać wzdłuż.
Przecież helikopterem to kilkanaście minut maks powinno być na reakcje.
  • Odpowiedz

438

Podaj dane - ciąg dalszy

Podaj dane - ciąg dalszy

Filmuję Cargo przy lotnisku. Awanturę wszczyna agresywna i arogancka ochrona, przyjeżdżają 2 radiowozy, policja próbuje mnie legitymować, ale nie mam zamiaru podawać danych. Wokoło pełno fatalnie zaparkowanych samochodów więc do akcji włącza się @konfitura_w_akcji

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: 15.04.2026, 14:15:27
  • 105
  • #
    audytobywatelski
  • #
    audyt
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
apo
apo 15.04.2026, 16:22:34 via Wykop
  • 82
Tyle lat gość działa, a oni dalej nie wiedzą, przepisów które powinni znać nie znają. W tym tempie "edukacji" to Audyt Obywatelski do emerytury będzie miał materiały.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.08.2025

    Rocznica
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Mikroblogger
    od 04.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking