Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
matti-nn

matti-nn

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45433
  • Znaleziska 7457
  • Mikroblog 37976
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 82
Notakaprawda
Notakaprawda
20 godz. i 22 min temu
  • 6
Typowa lewica jest typowa.
#bekazlewactwa
Notakaprawda - Typowa lewica jest typowa.
#bekazlewactwa

źródło: 1000032453

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 20 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@Notakaprawda: taka prawda. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn 19 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Notakaprawda: ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
don-tadeo
don-tadeo
wczoraj, 02:53:06
  • 0
Hej, takie pytanie - czy wykop.pl to strona głównie prawacka czy jednak lewacka?

Blizej mu do InfoWars czy jednak bliżej do Reddita?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn wczoraj, 02:54:49 via Wykop
  • 0
@don-tadeo: odkad bialek jest w radzie mediow nawrockiego to zdecydowanie prawacka
  • Odpowiedz
ara6ka
ara6ka
wczoraj, 01:51:00
  • 3
#przegryw
ara6ka - #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn wczoraj, 01:53:26 via Wykop
  • 1
@ara6ka: 12 lat ma a brzmi jak wydane wczoraj
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 23:00:27
  • 0
#primemma

zamiast komentatorów bot czytający chat:

  • tak 83.6% (51)
  • komentatorzy lepsi 16.4% (10)

Oddanych głosów: 61

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frescozord
frescozord
frescozord
przedwczoraj, 23:01:11 via Wykop
  • 2
@matti-nn: tego menela z fightsport powinni w-----c w p---u
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
przedwczoraj, 12:43:58
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 12:49:10 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: taka sama nagonka co na Polaków w latach 90. że złodzieje i brudasy.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 13:11:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 21:14:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
przedwczoraj, 12:08:33
  • 8
#polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał
CipakKrulRzycia - #polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał

źródło: 1000000837

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 12:58:02 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: mój prezydent. (。◕‿‿◕。)

  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
przedwczoraj, 12:44:10
  • 1
patrze na tą grafike. Mysle ze teoretycznie(!) i przy dobrych wiatrach gdyby nie 2wś z tych 24mln straconych r0sja mialaby dzis kolejne +/-100mln ludzi czyli razem ok. 250-300mln. Byliby dużo wiekszym problemem dla Europy a szczególnie dla Nas...

#polska #wojna #mapy #historia
KurnikoweKuriozum - patrze na tą grafike. Mysle ze teoretycznie(!) i przy dobrych wia...

źródło: 20260613_143423

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 12:47:16 via Wykop
  • 0
@KurnikoweKuriozum: ładnie Czechosłowacja wybrnęła z tego.
  • Odpowiedz
Mateblack
Mateblack
Mateblack
przedwczoraj, 11:37:04
  • 0
Czy wiecie skad moge pobrac filmy i seriale ktore aktualnie sa na netfliks hbo itd?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 11:38:13 via Wykop
  • 1
@Mateblack: torenty
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 11:45:30 via Wykop
  • 1
@Mateblack: 1337x
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 12:02:40 via Wykop
  • 1
@Mateblack: wpisz w googlach znajdzie ci
  • Odpowiedz

654

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: przedwczoraj, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
matti-nn
matti-nn przedwczoraj, 11:44:29 via Wykop
  • -17
Warto wspomnieć o nadreprezentacji Polaków w brytyjskich więzieniach.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 17:59:45
  • 6
#gry #gothic #elex
Fajny ten Elex.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
12.06.2026, 13:13:06
  • 4
Trzymam się tego, co pisałem w marcu - Iran jest największym militarnym wyzwaniem dla Ameryki od czasu wojny z Cesarstwem Wielkiej Japonii.

Obecna wojna z Iranem obejmuje de facto całą Azję Zachodnią (IRGC jest obecna w Iraku, Libanie i Jemenie), a bazy amerykańskie są precyzyjnie trafiane z udległości setek km. Iran kontroluje drabinę eskalacyjną w regionie Zatoki Perskiej (jedynie w konflikcie z "izraelem" przegrywa) i był w stanie poszerzyć swoje wpływy o
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 16:40:24 via Wykop
  • 1
rzucili na Iran wszystko, co mieli


@WelcomeStranger: no nie do konca, jednak nie atakuja elektrowni i infrastruktury cywilnej jak np. robi to rosja na ukrainie
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777
11.06.2026, 17:34:29
  • 2
#platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #swiat
ivan777 - #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #swiat

źródło: chrome_0WaC4IdiCn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 16:12:09 via Wykop
  • 0
@ivan777: no i na czarną tego manipulanta
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
12.06.2026, 16:05:28
  • 1
Pani doktór przepisała mi #ozempic. Jeden zastrzor na tydzień. Czy schudnę?

#cukrzyca #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 16:08:15 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: tak.
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
12.06.2026, 15:53:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 15:56:39 via Wykop
  • 0
@Mateuszzzx: prawidłowo, jaka by chciała z p0lakiem zakolakiem
  • Odpowiedz

359

Sławomir Mentzen (@SlawomirMentzen) w serwisie X

Spacer dendrologiczny wcale nie musi kosztować 1,7 mln zł :) https://t.co/IzRhyN0PPR

craic
z
x.com
dodany: 11.06.2026, 17:29:17
  • 86
  • #
    spacer
  • #
    dendrologia
  • #
    polityka
matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 15:09:43 via Wykop
  • -7
@Wpisz_LoginTU: no są, są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
matti-nn
matti-nn 12.06.2026, 15:12:12 via Wykop
  • -21
Proszę nie promować tego autystyka.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Szokujące wyznanie rosyjskiego generała. "To zrobiłem ja"

Szokujące wyznanie rosyjskiego generała. "To zrobiłem ja"

Andriej Gurulew przyznał, że w 2014 r. podczas walk w Donbasie wydał żołnierzom rozkaz strzelania do ukraińskiej ludności cywilnej.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 04:55:21
  • 9
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
matti-nn
matti-nn 11.06.2026, 07:23:09 via Wykop
  • -2
No to czekamy na jakieś fajerwerki przy próbie odpalenia auta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matti-nn
matti-nn 10.06.2026, 19:54:49
  • 13
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Młody Bosak o tym, że warto rozmawiać z banderowcami :)
Kolejna chorągiewa jak Braun? Nic nowego na prawicy.
matti-nn - #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Młody Bosak o tym, że warto ro...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_
11.06.2026, 19:01:27 via Wypiek
  • 1
Bosak jest stały w jednym - w unikanie pracy.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
11.06.2026, 20:46:28 via Wykop
  • 1
Kolejna chorągiewa jak Braun? Nic nowego na prawicy.


@matti-nn: i nawrocki szef IPN
eSUBA94 - >Kolejna chorągiewa jak Braun? Nic nowego na prawicy.

@matti-nn: i nawrock...
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
10.06.2026, 17:52:22
  • 0
Jakże zacna recenzja #gothicremake

#gothic #gry #rpg #crpg #staregry #mortismalgaming
DrTRAPH0USE - Jakże zacna recenzja #gothicremake

#gothic #gry #rpg #crpg #staregry #...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn 10.06.2026, 17:53:20 via Wykop
  • 2
@DrTRAPH0USE: mortismal gaming, zawsze najlepsze recenzje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 01.07.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.06.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 08.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 14.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking