Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
myidioci
myidioci

myidioci

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8565
  • Znaleziska 1430
  • Mikroblog 7135
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 31
myidioci
myidioci
myidioci 3 godz. i 44 min temu
  • 0
#mecz fok me, ale zachowanie obrońcy. Fok.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci przedwczoraj, 19:55:18
  • 0
#mecz francuzi nie będą okazywać radości jak trafią, to zrozumiałe, ale senegalczycy chyba też nie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci przedwczoraj, 19:54:34
  • 0
#mecz ale baran. zamiast lewą to ustawił się fatalnie pod prawą.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manieczek007
manieczek007
przedwczoraj, 19:56:12 via Wykop
  • 0
@myidioci: z prawej też mógł nabiegac na piłke i walić na długi słupek
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci przedwczoraj, 19:53:13
  • 0
#mecz wczoraj było Seattle ale Washington dzisiaj New Jersey ale New York. Czy ktoś wytłumaczył uesmenom o co chodzi z tymi nazwami na środku boiska?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majnazwyczajna
majnazwyczajna
przedwczoraj, 19:51:05
  • 5
#mecz
majnazwyczajna - #mecz

źródło: 1000064593

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci przedwczoraj, 19:51:36 via Wykop
  • 1
@majnazwyczajna: tam przynajmniej by się coś działo i trafiło do najlepszych akcji weekendu.
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci przedwczoraj, 19:50:47
  • 0
#mecz cześć jestem Dembele. Dostałem złotą piłkę, bo jestem Francuzem. No i tyle pozdro.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 22:33:07
  • 0
#mecz czuję że wjedzie zatrzymywany czas i timeouty. Ale by to chodziło marketingowo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlaczek
Bydlaczek
15.06.2026, 22:05:01
  • 3
Ja p------e serio ten dzban gikiewicz będzie komentował mecz a ja ze swoich podatkow mu za to zapłacę?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 22:13:05 via iOS
  • 0
@sheridan97: jest chyba drugi zestaw komentatorów online
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
15.06.2026, 22:05:04
  • 5
#mecz o co chodzi z tym pocieraniem dłoni przy prezentacji piłkarzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jakaś nowa moda?
krzysztof-mirko - #mecz o co chodzi z tym pocieraniem dłoni przy prezentacji piłkarzy...

źródło: comment_GQ2C1c52DqfIfPbJENDqZjb4vLjcqQxq

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 22:12:38 via iOS
  • 1
@krzysztof-mirko: każą ci stanąć przed kamerą i coś zrobić dłońmi. No k---a co zrobisz, żeby nie wyglądało głupio?
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci 14.06.2026, 21:54:48
  • 1
#mecz ale ulga, że za 4 lata to pewnie będzie chodziło 12 15 18 21. No bo jak inaczej przy 4 meczach. Ale kurde 12:00 w Maroko?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci
Autor
15.06.2026, 20:21:26 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: nie zrobią lokalnie 1 w nocy. Stadiony w europie są bardziej zamknięte niż w USA, gdzie grają w pełnym słońcu. Fifa ma p--------e, ale może dadzą radę.
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
15.06.2026, 19:38:36
  • 1
#mecz Belgowie osiągnęli swój absolutny max w 2018 r. zajmując 3 miejsce i już więcej się to nie powtórzy #mundial #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 19:45:23 via iOS
  • 1
@Anonimowy-zawiedziony: i 2x 3 miejsce na świecie.
  • Odpowiedz
usunelisciemikonto
usunelisciemikonto
15.06.2026, 19:40:02
  • 1
Juz dawno takie infografiki powinny być prędkość strzału itd. Fajna sprawa
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 19:44:43 via iOS
  • 0
@usunelisciemikonto: na którymś kanale, masz grafiki jak z Fify. Cały czas.
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 19:43:23
  • 0
#mecz Seattle, Washington. Niech się k---a zdecydują bo nie wiem gdzie jechać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 17:58:39
  • 0
#mecz Cabo Varde wzięłoby euro 2028?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 17:46:29
  • 0
#mecz trener może wziąć time out? Jak to jest teraz?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 17:30:28
  • 2
#mecz 1.07
Żegnaj domku….
myidioci - #mecz 1.07 
Żegnaj domku….

źródło: IMG_0689

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista_wykopek
programista_wykopek
15.06.2026, 17:31:40 via iOS
  • 0
@myidioci: ???
  • Odpowiedz
Marienburg
Marienburg
przedwczoraj, 11:23:35 via Wykop
  • 0
@myidioci: Postawiony po kursie 1,10?
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
15.06.2026, 17:21:38
  • 1
My chyba inny mecz oglądamy, skoro ktoś twierdzi, że Hiszpania jest słaba XD
Oni już tam powinni luzem z 3 wsadzić
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 17:23:03 via iOS
  • 0
@Finesta: czyli są tak słabi że nie potrafią trafić przy tylu okazjach?
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci 15.06.2026, 17:22:07
  • 0
#mecz pięknie jak nigdy……
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CalibraTeam
CalibraTeam
14.06.2026, 21:51:33
  • 41
Nie lubię Holendrów ogólnie, straszne buce

#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci 14.06.2026, 21:53:07 via iOS
  • 19
@CalibraTeam: oni nienawidzą Europy wschodniej. Taki naród.
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci 14.06.2026, 21:51:56
  • 2
#mecz mam jutro wolne. Czekać na ten hit WKS?serial piwko i wytrzymać? Czy lepiej się wyspać i rano do biedronki z emerytami?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
14.06.2026, 21:52:27 via Wykop
  • 9
@myidioci: jakbym miał wolne to bym czekał
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
14.06.2026, 21:52:55 via Wykop
  • 2
@myidioci: piwko i serial w oczekiwaniu na hita brzmi idealnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking