Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tokko


a w usa jak uciekasz przed policja, to w pol sekundy cie odwalaja
źródło: IMG_6617
Pobierz
Komentarz usunięty przez moderatora
to dlaczego wrzucasz jakieś screeny jak już po wszystkim.
problem z opodatkowaniem miliarderów jest taki, że zawsze okazuje się, że te wyższe podatki płacą ludzie zarabiający 10k miesięczine
Kto może myśleć ze opodatkowanie miliarderów stanowi dla nich zagrożenie?
źródło: IMG_2808
PobierzJeszcze tyłko fikołki L3stko
Komentator
od 29.04.2026
Rocznica
od 12.02.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking