Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kismeth

Kismeth

Dołączył 18 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 298453
  • Znaleziska 142383
  • Mikroblog 156070
  • Obserwujący 62
  • Obserwowane 48

334

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Zarobki lekarzy w 2026 roku stały się tematem ogólnopolskiej debaty po aferze w Szpitalu Południowym. Ujawnione przelewy

PIAN--A_A--KTYWNA
z
superbiz.se.pl
dodany: 15 godz. i 40 min temu
  • 60
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
Kismeth
Kismeth 5 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 6
Ojoj, biedni jak nauczyciele. Oni też pokazywali głodowe pensje, a ponad połowa nauczycieli dyplomowanych wpada w 2. próg, czyli zarabia ponad 10k miesięcznie xD i to pomijając korepetycje na czarno.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

59

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście

Maaatiz
z
warszawa.naszemiasto.pl
dodany: 14 godz. i 56 min temu
  • 50
  • #
    banot
  • #
    bnt
  • #
    marcinbanot
  • #
    wspinaczka
  • #
    warszawa
  • #
    wiadomosci
Kismeth
Kismeth 6 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
To już wiadomo czemu ta szyba spadła z wieżowca xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
12 godz. i 39 min temu
  • 368
Nastroje anty ukraińskie w Polsce to głównie wina Ukraińców, sami sobie na to zapracowali

Tymczasem Polacy:

#wojna #ukraina #rosja #polskieonuce
Mariuszzuk - Nastroje anty ukraińskie w Polsce to głównie wina Ukraińców, sami sobie ...

źródło: 1000013384

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth 8 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 6
@Mariuszzuk: kiedyś myślałem, że faktycznie z tym Jedwabnem to jakaś głębsza sprawa i najpewniej faktycznie inicjatywa Niemców.

Od dobrych 3 lat mam już zupełnie inne zdanie jak patrzę co się o--------a z hołotą w Polsce.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13 godz. i 21 min temu
  • 338
#ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (źródło Onet) #polityka
CipakKrulRzycia - #ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (ź...

źródło: 1000000916

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth 8 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: nawrocki i psychoprawica mają w dupie polskie interesy. Nowe, nie znałem.

Kiedyś sanackie śmiecie tego samego pokroju wspólnie z Hitlerem zaatakowały Czechosłowację.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
14 godz. i 25 min temu
  • 487
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth 8 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: dobrze, że mam klimę w domu xD
  • Odpowiedz

100

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

by razem z Lewandowskim stawiać prywatną klinikę. Ale Trzaskowski się nie zgodził. Tak wygląda "niezalezny" informator na którym opiera się afera.

TenXen47
z
wyborcza.pl
dodany: 15 godz. i 42 min temu
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lewandowski
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
Kismeth
Kismeth 15 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 85
Ale zasadnicze pytanie - czy ten sygnalista/informator kłamał w sprawie tego młodego konowała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo to tylko pokazuje, że środowisko lekarskie to jedna wielka patologia.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: wczoraj, 20:08:16
  • 148
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
Kismeth
Kismeth wczoraj, 21:11:03 via Wykop
  • -61
Niestety, każdy kraj tworzy swoją własną historię.

Polska niestety też gloryfikuje historycznie bandytów pokroju Piłsudskiego choćby, który ma krew setek Polaków na swoich brudnych łapach w samym przewrocie majowym tylko.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

orzech552
orzech552
wczoraj, 09:19:40
  • 135
W tej całej aferze, mieszkańcy Ukrainy chyba zapomnieli w jakiej p-----e są i będą, a w--------e ich jedynego adwokata, czyli nas, to już wręcz strzelenie sobie w głowę.

Prawda jest taka, że konflikt będzie dalej trwał, gospodarka i infrastruktura ukraińska będzie tylko niszczona, a rozkład społeczeństwa będzie postępować. Nawet jak za kilka lat nastąpi zamrożenie konfliktu (bo o odbiciu terenów można zapomnieć), to będzie tam jedna wielka chujnia, z milionem mężczyzn z
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 20:23:24 via Wykop
  • 0
@orzech552: z takim podejściem do Polski i Polaków to mogą zapomnieć o UE i NATO.
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
wczoraj, 13:52:14
  • 200
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 20:21:24 via Wykop
  • 5
40-latki już się za millenialki uważają? XDDD


@Nighthuntero: a za co się mają uważać jak w 2000 miały 14 lat? XD

Milenialsi (pokolenie Y) to osoby urodzone w latach 1981–1996.
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
wczoraj, 19:36:57
  • 3
spalony dupom #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 19:37:15 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: ale powtórki nie pokażą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Plotyn
Plotyn
wczoraj, 19:32:46
  • 1
czemu nie pokażą powtórki tego spalonego?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 19:36:34 via Wykop
  • 0
@Plotyn: co 4 lata to samo praktycznie. Apogeum to było 2002 w Korei jak wywalili Hiszpanię i Włochy
  • Odpowiedz
razzi
razzi
razzi
wczoraj, 19:31:09
  • 1
#mecz nie pokażą tej powtórki, czy jak?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 19:31:47 via Wykop
  • 3
@razzi: drukują. Dorobią mu buta rozmiar 78 jak kiedyś Lewemu xD
  • Odpowiedz

3063

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: wczoraj, 10:38:31
  • 261
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Kismeth
Kismeth wczoraj, 19:14:33 via Wykop
  • 2
Lekarze powinni Morawieckiemu pomniki stawiać w swoich apartamentach za wprowadzenie składki zdrowotnej i polskiego ładu dzięki którym wszyscy dokładamy się do bogactwa tej kasty


@MrsMsx: jak ktoś wtedy pisał na wykopie, że wszystko sprowadzi się do tego, że lekarze będą mieli więcej kasy to dostawał setki minusów xD

I każdy wykopek pisał, że dobrze robią, jeszcze za małe składki som xD
Famine
Famine
wczoraj, 06:35:04
  • 883
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth wczoraj, 10:42:46 via Wykop
  • 11
@Famine: Polska to kraj, w którym kobieta może wspólnie z konkubentem zamordować własne, 8-letnie dziecko katując je latami i konkubent dostanie 25 lat więzienia bez prawa do wcześniejszego zwolnienia lub dożywocie, a kobieta dostanie 16 lat i wyjdzie po 8.
  • Odpowiedz

67

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Lekarze: Publiczne szpitale stały się "politycznym łupem", a o awansach decydują legitymacje partyjne. Żądamy ustawowego zakazu zarządzania placówkami medycznymi przez członków partii. Powiązanie wynagrodzeń z numerem PESEL nie skróci kolejek, a jedynie odwróci uwagę opinii publicznej. To nagonka

gimnazjumqqq
z
izba-lekarska.pl
dodany: przedwczoraj, 08:18:54
  • 18
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 22:59:23 via Wykop
  • 2
PSZEGIOŁEM CO?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DanielPlainview
DanielPlainview
przedwczoraj, 09:14:18
  • 391
Nawrocki musiał jak najszybciej zadziałać, bo nie może być tak że konferencja o odbudowie Ukrainy, której gospodarzem będzie Tusk zakończy się sukcesem Polski
#polska #ukraina #wojna #gospodarka #polityka #bekazpisu
DanielPlainview - Nawrocki musiał jak najszybciej zadziałać, bo nie może być tak że k...

źródło: 69ce77f15ccd47cac59e5b07_urc-2026-logo-actual-768x193

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 20:44:36 via Wykop
  • 1
chociaż Tuskowi zrobi na złość ¯\(ツ)/¯


@Jariii: *Polsce
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
przedwczoraj, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 20:43:13 via Wykop
  • 2
Tam o ile pamiętam tylko w łódzkim pogotowiu zniknęło 800 sztuk pavulonu. Więc to co wykryto to kropla w morzu.


@IntruDroid: i to tylko to co wykryto. Ten proceder trwał tam od przynajmniej połowy lat 80. do początku lat 2000.

A herszt całej mafii łowców skór nie poniósł żadnych konsekwencji i od kilkudziesięciu już lat jest szarą eminencją Łodzi, którą zarządza z tylnego fotela.
  • Odpowiedz
NapalInTheMorning
NapalInTheMorning
przedwczoraj, 06:44:08
  • 312
Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skandal, ale trochę śmieszy, że Polacy zrobiliby tak samo.

Skąd to wiadomo? Bo już to zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasz Bandera nazywał się Łupaszka. Choć skala jego zbrodni jest dużo mniejsza, jakościowo należy
NapalInTheMorning - Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skand...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 17:26:01 via Wykop
  • 0
Łupaszko puścił z dymem JEDNĄ litewską wieś


@Pomorski_Wilk: a Stiepan Bandera żadnej. Ba, nikogo nie zamordował. Baaa, nie rozkazał zamordować żadnego polskiego cywila ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
przedwczoraj, 09:25:39
  • 744
piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpaskow
okoboji - piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpask...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 11.24.55

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 17:22:52 via Wykop
  • 4
@okoboji: kobitom przez te wszystkie tiktoki i instagramy i psycholoszki szukające im problemów tak odjechał peron, że głowa mała.
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
przedwczoraj, 07:16:16
  • 2415
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu

#polska #fizyka #lekarski #heheszki #zarobki #nauka #lekarz100k #konowalposting
tomasztomasz1234 - Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, ...

źródło: thomson_534.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth przedwczoraj, 17:19:55 via Wykop
  • 0
@tomasztomasz1234: mógł się frajer lepiej uczyć to by mioł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >

Adam

  • Polska

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 29.01.2025

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 15.02.2018

    Komentator
  • VIP
    od 06.09.2021

    VIP
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 24.01.2014

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking