Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

797

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Pracownicy Dino otrzymali podwyżki w wysokości 300 zł. Zdaniem związkowców jest to efekt przeprowadzonego pod koniec kwi

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
z
bankier.pl
dodany: 11.05.2026, 07:16:47
  • #
    dino
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    zarobki
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

LIdl dostał kredyt 900 mln $ na przeciwdziałanie klęsce głodu w Polsce
mindy-moo
z money.pl
  • 30

Komentarze (295)

najlepsze

bossssob
bossssob
bossssob
11.05.2026, 14:06:20 via Wykop
  • 514
Miliarder jak zawsze - dorzuca. A dzielny kapitan państwo z tych 300 od razu 150 sobie ukradnie :D Ku chwale ludu robotniczego, oczywiście.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-diog
tomasz-diog
11.05.2026, 14:41:38 via Wykop
  • 55
@bossssob: 150 to i tak mało XD
  • Odpowiedz
tweeze
tweeze
tweeze
11.05.2026, 22:13:48 via Wykop
  • 119
@Let_Me_2_Be: Daj spokój. Ja tłumaczyłem na wykopie nie raz jakie są podatki (jeszcze jak byłem przedsiębiorcą - skończyłem na polskim ładzie). Podawałem "na talerzu" info z linkami, z wyliczeniami że płacą 50% lub więcej podatku (zależy co kupują). I co ? Więcej minusów niż plusów więc się przyzwyczaj. Polacy lubią być w.....ni w du....sztala. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
11.05.2026, 07:36:48 via Wykop
  • 405
Razy 56tys pracowników daje 200mln rocznie plus koszty pracodawcy.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
11.05.2026, 09:51:53 via Wykop
  • 226
@Indoctrine: ale lewica pyta sie dlaczego prezes zarabia miliony a pracownicy 300zl. Dla nich matematyka ciężka sprawa
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
11.05.2026, 10:39:40 via Wykop
  • 328
@DoktorMorela: No teraz to już upadnie i będzie musiał dopłacać do interesu
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.05.2026, 18:01:31 via Wykop
  • 245
Najlepsze jest to, że po tych podwyżkach i tak nadal taka Biedronka będzie płacić lepiej, nie nówiąc już o Lidlu... Dino korzysta z tego, że otwiera się na pipidówach, gdzie rynek pracy albo nie istnieje w ogóle, albo sprowadza się do jakiejś lokalnej plantacji oferującej zbieranie szczawiu na akord.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomaszx
tomaszx
tomaszx
11.05.2026, 19:20:13 via Wykop
  • 76
@patryk-wuwuw: niestety musze przyznac rację, są małe dziury gdzie bezrobocie sięga 20% ,więc praca za ciut powyżej najniższej krajowej dla ludzi to wybawienie i tak sie kręci
  • Odpowiedz
tomas7
tomas7
11.05.2026, 19:46:42 via Wykop
  • 75
@patryk-wuwuw: dobra ale w małej pipidowie masz też duuuzo niższy obrót. A asortyment Dino ma bogaty... Nie porównoj do Biedronki bo oni nawet nie zaryzykują w słabej lokalizacji.

Wg mnie narzekacie, załóżcie swoją sieć dinolux i płacicie więcej.
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
11.05.2026, 16:54:41 via Wykop
  • 146
A będzie jakieś ogrzewanie w zimę?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
11.05.2026, 17:14:08 via Wykop
  • 175
@mindy-moo: dostali po 300 zł to niech sobie ocieplacze kupią, a żadnych kurtyn pan miliarder nie będzie instalował
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
11.05.2026, 17:47:48 via Wykop
  • 120
@Foxbat: byles kiedys w Dino? Nie ogrzewanie jest problemem tylko to, ze kasy sa TUZ PRZY drzwiach ktore sie co chwile otwieraja. Wielki pan by musial zainstalowac 'przedsionek' jak jest w biedrze czy lidlu.
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
11.05.2026, 18:42:34 via Wykop
  • 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

geronimo80
geronimo80
geronimo80
11.05.2026, 20:03:00 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
11.05.2026, 20:45:48 via Wykop
  • 31
@kocimietka_BB: Przecież na wykopie przez lata była DINO propaganda właśnie hodowana na Polskich kompleksach bo to NASZ POLSKI NASZE DINO, NIE HA-TFU NIEMIECKI LIDL ale potem wyszło na jaw ,że DINO traktuje POLAKÓW jak śmieci i łamie ich prawa pracownicze a sygnalistów zwalnia z pracy.
  • Odpowiedz
EkstraCezar
EkstraCezar
11.05.2026, 20:13:19 via Wykop
  • 69
Zysk Dino w 2025 wyniósł 1,55mld. Nawet jeżeli koszt podwyżki to 200mln to zysk by wynosił 1.3mld. Rzeczywiście związki zabijają polski biznes xD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FOTEL
FOTEL
11.05.2026, 21:53:16 via Wykop
  • 26
@Mikua: można za to nabyć np podwyżkę dla pracowników żeby żyli w lepszych warunkach. Niestety, ograniczenie swojej pazerności to dla niektórych "komunizm"
  • Odpowiedz
motylbezskrzydel
motylbezskrzydel
12.05.2026, 14:30:47 via Wykop
  • 4
@FOTEL: Ile taka spółka może zarabiać żebyś nie wytykał jej pazerności?
  • Odpowiedz
DwaKolory
DwaKolory
DwaKolory
11.05.2026, 20:30:33 via Wykop
  • 59
Już pomijając te aspekty płacowe, to ogólna januszerka wokół tego całego Dino sprawia, iż w ogóle nie chce się człowiekowi tam chodzić po zakupy. Mam wręcz takie wrażenie, że jest to sklep rodem z lat 90-tych, zarówno jeśli chodzi o design, jak i traktowanie ludzi.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
11.05.2026, 20:45:52 via Wykop
  • 15
z lat 90-tych


@DwaKolory: czyli tam, gdzie większość "cięmiężonych", ciężko pracujących, p0lskich pszciembiorców mentalnie skończyło
  • Odpowiedz
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2
12.05.2026, 05:09:24 via Wykop
  • 4
@wiedzmy: kazdy robi zakupy tam gdzie mu odpowiada. Nie każdy lubi łazić po duzym markecie, zeby kupic pare produktów.
  • Odpowiedz
Echmech
Echmech
11.05.2026, 19:29:28 via iOS
  • 30
No niestety pazerność i skąpstwo to bardzo popularne cechy u polskich przedsiębiorców, tu nie tylko chodzi o powiększenie kapitału, po prostu łapczywość zapisana w kodzie genetycznym jest tak silna że dla takiego właściciela firmy to ujma na dumie pójść na rękę swoim pracownikom, gowno spod siebie taki zje byle tylko zminimalizować wydatki, bardzo często podstawy jak premie, wymiana umundurowania, standardy bezpieczeństwa czy posiłek regeneracyjny to według nich niepotrzebny luksus z zachodu, najlepiej
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Echmech
Echmech
11.05.2026, 21:12:14 via iOS
  • 3
@geronimo80: ja na swoja prace nie narzekam, moja wypowiedz tyczy mentalnosci januszostwa a nie moich warunków pracy, może gdybyś postawił też na rozwój mentalny a nie stricte elementarny to nie musiałbym ci tego tłumaczyć.

Są różne formy inteligencji, jesli według ciebie ktoś to nie osiągnął wysokiego wykształcenia nie zasługuje na podstawowe warunki w pracy to świadczy o ciasnocie twojego umysłu, tak jak ja nie jestem specem od liczb tak jak
  • Odpowiedz
Echmech
Echmech
12.05.2026, 00:36:57 via iOS
  • 5
@geronimo80: ty to wykształcenie to chyba na bazarze w Łotwie kupiłeś albo któraś z pracownic dolewała ci wybielacza do kawy (oczywiscie kawa tylko dla zarządu i ich psa do lizania fletow- ty) bo najwidoczniej nie rozumiesz słowa standard, jakbyś wychował się w domu gdzie papier toaletowy i ciepła woda była luksusem a nie oczywistym elementem uzytkowania, twoje argumenty to głównie wyzywanie i wypluwanie formułek o rosnących pensjach minimalnych które ni
  • Odpowiedz
cerix
cerix
cerix
11.05.2026, 15:29:59 via Wykop
  • 28
Zakop za wprowadzanie w błąd. Dał ochłap 300 zł i to ma być że Dino pęka? Śmieszne
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_komentator_
_komentator_
_komentator_
11.05.2026, 19:27:22 via Wykop
  • 34
@cerix: no tak, z podatkami to już 5 stówek. Razy 50k pra ownikow to już się.robi 25 baniek.miesiecznie, rocznie 300 baniek. Ochłap?
  • Odpowiedz
ZrobKolacjeTy
ZrobKolacjeTy
ZrobKolacjeTy
11.05.2026, 20:20:01 via Wykop
  • 9
@_komentator_: przeciez to co piszesz jest nie do ogarniecia dla niektorych wykopkow, ktorzy nie wiedza jakie sa koszty pracy, ale moze to i lepiej, bo jeszcze sie dowiedza ile panstwo u-------a im z pensji przy zatrudnieniu na UoP...
  • Odpowiedz

OrionPSG
OrionPSG
11.05.2026, 23:03:47 via Wykop
  • 22
Pracownicy Dino otrzymali podwyżki w wysokości 300 zł. Zdaniem związkowców jest to efekt przeprowadzonego pod koniec kwi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
12.05.2026, 04:24:38 via Wykop
  • 3
@OrionPSG: k
  • Odpowiedz
Tapporauta
Tapporauta
12.05.2026, 07:39:16 via Wykop
  • 3
@OrionPSG: oprócz tego ludzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3147
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2951
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2560
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2501
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2262
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #gielda
  • #handel
  • #biedronka
  • #meczennicydino
  • #polska
  • #januszebiznesu
  • #lidl
  • #heheszki
  • #zakupy
  • #biznes
  • #warszawa
  • #sklep
  • #piwo
  • #praca
  • #gpw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking