Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tokko
Tokko

Tokko

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6018
  • Znaleziska 554
  • Mikroblog 5464
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
ish_waw
ish_waw
19.06.2026, 07:20:28
  • 7
#patologiazewsi
ish_waw - #patologiazewsi

źródło: IMG_5607

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 19.06.2026, 11:16:52 via Wykop
  • 1
@MistrzKowalski:

90% tam piszących to boty.


To tak jak na wykop xD
  • Odpowiedz

475

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Polacy wypadli najgorzej w tekstach kompetencji dorosłych wśród wszystkich państw członkowskich OECD.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.06.2026, 08:46:16
  • 223
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
Tokko
Tokko
Tokko 18.06.2026, 23:11:09 via Wykop
  • 0
@Majkel2008: Zachowam dla potomnych tak, byś tego już nie usunął xDD
Tokko - @Majkel2008: Zachowam dla potomnych tak, byś tego już nie usunął xDD

źródło: PixelSnap 2026-06-19 at 01.10.40

Pobierz
Tokko
Tokko
Tokko 19.06.2026, 01:39:38 via Wykop
  • -1
wśród główniaków na Wykopie problem z rozumieniem tekstu ma zdecydowana większość tej grupy.


@ish_waw: To bzdura. Wyciągasz wnioski na temat rozumienia tekstu na podstawie komentarzy, które ci ludzie piszą ze świadomością tego, że komentowanego artykułu nie przeczytali xDDD
Tokko
Tokko
Tokko 19.06.2026, 01:46:53 via Wykop
  • 1
W Polsce mało kto rozumie teksty ustaw, przepisów itp itd Tego przecież nie da się zrozumieć bo jest celowo tak napisane "flaki z olejem", podobnie jest z korespondencją sądową, wyrokami, postanowieniami itp itd.


@eko-port-karnowski: Jak się k---a w szkole wołało chodzić z patusem na fajki, to tak się to kończy. Jak ktoś mi mówi, że on nie rozumie tekstów prawnych czy sądowych itp., to od razu wiem, że to jakiś,
Tokko
Tokko
Tokko 19.06.2026, 02:02:44 via Wykop
  • 4
Zauważ, że pytanie nie jest sensu stricte o oszacowanie, wrażenie jest takie, że do jednego miejsca po przecinku masz podać precyzyjną odpowiedź), której udzielić niesposób (w szczególności, że jeszcze fotka jest z jakiejś niedorzecznej perspektywy). Bardzo wiele osób o umyslowości ścisłej natychmiast na tego typu nieścisłości reaguje kpiną.


@wkplogin: Co za bzdura, dostałeś zdjęcie i masz podać pokazaną na nim wartość z dokładnością do 0,1, i nikt nie oczekuje, że
Tokko
Tokko
Tokko 19.06.2026, 10:54:36 via Wykop
  • 0
@eko-port-karnowski: nawet nie wiedziałem że aż tak dobrze trafię z tym szkolnym patusem co spędził pół edukacji za jakąś kotłownią waląc wódę zamiast siedzieć na lekcjach xDDDD dawaj to pismo nie zapomnij tylko o nim. Chętnie zobaczę na jakich to trudnych tekstach się nasz uczony wykłada xD

20

Blokowanie mobilnego internetu na smartfonach poprawia koncentrację i zdrowie

Blokowanie mobilnego internetu na smartfonach poprawia koncentrację i zdrowie

Blokowanie mobilnego internetu na smartfonach poprawia koncentrację, zdrowie psychiczne i subiektywne samopoczucie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
pubmed-ncbi-nlm-nih-gov.translate.goog
dodany: 12.06.2026, 09:39:39
  • 7
  • #
    technologia
  • #
    telefony
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Tokko
Tokko
Tokko 14.06.2026, 22:20:16 via Wykop
  • 0
@pewienczlowiek: to po to, żebyś się skupił
TheSznikers
TheSznikers
13.06.2026, 16:09:29
  • 29
No to oglądamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lemans #wyscigi
TheSznikers - No to oglądamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lemans #wyscigi

źródło: 3826

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 17:11:55 via Wykop
  • 1
@TheSznikers: Panie taki setup i tylko thrustmaster na pasku? Kiedy przesiadka na direct drive?
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 21:52:27 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: Co tam napisałeś?
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 22:39:12 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: I jeszcze się prujesz do moderacji? Ciesz się, że na Syberię ciebie nie zesłali za to przewinienie xD
  • Odpowiedz

680

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: 13.06.2026, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 18:41:57 via Wykop
  • -1
@matti-nn: Uwielbiam to, jak każde g---o o złych migrantach jest z automatu wykopywane, a jak tylko ktoś się ośmieli przypomnieć o tym, że w tych statystykach swoje miejsce mają też Polaczki, to jest minusowany przez tych samych baranów, co wykopują xDDDDDD

Zbiorowa schizofrenia XDDDD
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 19:51:05 via Wykop
  • -1
@JoBackManhorse:

UK może z nimi zrobić co chce jeśli mnie pytasz


Nie pytam
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 21:41:16 via Wykop
  • -2
Chodzi chyba głównie o to, że @matti-nn kłamie mówiąc o nadreprezentacji,


@Dworzec_w_Rivendell: Jedynym kłamcą tutaj jesteś ty

https://researchbriefings.files.parliament.uk/documents/SN04334/SN04334.pdf
Tokko - > Chodzi chyba głównie o to, że @matti-nn kłamie mówiąc o nadreprezentacji, 
...

źródło: Screenshot 2026-06-13 at 23.39.12

Pobierz

24

Claude sparaliżowany przez Trumpa. Słynne AI oberwało bez wyraźnego powodu

Claude sparaliżowany przez Trumpa. Słynne AI oberwało bez wyraźnego powodu

Jak podaje oficjalne stanowisko firmy Anthropic odpowiedzialnej za chatbota Claude, administracja Donalda Trumpa podjęła decyzję o zawieszeniu modeli Fable 5 i Mythos 5 wszystkim cudzoziemcom, w tym osobom, które nad nimi pracują, a nie pochodzą z USA.

Marcepanowy_Detektyw
z
natemat.pl
dodany: 13.06.2026, 16:55:29
  • 20
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    claude
  • #
    ai
  • #
    programowanie
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 18:45:41 via Wykop
  • 1
już widzę jak przychodzą przez jakąś ulgę. na pewno się im to opłaci.


@pewienczlowiek: Nie przez ulgę, ale skorzystaliby na wielu rynkach z samego wyjścia spod prawa USA. Mieliby więcej uciążliwych przepisów do spełnienia, ale za to mieliby znaczący wyróżnik na rynku, odróżniający ich od konkurencji, czyli dużo bardziej neutralne pochodzenie.
szurszur
szurszur
13.06.2026, 09:42:15
  • 255
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 15:10:20 via Wykop
  • 0
@szurszur:

I nie ma się tu co dziwić - to zachowanie typowe tak samo reagują wykopki gdy jest jakiś spór z innym państwem - nastepuje amok i wypisywanie hiperbolizowanych negatywów aby odregować frustrację. Po prostu tłuszcza się tak zachowuje.


wystarczy poczytać tutaj komentarze
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 16:37:30 via Wykop
  • 1
@BLEBLEBLEX1:

To jak ocenić w tej perspektywie Ukrainskie które lawirowało miedzy wschodem a zachodem mając pśi c--j z tego co robiło weź nie przesadzaj z "prawdopodobnie" samokrytyką bo w przeciwieństwie do Ukrainy nie musimy żebrać żeby zapłacić urzędnikowi "czy bierze w łapę czy nie to inna kwestia"

W przeciwieństwie do Ukrainy określiliśmy kurs i zrealizowaliśmy cele co przez ostatnie 30 lat poza obroną niepodległości i euro 2012 osiągnął Kijów ?

A
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 17:34:12 via Wykop
  • 0
@BLEBLEBLEX1:

Chciałeś obalić argument ale chyba nie wyszło


Widzę że kolega chyba niespełna rozumu
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 13.06.2026, 17:57:53 via Wykop
  • 0
@BLEBLEBLEX1: o czym ty p--------z? XD
  • Odpowiedz
Majku_
Majku_
12.06.2026, 14:09:22
  • 269
I tak będzie wyglądał koniec świata. Padnie Facebook, padnie Instagram, X nie da znaku życia. Wtedy wszyscy wejdą na mirko zobaczyć, czy to już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook #instagram #messenger
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 12.06.2026, 15:27:49 via Wykop
  • 15
@Majku_:

I tak będzie wyglądał koniec świata. Padnie Facebook, padnie Instagram, X nie da znaku życia.


Wtedy dopiero prawdziwy świat się zacznie
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
09.06.2026, 08:01:44
  • 34
Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracait #it #ai
BrakWolnegoLoginu - Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ...

źródło: Screenshot_2026-06-09-10-00-45-125-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 09.06.2026, 10:09:19 via Wykop
  • 2
@matti-nn:

kiedys wysłanie smsa kosztowało 20gr. Tyle w temacie.


Kosztowało bo infrastruktura do wysyłania ich była technologicznie na poziomie trabanta. Włożyłbyś c---a do pieca za to że w następnych dekadach postęp technologiczny na rynku elektroniki będzie równie spektakularny jak ten z ostatnich 30 lat?
  • Odpowiedz

717

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Filip Chajzer, Dagmara burdelmama i inne patologie

zawisza
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 20:22:11
  • 101
  • #
    tvn
Tokko
Tokko
Tokko 08.06.2026, 10:44:41 via Wykop
  • 5
@PrzymierzeRobotnicze:

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe.


Nie baranie, ad personam to się pojawia, jak ktoś wchodzi na niezwiązane z dyskusją tematy, by tam skrytykować twoje

22

Masz w sobie czujnik lepszy od AI. Wiesz, że powoli go wyłączasz?

Masz w sobie czujnik lepszy od AI. Wiesz, że powoli go wyłączasz?

To genialne, że sztuczna inteligencja do przesady ułatwiła pozyskiwanie informacji, wyjaśnianie wątpliwości i rozwiązywanie problemów, jednak to skrócenie dystansu między nie jestem pewny a już wiem ma też swoje ciche konsekwencje.

Akinori456
z
antyweb.pl
dodany: 06.06.2026, 10:46:19
  • 2
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    programowanie
  • #
    ciekawostki
Tokko
Tokko
Tokko 07.06.2026, 20:42:05 via Wykop
  • -6
@odomdaphne5113: Widzisz człowieka „rozpoznającego AI po myślniku” i od razu wiesz, że idiota
IksdeHeheh
IksdeHeheh
07.06.2026, 10:23:05
  • 204
#ukraina #rosja #wojna taka prawda
IksdeHeheh - #ukraina #rosja #wojna  taka prawda

źródło: roSSja

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 07.06.2026, 13:11:40 via Wykop
  • 7
@IksdeHeheh: Ale dodajcie też różnice

Np w 3 rzeszy były kible w domach
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra
05.06.2026, 10:52:48
  • 19
Czym dluzej siedze na linuxie, to tym bardziej go lubie. I zaczynam dostrzegać wieksze plusy, niz wtedy gdy siedziałam na windowsie.
Moge sobie poprzestawiać wszystko według własnego widzi misie. W windowsie srodowisko graficzne bylo wbudowane, a tu?
Zastanawiam sie czy nie iść w TTY-maxxing. Wszystko pisać w terminalu, nawet nie mieć srodowiska graficznego, a gdy potrzebuje jakąś gre odpalić to wpisac: gamescope -- wine gra.exe
i to by mi wystarczyło w zupełnosci,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 05.06.2026, 12:31:02 via Wykop
  • 0
@Niebadzksieciem:

Na Windowsie możesz komuś pokazać ci na gdzie klikać i na każdym komputerze z Windowsem będzie to działać tak samo.


Nieistniejący problem bo nikt kto używa Linuxa nie będzie potrzebował instrukcji pisanych jak poradnik obsługi telefonu dla dziadka
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 05.06.2026, 14:24:17 via Wykop
  • 0
@Niebadzksieciem: nie musi wypierać Windowsa z grupy klikaczy w komputer bez pojęcia by stać się mainstreamem bo ta grupa wymiera w ekspresowym tępie z jednej strony a z drugiej Windows jest z niej wygryzany przez Androida czyli kuzyna linuxa

Windows zwyczajnie traci racje bytu i za jakieś 10-15 lat będzie uważany za kompletnie przestarzały system Legacy
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 07.06.2026, 00:14:08 via Wykop
  • 0
Nie będzie bo dzięki kolejnym implemetacjom ospm zgodnie ze specyfikacją acpi Microsoft zapeewnił sobie monopol na rynku konsumenckim. Dzieje się to w porozumieniu z czołowymi producentami np. laptopów i w konsekwencji każdy dostępny w sieciówkach laptop wręcz będzie musiał miec zainstalowany windows.


@wojciet: Fajne voodoo uprawiasz, a może zamiast rzucić hasłem i krzyczeć, że katastrofa i wszyscy zginiemy, tak byś czymś te swoje wnioski uzasadnił? Nie mam zamiaru przekopywać się
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
05.06.2026, 14:50:33
  • 204
#tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?
badreligion66 - #tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?

źródło: 1000050993

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 05.06.2026, 15:21:04 via Wykop
  • 15
@lubiesikacdozlewu:

Przecież tam musi być potężny ból d--y znając Igę i jej charakter


Może i mieć ból d--y o to że odpadła ale niby czemu miałby mieć o to że Chwalińska gra dalej?

Może mieć ból d--y o to że z-----a i cieszyć się z tego że chwalinska gra w finale to się nie wyklucza
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
02.06.2026, 19:08:33
  • 92
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 02.06.2026, 21:01:53 via Wykop
  • 63
@lycaon_pictus: przecież ich na tym zdjęciu nie widać
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 02.06.2026, 22:14:57 via Wykop
  • 0
@lycaon_pictus: wybrzydzasz
  • Odpowiedz

23

Sam Altman o AI i rynku pracy. "Cieszę się, że się myliłem"

Sam Altman o AI i rynku pracy. "Cieszę się, że się myliłem"

Sztuczna inteligencja miała wywrócić rynek pracy do góry nogami. Dziś sam prezes OpenAI przyznaje że się mylił. 2 lata ciągłego nakręcania i straszenia i jak zwykle okazuje się to przesadzone.

TenXen47
z
businessinsider.com.pl
dodany: 26.05.2026, 14:45:42
  • 12
  • #
    polska
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    usa
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
Tokko
Tokko
Tokko 30.05.2026, 01:52:45 via Wykop
  • -2
Sam Altman i Elon Musk to notoryczni kłamcy w tematach dotyczących ich biznesu.


@Arkass: To bledna informacja, Elon Musk to notoryczny kłamca. Tak po prostu, bez różnicy w jakim temacie.

Przypominam, że ten typ wynajmował jakichś Azjatów, by mu wbijali levele w gierce komputerowej, by móc się nazywać jednym z najlepszych na świecie, a w rzeczywistości nie potrafił wykonać najprostszych czynności w tej grze xDDD

313

AI obaliło 80-letnią hipotezę Erdősa. Matematycy zweryfikowali wynik

AI obaliło 80-letnią hipotezę Erdősa. Matematycy zweryfikowali wynik

Model rozumujący OpenAI znalazł kontrprzykład do hipotezy z geometrii dyskretnej, nad którą matematycy głowili się od 1946 roku. AI skompilowało istniejące podejścia z algebraicznej teorii liczb i dokonało tego, co ludzkiemu zespołowi zajęłoby dekady. Wynik zweryfikowali czołowi matematycy.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 25.05.2026, 07:44:20
  • 127
  • #
    ai
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    technologia
  • #
    openai
Tokko
Tokko
Tokko 26.05.2026, 01:59:35 via Wykop
  • 14
minely raptem niecale 4 lata…


@ukruszony__kubek: Jakie 4 lata? Wam sie wydaje ze AI to powstalo dopiero z ChatemGPT?
Tokko
Tokko
Tokko 30.05.2026, 00:14:04 via Wykop
  • -2
@ukruszony__kubek: co?

16

Stefan Banach tworzył AI

Stefan Banach tworzył AI

Jeśli sztuczna inteligencja jest drapaczem chmur, to programiści tacy jak Alan Turing, John von Neumann czy współcześni inżynierowie z OpenAI są budowniczymi i projektantami kolejnych pięter. Stefan Banach był człowiekiem, który wymyślił fizykę i wytrzymałość materiałów.

tymoteusz-bojczuk
z
salon24.pl
dodany: 27.05.2026, 21:34:41
  • 5
  • #
    matematyka
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    technologia
Tokko
Tokko
Tokko 29.05.2026, 01:16:34 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tokko
Tokko
Tokko 29.05.2026, 01:54:12 via Wykop
  • -2
@Tokko:

O tym, ile błędów jest w opisach matematyki, to już mi się nawet mówić nie chce...

Twierdzenie Banacha o punkcie stałym mówi w skrócie, że jeśli przekształcamy przestrzeń w określony sposób, istnieje w niej jeden punkt, który po przekształceniu pozostanie dokładnie tam, gdzie był. Proste sformułowanie. Rewolucyjne konsekwencje. Stało się ono jednym z fundamentów teorii procesów iteracyjnych – takich, w których rozwiązanie osiąga się przez wielokrotne przybliżenia. Ten sposób
Tokko
Tokko
Tokko 29.05.2026, 02:38:45 via Wykop
  • -2
@Tokko:

Pierwszy błąd kardynalny, po którym człowiek z pojęciem od razu przestaje być zainteresowany dalszym tekstem, pojawia się już w drugim zdaniu:

Dziś tę wizję nazywamy analizą funkcjonalną, bez której żaden model sztucznej inteligencji nie zrobiłby nawet
Tokko
Tokko
Tokko 29.05.2026, 03:12:30 via Wykop
  • -2
@Tokko: jako że autor sam nie ukrywa faktu że wygenerował ten slop w AI to zaciekawiło mnie czy ten wygenerowany w AI slop chciało mu się sprawdzić w jakikolwiek sposób choćby i znowu z użyciem AI więc wrzuciłem artykuł do Gemini by sprawdzić czy się zorientuje ile bzdur jest w tym tekście i podsumowanie które wypluł jest tak trafne że aż je zacytuję:

Tekst ten uprawia zuchwałą kradzież intelektualną w

459

Pracownicy Dino wyszli na ulicę, zarząd wzywa policję

Pracownicy Dino wyszli na ulicę, zarząd wzywa policję

Protest, w którym biorą udział przedstawiciele związków zawodowych, a także innych organizacji wspierających pracowników w Polsce, odbywa się przed siedzibą Dino w Krotoszynie. Jednym z głównych postulatów protestujących jest rozmowa z zarządem spółki, do której mimo wielu próśb do tej pory nie dosz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 08:29:42
  • 120
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
Tokko
Tokko
Tokko 26.05.2026, 20:20:09 via Wykop
  • 0
koleś ale Dino to nie obóz pracy? Tam każdy pracuje bo się zatrudnił. Czego ty nie rozumiesz? Biernacki ma ulec presji i dać wszystkim 900zl więcej? A dlaczego? Kto mu każe? To jest prywatna firma a nie kopalnia


@Zxr9: Koleś, ale Dino to nie pośredniak? Tam każdy pracuje, bo go Biernacki zatrudnił. Czego ty nie rozumiesz? Pracownicy mają ulec presji i zrezygnować z 900 zł więcej? A dlaczgo? Kto im
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Tomasz Kogut

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking