Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TheMaskator
TheMaskator

TheMaskator

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6571
  • Znaleziska 5276
  • Mikroblog 1295
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 04.10.2025, 08:33:32
  • 6
Jutro półmaraton tak że dzisiaj na spokojnie

Dzień 4:
Waga: 81.1kg
Trening: Parkrun

#bieganie #sub3maratonchallenge
TheMaskator - Jutro półmaraton tak że dzisiaj na spokojnie

Dzień 4:
Waga: 81.1kg
Tre...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
04.10.2025, 08:53:54 via Wypiek
  • 0
@TheMaskator super, widzimy się
  • Odpowiedz
saimonm
saimonm
04.10.2025, 11:15:27 via Wykop
  • 0
@TheMaskator: Gdzie biegniesz? Powodzenia.
  • Odpowiedz

409

Trump dyktuje uczelniom warunki: Kryteria rasy i płci przy rekrutacji do kosza

Administracja USA rozesłała do amerykańskich uniwersytetów list, w którym proponuje im porozumienie w sprawie wprowadzenia preferowanych przez prezydenta Donalda Trumpa zmian w ich polityce w zamian za dostęp do państwowych grantów poinformował dziennik Wall Street Journal.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 02.10.2025, 18:08:59
  • 90
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    edukacja
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 03.10.2025, 06:16:17 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

284

Kim Dzong Un wprowadza w Korei Północnej zakaz powiększania piersi

Pokaż treści 18+

Kim Dzong Un wprowadza w Korei Północnej zakaz powiększania piersi

Rosnący popyt na upiększanie ciała w Korei Północnej właśnie dostał stempel z napisem: antysocjalistyczny wybryk. Władze uruchomiły nadzwyczajną akcję kontroli, publiczne procesy i konfiskaty kapitalistycznych silikonów. Pozostaje się zastanawiać, czym sztuczne piersi aż tak zdenerwowały Kima.

CKM_POLSKA
z
ckm.pl
dodany: 02.10.2025, 06:16:56
  • 109
  • #
    korea
  • #
    kimdzongun
  • #
    operacjeplastyczne
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 03.10.2025, 06:12:10 via Wykop
  • 0
Zakaz zabiegów chirurgicznych nie uzasadnionych medycznie, straszne. Pewnie korekcji płci też nie można sobie u nich zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

308

Ceny mieszkań niższe nawet o kilka procent. Wyraźnie tanieją te w metropoliach

Ceny mieszkań niższe nawet o kilka procent. Wyraźnie tanieją te w metropoliach

Z danych udostępnionych przez serwis RynekPierwtony.pl wynika, że we wrześniu spadły ceny nowych mieszkań w największych metropoliach w kraju. Nieruchomości w Krakowie, Łodzi czy Gdańsku są już tańsze o nawet 2 proc. Autorzy publikacji zwrócili uwagę, że porównując średnie ceny metra kwadratowego no

sub_zero_1
z
biznes.interia.pl
dodany: 02.10.2025, 07:39:53
  • 104
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polska
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    deweloperka
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 22:10:35 via Wykop
  • 0
@MARCINELLLI: W Gdańsku gdzie były najbardziej rozdmuchane spadło o 11%, jak ktoś kupił mieszkanie za milion to mu te 110k robi sporą różnicę
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 22:11:50 via Wykop
  • 4
@RKN_: W Gdańsku -11%, to już spora różnica, ale tam to ceny p------o, już droższe mieszkania niż w Warszawie mieli

2954

Zamiast alimentów równa opieka nad dziećmi. Wynik - 25% mniej rozwodów

Zamiast alimentów równa opieka nad dziećmi. Wynik - 25% mniej rozwodów

Kiedy w 2018 roku Kentucky stało się pierwszym stanem USA, który wprowadził zasadę domyślnej równej opieki po rozwodzie, mało kto przewidywał, że efekty będą aż tak widoczne. Statystyki są jednoznaczne: liczba rozwodów spadła tam o jedną czwartą.

haston
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.10.2025, 14:35:56
  • 317
  • #
    prawo
  • #
    rodzina
  • #
    usa
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 17:28:01 via Wykop
  • 5
@4mja: Ale część kobiet ma teraz taki pomysł na życie, że celowo znajduje zaradnego chłopa, robi sobie bombelka i cyk alimenty ¯\(ツ)/¯

1973

Kaufland wycofuje ze sprzedaży Ustroniankę w kontrowersyjnej butelce!

Kaufland wycofuje ze sprzedaży Ustroniankę w kontrowersyjnej butelce!

Sieć Kaufland po krytyce ze strony m.in. niektórych polityków i komentatorów zdecydowała się wycofać ze sprzedaży Ustroniankę w butelce o pojemności 3,001 l.

hyperlink
z
wiadomoscihandlowe.pl
dodany: 02.10.2025, 15:44:08
  • 415
  • #
    ustronianka
  • #
    butelki
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaufland
  • #
    polska
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 17:06:58 via Wykop
  • 7
Powinni zatrzymać te butelki i jeszcze na dodatek nakrętki nie przytwierdzone do opaski zrobić na pohybel regulatorom
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 17:12:58 via Wykop
  • 5
Mogli rebranding zrobić na jakąś "KroPIczankę" i w butelkach 3.14 sprzedawać, debile
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adom007
Adom007
02.10.2025, 10:02:23
  • 0
Mirki z tagu #bluza #kurtka #bieganie #sport #fitness
biegam sobie późną nocą a robi się zimno jakaś dobra bluza/kurtka w której będzie można cisnąć przy 2/3stopniach? xD
#pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 13:16:43 via Wykop
  • 0
@Adom007: Ja uwielbiam w tym biegać jak jest chłodniej https://4f.com.pl/bluza-do-biegania-szybkoschnaca-meska-szara-4fwaw24tfswm410-2s.html tu mają tylko XXL ale poszukaj po modelu 4fwaw24tfswm410
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 17:01:18
  • 15
Po osiągnięciu sub3:15 w ostatnim maratonie mam apetyt na więcej, postanowiłem, że będę atakował sub3 w Krakowie w przyszłym roku, plan jest prosty, przez najbliższe pół roku:

-2x WB + 2x WT w tygodniu
-Parkruny na pełnej żeby też zrobić wreszcie sub20 albo lepiej na 5km
-Redukcja masy z 80 do 70 (ewentualnie trochę więcej jak się skończy tkanka tłuszczowa)

Dzień
TheMaskator - Po osiągnięciu sub3:15 w ostatnim maratonie mam apetyt na więcej, posta...

źródło: obraz_2025-10-01_190136102

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
01.10.2025, 18:22:48 via Wykop
  • 0
@Rogi_: No właśnie nie wiem, jakoś na długich dystansach mi lepiej idzie, chociaż ostatnio udało mi się 20:47 zrobić, a nie biegłem jeszcze na maksa, muszę spróbować
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
01.10.2025, 18:37:25 via Wykop
  • 0
@Rogi_: To jakoś za 2 tygodnie spróbuję, chociaż u mnie są dosyć trudne warunki bo 3x trzeba zawrócić o 180 stopni
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
02.10.2025, 08:42:30 via Wykop
  • 0
To masz sub 3:15 a na 5km ile masz, że jeszcze sub20 nie ma przy takim maratonie?

@smieszek321: póki co 20:47 ale to było na tym parkrunie z zawrotkami i nie biegłem na maksa

co to wb i wt?

@Ark00:
WB = wytrzymałość biegowa czyli długie wybieganie po 20-30km żeby biegać dalej
WT = wytrzymałość tempowa czyli szybkie akcenty żeby podbić tętno i biegać szybciej
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 02.10.2025, 08:38:04
  • 6
Dzisiaj ładna pogoda tak że aż miło było z rana wyjść na trening

Dzień 2
Waga: 81.5kg (podojadałem wczoraj resztę rzeczy które nie pomogą mi schudnąć, pewnie przez to tak spuchłem xD)
Trening: WT 6x1km z progresją (jeszcze w miarę spokojnie, nogi już dużo lepiej podają ale lekkie odciski są :/)

#bieganie #sub3maratonchallenge
TheMaskator - Dzisiaj ładna pogoda tak że aż miło było z rana wyjść na trening

Dzień...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1076

Myśliwy zastrzelił myśliwego, myląc go z wiewiórką

Myśliwy zastrzelił myśliwego, myląc go z wiewiórką

Tragedia podczas polowania w amerykańskim stanie Iowa. 17-latek został śmiertelnie postrzelony przez swojego kolegę, który wziął go za... wiewiórkę.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 01.10.2025, 17:30:02
  • 123
  • #
    myslistwo
  • #
    wydarzenia
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 20:09:02 via Wykop
  • 0
Chyba zaczynam czaić o co chodzi w tych polowaniach. Bierzesz typa którego nie lubisz na polowanie, zastrzeliwujesz go i mówisz, że pomyliłeś z dzikiem. Wszyscy Ci współczują, bo "będziesz mieć traumę do końca życia" i dostajesz zawiasy albo uniewinnienie. Widać, że ten ziomek dopiero pierwszego fraga tak zrobił bo na wiewiórkę się powołał, a to nie jest zwierzyna łowna xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Prezes ciągle płonącego wysypiska śmieci zatrzymany

Pokaż treści 18+

Prezes ciągle płonącego wysypiska śmieci zatrzymany

Piotr R., prezes zakładu przetwarzania odpadów w Przysiece we Wielkopolsce został zatrzymany przez prokuraturę w związku ze śledztwem dotyczącym tzw. mafii śmieciowej. Tego lata kilka razy było na wykopie o jego płonącym wysypisku.

slynny_programista
z
elka.pl
dodany: 01.10.2025, 15:56:19
  • 12
  • #
    policja
  • #
    mafia
  • #
    smiecizglowy
  • #
    ekologia
  • #
    polska
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 18:35:27 via Wykop
  • 10
A mógł jako spalarnię śmieci zarejestrować działalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

290

Grała w Mortal Kombat, trzymając dziecko. Wygrała turniej

Grała w Mortal Kombat, trzymając dziecko. Wygrała turniej

Czy można wygrać turniej w Mortal Kombat, trzymając na rękach pięciodniowe dziecko? Można!

CKM_POLSKA
z
ckm.pl
dodany: 01.10.2025, 11:58:12
  • 84
  • #
    mortalkombat
  • #
    gaming
  • #
    gry
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 18:05:58 via Wykop
  • -5
Jak graliśmy ze znajomymi w Tekkena to dziewczyny zadziwiająco często wygrywały korzystając z low-kick combo - trzymasz strzałkę w dół i spamujesz kopnięcie xDDD Może w Mortalu też są podobne strategie ;)?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kartofel_mocy
kartofel_mocy
01.10.2025, 10:06:02
  • 2
I kolejna, przymusowa pauza w tym roku.
Na wiosnę kontuzja przywodziciela a teraz krawiecki/prosty uda. Wczoraj wizyta u fizjo, masaż i tejpy. Do tego dostałem zestaw ćwiczeń wzmacniających i sugestię żeby sobie odpuścić jeszcze przez 2 tygodnie.
Co więcej okazało się, że lewe udo mam słabiej rozwinięte niż prawe (1,5cm różnicy w obwodzie), więc muszę podgonić ćwiczeniami.
A miało być tak prosto - załóż buty i idź biegać (づ•﹏
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 16:33:50 via Wykop
  • 0
@Rogi_: Pewnie tak, jak skaczesz albo coś podnosisz to zazwyczaj z dominującej nogi to chyba nic dziwnego że lepiej rozwinięta
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 28.09.2025, 15:35:50
  • 177
Mega dumny z siebie jestem, tak że się pochwalę :)

Rok biegania, drugi maraton, chciałem pobiec 3:20, ewentualnie zwolnić do 3:25-3:30 jak wymięknę, ale na starcie nogi dobrze niosły, tak że stwierdziłem, że idę na pełen hardcore i atakuję 3:15, do 28 kilometra udało się trzymać zająca, później lekko zwolniłem przy wodopoju i mi trochę uciekła grupa, ale było ok, mieliśmy dobre tempo, pomyślałem, że nie muszę aż tak pędzić żeby się
TheMaskator - Mega dumny z siebie jestem, tak że się pochwalę :)

Rok biegania, drugi...

źródło: maraton

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
28.09.2025, 16:25:37 via Wykop
  • 72
czemu musiales biegnac az 40km? Nie bylo zadnego roweru, czy hulajnogi?


@ArchaAniol: Jechał obok autobus, nawet mu machałem ale się nie zatrzymał :/
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
28.09.2025, 21:23:20 via Wykop
  • 1
@geuze: @mcsQ: Chyba najbardziej pomaga to że wyszedłem ze skrajnej otyłości, w 2020 ważyłem 125, teraz 80 i nogi niosą, na początku zeszłego roku poszedłem kilka razy na parkruna, ale dopiero po wakacjach tam wróciłem na stałe, poznałem ludzi z klubu biegowego i sobie latamy kilka razy w tygodniu na bieganie (często jakieś trudniejsze w stylu górki, podbiegi, interwały). Kiedyś to byłem coach-potato, do tego stopnia, że jak
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
29.09.2025, 10:37:45 via Wykop
  • 0
@masterdick: W lesie takiego czasu nie zrobisz, masz jakieś korzenie, szyszki, dziury, jednak na gładkiej nawierzchni najłatwiej bo nie trzeba nóg za bardzo unosić a to robi dużą różnicę
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
29.09.2025, 11:11:38 via Wykop
  • 0
Uprawianie sportu wcale nie oznacza poprawy zdrowia i nie przedłuża życia. Często jest odwrotnie. Bezsensowne bieganie, siłownie, narciarstwo itd. to wyniszczenie organizmu i narażenie na niebezpieczne urazy. Oddziały ortopedyczne zawalone są sportowcami.


@editores: A wiesz gdzie ludzie żyją długo i bez chorób czy urazów? W kapsułach Matrixa. Weź czerwoną pigułkę i obudź się xD Równie dobrze ktoś się może potknąć na chodniku albo na lodzie poślizgnąć, jak jest wysportowany to
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
Autor
01.10.2025, 16:30:08 via Wykop
  • 0
@editores: A Ty lecz się na głowę, możesz na NFZ, pozwalam :)
  • Odpowiedz

3247

Radny z Krakowa NISZCZY butelki Ustronianki w sklepie

Pokaż treści 18+

Radny z Krakowa NISZCZY butelki Ustronianki w sklepie

Nie podoba mu się to, że Ustronianka wprowadziła nową pojemność wody. Postanowił je zakleić swoimi naklejkami. Apel do sieci Kaufland aby naliczyła i wystawiła Łukaszowi Wantuchowi rachunek za te wody

okoboji
z
x.com
dodany: 01.10.2025, 13:05:43
  • 344
  • #
    afera
  • #
    butelki
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 16:15:20 via Wykop
  • 29
Ludzie nie chcą dopłacać po 50gr do każdej butelki napoju. Szok i niedowierzanie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 16:16:48 via Wykop
  • 7
@mleko3-2procent: No minusem gigantycznym jest to że musisz te butelki/puszki razem z powietrzem zwracać xD Jakby zrobili jakąś opcję na zwrot zgniecionych puszek to fajnie, ale musisz je mieć nienaruszone xDDD
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 01.10.2025, 16:20:13 via Wykop
  • 26
@Yoreri: Możesz pojechać do powiatowego z przyczepką pustych puszek/butelek jak Ci się nazbiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

423

Kary dla mediów za artykuły obrzydzające rodzicielstwo i promujące zdrady?

Kary dla mediów za artykuły obrzydzające rodzicielstwo i promujące zdrady?

Badania wskazują, że antynatalistyczna i antyrodzinna propaganda wpływają negatywnie na wskaźniki dzietności. Jak można zatrzymać lewicowo-liberalne media przed obrzydzaniem rodzinnych wartości? Czy jesteśmy już w trakcie katastrofy demograficznej? Co nas czeka?

Niezalezny_Obserwator_EU
z
youtube.com
dodany: 30.09.2025, 12:58:03
  • 74
  • #
    4konserwy
  • #
    media
  • #
    rodzina
  • #
    polityka
  • #
    lewackalogika
  • #
    lewactwo
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 30.09.2025, 19:57:19 via Wykop
  • 1
Tak, prosto do ZUSu ten kary niech płyną xD A może by tak ZUS rozwiązać zamiast takich zamordystycznych pomysłów ;)?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

396

Informatycy będą musieli płacić wyższe podatki! Koniec taryfy ulgowej dla branży

Informatycy będą musieli płacić wyższe podatki! Koniec taryfy ulgowej dla branży

Ministerstwo Finansów planuje uszczelnienie systemu podatkowego. Zmiana dotknie między innymi branżę IT. Informatycy do tej pory mogli wykorzystać lukę, aby płacić niższe podatki. Resort takiemu kombinatorstwu mówi stanowcze nie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.09.2025, 10:18:42
  • 226
  • #
    pracait
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    wykop
  • #
    wykop30plus
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 30.09.2025, 06:10:41 via Wykop
  • 1
Zaczęło się, straszyli utrudnieniem IP Boxa to chuop przeszedł z liniowego na ryczałt, IP Boxa nie ruszyli, ale znowu coś straszą. Nie można nawet w tym kraju w spokoju sobie podatków optymalizować bo ciągle straszą i nie wiadomo co odjebią
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 30.09.2025, 15:21:31 via Wykop
  • 1
@kt13: Tu się zgadzam, proste i niskie podatki dla wszystkich, a nie trzeba jakieś optymalizacje robić żeby państwu ponad 50k rocznie za c*#$a do d#$y nie płacić.

765

Miss Polski 30+ akceptuje onlyfansiarę i escort

Miss Polski 30+ akceptuje onlyfansiarę i escort

Miss Polski w kategorii 30+ powinna reprezentować swoją osobą szlachetną postawę, godną naśladowania - takie jest założenie wyborów Miss. Tymczasem Pani Kamil Szostak prowadzi kanał na OnlyFans. Czy takie osoby powinny być wzorem i są adekwatnymi kandydatkami do tytułu Miss Polski 30+?

davidero69
z
wykop.pl
dodany: 28.09.2025, 15:13:34
  • 308
  • #
    misspolski
  • #
    afera
  • #
    onlyfans
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 29.09.2025, 00:06:56 via Wykop
  • 21
Obrzydliwe, codziennie na ulicach widzę ładniejsze dziewczyny, tylko nie każda ma parcie na szkło, może to powinny być wybory "Miss Parcia Na Szkło", a nie "Miss Polski" bo to jest jakiś dramat. Ok, w innych województwach trochę lepiej, tylko z kujawsko-pomorskiego takie glonojady się trafiły, co nie zmienia faktu że ten cały plebiscyt jest do w-------a ¯\(ツ)/¯
TheMaskator - Obrzydliwe, codziennie na ulicach widzę ładniejsze dziewczyny, tylko ni...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 29.09.2025, 00:11:01 via Wykop
  • 7
@monster-erni: Widocznie nie skoro też escortką jest
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 29.09.2025, 00:20:17 via Wykop
  • 5
@anonimek123456: Pewnie to że większość tych lasek myśli że zrobi karierę, a statystyki mówią, że jak na starcie nie mają zasięgów to zarobią ze 200$ miesięcznie za wejście do branży p---o ¯\(ツ)/¯ To trochę żerowanie na głupocie kobiet, bo nawet jak taka wrzuci tylko jakieś softy to w erze AI zaraz może stać się gwiazdą PH gdzie gdzie obsługuje 3 BBC, a nawet o tym nie wie xD
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 29.09.2025, 10:39:29 via Wykop
  • 1
@ra00: No, w moim województwie dramat, na 7 kobiet są 2 glonojady i 2 "wątpliwej urody"
Siemabro
Siemabro
Siemabro
28.09.2025, 18:32:51
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 28.09.2025, 22:38:30 via Wykop
  • 0
@Siemabro: Zrzuć 50 kilo nadwagi to nogi będą same niosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TheMaskator - @Siemabro: Zrzuć 50 kilo nadwagi to nogi będą same niosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1814795b-acb6-496a-86f5-5ef4b2eef5e1

Pobierz
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator 28.09.2025, 22:45:11 via Wykop
  • 1
@Siemabro: "Przepraszam" wskazane bo nazywasz mnie kłamcą, a tym to ja się brzydzę
TheMaskator - @Siemabro: "Przepraszam" wskazane bo nazywasz mnie kłamcą, a tym to ja ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21
  • Strona 8 z 21
  • >
  • Pół żartem, ale jednak pół serio. Jeśli to czytasz to prawdopodobnie się uśmiałeś i mnie to cieszy, albo masz za głęboko kij w dupie, ale nie będę Cię za to przepraszał. A i oświadczam, że zdecydowanie nie planuję popełniać samobójstwa.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking