#gielda na spce telepie ale spxc stabilnie w górę (+12%)
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: mówiłem xD
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: wszystko leci neeee
- 11
#gielda
Nie nadążam podnosić stop loss na pamieciorzu xD
Nie nadążam podnosić stop loss na pamieciorzu xD
davidero69 via Wykop
- 0
@eenki: to ustaw trailing stop
- 14
davidero69 via Wykop
- 2
@IlikeTrains: podjadłem bo zgłodniałem
davidero69 via Wykop
- 0
@bonzo_fugazi: etf jedi
- 14
Jeszcze 30% i będę na zero, go girl
#gielda
#gielda
źródło: image_picker_A2A5E9DD-18E0-49D6-974E-6B84C16B87DF-74251-00000BD4FFB7EEF7
Pobierz
davidero69 via Wykop
- 1
@pahamakaa: lajtowo
- 13
davidero69 via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
davidero69 via Wykop
- 3
@Artimeges: też chcr
- 13
davidero69 via Wykop
- 2
@sforce: no k---a kto ci przyjdzie do XTB bo jakaś gówniara z paletką ma logo na koszulce? xD
davidero69 via Wykop
- 9
@john_transvolta: no dla mnie to jest niepojęte, że ludzie są takimi z-----i i założą konto tylko dlatego, bo ktoś znany ma logo xD
davidero69 via Wykop
- 1
@john_transvolta: beka xD
davidero69 via Wykop
- 2
- 1
davidero69 via Wykop
- 0
@kone: o zapomniałem o irence jak ją sprzedałem, dzięki za przypomnienie :D
- 24
davidero69 via Wykop
- 3
@RunningMan: wygrała jednak? K---a a na ruską stawiałem
davidero69 via Wykop
- 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: ja już pogoniłem zieloną jak było zielono
#gielda
jak ropa rośnie, to indeks musi jebnąć - tak by wychodziło na logike.
Ale bym co szortował. Może tego microna?
jak ropa rośnie, to indeks musi jebnąć - tak by wychodziło na logike.
Ale bym co szortował. Może tego microna?
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: nie no iran ostrzelił lotnisko w kuwejcie, za chwile w imię obrony USA i Izrael zrobią to samo. Następny tydzień będzie na shorty ropy i deale. Teraz musi być eskalacja
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: każdy usilnie chce pokoju, a w sumie po tych rozejmach NIC się nie zmienia. Boty są po prostu z-----e, a narracja musi płynąć PRO TRUMP żeby nie było burd w USA. Niestety za chwile świat obudzi się z ręką w nocniku xD
davidero69 via Wykop
- 3
@perfumowyswir: no ja kupiłęm
davidero69 via Wykop
- 0
@kwiat_pustyni626: pyszne są, ale longi. Shorty dokładam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiedziałem, że jak wczoraj parę stratnych longow zamknę by uwolnić kapitał to nagle zacznie rosnąć xD
TP 104 i c--j
Wiedziałem, że jak wczoraj parę stratnych longow zamknę by uwolnić kapitał to nagle zacznie rosnąć xD
TP 104 i c--j
davidero69 via Wykop
- 0
@kwiat_pustyni626: ja za kilkanaście tysi i nie lubię przegrywać
davidero69 via Wykop
- 0
@sforce: no jasne, a gdzie?
#gielda ale ropa żre mniam mniam
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: dokładałem longi i shorty. 104 przed rolowaniem
ETF na spokojnie robi 3-5% w tydzień. Po co kopać się z koniem na akcjach i zarobić to samo?
#gielda
#gielda
davidero69 via Wykop
- 0
@kimunyest95: nie wiem który xD co za bzdury xD
#gielda
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
davidero69 via Wykop
- 1
@krystekw2: SPCE, SPXC
davidero69 via Wykop
- 0
@dlugijohn: nie pytaj, kupuj i bzikaj
davidero69 via Wykop
- 1
@krystekw2: historia uczy że zawsze jest druga runda pompy. Poczekaj
davidero69 via Wykop
- 1
Najwyżej sprzedasz ze stratą i włożysz hajs w microna to odrobisz
- 18
davidero69 via Wykop
- 1
@NimooZysku: wzrost z 4usd na 8 USD nazywasz pump and dump? XD
Osiągnięcia
Komentator
od 27.08.2017Komentator Rocznica
od 28.06.2025Rocznica Gadżeciarz
od 12.11.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 03.04.2026Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska








Możecie pomachać ;)
w nawiązaniu do pamietniczka
#gielda