davidero69 via Wykop
- 0
@perfumowyswir: trend spadkowy do jesieni
#gielda oilWTI no czułem, że szybko zgasza temat i ropa w dół. Wchodzę w longi i pewnie spadnie na 60usd xD
- 9
davidero69 via Wykop
- 4
@krash: oczywiście po zamknięciu takie informacje xD
davidero69 via Wykop
- 0
@beatboxer_z_tworek: a jakiego ty masz?
davidero69 via Wykop
- 0
@beatboxer_z_tworek: a to też go mam, ale nie używam xD
davidero69 via Wykop
- 1
@ParadygmatYT: ja mam na zielono
- 2
Tak na logike jak nvidia bierze tego hbm po co raz to większych cenach to logiczne, że boczniak a taki sk hynix czy micron up bo mają el dorado. A skąd to wiem? Nie wiem, jestem ograniczony, ale może ktoś mnie poprawi :) ps. Yebac grubasa
#gielda
#gielda
davidero69 via Wykop
- 0
davidero69 via Wykop
- 19
@orientalist-jack: oho kreślarz
#gielda
Ktoś coś ropa? Trzymacie shorty? Niżej niż 68 za baryłkę to już ciężko będzie zobaczyć chyba
Wti
Ktoś coś ropa? Trzymacie shorty? Niżej niż 68 za baryłkę to już ciężko będzie zobaczyć chyba
Wti
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: jakiś SL?
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: wiem wiem, gadałem tam z tobą xD
davidero69 via Wykop
- 1
@IlikeTrains: czyli mental jak ja : do Marcina xD
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: a shorty jakieś masz czy już out?
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: beka, że dałem longa i za chwilę zamknąłem, odwróciłem pozycję i teraz znowu w tyte xD
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: jeżeli nie będzie odpowiedzi USA to raczej reakcja emocjonalna i zgaszą temat. Skąd news?
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: masz jakiś price target? Iran pisał, że nie będzie brał opłat za ropę więc kurde mol sam już nie wiem xD
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: wbiłem w longa pewnie na górce xD
davidero69 via Wykop
- 0
@IlikeTrains: o to wysoko xD ja tam z 80 max myslalem
Chwalicie się tu zyskami, cieszę się że wam idzie, ale niestety ja zostałem wyleszczony i to z obu stron - na akcjach, na longach i na szortach też. Był czas, że z wpłaconych 20k zrobiłem ponad 70k w niecały rok. Na hossie to żaden wyczyn - powiecie. Niby tak, ale w pewnym momencie zacząłem podejmować turbo błędne decyzje i teraz zostało mi już tylko trochę więcej, niż wpłaciłem, większość zysków zabrał grubas.
źródło: temp_file8043276050418711652
Pobierz
davidero69 via Wykop
- 0
@Damasweger: taka strata to nie strata
davidero69 via Wykop
- 4
@Damasweger: ja też a z -40k wyszedłem na +20 i teraz mam -7
davidero69 via Wykop
- 2
@Damasweger: nigdy droga nie jest prosta tylko wyboista xD dawaj longa na sp500 i bzikaj. Spadnie niżej to dołóż
davidero69 via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gielda
Czułem że za szybko shorty zamknąłem xD
Czułem że za szybko shorty zamknąłem xD
davidero69 via Wykop
- 0
@sprynek: ja p------e, ty się nigdy nie nauczysz...
źródło: 1000097144
Pobierz
davidero69 via Wykop
- 1
@sprynek: pokaż ty screena z salda dzisiaj
#gielda
Siedzieć w shortach na SP500 to lepszy zwrot niż słuchać o hossie i być w plecy na longach xD
Czas się pogodzić, że lecimy na 6000
Siedzieć w shortach na SP500 to lepszy zwrot niż słuchać o hossie i być w plecy na longach xD
Czas się pogodzić, że lecimy na 6000
- 2
źródło: honest-word-its-honest-work
Pobierz
davidero69 via Wykop
- 0
@golomb13: no to short
@davidero69: czekamy, na odzew twórcy Sive = Serenity
#gielda
Mikrona kupiłem i nie rosnie
Mikrona kupiłem i nie rosnie
@davidero69: bo kupiłeś
Osiągnięcia
Komentator
od 27.08.2017Komentator Rocznica
od 21.06.2026Rocznica Gadżeciarz
od 12.11.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 03.04.2026Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska









No i elegancko
https://wykop.pl/wpis/86657541/gielda-sp-500-short-i-tp-6200
SP 500 - short i TP 6200