Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davidero69
davidero69

davidero69

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10366
  • Znaleziska 762
  • Mikroblog 9604
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 39
ChineseMobilePhones
ChineseMobilePhones
7 godz. i 19 min temu
  • 1
Czas na zbieranie, przechodzę na czerwoną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możecie pomachać ;)

w nawiązaniu do pamietniczka

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@ChineseMobilePhones: witam kolege w shortach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 3 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@ChineseMobilePhones: no ja już od 7 rano xD
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 27 min temu via Wykop
  • 0
@ChineseMobilePhones: ja krótko. Już longa dałem xD
  • Odpowiedz
mrh5g
mrh5g
mrh5g
1 godz. i 51 min temu
  • 0
#gielda na spce telepie ale spxc stabilnie w górę (+12%)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 1 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: mówiłem xD
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 28 min temu via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: wszystko leci neeee
  • Odpowiedz
eenki
eenki
1 godz. i 51 min temu
  • 11
#gielda
Nie nadążam podnosić stop loss na pamieciorzu xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 1 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@eenki: to ustaw trailing stop
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
2 godz. i 14 min temu
  • 14
Macie krach, bo smart money realizuje zyski i wchodzi w SPCE. Beka z peroniarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
IlikeTrains - Macie krach, bo smart money realizuje zyski i wchodzi w SPCE. Beka z pe...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@IlikeTrains: podjadłem bo zgłodniałem
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
2 godz. i 4 min temu
  • 0
Skąd wziąć siano na IPO SpaceX szukaj

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: etf jedi
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
2 godz. i 51 min temu
  • 14
Jeszcze 30% i będę na zero, go girl
#gielda
pahamakaa - Jeszcze 30% i będę na zero, go girl 
#gielda

źródło: image_picker_A2A5E9DD-18E0-49D6-974E-6B84C16B87DF-74251-00000BD4FFB7EEF7

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@pahamakaa: lajtowo
  • Odpowiedz
Artimeges
Artimeges
3 godz. i 22 min temu
  • 13
Chyba już wiem jak się czują różowepaski w centrach handlowych. Jak zobaczę coś fajnego to kupić muszę bo się udusze. A późnej portfel wygląda jak śmietnik
#gielda
Artimeges - Chyba już wiem jak się czują różowepaski w centrach handlowych. Jak zobac...

źródło: 12253

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@Artimeges: też chcr
  • Odpowiedz
sforce
sforce
4 godz. i 44 min temu
  • 13
#gielda Ale XTB podje klientów, RG najchetniej jest oglądany
sforce - #gielda Ale XTB podje klientów, RG najchetniej jest oglądany

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 4 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@sforce: no k---a kto ci przyjdzie do XTB bo jakaś gówniara z paletką ma logo na koszulce? xD
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 4 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 9
@john_transvolta: no dla mnie to jest niepojęte, że ludzie są takimi z-----i i założą konto tylko dlatego, bo ktoś znany ma logo xD
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 4 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@john_transvolta: beka xD
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
4 godz. i 42 min temu
  • 1
Dawać tego squeeza dzisiaj
#lfvn #gielda
IlikeTrains - Dawać tego squeeza dzisiaj
#lfvn #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 4 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@IlikeTrains: czekaaaam

i SPCE też
  • Odpowiedz
kone
kone
kone
5 godz. i 5 min temu
  • 1
$IREN
https://x.com/BCDNewsBot/status/2062128109185376451

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@kone: o zapomniałem o irence jak ją sprzedałem, dzięki za przypomnienie :D
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
5 godz. i 10 min temu
  • 24
Szczur tak ruszył bo gówniara z paletką i logiem xtb wygrała? XD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 5 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
@RunningMan: wygrała jednak? K---a a na ruską stawiałem
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
6 godz. i 6 min temu
  • 1
Kusi mnie wymienić grubego stacka NVDA na marvell i przestać być takim kukoldem

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 6 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: ja już pogoniłem zieloną jak było zielono
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 6 godz. i 59 min temu
  • 0
#gielda

jak ropa rośnie, to indeks musi jebnąć - tak by wychodziło na logike.
Ale bym co szortował. Może tego microna?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
Autor
6 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: nie no iran ostrzelił lotnisko w kuwejcie, za chwile w imię obrony USA i Izrael zrobią to samo. Następny tydzień będzie na shorty ropy i deale. Teraz musi być eskalacja
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
Autor
6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: każdy usilnie chce pokoju, a w sumie po tych rozejmach NIC się nie zmienia. Boty są po prostu z-----e, a narracja musi płynąć PRO TRUMP żeby nie było burd w USA. Niestety za chwile świat obudzi się z ręką w nocniku xD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
7 godz. i 17 min temu
  • 4
#gielda

Ma ktoś jaja w Siversa wejść na promocji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 7 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@perfumowyswir: no ja kupiłęm
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
8 godz. i 34 min temu
  • 1
#gielda

Jak tam shorty na ropę? Dobrze wam zarabiają?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 8 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: pyszne są, ale longi. Shorty dokładam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiedziałem, że jak wczoraj parę stratnych longow zamknę by uwolnić kapitał to nagle zacznie rosnąć xD

TP 104 i c--j
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 7 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@kwiat_pustyni626: ja za kilkanaście tysi i nie lubię przegrywać
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 8 godz. i 15 min temu
  • 2
#gielda

ETFBTCPL - kupione
SIVE - kupione z TP 102
OIL.WTI - shorty dołożone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
Autor
7 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@sforce: no jasne, a gdzie?
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 8 godz. i 26 min temu
  • 1
#gielda ale ropa żre mniam mniam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
Autor
7 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: dokładałem longi i shorty. 104 przed rolowaniem
  • Odpowiedz
Fookingalien
Fookingalien
Fookingalien
8 godz. i 55 min temu
  • 9
ETF na spokojnie robi 3-5% w tydzień. Po co kopać się z koniem na akcjach i zarobić to samo?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 8 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@kimunyest95: nie wiem który xD co za bzdury xD
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
wczoraj, 06:05:24
  • 1
#gielda
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 wczoraj, 06:17:49 via Wykop
  • 1
@krystekw2: SPCE, SPXC
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 wczoraj, 06:50:41 via Wykop
  • 0
@dlugijohn: nie pytaj, kupuj i bzikaj
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 10 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@krystekw2: historia uczy że zawsze jest druga runda pompy. Poczekaj
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69 10 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
Najwyżej sprzedasz ze stratą i włożysz hajs w microna to odrobisz
  • Odpowiedz
trrxds
trrxds
trrxds
20 godz. i 42 min temu
  • 18
#gielda #spce ostatnie minuty przed jutrzejszym odlotem, dzisiaj to były tylko testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69 19 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@NimooZysku: wzrost z 4usd na 8 USD nazywasz pump and dump? XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking