Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebb521
Sebb521

Sebb521

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3273
  • Znaleziska 286
  • Mikroblog 2987
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
filogzzz
filogzzz
4 godz. i 43 min temu
  • 26
Pamiętam jak w okolicy 2018-2019 poszedłem do swojej pierwszej pracy i zarabiałem tam zawrotne 2200 zł miesięcznie i jak wtedy czytałem w internecie o tych wszystkich mitycznych #programista15k to myślałem sobie wow, ale oni mają dobrze tyle pieniędzy normalnie jak królowie życia.
No i mamy rok 2026... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 4 godz. i 2 min temu via Wypiek
  • 3
@filogzzz no i elegancko, 25k zamiast 15k wpada i jest git
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 4 godz. i 1 min temu via Wypiek
  • 0
@filogzzz a lekarzy bojkotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

458

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 110
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
Sebb521
Sebb521
Sebb521 10.06.2026, 20:47:32 via Wykop
  • 1
@Cudi3: znajomy mieszka doslownie obok, widzi cala akcje z okna, niedawno mi o tym opowiadal - jest jak najbardziej za wybudowaniem parku i niedorzeczne jest dla niego, ze ktos to probuje blokowac...i mu sie nie dziwie, Zauwazylem ostatnio tendencje, ze ludziom wszystko sie nie podoba, co jest od urzednikow, panstwa itd...co zlego jest w tym projekcie, ze bedzie mozna jezdzic na rolkach? XD, za malo tam zieleni jest? Projekt wygenerowany
BlackpillMonster
BlackpillMonster
08.06.2026, 03:06:50
  • 455
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: ats9hr

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 08.06.2026, 11:14:14 via Wypiek
  • 0
@Zimm3man polecam poduszkę finansową, żeby miesiące zamienić na lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
galAnonim1337
galAnonim1337
galAnonim1337
29.04.2026, 19:24:01
  • 0
#nieruchomosci #kredythipoteczny

27 lat, wkład własny +/- 100k
praca it. B2B +/- 6k/msc netto na konto.

Brak zobowiązań kredytowych, dzieci.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 30.04.2026, 13:04:45 via Wypiek
  • 1
@galAnonim1337 ile exp i jaka działa it, że tak mało zarabiasz? Bo dziwne aż
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
12.11.2025, 19:53:56
  • 131
To jest mój Filip.☝️( ͡° ͜ʖ ͡°)
#smiesznekotki #koty #heheszki
Kantorwymianymysliiwrazen - To jest mój Filip.☝️( ͡° ͜ʖ ͡°)
#smiesznekotki #koty #heh...

źródło: 20251112_133958

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 12.11.2025, 23:53:44 via Wypiek
  • 4
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen no witam
Sebb521 - @Kantorwymianymysliiwrazen no witam

źródło: image_picker_E1B014A4-34A5-4E63-8315-39774828FF35-22620-000001C4F1D39944

Pobierz
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 04.11.2025, 10:05:05
  • 0
Poluje na LG Oled C5, zastanawiam się skąd przebitka cenowa np na allegro Telewizor LG OLED OLED65C51LA.AEU | 65" | 4K UHD | 2025 | WebOS | 144 Hz | od firmy, supersprzedawaca za 5.6k, oficjalnie od allegro za 6,2k a w sklepie typu media 7.2k zł. Ktoś doradzi? Skąd takie różnice cenowe jeśli telewizor jest taki sam, stan nowy i wszędzie można dostać fakturę VAT? Brać tam gdzie najtaniej?
#telewizory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
04.11.2025, 10:07:09 via Wykop
  • 0
@Sebb521: po prostu duże markety mają kosmiczne marże na nowych telewizorach.
Sprzedawca z Allegro to wprawdzie potencjalnie problem z serwisem, ale jak to nie firma-krzak, to i tak zależy od szczęścia; sklepy sieciowe wcale nie są u nas jakieś proklienckie. No i telewizory naprawdę rzadko się psują w okresie gwarancji.
  • Odpowiedz
kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
04.11.2025, 10:09:59 via Wykop
  • 0
Brać tam gdzie najtaniej?


@Sebb521:
ja bym brał tam gdzie taniej
sklep stacjonarny ceny nie obniża, bo i tak kupują
zaczął się owczy pęd przed świętami poza tym
  • Odpowiedz
srgs
srgs
29.10.2025, 16:15:28
  • 5
dzień dobry, znowu się spotykamy
#azure
srgs - dzień dobry, znowu się spotykamy 
#azure

źródło: 500x500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 29.10.2025, 16:28:34 via Wykop
  • 0
@srgs: to moja wina, zawsze jak spotykam sie z klientem odnosnie jednej rzeczy to wywala Azure na caly swiat. Przepraszam
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 23.10.2025, 06:14:17
  • 0
Brać stale czy zmienne na refinansowanie kredytu? Zostało ok 220k chce spłacić w ok półtorej roku #kredythipoteczny
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
24.10.2025, 01:33:52 via Wypiek
  • 0
@Zimm3man mam teraz oprocentowanie 7,2%, więc mówisz, ze zmiana na 6% przy nadpłacie ok 11-12k nie ma większego sensu? Na refinansowanie pewnie trzeba wyłożyć 1k na wycenę i wpisy, muszę to policzyć na spokojnie
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
24.10.2025, 02:45:50 via Wypiek
  • 0
@Zimm3man policzyłem i nie ma sensu dzięki
  • Odpowiedz
Poemat
Poemat
05.10.2025, 13:52:15
  • 20
10 168,21 - 20,63 - 8,21 - 7,16 - 16,01 - 14,70 - 8,02 - 11,33 - 6,60 - 5,01 = 10 070,54

jeszcze chwila i czas się przenieść na bieżnie mechaniczną ¯(ツ)/¯

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Poemat - 10 168,21 - 20,63 - 8,21 - 7,16 - 16,01 - 14,70 - 8,02 - 11,33 - 6,60 - 5,01...

źródło: IMG_8453

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 05.10.2025, 15:58:41 via Wypiek
  • 0
@Wilson2231 a kto goli nogi?XDD prócz kobiet
  • Odpowiedz
TheMaskator
TheMaskator
TheMaskator
04.10.2025, 08:33:32
  • 6
Jutro półmaraton tak że dzisiaj na spokojnie

Dzień 4:
Waga: 81.1kg
Trening: Parkrun

#bieganie #sub3maratonchallenge
TheMaskator - Jutro półmaraton tak że dzisiaj na spokojnie

Dzień 4:
Waga: 81.1kg
Tre...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 04.10.2025, 08:53:54 via Wypiek
  • 0
@TheMaskator super, widzimy się
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
21.09.2025, 11:11:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 21.09.2025, 13:36:58 via Wypiek
  • 0
@Ranger jest, ja miałem gorączkę 2 dni osłabiony, test Covid pozytywny
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 16.09.2025, 09:38:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
16.09.2025, 09:44:30 via Wykop
  • 1
@ptasiek2: @johny-kowalski zeby sie dobrze zrozumiec - zaplacilem 5.7k zl brutto, w tym 23% vatu, jestem na ryczalcie i jedynie moge vat "obliczyc", a jak europejska ma 0% vatu a ja zaplacilem juz kwote brutto 5.7k to jak to dziala?
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
16.09.2025, 10:00:04 via Wykop
  • 0
@BananowyKrol: myslalem, ze dostane normalna fakture vat...kiedys jak kupowalem z apple.pl to tak bylo i bez problemu odliczylem
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
16.09.2025, 10:06:37 via Wykop
  • 0
@BananowyKrol: 5.7k iphone 17 pro
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
16.09.2025, 10:48:43 via Wykop
  • 1
@BananowyKrol: dzieki, dzownilem do nich, ogarne sobie NIP-UE i potem wystawiaja fakture na 0% VAT a zaplacony VAT mi zwroca na konto, powiedzieli, ze nie bedzie z tym problemu
  • Odpowiedz
Smacznej_Kawusi
Smacznej_Kawusi
12.09.2025, 16:14:00
  • 1
Zrobią inne kolory 17 pro?
#apple #iphone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 12.09.2025, 16:18:23 via Wypiek
  • 1
@Smacznej_Kawusi tak, zaprezentują we wrześniu 2026
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 12.09.2025, 12:50:43
  • 0
Jak wziąć iphone na firme z apple.pl? nie widze nigdzie miejsca do podania nipu...
#apple #iphone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
12.09.2025, 12:54:31 via Wykop
  • 1
@Sebb521: dzwonisz na infolinie i Ci wysylaja fakturę.
  • Odpowiedz
nick230
nick230
nick230
12.09.2025, 14:31:24 via Wykop
  • 0
@Sebb521: @pasta_alla_carbonara @glos_zenady dalej ze strony apple rękojmia tylko 1 rok na jdg? dajcie znać. Tak było 8 miesięcy temu. W x kom czy innym cortland normalnie 2 lata.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 09.09.2025, 16:24:47
  • 0
Mam iPhone 13, bateria już słaba, aparat coś też dziwne zdjęcia robi, więc czas na wymianę. Gdzie kupić IPhone 17 żeby jak najszybciej go dostać po premierze? Mogę kupić online w przedsprzedaży, ale w jakim sklepie? #iphone #telefony #elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
09.09.2025, 16:28:01 via Wypiek
  • 0
@o__0 hmm, więc czekać aż się pojawi możliwość kupna na Apple.pl i brać?
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
09.09.2025, 16:32:06 via Wypiek
  • 0
@o__0 i ile mniej więcej czekasz? Tydzień?
  • Odpowiedz
wygryw50k
wygryw50k
08.09.2025, 16:01:28
  • 0
#apple
komuś kiedyś udało się dostać najnowszego #iphone na dzień premiery? czy to zamawiając z oficjalnej strony, resellera czy zwykłego marketu? a może ktoś kupił stacjonarnie; są zazwyczaj kolejki pod ispotami xd?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 09.09.2025, 16:23:19 via Wypiek
  • 0
@Oastry w jakim sklepie kupic? Xkom?
  • Odpowiedz

349

Atak nożownika w Chorzowie. Jedna osoba nie żyje

Pokaż treści 18+

Atak nożownika w Chorzowie. Jedna osoba nie żyje

Nie żyje mężczyzna zraniony po południu nożem w Chorzowie (woj. śląskie). Do ataku doszło na ulicy Siemianowickiej, w okolicy przystanku autobusowego. Policja zatrzymała napastnika, który zadawał ciosy.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 22.08.2025, 13:50:07
  • 109
  • #
    chorzow
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    slask
  • #
    patologiazmiasta
Sebb521
Sebb521
Sebb521 23.08.2025, 06:22:01 via Wypiek
  • 3
@Judicator gościa od lat tam widywać było, masakra, czasami biegam tamtędy
sforce
sforce
27.07.2025, 10:32:20
  • 10
#nieruchomosci #gielda #kredythipoteczny przypominam!!! Dzisiaj niedziela, a jutro poniedziałek, więc czas wstawać do kołchozu aby spłacić ratę za kurnik 15000pln m2( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tak do usranej śmierci
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 27.07.2025, 11:07:03 via Wypiek
  • 0
@sforce jeszcze 250k do spłaty za kurnik mi zostało
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 27.07.2025, 18:44:57 via Wypiek
  • 0
@sforce narazie nadplacam, póki mam możliwości :)
  • Odpowiedz
unknown_famous
unknown_famous
unknown_famous
30.06.2025, 17:13:46
  • 2
Udało się podpisać umowę na refinansowanie, polecam każdemu finalnie 260 PLN co miesiąc w kieszeni z 6.94 na 6.18 w ing. #kredythipoteczny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 02.07.2025, 15:22:30 via Wykop
  • 0
@unknown_famous: Glapa obnizyl stopy, czekam na 5,5%, mam aktualnie 7,2
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking