#from oho już nawet na reddicie się buntują że zaś 90% odcinka przegadane tym samym nic nie wnoszącym p----------m Nawet tutaj po tagu widać że jednak serial zdycha bo wcześniej było znacznie więcej komentarzy w dniu emisji a teraz praktycznie martwica
8 czerwca Sutryk a.k.a. Nipplerorar ogłosił sobie zarządzenie o przetargu pisemnym nieograniczonym wraz z regulaminem, na najem lokalu użytkowego pod adresem Rynek Ratusz 7-9, lokalu w którym mieściła się restauracja "Żak"
Niby wszystko spoko, ale czynsz wywoławczy netto wynosi zaledwie 2820 PLN. Oczywiście oferenci mogą proponować wyższą wartość czynszu - niestety złożenie najwyższej oferty czynszu nie gwarantuje zwycięstwa w przetargu, ponieważ posiada on również część niejawną w której powołana przez Nippleorara komisja będzie
Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma zaczynająca się na 3 a kończąca na M. Wg mnie załatwili sprawę "lepiej" niż Allegro... W celu obejścia przepisów oraz uniknięcia wypłacania odpraw, na czas przenosin procesów do Indii przenoszą 3/4 załogi (ok. 750 osób) do kontraktornii znanej tylko z bycia pośrednikiem w outsourcowaniu pracy w dorzecze Gangesu. Pozostałych szczęśliwców (ci, których pracy nie można przenieść w
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…
Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD
@PtactwaWiele: po amerykańsku. W NY kupowałem ciasto, gdzie Pani podała mi je zza lady. Zapłaciłem kartą i oczywiście musiałem wpisać na papierowym rachunku wysokość napiwku. Oczywiście wpisałem 0.
Ego w legginsach i sportowych butach. W---------ć na łąkę biegać, cyrkowce. Zachowują się, jakby świat miał zatrzymać się tylko dlatego, że przebiegli kilka kilometrów. A świat nawet nie zwalnia kroku.
Jahahhaha Chwalinska ma 24 lata, przecież to już jest stara baba która już nawet nie może zajść w ciąże XD nie to co jędrna 19letnia Andrejewa. Natura. #tenis
#tenis dobra jako że ja jestem jedyny co się tutej zna to wam powiem co tera się stanie.
Jeżeli przez pierwsze 3 gemy Maja nie odzyska rytmu i nie zacznie narzucać tempa to przegrała mecz 2-0. Jeżeli się uda to mamy 3ci set. A tam to już wola nieba.
Policja zamknie ulice na maraton o 20. Natomiast o 19 powstaną zwężenia w punktach nawadniania czyli od mostu grunwaldzkiego do ronda. Kolo Dolmedu na Legnickiej (w obie strony) i na Lotniczej na przeciw Tęczy. Info z pierwszej ręki. #wroclaw
#mundial