Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rogi_

Rogi_

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15554
  • Znaleziska 476
  • Mikroblog 15078
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Rogi_
Rogi_ 16 godz. i 58 min temu
  • 3
Curakao, Curasao, Curasę, Curasą, Cyrasą, Cyrasao.

#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 19 godz. i 34 min temu
  • 0
#tenis (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 19 godz. i 36 min temu
  • 4
Deminor jęczy już jak Sabalenka.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
19 godz. i 39 min temu
  • 12
#tenis Zamknijcie mordy na trybunach, n------e Mariusze czy inne Sebastiany.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 19 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@LoginZajetyPrzezKomornika: ze szparagów przyszli.
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
19 godz. i 41 min temu
  • 6
#tenis Łam go

PS. Kibice jakby na meczu ligowej piłki nożnej byli xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 19 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@markhausen:
Rogi_ - @markhausen:

źródło: 35d5dc8c7b6e9cbbd0cb3c8ef530120fa9dad61536f3067763d1f10e31953800

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
20 godz. i 43 min temu
  • 4
#from oho już nawet na reddicie się buntują że zaś 90% odcinka przegadane tym samym nic nie wnoszącym p----------m
Nawet tutaj po tagu widać że jednak serial zdycha bo wcześniej było znacznie więcej komentarzy w dniu emisji a teraz praktycznie martwica
Ryzcel - #from oho już nawet na reddicie się buntują że zaś 90% odcinka przegadane ty...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 20 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@Ryzcel: każdy serial powyżej trzeciego sezonu to już naciągnie widza.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
22 godz. i 33 min temu
  • 84
8 czerwca Sutryk a.k.a. Nipplerorar ogłosił sobie zarządzenie o przetargu pisemnym nieograniczonym wraz z regulaminem, na najem lokalu użytkowego pod adresem Rynek Ratusz 7-9, lokalu w którym mieściła się restauracja "Żak"

Niby wszystko spoko, ale czynsz wywoławczy netto wynosi zaledwie 2820 PLN. Oczywiście oferenci mogą proponować wyższą wartość czynszu - niestety złożenie najwyższej oferty czynszu nie gwarantuje zwycięstwa w przetargu, ponieważ posiada on również część niejawną w której powołana przez Nippleorara komisja będzie
kyloe - 8 czerwca Sutryk a.k.a. Nipplerorar ogłosił sobie zarządzenie o przetargu pis...

źródło: Obrazek 75

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 21 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 3
@kyloe: Rynak Ratusz 7-9 ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
3g4w4re3ewedw
3g4w4re3ewedw
wczoraj, 09:27:49
  • 324
Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma zaczynająca się na 3 a kończąca na M. Wg mnie załatwili sprawę "lepiej" niż Allegro... W celu obejścia przepisów oraz uniknięcia wypłacania odpraw, na czas przenosin procesów do Indii przenoszą 3/4 załogi (ok. 750 osób) do kontraktornii znanej tylko z bycia pośrednikiem w outsourcowaniu pracy w dorzecze Gangesu. Pozostałych szczęśliwców (ci, których pracy nie można przenieść w
3g4w4re3ewedw - Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma z...

źródło: 77s27u

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ wczoraj, 09:33:33 via Wykop
  • 3
@3g4w4re3ewedw: dawno karteczek i taśmy 3M nie kupowałem to się posypało.
  • Odpowiedz
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2684
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 12.06.2026, 15:15:30 via Wykop
  • 0
@PtactwaWiele: po amerykańsku. W NY kupowałem ciasto, gdzie Pani podała mi je zza lady. Zapłaciłem kartą i oczywiście musiałem wpisać na papierowym rachunku wysokość napiwku. Oczywiście wpisałem 0.
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 17:38:27
  • 21
#tenis dzieki firmie rolex nie ma reklam xD
maria_kiribati - #tenis dzieki firmie rolex nie ma reklam xD

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 07.06.2026, 17:47:20 via Wykop
  • 3
@maria_kiribati: aż se kupię jednego albo dwa.
  • Odpowiedz
Rogi_
Rogi_ 07.06.2026, 17:46:21
  • 1
Podwójna ruska korona.

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
07.06.2026, 18:50:47 via Wykop
  • 0
@Rogi_: rusko mongolska
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
06.06.2026, 22:38:46
  • 7
Ego w legginsach i sportowych butach. W---------ć na łąkę biegać, cyrkowce. Zachowują się, jakby świat miał zatrzymać się tylko dlatego, że przebiegli kilka kilometrów. A świat nawet nie zwalnia kroku.

#wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 07.06.2026, 07:13:51 via Wykop
  • 1
@juda-goldbergstein: te bajty na biegaczy są już zbyt oczywiste, bo ciężko być już takim głąbem, żeby sobie z tym nie radzić.
  • Odpowiedz
tentyp11
tentyp11
06.06.2026, 20:21:11
  • 5
Elegancka impreza na skrzyżowaniu Lotniczej/salon Lexus , dj dobrą wixę kręci

#wroclaw #nocnypolmaraton
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 22:00:48 via Wykop
  • 0
@czajnik_wow: o 3.
  • Odpowiedz
Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 14:36:27
  • 0
#tenis
Rogi_ - #tenis

źródło: kadzidlo-aromatyzowane-mirra-100g

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 14:29:26
  • 0
Nie oglądałem gry ruskiej i czekałem na niespodziankę, ale rzeczywiście inny level.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
06.06.2026, 14:24:32
  • 2
Jahahhaha Chwalinska ma 24 lata, przecież to już jest stara baba która już nawet nie może zajść w ciąże XD nie to co jędrna 19letnia Andrejewa. Natura. #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 14:25:40 via Wykop
  • 1
@saviour: Ale ryj ma niewyjściowy.
  • Odpowiedz
0suchy0
0suchy0
06.06.2026, 14:10:48
  • 0
#tenis
jak ja mialem 19 lat to walilem tanie wina w parku i pisalem mature zaraz a nie gralem final w tenisa, co sie stalo z tym swiatem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 14:13:29 via Wykop
  • 0
@0suchy0: ona pewnie bez matury.
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
06.06.2026, 14:11:42
  • 3
#tenis dobra jako że ja jestem jedyny co się tutej zna to wam powiem co tera się stanie.

Jeżeli przez pierwsze 3 gemy Maja nie odzyska rytmu i nie zacznie narzucać tempa to przegrała mecz 2-0. Jeżeli się uda to mamy 3ci set. A tam to już wola nieba.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 14:12:10 via Wykop
  • 1
@JanTadeusz: mądrego dobrze poczytać.
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
06.06.2026, 12:28:33
  • 0
Policja zamknie ulice na maraton o 20. Natomiast o 19 powstaną zwężenia w punktach nawadniania czyli od mostu grunwaldzkiego do ronda. Kolo Dolmedu na Legnickiej (w obie strony) i na Lotniczej na przeciw Tęczy. Info z pierwszej ręki. #wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 12:56:31 via Wykop
  • 0
@fornson23: nie powiedzieli Ci, że to półmaraton?
  • Odpowiedz
kamilejjwjw
kamilejjwjw
kamilejjwjw
06.06.2026, 08:50:33
  • 1
#swiatek #tenis
Dobrze, że mit Świątek upada. Już 3 miejsce a zaraz będzie 4 haha
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.06.2026, 09:43:43 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: ciężko ją lubić jak Lewandowskiego mimo osiągnięć.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking