Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slynny_programista

slynny_programista

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28843
  • Znaleziska 19778
  • Mikroblog 9065
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3

493

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi G nie została dopuszczona do poprawkowej matury z fizyki z powodu błędu administracyjnego szkoły.

KosmicznyBarszcz
z
kobieta.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 18:34:28
  • 83
  • #
    prawo
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    matura
slynny_programista
slynny_programista 04.06.2026, 07:08:07 via Wykop
  • -31
Sprawa skandaliczna, ale z innej beczki - dziewczyna studiuje już na 3 roku japonistykę i się zorientowała, że to studia bez przyszłości i teraz chce iść na informatykę lub inżynierię środowiska ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę to pachnie perspektywą wiecznego studenta i brakiem zdecydowania, co chce właściwie robić w życiu.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Umeraczyk
Umeraczyk
03.06.2026, 00:20:26
  • 191
Umeraczyk

źródło: 702751757_26710248361977519_8963771226551403158_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 03.06.2026, 07:46:41 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: https://facebook.com/groups/cenzodonaldy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
02.06.2026, 12:47:20
  • 633
Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi
Headcrab_B - Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi

źródło: 3867

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 02.06.2026, 17:31:07 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 27.05.2026, 10:24:28
  • 3
Obejrzałem przed chwilą fragment rozprawy #majtczak i świadek zeznaje, że auto było stuningowane, miało więcej koni mechanicznych, na co sąd: "więcej czego? Aha, koni mechanicznych, cokolwiek to znaczy" xD Jak może sprawę prowadzić ktoś, kto nie bardzo rozumie te problemy, które zaistniały w tym całym zdarzeniu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
27.05.2026, 10:26:47 via Wykop
  • 2
@slynny_programista: u mnie był Sebek co latał z bronią gazowa wiatrówka i sprawe prowadził typ któremu wkręcili że to zabawka bo nie trzeba pozwolenia xD
  • Odpowiedz
jerry-snow
jerry-snow
jerry-snow
27.05.2026, 10:45:22 via Android
  • 1
@slynny_programista

Od tego sa biegli. Sad nie musi sie znac
  • Odpowiedz
naavalu
naavalu
24.05.2026, 16:19:31
  • 10
#wislakrakow Sie w-----e jak przez c-------ć TVP nie obejrzę ostatnich minut w pierwszej lidze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 24.05.2026, 16:20:23 via Wykop
  • 1
@naavalu: dosłownie poszedłem do kibla na 2 minuty, wracam a zamiast wisły leci powtórka wieczystej xD
  • Odpowiedz
Tondi_88
Tondi_88
Tondi_88
24.05.2026, 14:19:44
  • 0
#wislakrakow
Jest tylko multiliga?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 24.05.2026, 14:27:08 via Wykop
  • 0
@Tondi_88: jest też normalnie mecz ale coś teraz wywaliło
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 17.05.2026, 08:55:25
  • 33
Jakbyście szukali ostrego noża, to na FB leci teraz reklama noża od "Adiego Foxxa", czyli Adriana Owsianika, który w ten sposób prezentuje, że nóż jest tak ostry, że jak upuści na niego pomidora to bez problemu nóż to warzywo przetnie xD
#gotowanie #jedzenie #oszukujo
slynny_programista - Jakbyście szukali ostrego noża, to na FB leci teraz reklama noża...

źródło: IMG_0585

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista
Autor
17.05.2026, 15:02:42 via Wykop
  • 4
@Janusz_Rekina: ale ten tnie pomidora już w locie, zanim dotknie ostrza xD
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
03.05.2026, 09:16:32
  • 369
XD

#bekazlewactwa #izrael
nieocenzurowany88 - XD

#bekazlewactwa #izrael

źródło: temp_file2848114842578731826

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 03.05.2026, 14:52:44 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1120

Naukowczyni Kornelia Wieczorek i jej (pseudo)naukowy stand-up

Naukowczyni Kornelia Wieczorek i jej (pseudo)naukowy stand-up

Cringe na kilometry

SkrajnieZdegustowany
z
x.com
dodany: 23.04.2026, 13:48:50
  • 131
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    standup
slynny_programista
slynny_programista 23.04.2026, 17:42:46 via Wykop
  • 479
To brzmi jak jakaś j----a recytacja w liceum na auli z okazji jakiegoś dnia nauczyciela, mam na myśli ten sposób wypowiedzi xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Iran otwiera cieśninę Ormuz. Jest komunikat ministra

Iran otwiera cieśninę Ormuz. Jest komunikat ministra

Iran poinformował o czasowym otwarciu cieśniny Ormuz dla statków handlowych. Informację potwierdził minister spraw zagranicznych Iranu Abbas Aragczi.

lifapek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.04.2026, 13:11:00
  • 74
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    trump
slynny_programista
slynny_programista 17.04.2026, 19:47:53 via Wykop
  • 12
Czyli teraz paliwo z powrotem stanieje do poziomu 5 zł za bezynę i 5,5 zł za diesla, tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ShineLow
ShineLow
12.04.2026, 18:11:41
  • 122
#wegry nie wygląda to za dobrze
ShineLow - #wegry nie wygląda to za dobrze

źródło: 1000004394

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 12.04.2026, 21:04:03 via Wykop
  • 6
@ShineLow: na 2 miejscu Jacek Magiera? Dopiero co umarł
  • Odpowiedz
Budwajzer
Budwajzer
12.04.2026, 19:19:41
  • 496
#wegry Mieszkańcy Bogyóváros dalej stoją w kolejce do lokalu wyborczego, lokalny przedsiębiorca rozdaje czekającym langosze.
Budwajzer - #wegry Mieszkańcy Bogyóváros dalej stoją w kolejce do lokalu wyborczego, ...

źródło: 1000004216

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 12.04.2026, 21:01:31 via Wykop
  • 1
@Budwajzer: dobry troll xD Szanuję za detale xD
  • Odpowiedz

645

Izraelska policja atakuje prawosławnych chrześcijan w Wielkanoc w Jerozolimie

Izraelska policja atakuje prawosławnych chrześcijan w Wielkanoc w Jerozolimie
pyszniarz
z
streamable.com
dodany: 12.04.2026, 06:46:09
  • 36
  • #
    izrael
  • #
    narodzbrodniarzy
slynny_programista
slynny_programista 12.04.2026, 06:55:52 via Wykop
  • -20
Z tego filmu nic nie wynika, zero kontekstu, kto kogo zaczepiał, od czego się zaczęło itd. Ci niby po stronie chrześcijańskiej też jacyś nabuzowani i agresywni, więc nie ma tu żadnej pacyfikacji pokojowego marszu.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sappheiros
Sappheiros
06.04.2026, 18:35:02
  • 2
#wislakrakow
https://www.transfermarkt.pl/lucao/profil/spieler/727853

Zna ktoś kierunkowy do Kataru?

Praktycznie nie ma na rynku napastników bez kontraktów którzy zagrali w 2026 roku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 06.04.2026, 19:47:06 via Wykop
  • 2
@Sappheiros: Philipe Coutinho jest bez klubu, a to ex-Liverpoolczyk, jakby Peter Moore mu naopowiadał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JustKebab
JustKebab
06.04.2026, 08:41:42
  • 4
Znowu lelieveld na lewej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wislakrakow
JustKebab - Znowu lelieveld na lewej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wislakrakow

źródło: 1000136640

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 06.04.2026, 08:44:54 via Wykop
  • 0
@JustKebab: a gdzie byś go chciał ustawić? Po prawej gra szef Giger, zresztą na lewej Lelieveld i tak mam wrażenia daje zawsze stałą jakość, a Krzyżanowski to jak mu wyjdzie, raz super mecz a raz wygląda słabiej
  • Odpowiedz

3056

Śmieciarze celowo przerzucali śmieci by karano firmę za brak segregacji

Śmieciarze celowo przerzucali śmieci by karano firmę za brak segregacji

Śmieciarze firmy Alba zostali nagrani przez kamerę jak sami mieszają dobrze segregowane śmieci by karać finansowo pewną firmę jakoby miałaby nie segregować śmieci. Takie wałbrzyskie realia.

Car_Roman
z
youtube.com
dodany: 21.03.2026, 20:14:06
  • 209
  • #
    walbrzych
  • #
    dolnyslask
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazewsi
slynny_programista
slynny_programista 21.03.2026, 21:23:18 via Wykop
  • 23
@NieMogeSieZarejestrowac: nada nie wolno wrzucać do zmieszanych, nic się nie zmieniło

407

Były prezydent Iranu o Polakach: "Wszystkich ich bardzo kocham"

Były prezydent Iranu o Polakach: "Wszystkich ich bardzo kocham"

Materiał archiwalny z Telewizji Polskiej TVP: "Były prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad bardzo przychylnie się wypowiadał o Polsce i Polakach"

51431e5c08c95238
z
streamable.com
dodany: 03.03.2026, 18:11:28
  • 148
  • #
    iran
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    tvp
  • #
    telewizja
slynny_programista
slynny_programista 03.03.2026, 18:34:50 via Wykop
  • 19
@pieknylowca: to na podstawie badań instytutu danych z d*py? Irańczycy mają geny grupy zachodnioazjatyckiej, Polacy grupują się m.in. z Czechami, Niemcami, Skandynawami. Odległość genetyczna Polaków z Duńczykami jest bardzo mała.
SliskiTyp
SliskiTyp
15.02.2026, 05:31:50
  • 147
#dobranoc
Ja jeszcze nigdy nikomu barana nie mydlił (・へ・)
SliskiTyp - #dobranoc
Ja jeszcze nigdy nikomu barana nie mydlił (・へ・)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 15.02.2026, 10:22:55 via Wykop
  • 18
@SliskiTyp:
-stala sie wam szkoda?
-no nie stala, ale precali mi barana!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Maciej K

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking