Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mleko3-2procent

mleko3-2procent

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39517
  • Znaleziska 12617
  • Mikroblog 26900
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 34
Gother
Gother
21 godz. temu
  • 15
https://www.reuters.com/business/energy/moscow-oil-refinery-hit-by-drone-attacks-is-unlikely-resume-production-this-year-2026-06-24/

Moscow's oil refinery will be offline for at least six months after suffering extensive damage in Ukrainian drone attacks, two industry sources said on Wednesday, ​complicating Russian efforts to tackle fuel shortages across the world's ​largest country.


Oj, chyba benzyny w Moskwie nie będzie. Na szczęście Trump skończył wojnę, to będą mogli taniej importować.

#ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 20 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 9
@Gother: nie mogą importować bo nie mają portowej infrastruktury do odbioru paliwa ze statków. Mogą zbudować ale to zajmie z rok. No w rosji z dwa lata. Ruscy póki co tylko ladowali paliwa na statki a to nie działa w dwie strony. Kto był się spodziewał ze największą stacja benzynowa świata będzie musiała kupować paliwo.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
Pierwsze statki mają obsłużyć jeszcze w tym miesiącu.


@depresyjnydziad: tak szybko? Myślałem ze jeszcze nie zakontraktowali. Masz szczegóły?

Będzie to bardzo wąskie gardło względem potrzeb ale jednak
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 47 min temu via Wykop
  • 0
i tak g---o im da.


@depresyjnydziad: i tego sobie i nam wszystkim życzę. We wrześniu wjadą te rakiety rusty digger - ciekawe jak się sprawdza i na co będą wykorzystywane.
  • Odpowiedz
maczeta31
maczeta31
maczeta31
3 godz. i 23 min temu
  • 2
#polityka #nfz #tvpo #bekazpisu
maczeta31 - #polityka #nfz #tvpo #bekazpisu

źródło: 1000014092

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 5
@maczeta31: PiSiory są odpowiedzialne za ten cały b----l w NFZ swoim nowym ladem i zmianami z 2022 roku i zezwoleniem lekarzy pracować przez b2b kolego. Dzięki temu mamy lekarza milion plus.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 50 min temu via Wykop
  • 0
@maczeta31: pieprzysz. Problem z lekarzami istniejw od dawna i nikt tego nie chce ruszać. PiS pogorszył a tusk nic z tym nie zrobił jeszcze sobie szybką ścieżkę wymyślili xd nie bronię nikogo alw są większe szanse ze PO coś naprawi niz gdyby PiSiory radziły. Zobaczymy
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
3 godz. i 5 min temu
  • 1
no ciekawe ciekawe...
https://wykop.pl/link/7967421/kijow-wklada-kij-we-wlasne-szprychy-komentarz-gtbt

#ukraina #polska #wolyn
@laress 249

Kijów wkłada kij we własne szprychy [komentarz GTBT]

więcej
murison - no ciekawe ciekawe... 
https://wykop.pl/link/7967421/kijow-wklada-kij-we-wl...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 8
@murison: Nawrocki i zelensky - dwaj nacjonaliści co teraz będą latami się obrzucać gównem ku uciesze swoich narodowców.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: Nawrocki to taki sam szowinista jak zelensky. Miał być patriotą a mamy tchórza i populiste.

ja tam patrzę na nacjonalizm jak na główną przyczynę burdelu na tym świecie.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
3 godz. i 6 min temu
  • 12
Republika Baszkortostanu (Rosja)

Kolejny filmik🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #rosjaplonie #rafinerie
Mikuuuus - > Republika Baszkortostanu (Rosja)
Kolejny filmik🔥
#ukraina #wojna #rosja...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 2
@Mikuuuus: nie ma jak dwa ogniska pożaru z samego rana. Co tam plonie? Wiadomo jakie miasto?
  • Odpowiedz
alfaiomega2
alfaiomega2
alfaiomega2
3 godz. i 37 min temu
  • 5
Jak tam ukrainskie podpaski, podpisaliście już miliardowe kontrakty? Ale wy jesteście żałośni hahah
#ukraina
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
kolejny dzień na bezrobociu?


@alfaiomega2: tak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
4 godz. i 5 min temu
  • 28
Do porannej kawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponoć to były ostatnie trzy dotychczas nietknięte zbiorniki paliwa w Kraju Krasnodarskim. Były.


https://x.com/JanR210/status/2070029624784965915

#ukraina #wojna
hansschrodinger - Do porannej kawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponoć to były ostatnie trzy dotychcza...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 3 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 10
@hansschrodinger: tak sobie myślę ze teraz w sumie nie ma co dużo atakować rafinerii. trzeba poczekać, patrzeć gdzie odważyli się remontować i przypieprzyc jal będą kończyć XD.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
14 godz. i 36 min temu
  • 0
#ukraina i co potem?
CipakKrulRzycia - #ukraina i co potem?

źródło: ukr

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 12 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 5
@CipakKrulRzycia: jak to co. Krym będzie ukraiński XD
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
13 godz. i 42 min temu
  • 63
#ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - #ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_7810

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 12 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@Smarek37: a co z Białorusia że obsral zbroje ziemniak? Nie miałem dziś czasu śledzić :/
  • Odpowiedz

524

Czy policja w Warszawie działa?

Czy policja w Warszawie działa?

Zamaskowani nastolatkowie jeżdżą niezarejestrowanymi pojazdami z dużą prędkością między pieszymi, rowerzystami i samochodami. Są agresywni i wulgarni do innych. Policja się tylko przygląda.

Zeswirowany_Michal
z
wykop.pl
dodany: 17 godz. i 27 min temu
  • 92
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    przepisydrogowe
mleko3-2procent
mleko3-2procent 12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • -7
Oj narzekacie. Jak ja byłem młody to młodzież z nudów biła innych. To ze teraz jeżdżą rowerami jak wariaci to w sumie progress.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

303

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 21:40:56
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
mleko3-2procent
mleko3-2procent 20 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -1
Szczerze nienawidziłem tego gównianego serialu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mike-johnston
mike-johnston
21 godz. i 18 min temu
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 21 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 40
@mike-johnston: a paliwo u ruska na stacjach prywatnych już droższe niż w Polsce XDDD
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 20 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 59
@mleko3-2procent: 6.60 zloty za litr najtańszej. A jeszcze dla lata temu litr kosztował jakieś 2.50 złotego XDDD dodajmy ze ruscy pokonują dłuższe trasy niż Polacy, zużywają średnio dwa razy więcej paliwa. No i zarabiają grosze XDD Dobre te sankcję kinetyczne.
mleko3-2procent - @mleko3-2procent: 6.60 zloty za litr najtańszej. A jeszcze dla lata...

źródło: 12600

Pobierz
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
21 godz. i 33 min temu
  • 69
Apel do moderacji. Skoro jest tu tak dużo ruskiej propagandy, no trudno, wszędzie jest.
Ale powinna być opcja zakopu znaleziska jako "Rosyjska dezinformacja".

#ukraina #moderacja #moderacjacontent #polityka
mike-johnston - Apel do moderacji. Skoro jest tu tak dużo ruskiej propagandy, no trud...

źródło: 1000041988

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 21 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@mike-johnston: az obejrzę, jestem ciekaw co ta ruska rura wygaduje.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent 21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 5
@depresyjnydziad: ej no weź, nigdy nie obejrzałem niczego od rymanowskiego :/ a jestem ciekaw co ta żmija tam wygaduje.
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
22 godz. i 37 min temu
  • 92
#wojna #rosja #ukraina

Cudowne komentarze, ludzie, może boty może nie (widząc jak zawistni są ludzie to uwierzę że to nie boty) straszny ból d--y mają że ludzie się bawią zdała od frontu, to samo było zima i bukovel.
Jak oni śmią śmieć próbować żyć normalnie.?

Wyemigrowali do Europy (polski) - źle
TakiSeLogin - #wojna #rosja #ukraina

Cudowne komentarze, ludzie, może boty może nie ...

źródło: Screenshot_20260624-131149

Pobierz
TakiSeLogin - #wojna #rosja #ukraina

Cudowne komentarze, ludzie, może boty może nie ...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent 21 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
osoby powinny mieć bana na internet


@Hondor: ale nie mają. Wydaje mi się że normalne osoby udzielają się coraz mniej przez co zostaje samo gęste.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
przedwczoraj, 20:44:57
  • 28
Po lewej braun porównujący lekarkę dokonującą aborcji do Mengele i wnioskujący o karę śmierci

Po prawej prawdopodobnie ten sam braun ramię w ramię z autorem słów "jak chcą się skrobać, niech się skrobią" oraz " ja go powołałem do życia, więc ja mam prawo go z tego życia wyeliminować"

PANIE GRZEGORZU FANTASTYCZNE JAK KONSEKWENTNY JEST PAN W SWOICH POGLĄDACH I DZIAŁANIACH.
Pana wyborcy to ludzie o wyjątkowo wysokim iloczynie inteligencji.
Grzesiok - Po lewej braun porównujący lekarkę dokonującą aborcji do Mengele i wniosku...

źródło: XXXX

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 21:17:10 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
przedwczoraj, 12:09:13
  • 152
Jak Batyra uważam za kibola i najgorszego prezydenta od czasów Wałęsy, to nie jestem w stanie pojąć jak można stawać po stronie Zełenskiego w obecnym sporze o UPA. A jeszcze tutaj widziałem jak ktoś ustawił sobie z nim tapetę w telefonie xD

Zelenski gra dużo powyżej swojej wagi, ma urojenia że jest nie tylko członkiem NATO, ale wręcz że bez niego NATO nie istnieje. Bredzi o Polsce, która w przypadku wojny bez Ukrainy
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 12:20:52 via Wykop
  • 5
jak można stawać po stronie Zełenskiego


@Promilus: może jak ktoś strasznie nienawidzi ruskich i cieszy go ich gruzowanie tak bardzo ze zniesie wszystko byleby zelensky kontynuował codzienny exodus ruskich. Nawet za cene skandalicznych gestów.

Gdybym mial wybrać co wolę: przeprosiny za Wołyń i natychmiastowe pelne ekshumację itp czy kolejne dwa lata osłabiania ruskow rękoma Ukraińców to wybralbym to drugie xd niech politycy sie kopia po kostkach, ważne ze ruscy nie
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 12:40:21 via Wykop
  • 6
zdajesz sobie sprawę że można połączyć jedno z drugim?


@paweupg: jestem zdania że to niemożliwe. Zelensky z Nawrockim będą sie obrzucać gównem ku uciesze narodowców. Poparcie prawakow ważniejsze niż jakieś tam porozumienia.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 12:52:42 via Wykop
  • 2
w sensie jak będziemy wspominać o wołyniu to ukraincy przestaną mielić rosjan, poddadzą sie i ukraina padnie? Ty jestes normalny?


@gaz_wieprzowy: nic takiego nie napisałem ani nie twierdzę ziom XD stary napisałeś "w sensie" i jakieś wymysły z d--y XD wspominaj se o Wołyniu ile chcesz.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 18:56:09 via Wykop
  • 0
A co ma głupie odebranie orderu do stricte wojny? xD


@patrycja-hotala: a czemu miało by coś mieć?
  • Odpowiedz

3

Karol Nawrocki to nowy Erdogan Polski

Karol Nawrocki to nowy Erdogan Polski

To są naprawdę absurdalne zagrywki. Jestem Turkiem i szczerze mówiąc, z perspektywy historycznej dla wielu krajów Europy to właśnie my byliśmy tymi złymi. Nasi bohaterowie dla innych narodów mogą być czarnymi charakterami. I co teraz? Mamy przestać iść dalej? Dla części Greków Atatürk może być pos

hypemype12
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 11:36:12
  • 20
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    wybory2026
  • #
    podwojnestandardy
  • #
    ukraina
  • #
    europa
mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 12:26:23 via Wykop
  • -1
Mi tam zachowanie Nawrockiego bardziej przypomina mix zeleńskiego z orbanem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 12:00:32
  • 33
Więc cały krym nie ma paliwa a połowa nie ma prądu? XD
Zima bedzie ciekawa!
#ukraina #wojna #rosja
mleko3-2procent - Więc cały krym nie ma paliwa a połowa nie ma prądu? XD
Zima bedzie ...

źródło: 12111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
przedwczoraj, 12:11:20 via Wykop
  • 21
@mleko3-2procent: do zimy jeszcze daleko

  • Odpowiedz
haabero
haabero
przedwczoraj, 13:56:09 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: tam ciepło zimą jest niestety ledwo do zera w nocy dochodzi
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
przedwczoraj, 10:17:13
  • 20
Zgadnijcie, jakie języki mają na stronie ukraine.ua, a którego nie ma
#ukraina
winsxspl - Zgadnijcie, jakie języki mają na stronie ukraine.ua, a którego nie ma
#ukr...

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent przedwczoraj, 10:18:31 via Wykop
  • 19
@winsxspl: hahaha XDDD Napluli nam w twarz! Znowu! XDDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Tolek Banan

  • Ja

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.08.2025

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 17.03.2025

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 10.11.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking