A później zlikwidujmy posterunki policji, straż pożarną i zaorajmy całą prowincję. Balcerowicz byłby dumny.
@whos_your_daddy_snakegirl: nie ma na to pieniędzy, zaraz zacznie brakować ludzi by tam pracować, a przestępstwa to domena ludzi młodych, niezależnie kto będzie u władzy, szkoły, urzędy, posterunki policji, szpitale będą zamykane

















@Jasnie-wielmozny-pan: na wsi podmiejskiej
@smk666: jak na razie to prowincja ta z dala od miast jest na utrzymaniu większych
@smk666: jak! jak na wsi jest średnio 12 razy dłuższa w przeliczeniu na jeden lokal, to samo dotyczy wodociągów.
@Jasnie-wielmozny-pan: czyli przykład mocno niereprezentatywny, równie dobrze mogę dać przykład wsi pod dużym miastem, gdzie 90% domów wybudowano w ostatnich latach, dzietność na wsi jest minimalnie wyższa od tej w miastach, ale to zasługa "wsi podmiejskich" gdzie czasami i jest dzietność na poziomie 2,0.