Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fichtner

Fichtner

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8863
  • Znaleziska 2506
  • Mikroblog 6357
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9
eehomonto
eehomonto
przedwczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner przedwczoraj, 18:42:07 via Android
  • 0
@eehomonto: jaka profesje obstawianie? Ja obstawiam kierowcę koparki
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
19.06.2026, 14:56:48
  • 285
#pcmasterrace Brać ten zestaw?
Pls, odpiszcie szybko!
nieparzystokopytny - #pcmasterrace Brać ten zestaw? 
Pls, odpiszcie szybko!

źródło: HLK1RQVXcAEnhYw

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 19.06.2026, 22:36:01 via Android
  • 1
@nieparzystokopytny: obstawiam że to cennik z lata 2001
  • Odpowiedz
Fichtner
Fichtner 19.06.2026, 22:37:08 via Android
  • 2
@Ipsy: o Jezu, o boże i ten zacinający się przycisk power
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 17.06.2026, 15:07:38 via Android
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: to akurat ciekawy przypadek, wszyscy ci co dostali mieszkania/domy od państwa, miasta powinni oddać je lub spłacić dług.
  • Odpowiedz

397

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: 14.06.2026, 17:16:51
  • 216
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
Fichtner
Fichtner 15.06.2026, 06:24:39 via Android
  • 0
@r5678: jakie środki odurzające bierzesz?
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
14.06.2026, 12:09:58
  • 818
Piłkarze Haiti :
- Jean Jaques
- Delcroix
- Pierrot
- Lacroix

Piłkarze
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 14.06.2026, 16:03:30 via Android
  • 1
@Najmienkszy_puszkarz: a Curacao to Holandia 2
  • Odpowiedz
Gleacher
Gleacher
13.06.2026, 14:16:44
  • 2
Aż mnie podkusiło dzisiaj, żeby stworzyć portal jak deweloperuch, ale dedykowany dla zarobków lekarzy. Niestety szybko sobie uświadomiłem, że mieszkam w kraju z kartonu i boję się, że jakby jakimś cudem zyskał popularność, to by mnie nikt nie chciał już leczyć xD
#lekarz100k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 14.06.2026, 14:24:56 via Android
  • 0
@ZielonaOna: Grzegorz Braun I
  • Odpowiedz

1772

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28-letni lekarz i radny zostal bez specjalizacji koordynatorem SOR. Jak to możliwe w takim wieku? Ktoś powinien zostac za to ukarany, i to nie powinien byc szpital lecz konkretne osoby. Nie pozwólmy by ta sprawa ucichła lecz trzeba jej się dokładnie przyjrzeć

danielbr3
z
wyborcza.pl
dodany: 13.06.2026, 13:26:42
  • 199
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
Fichtner
Fichtner 13.06.2026, 19:02:02 via Android
  • -2
@Cogres: ale utopia lekarz POZ to w 99% działalność gospodarczą i przeważnie spółka

1852

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Fichtner
Fichtner 13.06.2026, 13:51:12 via Android
  • -5
Lekarze to jadę a ile kasy jest przejadanie w urzędach!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.06.2026, 09:29:24
  • 581
Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazpra...

źródło: IMG_7687

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 11.06.2026, 20:13:09 via Android
  • 0
@donatien-de-sade: sekret? Brak brzucha
  • Odpowiedz

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Fichtner
Fichtner 07.06.2026, 21:53:36 via Android
  • 3
Tylko katastrat zniechęci ludzi do inwestowania w nieruchomości, to rola k--w... Państwa. Reagowanie na to co się dzieje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 07.06.2026, 08:34:09 via Android
  • 0
@chciejstwo: ile piłeś?
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
06.06.2026, 23:14:38
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 07.06.2026, 05:10:49 via Android
  • 0
@elofrytki: jestem na wykopie od 100 lat ale nadal uważam że tag przegryw to mistyfikacja
  • Odpowiedz

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
Fichtner
Fichtner 04.06.2026, 08:22:34 via Android
  • 5
Powinno być jak w Japonii, po wykryciu jakiegokolwiek przewinienia przez polityka powinien zostać dożywotnio wygnany z życia publicznego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
Fichtner
Fichtner 02.06.2026, 11:19:14 via Android
  • 0
Co za dno, znam jednego z czołowych polskich artystów i można być ogarniętym, można się zabezpieczyć na emeryturę, można się dzielić swoją wiedzą jak np. on zakładając szkole. Ewidentnie jest grupa lobbystów która to ferruje. Obrzydliwi ludzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 27.05.2026, 14:18:56 via Android
  • 0
@chciejstwo: dlaczego pijesz i czy masz dzieci?
  • Odpowiedz

689

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Dogmat o braku dwóch milionów mieszkań w Polsce właśnie upada. Zamiast nieskończonego popytu na horyzoncie widać gigantyczną falę pustostanów wywołaną wymieraniem powojennego wyżu demograficznego. Kurczący się deficyt lokalowy wywróci rynkowe zasady, kończąc erę mieszkań jako lokaty kapitału.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 05:25:22
  • 253
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    demografia
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
Fichtner
Fichtner 22.05.2026, 17:05:51 via Android
  • 3
W Polsce brakuje nawet i 5 mln mieszkań. Uwaga definiuje problem. Dla przeciętnego Polaka koszt wynajmu mieszkania to 60-70% zarobków. Powinno to być max 20% zarobków. Minimalna 3500 zł, max Polak na kawalerkę 25m2 powinien wydać 700 zł. Jeśli jest to więcej to nigdy nie bedzie normalnie. Przeciętny Warszawiak zarabia 8000 zł na rękę, za 25m2 kawalerkę płaci 3000 zł czyli 40% swoich zarobków (jest uprzywilejowany na tle reszty Polski), natomiast w
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fichtner
Fichtner 26.05.2026, 06:15:59 via Android
  • 0
@P_i_o_t_R: tak, opłaty za media mamy 2x droższe niż w USA

3421

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
Fichtner
Fichtner 26.05.2026, 05:12:31 via Android
  • 9
Skąd to poruszenie? 120 latkowie odzyskujący w latach 90 XX wieku kamienice w innych dużych polskich miastach nie robili sensacji! A teraz wielkie mi mecyje!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jailer
Jailer
24.05.2026, 07:22:36
  • 192
Zdałem sobie dziś rano sprawę, że przegapiłem osiągnięcie pewnego kamienia milowego... W czerwcu 2023 kupiłem nową wagę, bo dawno się nie ważyłem, a na starej skończyła się skala (do 180 kg). Nowa pokazała 225 kilogramów - łatwo było mi zapamiętać, tyle wynosił rekord w lotach narciarskich Andreasa Goldbergera, później wyrównany przez Adama Małysza.

Dziś, trzy lata później, waga pokazuje 123,4 kg. Sto kilogramów grubasa mniej.

Czy coś się zmieniło w moim życiu? Niewiele. Dalej
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 24.05.2026, 09:45:10 via Android
  • 0
@Jailer: ile pijesz alkoholu?
  • Odpowiedz
Fichtner
Fichtner 24.05.2026, 11:51:51 via Android
  • 0
@Jailer: ile masz lat? Dam przechodzę przez etap zrzucania wagi dlatego mnie to i teresuje
  • Odpowiedz

455

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Lokale wybudowane z dotacji mają "dożywotnio" należeć do gminy. Chciałeś odłożyć, wynająć od miasta i kiedyś wykupić? Zapomnij. Eksperci już punktują chaos w nowych przepisach. O tym, że Polska ma duży problem z dostępem do mieszkań zwłaszcza tych niskoczynszowych wiadomo nie od dziś. Poprawę sytuac

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.05.2026, 06:07:39
  • 171
  • #
    budowcnictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
Fichtner
Fichtner 22.05.2026, 11:28:07 via Android
  • 1
To jest absolutny skandal w którym są umoczone wszystkie partie. Wszystkie rodzaje mieszkań z partycypacja państwowa/samorządowa nigdy nie powinny być wykupywane. A to co zrobił PiS w latach 2005-2007 to Kaczyński powinien do dzisiaj siedzieć. Wszyscy w imię sprawiedliwości społecznej którzy kiedykolwiek z tego skorzystali powinni oddać co do grosza do kasy państwa. Chory zwyczaj, chore czasy zdobywania elektoratu za wspólne pieniądze społeczeństwa kosztem wybranych grup społecznych czy zawodowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking