Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dlkvv
Dlkvv

Dlkvv

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8189
  • Znaleziska 1420
  • Mikroblog 6769
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 6
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
12.06.2026, 09:10:00
  • 78
Jeden z większych "sukcesów" ponad 30 lat "rozwoju" III RP, liczba osób 25-34 lat mieszkających z rodzicami:

1995: 20-25% szacunkowo
2005: 36%
2015: 40-43%
2025: 53-54%
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 12.06.2026, 11:10:10 via Android
  • 12
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Facet w wieku 30 lat powinien mieć wystarczająco środków na załozenie rodziny i zakup nieruchomości. Jeśli pracując na pełen etat go na to nie stać, to znaczy to bardzo źle o naszym systemie.
  • Odpowiedz
cheture
cheture
12.06.2026, 08:43:59
  • 618
ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz
cheture - ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz

źródło: IMG_6506

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 12.06.2026, 10:43:37 via Android
  • 1
@cheture: przekłuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

328

Wydajność rośnie, ale jakim kosztem. Pracownicy są na granicy wytrzymałości

Wydajność rośnie, ale jakim kosztem. Pracownicy są na granicy wytrzymałości

Polskie firmy nie narzekają dziś przede wszystkim na brak technologii, lecz na brak ludzi i ich przeciążenie pracą. Niedobory kadrowe, wypalenie zawodowe oraz rosnąca rotacja pracowników stały się największymi przeszkodami dla wzrostu produktywności.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 11.06.2026, 05:02:34
  • 103
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    pracbaza
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 11.06.2026, 18:48:45 via Android
  • 29
@RomanKarburator: Produktywność powinna rosnąć przez automatyzację, skalowalność, a nie przez dokręcanie śruby pracownikom.
donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.06.2026, 09:29:24
  • 581
Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Nienawiść postarza jednak ludzi XD

#polityka #bekazpisu #bekazpra...

źródło: IMG_7687

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 11.06.2026, 10:54:04 via Android
  • 9
@Idaho597: Żadne geny. Niezdrowe jedzenie, brak ruchu mocno postarza.

Co by nie sądzić o Tusku jako polityku, to prowadzi się wyjątkowo zdrowo. Trzyma niski bf, biega, wcześniej regularnie grał w piłkę.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
03.06.2026, 20:53:46
  • 24
Jak to jest, że kiedyś każdy narzekał jak to nie ma i każdy wiedział, że bide klepie on i sąsiad, a teraz każdy się chwali ile to on nie zarabia i jak to w pracy nic nie robi?

Odpalałeś TV i miałeś

Świat wg kiepskich - bida i kombinują by coś zarobić w krzywym zwierciadle, mieszkają w bloku z kiblem na klatce
Rodzina przestępcza - bida i jakoś tam żyją, mieszkają w bloku, potem dom
Schwarzfahrer - Jak to jest, że kiedyś każdy narzekał jak to nie ma i każdy wiedział,...

źródło: julia-wieniawa-w-serialu-v0-g36w0r0eov2g1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 04.06.2026, 09:16:37 via Android
  • 0
@Schwarzfahrer: Uważam, że dorośli ludzie powinni dobierać sobie treści, jakie dostarczają im media. Jeśli algorytm podopowiada im content z high life, to znaczy tyle że oni to oglądają. Jest sporo treści z materiałami slow life, więc wystarczy to oglądać, albo najlepiej ograniczyć scrollowanie do minimum. Podobnie ze znajomymi co przechwalają się konsumpcjonizmem. Nikt ci nie każe oglądać ich rolek, ani słuchać ich przechwałek.

Ogólnie też warto się pogodzić, że Twoje
  • Odpowiedz

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 02.06.2026, 14:57:05 via Android
  • 33
@tomasz-aleksander-barania: Nie dla pewnej grupy lewicowych baranów. Oni chcieliby nic nie robić, a żyć jak ciężko zapieprzający rówieśnicy..
del855
del855
01.06.2026, 08:54:45
  • 7
Polska - jedne z nielicznych krajów UE ze spadkiem cen za zeszły rok. Bardzo fajnie tez wygalda dynamika.

Druga ważna sprawa- rynki rozwinięte potrafia miec stabile ceny latami lub powolne wzrosty - a wszystko w otoczeniu ponad 10 lat w zasadzie darmowych kredytów hipotecznych dla kazdego - np. Niemcy potrafiły latami udzieliac kredyty oprocentowane SREDNIO ponizej 1% RSSO. Nie tam jakies doplaty czy co - dla kazdego, z ulicy, srednio. W Polsce
del855 - Polska - jedne z nielicznych krajów UE ze spadkiem cen za zeszły rok. Bardzo...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 13:25:36 via Android
  • 0
@del855: Problemem jest niska podaż, więc zwiększmy popyt dopłatami. Co może pójść nie tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 14:13:23 via Android
  • 1
@del855: Nie skumałeś
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 17:29:14 via Android
  • 1
@del855: Przedsiębiorca nie zejdzie z marży, bo każda taka inwestycja to ogrom pracy i ryzyko. O inwestycji podejmujesz decyzję teraz, nie wiedząc co będzie za kilka lat. Inwestorzy oczekują jak najlepszego ROI, a nie żebyś spełniał jakąś misję XD

Od spełniania misji społecznych jest państwo i dlatego samorządy powinny brać czynny udział w kształtowaniu rynku mieszkaniowego.
  • Odpowiedz
makamele
makamele
01.06.2026, 09:25:05
  • 10
przypominam, ze w ostatnich paru latach przepalono setki miliardow polskich zlotych na betonowe zloto

doszlo do takich absurdow, ze firmy przestawaly inwestowac w rdzen swojego biznesu i przechodzily w deweloperke

w ten sposob zmarnowalismy gigantyczny kapital, ktory znow nas zastopowal na wiele lat w pogoni za zachodem (i juz nie mozemy sie usprawiedliwiac, ze my biedni znowu zostalismy napadnieci)

wysokie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 13:24:17 via Android
  • 5
@makamele: Marże deweloperów to nic. Sprawdź ile banki zarabiają na tym interesie.

My zadłużamy się po kurek, płacimy największe odsetki w Europie, a instytucje finansowe transferują zyski za granicę.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
01.06.2026, 09:02:45
  • 391
2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej partii w sejmie - Kaczyński nazywa homoseksualizm anomalią i patologią przed którą trzeba chronić Polskę xD

2026 rok, a psychoprawica znowu zbuduje kampanię wyborczą na nienawiści do:
- gejów
- imigrantów
codziennaKasia - 2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej p...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 10:52:25 via Android
  • 4
@Dropson71: Typowy Mariusz potrafi bóldupić kilka tygodni o to, że Czaskoski był na paradzie równości. Jednocześnie nie widzi problemu w tym, że prezydent wyłudził mieszkanie od Pana Jerzego z problemem alkoholowym.
  • Odpowiedz

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 10:29:40 via Android
  • 25
@lewoprawo: Konsumować wciąż będziemy ale za pieniądze z zasiłków. Nasza siła nabywcza będzie zależeć nie od zasług, a od woli polityków. Dla mnie to przerażająca wizja.

174

Dlaczego Ramzes III pozbawił Libijczyków męskości?

Dlaczego Ramzes III pozbawił Libijczyków męskości?

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się Libijczykom, a dokładniej temu co mieli między nogami. Co takiego sprawiło, że Ramzes III i jego żołnierze odcinali im męskość.

Korda
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 13:30:17
  • 105
  • #
    historia
  • #
    libia
  • #
    egipt
  • #
    starozytnosc
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 09:13:00 via Android
  • 35
@PabloEscobar: Ciekawe ilu pontoniarzy zgodziłoby się na kastrację, w zamian za bilet do Europy i życie na zasiłkach.
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 09:30:53 via Android
  • 6
@ggs-hg: Ja bym wolał, by w ogóle nie zapraszać bezrobotnych byczków, do których trzeba dokładać.

Każde nielegalne przekroczenie granicy powinno być surowo karane.
mirko_anonim
mirko_anonim
31.05.2026, 22:41:51
  • 4
✨️ Obsesja na punkcie mieszkań w bloku w Polsce Ⓘ
Skąd w Polsce taka obsesja na punkcie mieszkania w bloku i to jeszcze w samiutkim centrum? Przecież w takiej klitce idzie się ukisić i nie ma co robić. Nie zrobisz grilla, ani nie posłuchasz głośno muzyki. Nawet za bardzo modyfikować mieszkania nie możesz bo spółdzielnia nie pozwoli. Dodatkowo masz hałasy sąsiadów, psy, dzieci albo non stop hałas zza okna. Większość osób które wydało
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 01.06.2026, 08:47:04 via Android
  • 1
@mirko_anonim: Chcesz mieć dom, a pracujesz w top5, masz dwie opcje.

1. Wykładasz 2 bańki na dom z rynku wtórnego. Mało kogo stać na taki wydatek.
2. Kupujesz bliźniaka od dewelopera w cenie mieszkania ale pośrodku niczego, dojazd do pracy trwa godzinę.

Jeśli nie masz dużej rodziny, wybierasz mieszkanie i ewentualnie kupujesz dom weekendowy trochę dalej, za mniejsze pieniądze.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
30.05.2026, 09:16:40
  • 7
Polacy kochają być niewolnikami.


#nieruchomosci #polska
Famine - Polacy kochają być niewolnikami.

SPOILER

#nieruchomosci #polska

źródło: temp_file281968299684655903

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 30.05.2026, 16:10:44 via Android
  • 0
@Famine: Dokładnie. W XVI wieku był zbyt na zboże, więc cała polityka państwa była podporządkowana obsiewaniu większej ilości pól. Budowa floty handlowej, zakładanie koloni, odzyskanie Śląska. Po co to komu, magnaci skupili wszystkie wysiłki państwa na rozwijaniu folwarków XD
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
30.05.2026, 13:56:04
  • 3
Może dzięki antyukraińskim nastrojom duża część Ukraińców wyjedzie i mieszkania potanieją?
Trzeba tylko pilnować januszexów żeby nie sprowadzili na ich miejsce pajeetów

#nieruchomosci #praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 30.05.2026, 15:57:27 via Android
  • 0
@prostymirek: Głupi, pisowski rząd doprowadził do tej fali nienawiści, dając Ukraińcom więcej niż swoim obywatelom.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
30.05.2026, 14:28:55
  • 17
Dziedzice obecnych 40latków będą biedni jak myszy kościelne. Dzisiaj można wyłapać w spadku 80 metrowe mieszkanie w centrum po babci, albo domek letniskowy na wsi, a oni co kiedyś dostaną? Ich rodzice przez najbliższe 20 lat poświęcą każdą nadgodzinę aby nadpłacić kredyt za dwupokojowy, 45 metrowy kurnik. Wobec pikującej demografii, komu coś takiego kiedyś sprzedasz? Poza top5 takiego bezwartościowego betonu będzie cała masa. No nie zazdroszczę. Dziedzice mają eldorado właśnie teraz, gdy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 30.05.2026, 15:53:55 via Android
  • 2
@Zopyross: Majątek buduje się pokoleniami. Ten "kurnik" w top5 będzie generować świetny dochód pasywny przez lata. Ja bym nie pogardził takim prezentem.
  • Odpowiedz

18

Powroty z emigracji i twarde lądowanie. "Wysłałam kilkadziesiąt CV i nic"

Powroty z emigracji i twarde lądowanie. "Wysłałam kilkadziesiąt CV i nic"

Wracają po kilku dekadach życia na emigracji, przekonane, że polski rynek pracy czeka na nie z otwartymi ramionami. Rzeczywistość bywa jednak bolesna. Miałam duże doświadczenie, studia zagraniczne i myślałam: przecież jestem stąd, więc ogarnę. Ale nawet urzędniczka w urzędzie pracy rozkładała ręce.

Poludnik20
z
forbes.pl
dodany: 29.05.2026, 13:50:31
  • 33
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    emigracja
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 30.05.2026, 06:49:55 via Android
  • 5
@goldboy: Bo słuchają opowieści znajomych , którzy przechwalają się jak to świetnie sobie w kraju radzą.

287

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

rzemysł kosmiczny w Polsce przestał być mitem po latach posuchy dynamicznie rośnie. Branża pilnie poszukuje programistów C/C++, ekspertów od systemów czasu rzeczywistego, elektroników, ale też operatorów maszyn. Bankier.pl ujawnia stawki: od 6-9 tys. zł dla początkujących do nawet 35 tys. zł dla d

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 07:05:40
  • 92
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    technologia
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 29.05.2026, 11:31:20 via Android
  • 0
@szaloneneutrino: No bo tak właśnie trzeba robić, żeby cię Anetka z HR albo AI nie odrzuciło przez brak dwóch słów w CV. Inny dokument możesz pokazać na rozmowie z bardziej rozgarniętymi osobami.
PanieAreczku
PanieAreczku
29.05.2026, 07:09:33
  • 0
#nieruchomosci #przegryw
Spadkowicze, musicie afirmować swój sukces i ciężko pracować. Wtedy będziecie mieli szansę na m2 w wielkiej płycie. Chłopy pańszczyźniane nigdy lekko nie mieli, wasi przodkowie też skoro nie zapewnili wam lepszego startu i musicie żebrać i skomleć na x/wykopie o spadki cen .

Kupujcie własne bo na stare lata będziecie jak Bodzio, jak wam landlord wypowie umowę żeby mieszkanie wynająć je dla jakiejś młodej Julki .
PanieAreczku - #nieruchomosci #przegryw 
Spadkowicze, musicie afirmować swój sukces i...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 29.05.2026, 07:44:44 via Android
  • 2
@Vappacino: Tak myśli co drugi rodzic, dlatego długoterminowo czeka nas korekta. Typowy przedstawiciel pokolenia alfa to jedynak, z mieszkaniem kupionym od rodziców i nieruchomościami dziedziczonymi po dziadkach.
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 29.05.2026, 09:47:41 via Android
  • 1
@PanieAreczku: Nie przelogowałeś się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
27.05.2026, 06:50:43
  • 1
#deweloperuch #sredniakrajowa #warszawa #nieruchomosci
Arivederczi - #deweloperuch #sredniakrajowa #warszawa #nieruchomosci

źródło: IMG_6580

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 27.05.2026, 16:09:58 via Android
  • 1
@del855: Dużo średniozamożnych ludzi wyprowadziło się poza top5, bo ceny nieruchomości im odjechały. Po drugie, wiele "fizycznych" zawodów jest teraz dobrze opłacanych. Robiąc remonty zarobisz więcej niż niejeden manager w korpo, nie mówiąc o barberach, czy kosmetyczkach.
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 07:33:25 via Android
  • 0
@del855: No dużo rzeczy jest nie tak ale przyjdzie polityk jeden z drugim i będzie zachwalał wzrost pkb xd

Z jednej strony ma rację, bo pracownika marketu stać na iphonea i wakacje w Turcji, z drugiej strony obywateli nie stać na normalnej wielkości mieszkanie.
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 09:45:43 via Android
  • 0
@del855: Jest sporo kwestii do naprawy. Pomijając wspomniane przez Ciebie dorzucam demografię, energetykę, niska marża polskich firm, brak naszego kapitału w firmach high tech i różne przywileje utrzymane z czasów PRLu.

Nie zmienia to faktu, że na tle sąsiadów odnieśliśmy sukces. Żyje nam się lepiej niż Słowakom, Węgrom, nie mówiąc o Ukraińcach i Białorusinach.
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 16:35:01 via Android
  • 1
@del855: Nie jest dobrze w wielu dziedzinach ale płynąca szerokim strumieniem kasa z UE i inwestycje zagraniczne przykryły wiele spraw.

Po co nam polski kapitał, jak przyjdzie Niemiec i nam zorganizuje pracę. Do tego lepiej xapłaci niż polskie przedsiębiorca.

Po co budować elektrownie atomowe, lepiej tę kasę przejeść, a problem się zostawi następnej
  • Odpowiedz
hub_bub
hub_bub
hub_bub
28.05.2026, 10:24:25
  • 29
Chłop dalej brnie w to, że będą spadki i kupi on mieszkanie za 350,000 tak jak zaplanował kilka lat temu.

Współczuje tym co się go posłuchali i wstrzymali się z zakupem mieszkania

#nieruchomosci
hub_bub - Chłop dalej brnie w to, że będą spadki i kupi on mieszkanie za 350,000 tak ...

źródło: Screenshot 2026-05-28 at 12.22.06

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 10:37:15 via Android
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 11:00:36 via Android
  • 7
@hub_bub: No normalny to on nie jest, z resztą jak my wszyscy na tagu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co lepsze odklejki chłop kasował po godzinie. Raz się chwalił, że wynegocjował super warunki lokaty w banku u prezesa oddziału xD
  • Odpowiedz
Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv 28.05.2026, 16:09:47 via Android
  • 1
@Parmenides69: Trochę mi się nie chce w to wierzyć, bo polecał ludziom ładowanie się w dolara na samej górce. Gdyby cokolwiek inwestował, to by polecał akcje, krypto. Gdyby w tamtych czasach wrzucił dwie wypłaty w BTC/ETH, to by miał spore mieszkanie w centrum Warszawy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2019

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 11.08.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking