Gonciarz milczał przez dwa lata, co najwyżej produkował w tym czasie jakieś nieskładne bzdury i dopiero później zaczął metodycznie się bronić Perseuszem. Gargamel został podobnie ograny, tzn. rezolutna nastolatka opublikowała jakieś pocięte nagrania
"Polacy na Ukrainie byli okupantami-tak jak dziś są nimi Rosjanie" - dowódca Ukr
Dmytro Jarosz, były lider Prawego Sektora, zwrócił się do Polaków. Napisał, że Polacy na ukraińskiej ziemi byli okupantami, a Ukraińcy mieli absolutne prawo niszczyć najeźdźców i agresorów
z- 245
- #
- #
- #
- #
- #
- #




![Zełenski, UPA i Wołyń. Dlaczego Polska nie może tego ignorować [komentarz GTBT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/222dd8d6a03d8367979eeecb1dadc827337478c499d34e794072746fb9103ffd,w220h142.jpg)














1. Najpierw to o tym co robiła UPA to miał tam u nich nikt nie wiedzieć, bo to jakiś margines i większość ludzi miała nie wiedzieć o co chodzi
2. Potem to politycy mieli wiedzieć i psuć przez to opinię zwykłym ludziom, którzy są dobrzy i nam życzliwi i nic nie wiedzą
3. Potem jak się okazało, że zwykli ludzie to nas też w żopie mają, to się okazało