Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FuzzyWuzzy_

FuzzyWuzzy_

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59110
  • Znaleziska 20944
  • Mikroblog 38166
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 63

565

Marsz żydowskich ultranacjonalistów w Jerozolimie. Hasła "Śmierć Arabom!"

Marsz żydowskich ultranacjonalistów w Jerozolimie. Hasła "Śmierć Arabom!"

Doroczna parada skrajnej prawicy przez wschodnią (palestyńską) część Starego Miasta. Uczestnicy masowo skandowali rasistowskie hasła i atakowali słowem oraz czynem arabskich mieszkańców. Klasyka co roku.

awe-spam
z
pbs.org
dodany: 16.05.2026, 07:33:07
  • 112
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    zydzi
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 16.05.2026, 11:47:22 via Wykop
  • 7
@Danuel: Potrafisz wskazać, które grupy u nas dokonują czystek etnicznych i zbrodni wojennych?

1165

Równouprawnienie to patriarchat, więc pracuj faceciku 5 lat dłużej!

Chcesz równości? To pracuj 5 lat dłużej, bo panie mają gorzej. Autorka tłumaczy, dlaczego jawna dyskryminacja mężczyzn to tak naprawdę obrona uciśnionych kobiet. Zapamiętaj f*ceciku: równouprawnienie ma sens tylko wtedy, kiedy się to kobietom opłaca.

Famine
z
kobieta.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 10:54:07
  • 256
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 15.05.2026, 12:24:35 via Wykop
  • 9
@moll: Skoro kobiety za fakt urodzenia dzieci mają mieć niższy wiek emerytalny, to mężczyźni z uwagi na krótszą długość życia również powinni mieć obniżony. Do tego należy uwzględnić też ulgę za wychowywanie dzieci, bo nie może być tak, że jakaś bezdzietna singielka idzie na emeryturę w wieku 60 lat, a ojciec samotnie wychowujący 3 dzieci musi tyrać do 65 r.ż.
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 16.05.2026, 11:41:14 via Wykop
  • 0
@moll: Najwyraźniej masz coś z głową jeśli tam widzisz "incydent kałowy". Swoje fetysze zachowaj dla siebie. Odniosłem się do tez z artykułu, które przytoczyłeś, więc nie wiem, po co na mnie naskakujesz.

291

Kongres USA chce na stałe zablokować chińskie samochody

Kongres USA chce na stałe zablokować chińskie samochody

Connected Vehicle Security Act to ustawa, która ma zakazać importu, produkcji oraz sprzedaży samochodów, części i oprogramowania wyprodukowanych w Chinach lub we współpracy z Chinami i innymi krajami będącymi w konflikcie z USA.

matixrr
z
congress.gov
dodany: 14.05.2026, 16:56:17
  • 143
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    chiny
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 15.05.2026, 14:06:18 via Wykop
  • 1
@inflacja_biedaku: Niemcy też dotują i dopłacają np. do zakupu elektryków. Tak samo wprowadzili dopłaty do energii dla przemysłu. Dlatego twierdzenie, ze Chińczycy dotują zawsze mnie śmieszy, bo przecież państwa zachodnie też to robią w mniej lub bardziej widoczny sposób.

410

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Projekt ustawy broniący praw graczy do zakupionych przez nich gier będzie procedowany dalej. Kalifornijska Komisja ds. Alokacji Budżetu Zgromadzenia Stanowego zagłosowała za skierowaniem go na obrady Zgromadzenia. Wydawcy gier zapewne są niepocieszeni

planarize
z
reddit.com
dodany: 14.05.2026, 22:11:55
  • 31
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
  • #
    staregry
  • #
    konsole
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 15.05.2026, 13:09:43 via Wykop
  • 8
@SmugglerFan: Oczywiście, że kupowałeś. Steam w okolicach 2012 roku zmienił nawet regulamin zmieniając definicję kupowanych gier z cyfrowych na "subskrypcje" wymuszając akceptację regulaminu poprzez zablokowanie dostępu do konta i zakupionych gier.

https://cdaction.pl/newsy/steam-nie-zaakceptujesz-nowego-regulaminu-pozegnasz-sie-z-kontem-i-swoimi-grami/comment-page-1/

@marczo213: Co więcej, wtedy płaciło się za pełne wydanie i nie trzeba było dokupywać DLC, żeby dostać pełnoprawny towar.

289

80% startupów w USA wykorzystuje Chińskie modele AI

80% startupów w USA wykorzystuje Chińskie modele AI

W tym giganci jak Uber, Pintrest itd. Czyli znów powtórka z historii. Zachód zrobił Chińczyk ukradł i zrobił taniej.

madero
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 11:35:50
  • 71
  • #
    ai
  • #
    china
  • #
    gielda
  • #
    usa
  • #
    gpt
  • #
    sztucznainteligencja
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 14.05.2026, 11:27:24 via Wykop
  • 6
@duzy_gracz: Złodziej najgłośniej krzyczy: "łapać złodzieja!". To zabawne, że zachodnie korporacje, które wytrenowały swoje modele na kradzionych danych, mają czelność kogokolwiek oskarżać o kradzież.

Inna kwestia, że w wypadku dóbr cyfrowych ciężko mówić o kradzieży, bo jest to inna kategoria prawna. Skopiowanie pliku nie pozbawia pierwotnego posiadacza dostępu do niego, jak ma to miejsce np. w wypadku kradzieży samochodu.

527

Dzieci w WOT po ćwiczeniach tracą prawo do wizyty u lekarza

Dzieci wypadają z ubezpieczenia i tracą prawo do opieki zdrowotnej gdy idą na ćwiczenia, a po ich zakończeniu MON nie informuje ani rodziców, ani ZUS o konieczności ponownego zgłoszenia dziecka do ubezpieczeń. Jakby ktoś się zastanawiał czy warto, oto piękny przykład gdzie was mają XD

ku_chwale_ojszczyzny_robacy
z
prawo.pl
dodany: 14.05.2026, 05:36:36
  • 106
  • #
    wot
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    chlewobsranygownem
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 14.05.2026, 10:48:44 via Wykop
  • 0
@sant11: @4mja To działa na tej samej zasadzie, co podjęcie pracy zarobkowej np. w trakcie wakacji. Taka osoba wypada z ubezpieczenia rodziców, bo jest ubezpieczona przez nowego pracodawcę. Jeżeli po zakończeniu umowy się nie ubezpieczy ponownie, to straci po miesiącu ubezpieczenie.

Jeżeli chcecie kogokolwiek winić, to miejcie pretensje do polityków wszystkich rządzących partii, które tworzyły ten system, bo ubezpieczenie zdrowotne dla każdego Polaka bez rejestracji w PUP, to obiecywali
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 14.05.2026, 11:19:27 via Wykop
  • 2
@sant11: Najwyraźniej się nie da od kilku dekad, bo skoro takie osoby mogą być ubezpieczone przez rodziców, szkołę, uczelnię, czy w ostateczności PUP, to nie powinno być nigdy sytuacji, że ktoś wypada z ubezpieczenia. Ja sam się na tym boleśnie przejechałem za dzieciaka, jak pracowałem dorywczo w wakacje, a później wyszło, że nie mam ubezpieczenia i przepadły mi terminy, na które czekałem kilka miesięcy. Jak widać darmozjady z Wiejskiej mają

288

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Wojskowe obozy odchudzania w Chinach wprowadzają ścisły zakaz podjadania oraz obowiązkowe ćwiczenia i ważenie dwa razy dziennie

Dziki_zwierzak
z
bbc.com
dodany: 13.05.2026, 19:51:48
  • 141
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    informacje
  • #
    swiat
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 14.05.2026, 10:18:12 via Wykop
  • 4
@shadow_82: Przy czym mówimy tu o średniej, która jest niemiarodajna, bo bierze pod uwagę wyłącznie firmy zatrudniające powyżej 9 osób na umowie o pracę i nie uwzględnia osób pracujących na umowach zlecenie. Jak wyglądają realne zarobki widać po medianie, która jest zwykle ok. 20% niższa.

23

EFEKT BRAUNA? Młodzi Ukraińcy zaatakowani w Polsce. Biło 10 napastników

EFEKT BRAUNA? Młodzi Ukraińcy zaatakowani w Polsce. Biło 10 napastników

W czwartek 7 maja wieczorem na Moście Świętokrzyskim w Warszawie doszło do brutalnego ataku na grupę nastolatków. Jednego bIto oraz kopano w głowę. Jego kolegę napastnicy próbowali zrzucić z mostu do Wisły. Trzeciemu z nastolatków złamali nos.. TO JEST POLSKA? Kraj Bandytów, Narodowców, Faszystów?

gheost1410
z
onet.pl
dodany: 13.05.2026, 18:41:05
  • 21
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bandyci
  • #
    ukraina
  • #
    konfederacja
  • #
    braun
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 13.05.2026, 21:22:31 via Wykop
  • 1
@lazarus-x: @gheost1410: Pytanie, jakie możliwości dyscypliny ma nauczyciel? Wyślę takiego gnojka do Pani pedagog? Wystawi uwagę w dzienniku? Obniży ocenę z zachowania? Powiadomi rodziców? Faktycznie, brzmi groźnie. To nie te czasy, gdzie taki smarkacz dostałby linijką po łapach, albo dziennikiem po głowie i szybko by się nauczył odpowiedniego zachowania. Obecnie, to już lepiej zgłosić coś takiego na policję, szczególnie jeżeli mówimy o czynach karalnych ściganych z urzędu, bo

798

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Zwrot butelek i puszek bez wychodzenia z domu jest już możliwy. Opakowania przekażemy kurierowi przy okazji dostawy zakupu Juz widze mine kurierów jak teraz beda jeszcze dyma.. z puszkami i butelkami

bykuzbik
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 13.05.2026, 08:58:30
  • 353
  • #
    kaucja
  • #
    kurier
  • #
    smiechlem
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 13.05.2026, 17:28:20 via Wykop
  • 4
@tomasz-aleksander-barania: Ślad węglowy jest niewidoczny, jak przelew dotrze na odpowiednie konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 13.05.2026, 17:41:15 via Wykop
  • 54
@sq2fog: U mnie w biedronce te wory stawiają często przy kasach obok jedzenia, więc jak widać to nie problem. Najgorsze, że zamiast przyznać się do błędu i wycofać z tej durnej ustawy, te kanalie dalej w to brną. W swoim fanatyzmie poszli tak daleko, że jakąkolwiek krytykę i pokazywanie faktów nazywają dezinformacją i propagandą.

1163

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Przewaga kosztowa w Polsce uległa zmniejszeniu w wyniku rosnących wynagrodzeń" - ogłosiła szwedzka firma Garo, która kończy działalność w Szczecinie i zamyka fabrykę produkującą między innymi ładowarki samochodów elektrycznych.

CzytamBomoge
z
szczecin.wyborcza.pl
dodany: 12.05.2026, 10:57:51
  • 343
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szczecin
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 12.05.2026, 11:56:06 via Wykop
  • 9
@miszczumsc: Doić? Zdajesz sobie sprawę, że żeby dostać ten śmieszny zasiłek z PUP, który nie pozwala pokryć nawet podstawowych potrzeb, trzeba w okresie 18 miesięcy przed rejestracją przepracować co najmniej rok za minimalną krajową, odprowadzając pełne składki? O jakim dojeniu więc mówisz, skoro jest to wypłacane z funduszu, do którego pracownik sam wpłacał przez lata składki?

349

UE wreszcie blizej sankcji na brutalnych izraelskich osadnikow

UE wreszcie blizej sankcji na brutalnych izraelskich osadnikow

Kaja Kallas mówi o politycznym porozumieniu w Brukseli. Przełom ma dać nowy rząd Węgier Petera Magyara, który nie chce już blokować pakietu. UE ma zatwierdzić sankcje po tym, jak rząd Petera Magyara sygnalizuje koniec blokowania. Dalej idące kroki wobec Izraela nadal grzęzną bez większości.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 11.05.2026, 22:28:52
  • 26
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 12.05.2026, 11:28:07 via Wykop
  • 30
Dlaczego tylko na osadników, a nie całe państwo? Przecież to jest jakiś żart. Ci osadnicy mają wsparcie izraelskiej armii i policji. O zbrodniach wojennych i zbrodniach przeciwko ludzkości, których dokonuje Izrael w Strefie Gazy i Libanie, a także polityce apartheidu wobec Palestyńczyków, to już zapomnieli? Gdyby zastosować takie same standardy wobec innych państw, to UE powinna natychmiast znieść sankcje na Rosję i nałożyć tylko na rosyjskich "osadników" oraz garstkę polityków.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

872

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

W sobotę, 9 maja, do Muzeum Wsi Lubelskiej przyszła grupa osób z jednego z lubelskich stowarzyszeń zajmujących się pomocą zwierzętom. Kobiety miały ze sobą klatki, po czym skierowały się do zagrody z królikami. Tam zaczęły odławiać zwierzęta, wskazując, że przebywają one w złych warunkach,.

tomekk125
z
lublin112.pl
dodany: 10.05.2026, 07:47:33
  • 206
  • #
    ciekawostki
  • #
    feminizm
  • #
    heheszki
  • #
    pieklokobiet
  • #
    bekazfeministek
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 10.05.2026, 18:38:32 via Wykop
  • 0
To jakaś nowomowa, że teraz zwykłych złodziei i włamywaczy określa się mianem aktywistów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

401

Hiszpania: Zakon ślubujący ubóstwo wyrzuca emeryta na bruk

Hiszpania: Zakon ślubujący ubóstwo wyrzuca emeryta na bruk

Franciszkanie w Hiszpanii posiadający 300 mieszkań w centrum Madrytu przeprowadzili eksmisję emeryta. Wywołało to falę protestów

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 09.05.2026, 17:21:58
  • 92
  • #
    kosciol
  • #
    hiszpania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    czynszojady
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 10.05.2026, 13:36:31 via Wykop
  • 19
@zoggy: Tak było kiedyś, ale zmienili przepisy w ubiegłym roku. Zupełnie inaczej niż u nas, gdzie przyznali większą ochronę przed eksmisją niepłacącym cwaniakom.

613

Izraelski żołnierz włożył papierosa do ust figury Matki Boskiej

Izraelski żołnierz włożył papierosa do ust figury Matki Boskiej

Izraelska armia poinformowała, że żołnierz, który włożył papierosa do ust figury Matki Boskiej w chrześcijańskiej wiosce

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.05.2026, 06:36:00
  • 64
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    liban
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 07.05.2026, 11:17:54 via Wykop
  • 44
@MarciNo75: U nas nie lepiej. Większy kwik wywołało wystąpienie posła Berkowicza z flagą Izraela, na której znajdowała się swastyka, niż zbrodnie wojenne jakich dopuszcza się Izrael w Strefie Gazy i Libanie. Jak dzieciobójcy z USA zbombardowali szkołę podstawową w Iranie mordując 175 dzieci, to nasi dzielni posłowie, jak choćby wiceminister spraw zagranicznych Władysław Bartoszewski, twierdzili, że Iran sam ją sobie zbombardował. Oni są tylko mądrzy, jak trzeba potępić Rosję lub

1304

Arabia Saudyjska zabroniła USA używania swojej przestrzeni powietrznej

Oraz baz wojskowych. Projekt "wolność" Trumpa stoi pod znakiem zapytania. [ANG]

mleko3-2procent
z
ynetnews.com
dodany: 07.05.2026, 07:58:04
  • 54
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    polityka
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 07.05.2026, 10:06:39 via Wykop
  • 154
@kci83: Są lepsi w tym sensie, że kupują dużo uzbrojenia i dużo płacą za obecność wojsk, a mało wymagają. Tylko w ubiegłym roku, Arabia Saudyjska podpisała umowę na zakup od USA uzbrojenia za blisko 142 mld dolarów. Zestaw to sobie z kwotami, jakie państwa NATO wydały na zakupy z USA. Teraz to się może zmienić, bo okazało się, że drogie zabawki z Stanów nie są tak skuteczne jak myślano, a

390

Alarmujące dane IMGW. "Trzeba się zacząć obawiać"

Alarmujące dane IMGW. "Trzeba się zacząć obawiać"

We wtorek rano IMGW-PIB poinformował, że 74 proc. stacji hydrologicznych w Polsce znajduje się w strefie wody niskiej. Jedna czwarta rzek ma stan wody średniej, a tylko 1 proc. - wody wysokiej.

Akinori456
z
rmf24.pl
dodany: 06.05.2026, 06:08:55
  • 97
  • #
    prognozy
  • #
    raport
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    alarm
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 06.05.2026, 19:58:19 via Wykop
  • 4
Problem znany od lat. Co robi z tym państwo? Betonuje koryta rzek, co powoduje praktycznie brak retencji w dolinach rzecznych. Pozwala na stawianie domów na terenach zalewowych. Osusza stawy i mokradła, bo deweloper odpowiednio zapłacił, żeby postawić kolejny kurnik pod chów klatkowy Polaka zwyczajnego. Do tego dochodzi wycinka lasów na terenach, gdzie występują duże opady, co zaburza cały ekosystem i niszczy retencję wody. Nawet samo prawo jest tak skonstruowane, że odstrasza właścicieli
FuzzyWuzzy_ - Problem znany od lat. Co robi z tym państwo? Betonuje koryta rzek, co p...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Piractwo na wodach międzynarodowych? Żydzi przechwycili flotyllę w pobliżu Krety

Piractwo na wodach międzynarodowych? Żydzi przechwycili flotyllę w pobliżu Krety

Na pokładzie jest Polka, dr Magdalena Górska. "Do naszych łodzi zbliżyły się wojskowe motorówki, które zostały zidentyfikowane jako izraelskie. Celowano z nich laserami i bronią półautomatyczną. Uczestnikom flotylli nakazano przejść na dziób łodzi i uklęknąć" - poinformowała Global Sumud Flotilla.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 30.04.2026, 08:38:57
  • 58
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    grecja
  • #
    statki
  • #
    morze
  • #
    prawo
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 30.04.2026, 13:20:53 via Wykop
  • 6
@ACM04: Przy tak biernej postawie UE będzie tylko gorzej. Jeżeli Unia przez lata nie potrafi nałożyć normalnych sankcji, tak jak zrobiła to na Rosję, tylko stwarza jakieś pozory nakładając "sankcje" na pojedynczych izraelskich osadników, to nie ma co się dziwić, że tak postępują. Izrael widzi, że jest bezkarny. Dostaliby pełnoskalowe sankcje od UE wliczając w to zamrożenie środków w bankach, to szybko skończyłoby się rumakowanie.

420

Japończycy budują armię z... kartonu. Tanie drony zmieniają zasady gry

Japończycy budują armię z... kartonu. Tanie drony zmieniają zasady gry

Kiedy myślimy o nowoczesnej broni, widzimy miliony dolarów. Japonia idzie w drugą stronę: AirKamuy 150 to dron z tektury za 2500 USD. Składany w 5 minut z płaskiej paczki, niemal niewykrywalny dla radarów i zabójczo skuteczny w roju.

awe-spam
z
interestingengineering.com
dodany: 29.04.2026, 18:37:44
  • 116
  • #
    technologia
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    ciekawostki
  • #
    japonia
  • #
    lotnictwo
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 29.04.2026, 23:25:52 via Wykop
  • 66
@KawaJimmiego: Tu masz jednego z nich. Niegdyś wielki idol wykopu. Ekspert oczywiście pominął, że F15 wymagają dominacji w powietrzu, drogiej infrastruktury i logistyki, a szkolenie pilota trwa kilka lat. Produkcja uzbrojenia jest też kosztowna, skomplikowana i czasochłonna. Drona za to odpalisz nawet w trudnych warunkach, są proste i tanie w produkcji, a szkolenie operatora trwa kilka dni. Dodatkowo to system rozproszony, niezwykle trudny do całkowitego wyeliminowania. Jakie straty wyrządziły i
FuzzyWuzzy - @KawaJimmiego: Tu masz jednego z nich. Niegdyś wielki idol wykopu. Ekspe...
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 30.04.2026, 09:04:47 via Wykop
  • 2
wymaga przewagi powietrznej? No ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od wykopowych ekspertów, a ja głupi myślałem, że on jest właśnie od tego, żeby tę przewagę wywalczyć...


@kompek: Powodzenia w wywalczeniu przewagi powietrznej dwoma F15. Ja nie twierdze, że drony mają zastąpić myśliwce, bo oba systemy są potrzebne i były projektowane do innych zadań. Pragnę jednak zauważyć, że ponad 4000 dronów stanowi siłę samą w sobie. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że te
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 30.04.2026, 09:13:34 via Wykop
  • 1
@synoid: I te dwa F-15E przedrą się same przez najnowocześniejsze systemy na świecie, jak Arrow 2 i 3, THAAD, systemy Patriot itp. i wyrządzą takie same szkody, zmuszając państwa Zatoki i USA do wystrzelania się z rakiet oraz wydania miliardów na obronę?

553

Meta - Facebook/Instagram - odpowiedzialne za SCAMowe reklamy - mówi wyrok sądu

Meta - Facebook/Instagram - odpowiedzialne za SCAMowe reklamy - mówi wyrok sądu

Mamy przełomowe orzeczenie Sądu Apelacyjnego w Warszawie jasno mówiące ze to Meta odpowiada za scam To wyrok bez precedensu, który w Unii Europejskiej wyznaczy zupełnie nowe orzecznictwo w podobnych sprawach gdzie wizerunek osób publicznych jest narzędziem do przestępstwa.

real_scoria
z
facebook.com
dodany: 29.04.2026, 13:10:32
  • 55
  • #
    socialmedia
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    prawo
  • #
    scam
  • #
    oszukujo
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 29.04.2026, 21:26:05 via Wykop
  • 59
@KingaM: Takie wyroki to dla szaraczków, a nie dla wielkiej korporacji z Ameryki.

475

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Rynek nieruchomości w Polsce potrafi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem. Ceny najmu mieszkań w naszym kraju spadły. W miastach wojewódzkich korekta w dół wyniosła średnio około 1%. Są jednak wyjątki od tej reguły. To chociażby Olsztyn, Opole i Kielce, gdzie czynsze podrożały. A gdzie jest najdro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 09:21:36
  • 181
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_ 29.04.2026, 12:47:40 via Wykop
  • 91
@Grymas-Tysiaclecia: Dlatego warto zostać, żeby walczyć za interesy tłustych świń przy korycie i nadzwyczajnych kast, które dorobiły się milionów na obecnym systemie? Za państwo, które nie wywiązuje się z własnych obowiązków, ale za to ciągle wymaga coś od obywatela? Faktycznie świetna motywacja dla zwykłego Kowalskiego, który tyra w jakimś kołchozie za minimalną lub niewiele więcej, a o własnym kwadracie może tylko pomarzyć.

Będzie powtórka z Ukrainy, gdzie walczą głównie biedni,
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 31
  • Strona 4 z 31
  • >
  • Liberland

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking