Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SepulkoZnawca

SepulkoZnawca

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15122
  • Znaleziska 3923
  • Mikroblog 11199
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
Lukardio
Lukardio
8 godz. i 46 min temu
  • 203
Inżynierowie pojmowani przez służby za burdy i narzucanie swoich guseł na terenie obcego kraju

dlaczego oni chcą narzucać swoje zasady w obcym państwie?

#polska #berlin #niemcy #emigracja #bekazkatoli #historia #gownowpis #neuropa #4konserwy #imigranci #polityka
Lukardio - Inżynierowie pojmowani  przez służby za burdy i narzucanie swoich guseł na...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 3 godz. i 50 min temu via iOS
  • 0
@Pulpetito: Ukzyzowan i pogrzebion
  • Odpowiedz

297

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 13 godz. i 47 min temu
  • 68
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 9 godz. i 38 min temu via iOS
  • 2
@LegendarnyOdkurzacz: Raczej jak te oszołomy z ROG co ich właśnie niemiaszki pogoniły.
Paszczakova
Paszczakova
11 godz. i 22 min temu
  • 519
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting najśmieszniejsze jest to, że ten konował połasił się na jakieś śmieszne dodatkowe 4k z bycia radnym zamiast dalej kraść miliony w szpitalu, bo jakby nie był radnym to nie musiałby składać oświadczenia majątkowego, boże co za przygłup XDDDD
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 9 godz. i 40 min temu via iOS
  • 3
@Paszczakova: I dobrze że się połasił. Zrobił niemałą rewolucję. Rząd wprowadza kontrolę zarobków lekarzy po nr PESEL.
  • Odpowiedz
megapogonka
megapogonka
megapogonka
10 godz. i 53 min temu
  • 579
#lekarz100k #lekarz #konowalposting
megapogonka - #lekarz100k #lekarz #konowalposting

źródło: Azzzaass12231r32423

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 9 godz. i 41 min temu via iOS
  • 0
@megapogonka: Przynajmniej dwie pozycje już się zdezaktualizowały. Trzecia w kolejce.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18 godz. i 41 min temu
  • 50
#polityka #bekazkatoli #polska #heheszki

Matka! Jest tylko jedna! XD

Wpisujecie swoje objawienia (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #bekazkatoli #polska #heheszki 

Matka! Jest tylko jedna! XD

Wpis...

źródło: 1000079639

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 7 min temu via iOS
  • 1
@Kempes: Matka! Jest tylko jedna… flaszka w lodówce.
  • Odpowiedz

308

Bójka na warszawskim Żoliborzu. Klienci restauracji odparli atak maczetą

Pokaż treści 18+

W sobotę w pawilonach przy Popiełuszki blisko szkoły pożarniczej i stacji metra Marymont. Obejrzyj wideo z telefonu komórkowego świadka zdarzenia.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: przedwczoraj, 13:25:53
  • 76
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
  • #
    zoliborz
  • #
    maczeta
  • #
    weekend
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 58 min temu via iOS
  • 2
@Poludnik20: Idź na marsz Legii to się dowiesz.
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 57 min temu via iOS
  • 1
@Grymasny_rogal: A co to za banderowskie barwy ja się pytam?
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 56 min temu via iOS
  • 3
@sj410: Który po oddaniu strzału trafi do pierdla i typy jak ten w kominiarce będą go używać.
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 55 min temu via iOS
  • 6
@Peter_Sinclair: Jak możesz nazwać „saszetką” mityczny KOŁCZAN PRAWILNOSCI!?
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 53 min temu via iOS
  • 2
@aleksc: Taaa! Sady żoliborskie to śmietanka i elita kulturalna stolicy.

32

Czy na pniu sosny objawiła się Matka Boska?

Czy na pniu sosny objawiła się Matka Boska?

Do "cudu" miało dojść w lesie pod Kłobuckiem. Ludzie klęczeli przed drzewem

PIAN--A_A--KTYWNA
z
klobuck.naszemiasto.pl
dodany: 19 godz. i 38 min temu
  • 34
  • #
    religia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 18 godz. i 5 min temu via iOS
  • 0
@Hmrogrz: A jeśli to matka boska szatańska się objawiła? Wtedy spłoniesz w piekle za bałwochwalstwo. Lepiej nie klękać i przejść obojętnie.

561

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Zaledwie 8,8 proc. lekarzy z Ukrainy i 31,5 proc. z Białorusi zdało tegoroczny Lekarski Egzamin Weryfikacyjny

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 20 godz. i 2 min temu
  • 101
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 18 godz. i 9 min temu via iOS
  • 82
@Anomalocaracid: Rozmawiałem z jednym lekarzem z Białorusi który szykował się do tego egzaminu. Są tam pytania np. Ilu lekarzy anestezjologów przypada na jeden powiat w PL. Takie testy jak na prawo jazdy. Ustawione nie po to by sprawdzić wiedzę tylko uwalić zdającego.

660

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 19 godz. i 27 min temu
  • 130
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 18 godz. i 13 min temu via iOS
  • 129
Oczywiście jedyny dźwięk syren który słychać to alarmy w samochodach włączone po wybuchu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pepperami
Pepperami
20 godz. i 14 min temu
  • 84
"za pokojem", "wybieram pokój" - czyli #braun jednoznacznie i dosadnie potępi Putina - osobę która wywołała największy na naszym kontynencie konflikt zbrojny od czasów II wojny światowej, prawda? Potępisz agresora, co nie, Anaki... co nie, Grzesiu? ¯\(ツ)/¯

#wojna #ukraina #rosja #prawicowizdrajcy #bekazprawakow
Pepperami - "za pokojem", "wybieram pokój" - czyli #braun jednoznacznie i dosadnie po...

źródło: 17815899531293068443454825745356

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 18 godz. i 16 min temu via iOS
  • 1
@Pepperami: Nie no, tyle to nie. To standardowa ruska technika. Zauważ że oni od zawsze podczas pochodów na czołgach wypisują „pokój”. Ukrainy też też nie zaatakowali tylko ją wyzwalają od faszyzmu.
  • Odpowiedz

475

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:17:13
  • 109
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 13:21:00 via iOS
  • 9
Ciekawostka. Żeby dostać wypis z licencji taxi kierowca musi przedstawić wynik badania psychologicznego. Testy te są wykonywane wyłącznie w języku polskim. Dwa pierwsze etapy (ankieta i test na inteligencję) są nie do przejścia dla osób nie znających biegle naszego języka. W dodatku wykonywane na czas. Pytanie - jak oni to zdają? Ja wiem. Kupują!
Wystarczy kontrola legalności takiego badania i problem sam się rozwiąże.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

55

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

ksap
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 20:11:22
  • 9
  • #
    technologia
  • #
    youtube
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14.06.2026, 21:31:12 via iOS
  • 17
Ale Siri po polsku już tuż, tuż. Tak od nastu lat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lukardio
Lukardio
14.06.2026, 05:46:39
  • 225
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14.06.2026, 07:47:47 via iOS
  • 10
@Lukardio: TAK dla pokoju NIE dla wojny.
Wystarczy że się spakują i wrócą do siebie i wojny nie będzie.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
13.06.2026, 06:08:42
  • 36
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również
#samochody #skoda
Zopyross - Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku ja...

źródło: skd

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 11:39:16 via iOS
  • 1
@Zopyross: A u chińczyka takie coś za 99 brutto. 1,5 TSI skrzynia DSG (w języku skody). LPG. Panorama dach itp. Na zdjęciu nie widać, ale to nie maluszek jak Fabia tylko duże rodzinne auto.
Niech niemieckie wózki zdychają.
SepulkoZnawca - @Zopyross: A u chińczyka takie coś za 99 brutto. 1,5 TSI skrzynia DSG...

źródło: IMG_1845

Pobierz
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 12:30:45 via iOS
  • 0
@k__d: W porównaniu do fabii to z PRZEPASTNYM bagażnikiem.
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 19:16:00 via iOS
  • 0
@kwanty: BAIC nie zniknie. To duża państwowa firma. Główny właściciel Mercedesa. Ma dobrą sprzedaż w UE w tym PL. Naprawić? Silnik 1.5 z VAGA
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
13.06.2026, 15:01:00
  • 9
Solorz zajebisty internet k---o
#lemans
nathsaknhoj - Solorz zajebisty internet k---o
#lemans

źródło: 1000005999

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 17:19:24 via iOS
  • 1
@nathsaknhoj: Po latach w play dałem się skusić na plusa. Poczułem smak lat 90. Ciagle braki zasięgu i 3G Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 15:35:27 via iOS
  • 0
@vladi_putin: Poka swojego Passata. Pewnie 1.9 TDI kombi w manuału.
  • Odpowiedz

500

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Kontrowersyjna umowa z krajami Ameryki Południowej może zalać unijny rynek setkami milionów kurczaków z Brazylii i Argentyny, które są produkowane nawet o 30 proc. taniej niż u nas. Jakby tego było mało, polscy hodowcy muszą jednocześnie odpierać potężną ofensywę ze strony Ukrainy oraz Chin.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 12.06.2026, 16:30:41
  • 84
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 14:31:11 via iOS
  • -6
@fajna-dziolcha: XD będąc w Ukrainie przeżyłem szok i flashbacki z dzieciństwa przypominając sobie jak smakuje kurczak. To co u mas sprzedają to jakiś wyrób kurczakopodobny. Ziomek z Chile chciał być miły pewnie.

614

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Setki Palestyńczyków zbudowało kariery w służbie zdrowia. Izraelskie prawo im je odebrało.

zwora
z
haaretz.com
dodany: 12.06.2026, 10:59:44
  • 82
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 11:50:28 via iOS
  • 1
Żydzi nie chcą palestyńskich lekarzy - to niedobra jest.
Polacy nie chcą ukraińskich lekarzy - to wyjątkowa sytuacją.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

37

"Prezydenckie przysługi" i marka Nawrocky

"Prezydenckie przysługi" i marka Nawrocky

11,5 mln zł reklamy za darmo. Tyle wart miał być rozgłos, jaki zdobyła marka Nowrocky. Jej logo pojawiało się podczas publicznych wystąpień głowy państwa. Kto stoi za firmą? Kto korzysta na jej popularności? Jakie relacje łączą markę z otoczeniem Karola Nawrockiego? Sprawdził to Kacper..

EmDeCe
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 17:25:00
  • 6
  • #
    nawrocki
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    reklamakreatywna
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 13.06.2026, 11:48:19 via iOS
  • 0
Może by tak zarejestrować markę Snussolini?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 18.03.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 21.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking