Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SepulkoZnawca

SepulkoZnawca

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15083
  • Znaleziska 3907
  • Mikroblog 11176
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
Zopyross
Zopyross
20 godz. i 28 min temu
  • 34
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również
#samochody #skoda
Zopyross - Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku ja...

źródło: skd

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14 godz. i 57 min temu via iOS
  • 1
@Zopyross: A u chińczyka takie coś za 99 brutto. 1,5 TSI skrzynia DSG (w języku skody). LPG. Panorama dach itp. Na zdjęciu nie widać, ale to nie maluszek jak Fabia tylko duże rodzinne auto.
Niech niemieckie wózki zdychają.
SepulkoZnawca - @Zopyross: A u chińczyka takie coś za 99 brutto. 1,5 TSI skrzynia DSG...

źródło: IMG_1845

Pobierz
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14 godz. i 6 min temu via iOS
  • 0
@k__d: W porównaniu do fabii to z PRZEPASTNYM bagażnikiem.
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 7 godz. i 21 min temu via iOS
  • 0
@kwanty: BAIC nie zniknie. To duża państwowa firma. Główny właściciel Mercedesa. Ma dobrą sprzedaż w UE w tym PL. Naprawić? Silnik 1.5 z VAGA
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
11 godz. i 36 min temu
  • 9
Solorz zajebisty internet k---o
#lemans
nathsaknhoj - Solorz zajebisty internet k---o
#lemans

źródło: 1000005999

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 9 godz. i 17 min temu via iOS
  • 1
@nathsaknhoj: Po latach w play dałem się skusić na plusa. Poczułem smak lat 90. Ciagle braki zasięgu i 3G Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15 godz. i 46 min temu
  • 117
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 11 godz. i 1 min temu via iOS
  • 0
@vladi_putin: Poka swojego Passata. Pewnie 1.9 TDI kombi w manuału.
  • Odpowiedz

345

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Kontrowersyjna umowa z krajami Ameryki Południowej może zalać unijny rynek setkami milionów kurczaków z Brazylii i Argentyny, które są produkowane nawet o 30 proc. taniej niż u nas. Jakby tego było mało, polscy hodowcy muszą jednocześnie odpierać potężną ofensywę ze strony Ukrainy oraz Chin.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 16:30:41
  • 61
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 12 godz. i 5 min temu via iOS
  • -6
@fajna-dziolcha: XD będąc w Ukrainie przeżyłem szok i flashbacki z dzieciństwa przypominając sobie jak smakuje kurczak. To co u mas sprzedają to jakiś wyrób kurczakopodobny. Ziomek z Chile chciał być miły pewnie.

549

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Setki Palestyńczyków zbudowało kariery w służbie zdrowia. Izraelskie prawo im je odebrało.

zwora
z
haaretz.com
dodany: przedwczoraj, 10:59:44
  • 79
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14 godz. i 46 min temu via iOS
  • -1
Żydzi nie chcą palestyńskich lekarzy - to niedobra jest.
Polacy nie chcą ukraińskich lekarzy - to wyjątkowa sytuacją.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

36

"Prezydenckie przysługi" i marka Nawrocky

"Prezydenckie przysługi" i marka Nawrocky

11,5 mln zł reklamy za darmo. Tyle wart miał być rozgłos, jaki zdobyła marka Nowrocky. Jej logo pojawiało się podczas publicznych wystąpień głowy państwa. Kto stoi za firmą? Kto korzysta na jej popularności? Jakie relacje łączą markę z otoczeniem Karola Nawrockiego? Sprawdził to Kacper..

EmDeCe
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 17:25:00
  • 6
  • #
    nawrocki
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    reklamakreatywna
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14 godz. i 48 min temu via iOS
  • 0
Może by tak zarejestrować markę Snussolini?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
17 godz. i 37 min temu
  • 35
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 14 godz. i 54 min temu via iOS
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: Jaki on piękny! Jaki wyretuszowany. Prawie nie widać że kibol, sutener i z półświatka.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
21 godz. i 7 min temu
  • 955
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 17 godz. i 21 min temu via iOS
  • 4
@jmuhha: Ale ja miałem wtedy 30 lat.
  • Odpowiedz

459

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 21:59:49
  • 108
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 21 godz. i 7 min temu via iOS
  • -7
Wiecie co przeczytałem zamiast „zostawił”?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

739

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 20:59:42
  • 153
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 21 godz. i 8 min temu via iOS
  • -14
@DJUltraWies: Co ma dr z UW do KO?

694

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: przedwczoraj, 20:38:51
  • 212
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 21 godz. i 11 min temu via iOS
  • -12
@James_Error: Widzę że rozróżnianie sikhów i muzułmanów stanowi dla ciebie problem.

84

Zełenski szantażuje Brytyjczyków

Zełenski szantażuje Brytyjczyków

Kiedy Zelensky dowiedział się, że partia Reform zdejmuje ukraińskie flagi z brytyjskich budynków publicznych, powiedział, że ma nadzieję, że flagi wrócą. Dodał też, że czasami małe błędy mogą zniszczyć wielką przyjaźń albo ważne kontakty.

kami888
z
theguardian.com
dodany: 11.06.2026, 21:10:22
  • 34
  • #
    polityka
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 20:00:24 via iOS
  • 0
Ukraińskie flagi w Londynie? A może jeszcze brytyjskie? Heh… Jedyne prawilne flagi w UK to Alkaidy lub inne Palestyńskie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

717

Trump Phone to Chińczyk

Trump Phone to Chińczyk

Rozebranie telefonu przez iFixit potwierdza: telefon Trump T1 to pozłacany model HTC U24 Pro zaprojektowany i wyprodukowany w Chinach.

Grymas1000lecia
z
heise.de
dodany: przedwczoraj, 09:35:26
  • 101
  • #
    trump
  • #
    technologia
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    gsm
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 12:15:30 via iOS
  • 10
@ArnoldZboczek: Właśnie się przenoszą do Indii. To nie jest zresztą zagadnieniem gdzie są produkowane, tylko ośmieszające jest dla lidera MAGA że sygnuje swoim nazwiskiem produkt produkowany przez ich największego konkurenta. W dodatku ultra amerykańskie pelikany kupują to w przekonaniu że czynią Amerykę wielka znów.
RomanKarburator
RomanKarburator
przedwczoraj, 07:00:06
  • 102
Ciekawe czy kazał ubranie spalić od razu, jak dotknął się nim plebejskiego auta #motoryzacja
RomanKarburator - Ciekawe czy kazał ubranie spalić od razu, jak dotknął się nim plebe...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 08:40:21 via iOS
  • 24
@RomanKarburator: Taaa… a Arnold Schwarzenneger wierci sobie w ścianie wiertarką Parkside. Serio. Widziałem w TV.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
przedwczoraj, 04:59:35
  • 190
#bekazlewactwa
smutny_kojot - #bekazlewactwa

źródło: 29133

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 07:41:28 via iOS
  • 1
@siepan: Nie potrafi śpiewać. Punk rock polegał na tym że wykonywali go ludzie nie mający pojęcia o muzyce.
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
przedwczoraj, 04:40:59
  • 478
uwaga konfoprzyglupy i polskie polaki z polski oraz inne magiczne istoty z muchosranska Rosja na prowadzeniu z „dej dej”!!: potężna rosja, druga armia świata, mocarstwo atomowe w 3 dniowej prawie 5 letniej operacji specjalnej znowu wychodzi na prowadzenie z błaganiem o pomoc, dotychczas było 1-1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #rosja #wojna
Atryu - uwaga konfoprzyglupy i polskie polaki z polski oraz inne magiczne istoty z mu...

źródło: IMG_6961

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca przedwczoraj, 07:38:24 via iOS
  • 0
@Atryu: Genialna strategia! Najpierw sprzedajesz ropę np Chińczykom a później prosisz ich żeby ci dali paliwo bo ci zabrakło. Lepszego Dej Dej się nie da wymyślić.
  • Odpowiedz
domp12
domp12
11.06.2026, 15:42:48
  • 346
#humorobrazkowy #heheszki
domp12 - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 8157

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 11.06.2026, 21:18:23 via iOS
  • 0
@domp12: Jak miało być po rusku to - w żopu i do rota. Tak! Dorota.
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas
11.06.2026, 14:35:15
  • 41
Mówicie ze w Polsce rok temu było gorąco przy małej różnicy głosów między Trzaskowskim a Nawrockim? To zobaczcie co się o------o w Peru xD

#polityka #wybory #peru #ciekawostki
whiskas - Mówicie ze w Polsce rok temu było gorąco przy małej różnicy głosów między T...

źródło: 721816827_1329050335831170_8964198229696086248_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 11.06.2026, 18:40:15 via iOS
  • 0
@KingOfTheWiadro: Jeszcze by poszli i byłoby równo po 50%
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
11.06.2026, 15:49:22
  • 159
rudy chyba nie zna powiedzenia o kimś kto ciągle robi to samo ale spodziewa się innego wyniku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#polityka
vZGLSjkzfn - rudy chyba nie zna powiedzenia o kimś kto ciągle robi to samo ale spodzi...

źródło: 8DOV4ghTV2wfit0o6aYkMWrAvMkGjqk5

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 11.06.2026, 18:38:57 via iOS
  • 3
@luke-mat: Przecież jakiej by ustawy nie złożyli to Snussolini i tak nie podpisze. Poza tym miał zgłosić swój projekt którego nikt nie widział.
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
11.06.2026, 12:30:57
  • 34
Mają tyle ścieżek z naszych podatków i jeszcze śmią narzekać! Tymczasem ścieżki be like:
#rower #motoryzacja
dzemzrzodkiewki - Mają tyle ścieżek z naszych podatków i jeszcze śmią narzekać! Tymcz...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SepulkoZnawca
SepulkoZnawca 11.06.2026, 18:35:41 via iOS
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Dobre rozwiązanie. Powinno być obowiązkowe. A przynajmniej progi zwalniające przed skrzyżowaniami z jezdnią.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 18.03.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 21.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking