Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Felnyr
Felnyr

Felnyr

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1525
  • Znaleziska 633
  • Mikroblog 892
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 47

373

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Dzisiaj o godzinie 12 w prokuraturze zostanie przesłuchany pan doktor Emil Jędrzejewski - poinformował na konferencji prasowej minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek. Prokuratura analizuje wszystkie sprawy dotyczące Szpitala Południowego, jakie toczyły się od 2023 roku. Dodał

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 8 godz. i 25 min temu
  • 103
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    zurek
  • #
    zgony
  • #
    prokurator
Felnyr
Felnyr
Felnyr 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 5
@twister35: bo nie chciał gadać bez prawnika? Mogliby go samego zapędzić w kozi róg?

1235

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: wczoraj, 06:27:14
  • 119
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
Felnyr
Felnyr
Felnyr wczoraj, 10:45:00 via Wykop
  • 7
@bzikus: to niech w----------ą nikt im tyle kasy nie da bo tam jest konkurencja a nie to co u nas dotowanie państwowego molocha monopolisty który nie wie na co idą pieniądze.

381

Naczelna Izba Lekarska - Ciekawostki XD

Naczelna Izba Lekarska - Ciekawostki XD

Stanowisko NIL w sprawie afery Pana Dr. Dawida (Dryluję budżet państwa) Kacprzyka. Nic się nie dzieje. Można się rozejść. Dej!

RainbowInTheSky
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 10:48:07
  • 29
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    afera
  • #
    polityka
Felnyr
Felnyr
Felnyr 20.06.2026, 10:05:56 via Wykop
  • 1
@23kulpamens: politycy mają usta pełne frazesów w kampani wyborczej jak to oni nie uzdrowią służby zdrowia, a po wyborach okazuje się że to banda niekompetentnych idiotów którzy nic nie potrafią wdrożyć i zaplanować. Wystarczy zobaczyć jak zrobili z nas śmieciarzy i jaki gówniany i nieefektywny system kaucyjny wprowadzili.

1299

Rząd wiedział o astronomicznych zarobkach lekarzy już w 2024 roku

I nie zrobił nic.

tenner
z
medonet.pl
dodany: 18.06.2026, 06:36:51
  • 145
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polityka
Felnyr
Felnyr
Felnyr 18.06.2026, 09:42:32 via Wykop
  • 8
@Frygus96: nie no ktoś wybrał trudny kierunek studiów i dobrze zarabia to okej ale nie ma zgody na taką kradzież publicznych pieniędzy. S--------y opasłe przez ten j----y NFZ już im się w dupie p------o kradną bez opamiętania bo to państwo socjalistyczne nie potrafi zrobić sensownych reform służby zdrowia.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 18.06.2026, 09:48:22 via Wykop
  • 6
@Kot_nie_pies: nie tylko zwiększenie limitów na studia ale też rozbicie tego j------o NFZtu i wprowadzenie konkurujących ze sobą podmiotów gdzie każdy ma prawo zapisać się gdzie chce w ramach ubezpieczeń społecznych. Wtedy te konowały będą się musiały skupić na efektach a nie przepalać godziny z państwowego cyca.

2248

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 19:44:50
  • 188
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Felnyr
Felnyr
Felnyr 16.06.2026, 15:22:32 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: powszechna informacja jak chcesz całośc możesz wygooglać bez problemu po co ta spruta.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 16.06.2026, 16:08:48 via Wykop
  • 1
@cyganztorunia ale nikt nie twierdzi ze zmanipulowane bo dosłownie są na to źródła. Chłop se wrzucił screena bo szybciej, nie jest to artykuł do gazety że musi mieć biliografie i źródła.

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Felnyr
Felnyr
Felnyr 16.06.2026, 14:43:33 via Wykop
  • 1
@detokstyle: chłop się nie umie wysłowić taki inteligent a po drugie on szukał w tej pustej głowie jak wybrnąć z tego pytania żeby nie powiedzieć ile zarabia i tylko się ośmieszył tyle w temacie.

548

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15.06.2026, 13:52:45
  • 145
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Felnyr
Felnyr
Felnyr 15.06.2026, 17:05:07 via Wykop
  • 0
@Krs90: niech podziękują popis w wyborach za lata zaniedbań, inflacji, podwyżek pensji minimalnych i niestabilnego prawa

1209

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

"Co za brednie ! Nie masz pojęcia o czym piszesz i niszczysz komuś życie na podstawie domysłów? Gratuluję . Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury. Do zobaczenia w sądzie" !

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 06:25:53
  • 178
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    patologia
Felnyr
Felnyr
Felnyr 15.06.2026, 12:33:01 via Wykop
  • 2
@Krem: no bo michałek to kierowca wyścigowy bo on w need for speedzie tak robił i mu wychodziło. Jego karynka zainspirowała się i już chce zostać kierowcą wyścigowym xD

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
Felnyr
Felnyr
Felnyr 12.06.2026, 08:07:16 via Wykop
  • 8
@PanieAreczku: wklejcie to na tablice Tokarczuk. Inspiracja i potencjał wrażliwości aż się wylewa. Ten inżynier może nas głupich polaczków wiele nauczyć.

2566

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Felnyr
Felnyr
Felnyr 11.06.2026, 12:41:57 via Wykop
  • 14
@Jossarian: +1

422

Kontrola legalności zatrudnienia w agencji pracy w Sokołowie Podlaskim

Kontrola legalności zatrudnienia w agencji pracy w Sokołowie Podlaskim

Osoby zza granicy posiadały fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów oraz legitymacje studenckie. Kontroli poddano 212 cudzoziemców z zakładów mięsnych. 75 ob. Nepalu, 38 ob. Indii, 10 ob. Indonezji oraz 1 ob. Tanzanii pracowało bez zezwolenia.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 02.06.2026, 15:10:12
  • 111
  • #
    strazgraniczna
  • #
    januszebiznesu
  • #
    polska
  • #
    sokolowpodlaski
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 13:49:26 via Wykop
  • 1
@yolantarutowicz: Dokładnie, oby pan Janusz gonił was nieroby aż wam plecy spuchną od smagania batem. Komunizmu się zachciało, ha tfu na was.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 13:54:55 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: A nie państwo z kartonu które nie robi screeningu osob które tutaj przeżdżają? Kto im na granicy przybija pieczątkę? Przedsiębiorca?
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 14:15:33 via Wykop
  • 1
@wstanczyk: Dlaczego zrzucasz odpowiedzialność na partie prawicowe skoro od 3 lat rządzi lewica? Skoro mieli projekt dlaczego go nie wprowadzili? O jakim projekcie mówisz?

Nie bardzo rozumiem, jaką weryfikację sobie wyobrażasz w przypadku takich osób?

Ty tak na poważnie? Jak ludzie mają się czuć bezpiecznie w kraju który nie potrafi sprawdzić czy ktoś przestawia fałszywe dokumenty lub ich nie ma? Zgadnij kto wydaje pozwolenia na prace - wojeowda, urzędas na
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 14:28:24 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: Zakładając nawet że to twój case to czy uczelnia nie powinna ich zgłosić za to że nie studiują i państwo nie powinno deportować? Dalej w tym przypadku państwo nie działa. Winne państwo i instytucje które obsadzone są przez niekompetentnych pociotków. Na jakiej podstawie ci ludzie tu przyechali? Musieli mieć albo skierowanie na studia albo pozwolenie na pracę. W obu przypadkach tego powinno pilnować państwo.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 16:06:30 via Wykop
  • 2
Tutaj trzeba konkretnej polityki określającej ilu i jakich imigrantów jesteśmy gotowi przyjąć, ale do tego musiałaby rzadzić partia, która chciałaby postawić się przedsiębiorcom, aby zadziałać w interesie pracowników. Prawica tego nie zrobi.


@wstanczyk: No przecież rządzą uśmiechnięci to dlaczego tego nie wprowadzą? Jakoś wszystko co chcą przepychają mimo weta prezydenta. 12 czerwca ma zacząć obowiązywać u nas pakt migracyjny. Gdzie ta konkretna polityka migracyjna? Rudy i lewica znowu przepierdzieli kadencje
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.06.2026, 20:04:10 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: Już rozumiem tą twoją gierkę ty pewnie się uważasz za prawdziwą lewicę czyli razemków bo tak mi coś śmierdzi ta twoja pseudo oświecona gadka. Póki co rządzi lewica czarzastego więc wasz plankton nie tu nic do gadania i gadamy o sytuacji która jest teraz a nie o hipotetycznym podejściu komuchów z razem którzy nie mają póki co wpływu na politykę w tym zakresie.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 04.06.2026, 11:04:06 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: idz sprzedawaj swoją filozofie kumuś innemu obwoźny filozofie. Nie masz nic ciekawego do przekazania. Program razemków na imigrację znam. Przyjmować azyl i dawać pomoc dla migrantów i uchodzcow. W dupe se wsadź te swoje pseudo przeintelektualizowane tłumaczenia. Każdy słusznie was opluwa i słusznie.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 04.06.2026, 11:29:15 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: ale to ty płaczesz że ktoś cię opluwa.
Lexi20
Lexi20
29.05.2026, 07:54:28
  • 303
Chlejusy z #konfederacja wściekłe
#polityka
Lexi20 - Chlejusy z #konfederacja wściekłe 
#polityka

źródło: 1000012781

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr 29.05.2026, 08:02:34 via Wykop
  • 50
@Lexi20: to się na pewno uda. https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rzad-przeliczyl-sie-z-akcyza-wplywy-nizsze-o-ponad-5-mld-zl/h8vzj51
  • Odpowiedz

591

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Okazuje się, że wpływy z podatków nie są w stanie rosnąć w nieskończoność

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 26.05.2026, 05:30:09
  • 192
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    finanse
Felnyr
Felnyr
Felnyr 26.05.2026, 12:50:00 via Wykop
  • 2
@Notabene: dokładnie siedzą takie spocone ulańce, walą konia do elfów czy innych magicznych stworzeń na ekranie a potem chcą komuś mówić co jest lepsze dla społeczeństwa.
Felnyr
Felnyr
Felnyr 26.05.2026, 13:30:48 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: a kto powiedział że ja pale ulańcu. Pudło. Ty masz za to r-------y system dopaminowy od walenia konia do elfów i niską witamine D od siedzenia całe dnie przy kompie xD

523

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Jesteśmy społeczeństwem kombinatorów i cwaniaków. Jeśli coś ma się zmienić, to trzeba zacząć od państwa, które jest największym cwaniakiem

CipakKrulRzycia
z
onet.pl
dodany: 26.05.2026, 07:20:32
  • 119
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Felnyr
Felnyr
Felnyr 26.05.2026, 13:14:34 via Wykop
  • 5
@Zartos_Larpiarz: przynajmniej jakiś państwowy urzędas nie przewali tej kasy na kilometrówki albo zakupy drogich limuzyn.
Kempes
Kempes
24.05.2026, 06:34:01
  • 19
#ukraina #rosja #wojna #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #4konserwy

Konfederacja chce żeby Polski bronili cywile, ale już za szkoleniem tych cywili, na wypadek wojny, to już nie jest... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr 24.05.2026, 06:51:06 via Wykop
  • 0
@Kempes: Przecież w 34 sekundzie to powiedział żeby przeszkolić cywili z obsługi broni, czemu kłamiesz?
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 24.05.2026, 07:29:41 via Wykop
  • 1
@Kempes: Ale czy wstrzymanie się od głosu to jest bycie przeciw czy oznacza wstrzymanie się od głosu? Proponowali swóją własną lepszą ustawę a nie ten rządowy paździerz https://konfederacja.pl/dobrowolne-przeszkolenia-wojskowe-dla-wszystkich-obywateli/
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 24.05.2026, 07:44:29 via Wykop
  • 1
@Kempes: Wolałbyś iść na miesiąc do koszar na szkolenie rzucając dom i rodzinę czy wolałbyś to samo szkolenie odbyć w co weekend nie rzucając przy tym pracy zawodowej? Nowe nie znałem to chyba trzeba powiedzieć o forsowaniu na siłę rządowych pomysłów nawet jak są głupie i są lepsze alternatywy byle tylko nie wyjść na słaby rząd. Teraz odpowiedz mi na moje pierwsze pytanie: Dlaczego kłamiesz i manipulujesz faktami? Czy wstrzymanie
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 24.05.2026, 08:17:47 via Wykop
  • 1
@Kempes: To że jesteś mało pojętnym uczniem i nie potrafisz się uczyć na studiach zaocznych to twój problem. Jest masa ludzi którzy nie mają z tym problemu. Po drugie tak państwo oferowało 6000 brutto za ten miesiąc. Rozumiem że dla ciebie to może być dużo bo jesteś na minimalnej ale są ludzie którzy zarabiają znacznie więcej, mają firmy i zobowiązania które pod przymusem muszą przerwać i iść na miesiąc uczyć
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
23.05.2026, 18:25:30
  • 1
#polityka

Duma
Prezencja

Czemu Polska nie może mieć takiego Chada na stanowisku prezydenta .....
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr 23.05.2026, 19:35:47 via Wykop
  • 2
@kwiat_pustyni626: ja p------e to jest taki cringe że aż żem sie opluł herbatą. Maverick z temu xD Ten człowiek wstydu i godności nie ma i on reprezentuje Polskę.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
23.05.2026, 19:28:30
  • 10
Jaki on musiał być zachwycony jak mu ten filmik pokleili i pokazali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #polityka
Famine - Jaki on musiał być zachwycony jak mu ten filmik pokleili i pokazali ( ͡°( ͡°...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr 23.05.2026, 19:32:02 via Wykop
  • 3
@Famine: Maverick z temu xD
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
22.05.2026, 07:01:20
  • 208
To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka
Handstander12 - To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka

źródło: 1000109092

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr 22.05.2026, 07:08:51 via Wykop
  • 8
@Kacpy134: nie no lepiej być podnóżkiem niemiec, wiadomo.
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 22.05.2026, 08:04:48 via Wykop
  • 2
@Aldona_Lipska: Bo co mówi prawdę ? xD Banda lewackich klaunów obiciągająca sobie nawzajem nie potrafi skomentować faktów jak zwykle tylko wyzywa od rusków z którymi niemcy robili interesy a Donald sie przytulał i chciał robic reset.
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 22.05.2026, 08:12:42 via Wykop
  • 1
@Kacpy134: Trzaskowski jest tak nudny i chodzi jak pacynka i nikogo nie obchodzi, za to lewaczki nie mogą przeżyć że potężny Karol Nawrocki jest w białym domu i strzela fotki z prezydentem najpotężniejszego kraju na świecie. Psy jedynie mogą szczekać.
  • Odpowiedz
Felnyr
Felnyr
Felnyr 22.05.2026, 12:46:32 via Wykop
  • 0
@Sarza01:

Safe jest finansowany z europejskich obligacji. Kto ma te obligacje wystawić i obsługiwać? Polskie firmy? Polskie banki mają wystawiać europejskie obligacje w euro?!? Przecież do tego jest już stworzony system który działa od 20 lat. XD ja p------e jaki idiota. Podobnie jak płaczek.


Idiota nie wie jak rynek kapitałowy działa a się rzuca. Komedia.
Każdy bank w tym polski może emitować obligacje w euro tępaku fajnie że
  • Odpowiedz

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 272
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
Felnyr
Felnyr
Felnyr 08.05.2026, 15:06:29 via Wykop
  • -4
@real_scoria: szkoda tłumaczyć tępym wykopkom, dla nich to i tak złodzieje bo mają więcej od nich. Tępe socjaluchy nie rozumieją że bez milionerów ten kraj się nie bedzie rozwijał. Ma być tęczowa komuna 2.0
Felnyr
Felnyr
Felnyr 08.05.2026, 15:14:39 via Wykop
  • 0
@TylkoGodzinka: marny trud tłumaczenia tym s----------m socjalistom że jak pieniądze nie zostaną w polsce to będą leżeć na cyprze czy malcie i wpompowane w tamtejsze gospodarki.

883

Polski przemysł za prąd płaci 25 proc. więcej niż konkurencja w Niemczech

Polski przemysł za prąd płaci 25 proc. więcej niż konkurencja w Niemczech

Polski przemysł energochłonny płaci za energię więcej niż jego konkurencja w Niemczech czy we Francji. Wśród przyczyn tej sytuacji wymieniany jest polski miks energetyczny, z dużymi kosztami emisji CO2. OZE rośnie, ale pole do szybkiej poprawy sytuacji jest raczej ograniczone.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 03.05.2026, 15:25:22
  • 217
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    produkcja
Felnyr
Felnyr
Felnyr 03.05.2026, 18:22:59 via Wykop
  • 3
@Harven: ETSy są pedalskie jak cała unia a nie wiatraki. Dzięki unijnym geniuszom mamy ten drogi prąd.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.05.2016

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 22.12.2025

    Komentator
  • Koder
    od 23.12.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking