Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aaron_L
Profil firmowy

Aaron_L

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 172
  • Znaleziska 167
  • Mikroblog 5
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

64

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Oświadczenia z Kapitolu brzmią jak science fiction. Rząd USA rzekomo ukrywa dowody na istnienie obcych.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 11.06.2026, 15:40:03
  • 47
  • #
    ciekawostki
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    obcy
  • #
    uap
Aaron_L
Aaron_L 11.06.2026, 20:39:16 via Wykop
  • 1
@Cyb_pl: Na koniec się okaże ze Epstein to tez kosmita z planety Jacksona...

689

Nagrywane gwałty, tortury. Szokujące relacje palestyńskich więźniów

W izraelskich więzieniach palestyńscy osadzeni są poddawani systematycznym torturom i przemocy seksualnej, łącznie z gwałtami informuje stacja Al-Dżazira, która przytacza szokujące relacje więźniów. Z raportu ONZ oraz organizacji praw człowieka wynika, że jest to traktowane jako broń.

Kolekcjoner_dusz
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 15:21:50
  • 99
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Aaron_L
Aaron_L 11.06.2026, 05:08:43 via Wykop
  • 2
@koza_zniszczenia: Zabierali robotę do domu ;)

119

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Kolejna kolekcja dostawców, którzy bez łamania prawa nie mogą dostarczać towarów do sklepów i naszych paczek pod same drzwi oraz jeden pan, który tylko czekał na żonę, ale niestety przypadkiem nawinął się pod kamerę i też będzie się gęsto tłumaczył z parkowania na przystanku autobusowym.

zawisza
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 12:28:44
  • 104
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Aaron_L
Aaron_L 07.06.2026, 08:03:27 via Wykop
  • 7
Co do kurierów i dostawców, przejedz się kilka rundek z nimi to powróci ci zrozumienie i współczucie. żyj i daj żyć...
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aaron_L
Aaron_L 08.06.2026, 06:52:24 via Wykop
  • 0
@tamlinek: Niby tak ale pakiet chcesz dostać prawda? Najbardziej niewdzięczna praca. A no i taka mamy infarstrukture...
Aaron_L
Aaron_L 08.06.2026, 16:21:50 via Wykop
  • 0
@tamlinek: Niby racja a parkingów coraz mniej. Infrastruktura w miastach jest do bani. Nie mam tu na myśli wygodnisiów, lecz biednego kuriera albo kierowce dostawczaka który często ma max 3 min na dostarczenie pakietu ( tyle wychodzi po przeliczeniu na obszar dostaw) Wiem bo w rozdzielniach systemy IT administrowałem i widziałem te ilości zwrotów na magazyn bo nie do przerobienia. Kurier ma zawsze prze$rane i to konkretnie, wiec gdy widzę
Aaron_L
Aaron_L 10.06.2026, 15:27:57 via Wykop
  • -2
@editores: Tu nie nadążam biorąc p.u. moje podejście po doświadczeniach i obserwacjach, ale znając internety to ja tu pewnie jestem gupi ;)
Aaron_L
Aaron_L 10.06.2026, 16:22:37 via Wykop
  • -1
@tamlinek: Taaak 100m gdy masz 3 min na przesyłkę. Snij dalej. Sytuacje ratują padaczkowaty ale tam tez często nie ma gdzie parkować...ehhh

923

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 183
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
Aaron_L
Aaron_L 10.06.2026, 15:33:29 via Wykop
  • 13
Oh jaka mila i przyjemna. Ale przynajmniej szczera... Zapraszamy na front ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

57

Afera. Spółdzielnia czy już prywatny folwark?

Afera. Spółdzielnia czy już prywatny folwark?

Jako że od ponad 15 lat jestem dostawcą mleka do wyżej wymienionej firmy, a ostatni rok to już spadek z urwiska dla mojego małego gospodarstwa dziele się czymś o czym w kręgach wiedzieliśmy od dawna. Mlekovita w regionie gdzie mieszkam wykosiła całą konkurencję.Szkoda że inne stacje mają wywalone

Sisal35
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:33:37
  • 14
  • #
    afera
Aaron_L
Aaron_L 07.06.2026, 08:08:58 via Wykop
  • 9
@bardzokiepskotowidze: Byly już dziennikarskie próby i badania w niezależnych laboratoriach. Do 10% tłuszczy roślinnych w maśle... Niestety jakoś raptownie ucichło a i odnośniki w necie wykasowano. Może jeszcze znajdę pierwszy filmik to go wrzucę. Pozdro.

545

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Prochy Stepana Bandery mogłyby zostać przeniesione do jego kraju. Zgadza się na to rodzina dawnego przywódcy ukraińskich nacjonalistów. Grób Bandery znajduje się w Monachium, gdzie przebywał po II wojnie światowej. Szef ukraińskiego IPN Ołeksandr Ałfiorow przekazał, że istnieją jednak obawy o bezpie

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 14:34:17
  • 129
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    faszyzm
  • #
    bandera
  • #
    upa
  • #
    ludobojstwo
Aaron_L
Aaron_L 28.05.2026, 21:21:36 via Wykop
  • 3
Typowy Lewi wie jak podniecić Ukraińca. Jeszcze b--ń Boże zaczęlibyśmy się z Ukrami lubić ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

53

USA właśnie wznowiło ataki na Iran, trwają bombardowania w całym Iranie

USA właśnie wznowiło ataki na Iran, trwają bombardowania w całym Iranie

US Central Command said in a statement the strikes were taken in "self-defense", and were designed "to protect our troops from threats posed by Iranian forces".

joasiaasia
z
bbc.com
dodany: 26.05.2026, 01:02:20
  • 16
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    izrael
  • #
    ropa
Aaron_L
Aaron_L 26.05.2026, 21:08:14 via Wykop
  • 0
@Michalius: Bo powrót do normalności ;)

80

Urzędnicy przejęli dom pod budowę drogi. "Tego Ci, Rafał, nie daruję"

Urzędnicy przejęli dom pod budowę drogi. "Tego Ci, Rafał, nie daruję"

Urzędnicy przejęli nieruchomość 143m2 pod budowę nowej drogi. Wyceniono ją na niecałe 450tyś. Właściciele nie chcieli się zgodzić (twierdzili że droga spokojnie może przejść obok) ale zostali wywłaszczeni. Wg danych w Internecie ceny nieruchomości o podobnym metrażu zaczynają się od 920tyś.

severh
z
tvn24.pl
dodany: 23.05.2026, 15:24:10
  • 57
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    drogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    warszawa
Aaron_L
Aaron_L 24.05.2026, 07:35:38 via Wykop
  • 1
@Clefairy: No to wybuduj albo kup gotowca 143m2 za 450 tysi. Życze powodzenia i mnóstwa optymizmu.

289

Europol rozbija VPN chroniący cyberprzestępców. Admin zatrzymany na Ukrainie

Europol rozbija VPN chroniący cyberprzestępców. Admin zatrzymany na Ukrainie

1VPNS to popularny VPN reklamowany na rosyjskojęzycznych forach hakerskich jako bezpieczna przystań dla cyberprzestępców. Śledczy zatrzymali administratora usługi na Ukrainie po przeszukaniu jego domu. Dane ponad 500 klientów zostały przekazane partnerom międzynarodowym.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 22.05.2026, 12:04:11
  • 81
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    vpn
Aaron_L
Aaron_L 23.05.2026, 05:42:15 via Wykop
  • 0
@K_R_S: Strony do warez od dawna sa na hostingach w cccp ua. To nic nowego.
Aaron_L
Aaron_L 23.05.2026, 05:46:06 via Wykop
  • 0
@kocha_to_poczeka: Logi sa tylko mocno obcięte, inaczej jak admin ma czarować.

619

Muzułmańscy krewni obcinają ręce nowemu chrześcijaninowi

Pokaż treści 18+

Muzułmańscy krewni obcinają ręce nowemu chrześcijaninowi

Muzułmańscy krewni mężczyzny ze wschodniej Ugandy, który w marcu przyjął chrześcijaństwo, odcięli mu dłonie podczas ataku przeprowadzonego 17 kwietnia z powodu jego nowej wiary.

Car_Roman
z
chrzescijanin.pl
dodany: 20.05.2026, 16:59:29
  • 100
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    islam
  • #
    afryka
  • #
    swiat
  • #
    muzulmanie
  • #
    przemoc
Aaron_L
Aaron_L 21.05.2026, 05:49:36 via Wykop
  • 1
@Car_Roman: Legenda głosi ze dekalog Mojżesz na górze Synaju przyjmował... wiec jednak jakby nasza
Aaron_L
Aaron_L 21.05.2026, 16:20:25 via Wykop
  • -1
@reszta_z_potomstwa_kobiety: Nihil sub sole novu, nie tylko ty zajmowałeś się tzw. pismami świętymi. De facto źródło religii naszych pozostaje wspólne i faktycznie tzw. "wypełnienie" prawa nie oznacza jego anulowanie.
Aaron_L
Aaron_L 21.05.2026, 16:25:41 via Wykop
  • 1
@puexam: To jest interpretacyjny błąd wynikający z braku znajomości niuansów ówczesnej kultury. Wystawienie drugiego policzka to postawienie się, akt moralnego sprzeciwu, domaganie się wyjaśnienia. Uderzało się lewa ręką (ta od podcierania pupy) wiertnia strona w lewy policzek. Po naszemu to tak jak rzucenie kalem.

318

Dlaczego mężczyźni żyją krócej - edycja rosyjska

Pokaż treści 18+

Dlaczego mężczyźni żyją krócej - edycja rosyjska

Grusza nie posumał

Polasz
z
streamable.com
dodany: 19.05.2026, 07:13:26
  • 99
  • #
    rosja
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    dlaczegomezczyznizyjakrocej
  • #
    drony
Aaron_L
Aaron_L 19.05.2026, 21:15:37 via Wykop
  • 2
Oj nieładnie, za krótkiego kija bojowego przydzielili ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1931

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
Aaron_L
Aaron_L 19.05.2026, 21:02:37 via Wykop
  • 0
Cabej ekus.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

977

Biometanownia 120m od domów. Urzędnicy i inwestor złapani na kłamstwach!

Biometanownia 120m od domów. Urzędnicy i inwestor złapani na kłamstwach!

Cześć Mirki. Piszę, bo ręce opadają na to, co się odwala u nas w Szprudowie (gmina Gniew). Inwestor (Romgos) chce nam postawić pod samymi oknami gigantyczną biometanownię, a urząd przepycha to kolanem.

Flakoreczek
z
wykop.pl
dodany: 17.05.2026, 17:47:00
  • 108
  • #
    afera
  • #
    biometanownia
  • #
    smrod
  • #
    halas
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 13:49:35 via Wykop
  • -1
@krettorio_intergrale: Odpady pofermentacyjne nie śmierdzą jeśli wykorzystano je do końca, ale produkcja gazu pod koniec cyklu (ostanie 10 dni) spada do 40 % i mniej wiec się skraca cykl... ot i historyja cala,
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 13:52:49 via Wykop
  • 1
@fliso: Smród jest jeżeli ktoś wkład magazynuje obok, czego właściwie nie wolno... a jeśli to 1500 m od domostw. Tyle teoria. Tyle ze wiatr wieje jak chce itd. a kazdy robi co chce. Witamy w polandii.

830

Kanada: Katolicki ksiądz dostał w szpitalu propozycję eutanazji

Kanada: Katolicki ksiądz dostał w szpitalu propozycję eutanazji

Kanadyjski ksiądz Larry Holland po złamaniu biodra dwukrotnie usłyszał w szpitalu propozycję eutanazji. Duchowny stanowczo się sprzeciwił, a jego przypadek wywołał dyskusję na temat etycznych granic działalności lekarzy i presji wywieranej na pacjentów w systemie MAiD.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 11:21:21
  • 286
  • #
    eutanazja
  • #
    kanada
  • #
    ksiadz
  • #
    maid
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 09:07:22 via Wykop
  • 4
@kmicic77: Jezu! Nie psuj takiej ładnej afery, no weź ;)

45

Myślisz, że woda ze studni jest twoja? Urzędnicy nakładają gigantyczne kary

Myślisz, że woda ze studni jest twoja? Urzędnicy nakładają gigantyczne kary

Chcesz być eko, sprzeciwiasz się systemowi lub po prostu chcesz samemu zadbać o własne potrzeby, a może po prostu nie masz dostępu do wodociągu? Powody, dla których ludzie decydują się na korzystanie z własnych studni głębinowych są różne. Jednakowe mają być jednak potrzeby w zużyciu wody. Przekro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.05.2026, 06:40:37
  • 25
  • #
    ekonomia
  • #
    oszczedzanie
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 08:47:34 via Wykop
  • 4
@100piwdlapiotsza: Ciekawe jak to zmierzono / ustalono.
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 08:56:07 via Wykop
  • -2
@kosma666: Toooo, się dokopuje do maxa czyli 30 metrów i raczej wody już nie zabraknie. A co do 500 krów, takiej ilości ze standardowej studni (Fi 800 do 120 ) nie napoisz. A jeśli kładziesz kręgi fi1800 do -30 metrów, to nikt nie uwierzy w użytek prywatny.

616

Mieszkańcy Moskwy w panice. Tak zareagowali na atak Ukrainy

Mieszkańcy Moskwy w panice. Tak zareagowali na atak Ukrainy

No i kto się teraz trzęsie?

Kotouak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 12:01:22
  • 200
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    rosja
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
Aaron_L
Aaron_L 17.05.2026, 16:58:02 via Wykop
  • -22
@red_right_hand: Nie oczekuj na wykopie racjonalnej oceny sytuacji. Skąd oni to maja ze Ukraincy to nasi przyjaciele?
Aaron_L
Aaron_L 18.05.2026, 08:44:29 via Wykop
  • -6
Tyla lat po wojnie a tu Stalin i Adolf wiecznie żywi. A na Wołyniu to nas nadal tak kochają ze niewiemco ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2698

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Jaś Kapela jest bardzo charakterystycznym artystą. Jego twórczość z pewnością wywołuje emocje. Tylko czy powinniśmy ją opłacać z budżetu? Kapela otrzymał z Ministerstwa Kultury 60 tysięcy złotych, aby tworzyć swoje piosenki i nikt nie pytał w tej sprawie społeczeństwa, z którego kieszeni...

NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:02:10
  • 366
  • #
    nwasd
  • #
    jaskapela
  • #
    polska
  • #
    internet
Aaron_L
Aaron_L 13.05.2026, 07:39:26 via Wykop
  • 1
@tomi502: Blazen przydworny.
Aaron_L
Aaron_L 13.05.2026, 07:41:06 via Wykop
  • 3
To ciekawe, ze to lewe skręcenie, zawsze prowadzi do poważnych skutków ubocznych.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aaron_L
Aaron_L 13.05.2026, 07:45:59 via Wykop
  • 2
@drMuras: Przypadkiem widziałem imprezę urodzinowa i jakie koktajle wciągają, jak nie kwiatki od spodu, to będzie mega psychoza.
Aaron_L
Aaron_L 13.05.2026, 20:46:06 via Wykop
  • 0
Ohhh, ahhh, to mamy tylko lewo i prawo? Fascynujące.

854

PIS chce całkowitej delegalizacji obrotu kryptoaktywami w Polsce xD

Projekt ustawy zgłoszony przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ma na celu całkowitą delegalizację działalności w zakresie kryptowalut w Polsce. Ustawa przewiduje kary pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat... Czy można wyobrazić sobie większą finansową ignorancję?

kuzio
z
polsatnews.pl
dodany: 11.05.2026, 14:34:05
  • 127
  • #
    bitcoin
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polityka
Aaron_L
Aaron_L 11.05.2026, 21:02:22 via Wykop
  • 1
sip cabej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
Aaron_L
Aaron_L 16.04.2026, 21:09:43 via Wykop
  • -1
Wszędzie gra wstępna i brak finału. Cos tu nietegesuje...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aaron_L
Aaron_L 16.04.2026, 21:12:34 via Wykop
  • -1
@263473: Ciekawe czy ma IQ ;)

471

Więcej muzułmanów = mniej świń = mniejsze zmiany klimatyczne xD

Pokaż treści 18+

Przyjmujmy muzułmanów bo w ich kraju jest inny klimat :) Ciekawi mnie jak profesor lewicy poradzi sobie z seksizmem i nietolerancją osób lgbtqia+ obecnej w ,,religii pokoju".

Pytalski_malopolan
z
facebook.com
dodany: 13.04.2026, 18:50:34
  • 71
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    polityka
Aaron_L
Aaron_L 13.04.2026, 20:25:11 via Wykop
  • 5
Czyli krowy i kozy nie $rajo???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aaron_L
Aaron_L 13.04.2026, 20:32:07 via Wykop
  • -1
@konkarne: No mnie zabolało i to w korze przed-czołowej ...gdy to przeczytałem. To dobrze czy źle?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking