Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
congobongo

congobongo

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5870
  • Znaleziska 1967
  • Mikroblog 3903
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7

424

Niemcy zbanowały film o imigranckich g*ałtach - można obejrzeć go za darmo

Niemcy zbanowały film o imigranckich g*ałtach - można obejrzeć go za darmo

Film o imigranckich g*ałtach jednego z najbardziej znienawidzonych reżyserów - Uwe Bolla został zablokowany w Niemczech. W ramach promocji świadomości o zagrożeniu można obejrzeć do za darmo do 27.06.2026 do 10:00. Nawet Elon go repostował.

Wujek_Fester
z
x.com
dodany: 2 godz. i 27 min temu
  • 41
  • #
    imigranci
  • #
    gwalt
  • #
    przestepczosc
  • #
    film
  • #
    uweboll
congobongo
congobongo przed chwilą via Wykop
  • 0
Promowanie filmu Uwe Bolla, to jak r*uchanie narkomanki za śmietnikiem.
XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

432

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Gdyby wszyscy lekarze pracowali wyłącznie na jednym etacie, połowa szpitali nie miałaby obsady przekonuje Pani anestezjolog.

grajkoo
z
money.pl
dodany: 20 godz. i 15 min temu
  • 120
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    milionerzynfz
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
congobongo
congobongo 15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 6
To powinno się rozwiązać ustawą na wzór kominowej, uwolnieniem zakładania kierunków medycznych na uczelniach i... (uwaga uwaga) koniecznością pracy przez 10 lat po ukończeniu darmowych państwowych studiów.

Ale generalnie rzecz biorąc to jestem przeciwny takim ograniczeniom, chociaż widzimy do czego prowadzi taka patologia.
Jeszcze jakby ktoś to dokładnie przeanalizował to może się okazać, że ten historyczny dług nfz to przez pensje konowałów.

A teraz foliowy berecik bo: na koniec? Med ai tylko
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

698

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Większość Polaków jest przeciwna wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej - wynika z nowego sondażu IBRiS na zlecenie Radia Zet. Zdecydowanie na taką odpowiedź wskazało 59,7 proc. badanych. Ukrainę w UE chętniej widzieliby wyborcy koalicji rządowej niż opozycji

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23 godz. i 47 min temu
  • 163
  • #
    sondaz
  • #
    ukraina
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
  • #
    polityka
congobongo
congobongo 21 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 5
Ale to więcej niż oczywiste, że Ukraina w unii to dla nas wyrok śmierci. Koniec funduszy spójności bo wszystko idzie na wschód. Koniec rolnictwa, bo u nich oligarchia trzyma na tym łapę, koniec autostrad bo tam trzeba odbudować, koniec inwestycji bo tam taniej, a pozostałe przykłady można mnożyć.
Z resztą już teraz pokazują kim są i jak chcą zająć naszą pozycję na arenie międzynarodowej.
Ukraina w NATO - Tak
Ukraina w UE
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

45

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Oracle, jeden z największych dostawców oprogramowania i usług chmurowych na świecie, zmniejszył zatrudnienie o około 21 tys. osób w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firma tłumaczy decyzję rozwojem sztucznej inteligencji i rozbudową infrastruktury dla nowych usług.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 12:58:34
  • 15
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    informatyka
congobongo
congobongo wczoraj, 09:43:29 via Wykop
  • 2
Przez AI czy to, że Larry inwestuje w AI i szuka oszczędności gdzie popadnie?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Batman: Knightfall zwiastun i obsada mrocznej trylogii

Batman: Knightfall zwiastun i obsada mrocznej trylogii

Mroczny Rycerz w nowej odsłonie. Zobacz ekskluzywny zwiastun i poznaj pełną obsadę Batman: Knightfall Part 1.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: przedwczoraj, 12:27:12
  • 1
  • #
    batman
  • #
    dc
  • #
    komiks
congobongo
congobongo wczoraj, 09:06:00 via Wykop
  • 1
Jeżeli będzie w połowie tak dobre jak The Dark Knight Returns (two parter) albo Flashpoint Paradox to już będzie dobrze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Citizen Vigilante

Pokaż treści 18+

Citizen Vigilante

Film zakazany w niemczech warty obejrzenia choćby dla zasięgu! Citizen Vigilante, is a Death Wish for the 21st Century. The movie follows vigilante Sanders (Golden Globe nominee Armie Hammer), who takes justice in his own hands and hunts down criminals.

Grz3sztoff
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 00:07:52
  • 4
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    filmnawieczor
  • #
    filmy
congobongo
congobongo przedwczoraj, 12:56:29 via Wykop
  • 0
Z waszym g*wno poczuciem sprawiedliwości to w najlepszym wypadku obejrzyjcie gumisie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo przedwczoraj, 07:46:11
  • 2
Jak go nie lubie tak tutaj ma racje

https://youtube.com/shorts/vkc2yigBGXw?is=i5N0STuSELpTKZBd

#konfitura #samochody
congobongo - Jak go nie lubie tak tutaj ma racje

https://youtube.com/shorts/vkc2yigB...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo
Autor
przedwczoraj, 08:15:21 via Wykop
  • 0
@Jailer: yhy
  • Odpowiedz

314

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 21:40:56
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
congobongo
congobongo przedwczoraj, 07:34:41 via Wykop
  • -27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
congobongo
congobongo 23.06.2026, 08:53:06 via Wykop
  • 156
imo to powinno być od paczki. ja nie mam nic przeciwko cłom, bo to oczywiste, ale wielu z rzeczy tam dostępnych w europie zwyczajnie się nie produkuje. najgorsze jest też to że na naszych "platformach" jedyne co się dzieje to odsprzedaż z marżą.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

330

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 14:40:33
  • 237
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    polityka
congobongo
congobongo 23.06.2026, 06:48:56 via Wykop
  • -3
@malkontent: tylko częściowo bo nagły piwot to jedno, ale zachowanie ukraińców to drugie
congobongo
congobongo 22.06.2026, 16:46:32
  • 6
No ch*j mi takie ejaj

#motoryzacja #samoichody #volkswagen #ejaj
congobongo - No ch*j mi takie ejaj

#motoryzacja #samoichody #volkswagen #ejaj

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
22.06.2026, 18:26:11 via Wykop
  • 2
@congobongo: ( ͡º ͜ʖ͡º) napisz łagodniej to może zaproponuje jakąś Rke
  • Odpowiedz

407

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Bartosiak u Rymanowskiego o pragmatycznym podejściu do polityki historycznej w kontekście interesów bieżących - na którego to, pragmatycznego podejścia, głęboki deficyt cierpi duża część polskiego społeczeństwa.

tombeczka
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 08:30:28
  • 200
  • #
    bartosiak
  • #
    ukraina
  • #
    politykahistoryczna
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
congobongo
congobongo 22.06.2026, 15:15:52 via Wykop
  • 0
Aaaaah Bartosiak…. Człowiek uwielbiający wąchać własne pierdy i ustawiający się w roli „stratega”.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

600

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
congobongo
congobongo 22.06.2026, 15:09:56 via Wykop
  • 0
Czyli "Kupując kupując kebaba osiedlasz araba, to jednak prawda" XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 21.06.2026, 18:57:41
  • 0
Można już zamawiać e208 GTi!
#motoryzacja #samochody #peugeot
congobongo - Można już zamawiać e208 GTi!
#motoryzacja #samochody #peugeot

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo
Autor
21.06.2026, 21:08:21 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: a290 (jeździłem) jest niestety gorsza od renault 5 - alpine nie ma k---a cupholderów
@bidzej: idzie sie przyzwyczaić do softu (żonie wziąłem corse 2 lata remu), a co do reszty? Nie ma problemów. Apka? Fatalna, ale tego używa?
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
Autor
21.06.2026, 21:23:51 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: ja jeździłem abatthem 500 w tej 280km konfiguracji i był okrutnie sztywny. Peugeota jestem ciekaw odkąd gonogłosili
  • Odpowiedz

65

Kim jest sygnalista, który rozpoczął aferę dotyczącą lekarzy?

Okazuje się, że to także lekarz, ale skonfliktowany ze szpitalem o pół miliona złotych i mający koneksje w PiS. Normalnie breaking news xD

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: 21.06.2026, 08:25:46
  • 35
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    lekarze
congobongo
congobongo 21.06.2026, 16:05:40 via Wykop
  • 4
Czyli jakby nie było problemu z hajsem to pis i po ramie w ramie?
Nowe... nie znałem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

491

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

Piękna kolaboracja MINI Inchcape Polska i GreenTable Bistro na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie

Rules
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:03:00
  • 60
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    motoryzacja
  • #
    konfitura
congobongo
congobongo 20.06.2026, 20:52:33 via Wykop
  • -47
Oooooo ja was wcale nie p.... XD Potencjalny klient dostał auto na użyczenie i zrobił z siebie dzbana a wy dalej z krucjatą.
Czy wy k*rwa życia nie macie? Spraw? Nie wiem k*rwa hobby?
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 21.06.2026, 08:27:13 via Wykop
  • -3
@bonekropik:

15-25 tygodniowo

Znajdź sobie pracę, albo wstąp do służb xD
@nilphilus: ale gościu ma racje. Tutaj symetryzm jest wskazany. Przecież np pan kutafon ostatnio puścił pierd z kleksem bo nie chciał po ścieżce rowerowej jechać tylko musiał po drodze bo "mu przepisy muwio co innego". Nieważne że ścieżka dwukierunkowa, dla księciunia ma być po jego stronie i ch*j xD

412

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google wprowadzając nowe funkcje testuje je na wybranej grupie szczęśliwców i tak się trafiło, że zostałem wylosowany do tej wspaniałej ankiety. Jestem po 40tce i mam konto na Google od przynajmniej 16tu lat pod swoim nazwiskiem. To jednak za mało dla wujaszka, aby stwierdzić, czy jestem dorosły. Po

Niebieski-Astronauta
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 15:23:44
  • 93
  • #
    cenzura
  • #
    dystopia
  • #
    digitalid
  • #
    agenda2030
  • #
    polityka
congobongo
congobongo 19.06.2026, 18:56:48 via Wykop
  • -3
@slec22: typie. tutaj sami tacy xD

102

Konfitura - Pomnik technologii na przejściu

Konfitura - Pomnik technologii na przejściu

Dźwig na środku przejścia dla pieszych, ciężarówki na skrzyżowaniu i policja, która nic z tym nie zamierza zrobić. Klasyczne prace budowlane w polskich warunkach. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://suppi.pl/konfitura https://buycoffee.to/konfitura

zawisza
z
youtube.com
dodany: 18.06.2026, 16:03:06
  • 31
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
congobongo
congobongo 19.06.2026, 07:13:17 via Wykop
  • -10
No kolejny poważny dramat ludzi, którzy nie mają życia. LMAO
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
congobongo
congobongo 18.06.2026, 14:51:27 via Wykop
  • 69
o i tak się dzieje w państwie prawa. nadal będzie im ciężko z tego wyjść z twarzą z wielu powodów, ale ruch w dobrą stronę
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 18.06.2026, 15:02:10 via Wykop
  • -6
@Roess: prawda, ale śmiem twierdzić że za poprzedniej władzy szłoby to w stronę "NO ALE PRZECIESZ ONI MUSZOM BO W MSW NIE BYUO MIEJZDZ" albo ustawe by przegłosowali o salonikach VIP w państwowych szpitalach
ale dlatego też twierdzę że będzie im trudno z tego wyjść z twarzą
congobongo
congobongo 18.06.2026, 15:25:55 via Wykop
  • -1
@Latarenko: po czymś takim to zdecydowanie dymisja powinna być.
co nie zmienia faktu, że to przynajmniej JAKIŚ ruch

482

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt

zawisza
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 13:10:14
  • 166
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
congobongo
congobongo 17.06.2026, 15:11:46 via Wykop
  • -68
OOOO NIEEEEE NASTĘPNY PRZEDSTAWICIEL MORDERCÓW CO DOKONUJE GWAŁTU NA INFRASTRUKTURZE!!!! DO SZTUMU NA MILYJUN LAT! KARA ŚMIERDZI!

ale ja na was pluje...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

congobongo
congobongo 18.06.2026, 07:45:20 via Wykop
  • -1
@outdust: nie no... tyle to niee
tak samo z rowerzystami co mają ścieżkę obok. Im prawo mówi że nie muszą bo jestnpo drugiej stronie ulicy XD
congobongo
congobongo 18.06.2026, 08:44:42 via Wykop
  • -2
@outdust: stopchamowi w moskwie połamali nogi. filmik do znaleziena
congobongo
congobongo 18.06.2026, 09:24:59 via Wykop
  • -2
@outdust:
Nie mogę znaleźć cholera
congobongo - @outdust: 
Nie mogę znaleźć cholera

źródło: image

Pobierz
congobongo
congobongo 18.06.2026, 14:45:59 via Wykop
  • -2
@mateopoznan: no... taką robotę robił, że im służby wp*erdol spuściły
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Krzysztof Kwiatkowski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.03.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 03.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking