Ale generalnie rzecz biorąc to jestem przeciwny takim ograniczeniom, chociaż widzimy do czego prowadzi taka patologia.
Jeszcze jakby ktoś to dokładnie przeanalizował to może się okazać, że ten historyczny dług nfz to przez pensje konowałów.
A teraz foliowy berecik bo: na koniec? Med ai tylko


















XD