Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kobiaszu

kobiaszu

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83941
  • Znaleziska 27695
  • Mikroblog 56246
  • Obserwujący 85
  • Obserwowane 82
czerwonykomuch
czerwonykomuch
12 godz. i 32 min temu
  • 754
Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej ochrony zdrowia, a 12% społeczeństwa otrzymuje kartki na żywność, ale przynajmniej jeden debil został właśnie bilionerem.

Tak działa kapitalizm, lewaku.

#antykapitalizm #usa #trump #musk #bekazprawakow #bekazlibka
czerwonykomuch - Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej o...

źródło: IMG_2556

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 11 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 102
@Latarenko: No nie wiem k---a może w UE myślą troche w innych kategoriach niż jak najbardziej o--------ć proli z resztek pieniędzy. Jakimś dziwnym przypadkiem topka najlepszych krajów do życia to właśnie Europa
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 10 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 31
@ggs-hg: Dokładnie, idź zagadaj do typowego prola co j---e w walmarcie na dwa etaty, że pewnie mu się zajebiscie żyje bo PKB wysokie
  • Odpowiedz
MgrKuciapa
MgrKuciapa
12 godz. i 29 min temu
  • 29
Wypalanie kociołka żeliwnego. Jutro z niego będzie obiad chuopski dla jego

Always look on the braith side od life

Z babą to pewnie chodził bym teraz po galerii, siedział w ciemnym pokoju i oglądał durne seriale na netflixie albo słuchał biadolenia.

Tymczasem
MgrKuciapa - Wypalanie kociołka żeliwnego. Jutro z niego będzie obiad chuopski dla je...

źródło: IMG_20260613_161655_512

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 10 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@MgrKuciapa: Weźmiesz mnie ze sobą? Załatwię świeże liście kapusty i umiem grać na akordeonie
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
15 godz. i 17 min temu
  • 90
„Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdyby nie koszt w wysokości 15 miliardów złotych rocznie i fakt, że około 40% podstawówek w Polsce nie ma nawet zaplecza kuchennego.

Łatwo się wymyśla podobne ustawy gdzie coś jest „darmowe”, gorzej z finansowaniem.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - „Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdy...

źródło: IMG_7701

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 7
@donatien-de-sade: Akurat w rozwiniętym, europejskim kraju ciepły, bezpłatny posiłek dla każdego dziecka powinien być zasranym obowiązkiem państwa i nas wszystkich. P------------y kasę na totalne głupoty, a nie ma kasy na p--------y obiad dla dziecka.

I przerwa obiadowa powinna trwać minimum 40 minut, a nie k---a 20 minut na rundę do paśnika i dalej z---------ć, żeby się prole od małego przyzwyczajały.
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 13 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade: Tak, i g---o będziesz miał do gadania
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 11 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
g---o to powinieneś żreć ty i twoje kopie


@donatien-de-sade: Tak, tak jeszcze nas do obozu wsadź
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
17 godz. i 15 min temu
  • 8
#przegryw kawka na robocie
LisekUrwisek - #przegryw kawka na robocie

źródło: IMG_2190

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: Tylko knipex
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 13 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: Czyli jednak można żyć w zgodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
14 godz. i 31 min temu
  • 203
Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump #usa #teoriespiskowe
Larsberg - Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump ...

źródło: 03

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 13 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 65
@Larsberg:
kobiaszu - @Larsberg:

źródło: 1000028063

Pobierz
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor
18 godz. i 31 min temu
  • 22
Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zrzeszające świeckich mężczyzn, którzy spotykają się od XVI wieku przy bazylice franciszkanów w Krakowie. Do arcybractwa należeli wysoko postawieni urzędnicy, prawnicy, w tym królowie oraz sędziowie i oprócz funkcji liturgicznej, posiadali oni także wiele przywilejów, w tym możliwość uwalniania więźniów (poprzez wykupienie), w tym nawet uratowania kogoś skazanego na karę śmierci. Obecnie arcybractwo pełni jedynie funkcje kontemplacyjno-liturgiczne i zrzesza około 30 świeckich, dorosłych mężczyzn.

Szczególną czcią członkowie tego
gregtheemperor - Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zr...

źródło: 990

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 16 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@greg_the_emperor: O---------m jakiś szajs żeby wyrwać się z kumplami na p--o
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
przedwczoraj, 15:53:53
  • 63
A pamiętacie jak koleś w plastikowej łódce popłynął se do Titanica? Xd

#titanic #titan
PrzodownikPracyZaGrosze - A pamiętacie jak koleś w plastikowej łódce popłynął se do T...

źródło: 17812795786048044458622841865839

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu przedwczoraj, 20:54:26 via Wykop
  • 30
@PrzodownikPracyZaGrosze: Ale przynajmniej dzięki niemu mamy fajne filmiki od sajfuna na 3h
  • Odpowiedz
old_s
old_s
old_s
11.06.2026, 15:56:28
  • 79
#ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka
i to nie są heheszki
old_s - #ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka 
i to nie są heheszki

źródło: HKe4oi1WQAAhyNk

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 11.06.2026, 17:13:32 via Wykop
  • 47
@old_s: Weź uważaj bo jeszcze dowiesz się jak się w Polsce wybiera premiera i wtedy to się zesrasz z oburzenia
  • Odpowiedz
adi0
adi0
11.06.2026, 06:39:06
  • 551
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #polska
adi0 - #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #polska

źródło: 1000076415

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 11.06.2026, 08:06:25 via Wykop
  • 6
@adi0: Jeden co okradał śmiertelnie chore dzieci, a drugi patus/alkoholik co n--------a matkę. Brzmi jak idealni kandydaci do konfy.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124
10.06.2026, 09:58:55
  • 70
#pcmasterrace #staregry #retrogaming

Taka stara i matowa grafika podoba mi się dużo bardziej niż ta błyszcząca i jaskrawa w nowszych częściach.
Gdzieś tak około 2010 roku była moda na te nienaturalnie błyszczące grafiki,w Hitmanie Absolution to dobrze widać.
PawelW124 - #pcmasterrace #staregry #retrogaming 

Taka stara i matowa grafika podoba...

źródło: 597039953

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 10.06.2026, 11:52:29 via Wykop
  • 1
@PawelW124: Miałem ten sam problem z przesiadką z battlefielda 2 na bf3. Nic k---a nie widać
  • Odpowiedz
river_styx
river_styx
10.06.2026, 09:32:42
  • 59
wyplata huopska ehhh
#przegryw
river_styx - wyplata huopska ehhh
#przegryw

źródło: 1000001599

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 10.06.2026, 11:02:44 via Wykop
  • 47
@river_styx:
kobiaszu - @river_styx:

źródło: 1000021179

Pobierz
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
09.06.2026, 04:59:45
  • 28
Ja się chyba dzisiaj wyspałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#garmin
rozowy_dzban - Ja się chyba dzisiaj wyspałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#garmin

źródło: 1000074529

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 09.06.2026, 06:54:12 via Wykop
  • 7
@rozowy_dzban:
kobiaszu - @rozowy_dzban:

źródło: 1000027900

Pobierz
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
07.06.2026, 22:47:32
  • 13
#polityka Przykro mi panie Areczku, ale nie będzie podwyżki. Firma nie znajdzie na to pieniędzy, a teraz proszę wrócić do pracy i nie przeszkadzać, bo szef ma ważne sprawy
Bela022 - #polityka Przykro mi panie Areczku, ale nie będzie podwyżki. Firma nie znaj...

źródło: 2357

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 08.06.2026, 04:38:47 via Wykop
  • 5
@Cztero0404: @Bela022 Po czym ten sam Mentzen wrzucił w koszty kampani wódę i stracił subwencje XDDDDDDDD
  • Odpowiedz

690

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: 06.06.2026, 12:36:12
  • 108
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
kobiaszu
kobiaszu 07.06.2026, 08:39:00 via Wykop
  • 5
Mamy najniższe ceny paliw i robimy to kosztem grubych miliardów wpływów podatkowych, a polaczkowi nic nie dogodzisz. Nawet jakby paliwo było za darmo to pisowiec będzie marudził, że kolejki na stacjach
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miodeksmrodek
miodeksmrodek
05.06.2026, 19:50:30
  • 10
200 pln za prawie 25-letnia grę z nowymi teksturami xD
#gothicremake #gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 05.06.2026, 20:30:37 via Wykop
  • 1
@miodeksmrodek: Przecież to nie jest gra z nowymi teksturami tylko zbudowana od podstaw. Grałeś w to w ogole?
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 05.06.2026, 20:08:31
  • 4
W połowie drogi na bagna troche popuściłem w majty jak jaszczury z------y mi Bal Parveza, a ja sam jestem na hita i jaszczurom nie robię żadnej krzywdy

100% gothic experience, 10/10

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
05.06.2026, 20:28:59 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Takjes jak oryginalnym gothicu
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 05.06.2026, 18:08:04
  • 9
Ja już ubrany, a rumuny i inne lamusy d--a cicho

#gothic #gothicremake
kobiaszu - Ja już ubrany, a rumuny i inne lamusy d--a cicho 

#gothic #gothicremake

źródło: 1000027816

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
05.06.2026, 18:18:22 via Wykop
  • 0
@Larsberg: @Mega_Smieszek 14900hx + rtx4080. Nie wiem ile fps wyciągam ale jest płynnie
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 05.06.2026, 09:01:58
  • 110
J---e mnie to czy #gothic remake będzie idealny czy nie. Fajnie, że ktoś sie pochylił nad tym drewnem, zrobił współczesną wersję i chociaż starał się uszanować uczucia religijne gotikowych boomerów. Dzisiaj bedzie grane bez oglądania żadnych recenzji przed

#gothicremake #pcmasterrace #gry
kobiaszu - J---e mnie to czy #gothic remake będzie idealny czy nie. Fajnie, że ktoś s...

źródło: 1000027803

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K-S-
K-S-
05.06.2026, 10:34:42 via Wykop
  • 40
@kobiaszu: On nie ma być idealny, walka z bugami to element rozgrywki.
  • Odpowiedz
Rurt_Kussell
Rurt_Kussell
05.06.2026, 10:52:08 via Wykop
  • 14
@kobiaszu: tak szczerze, to myślałem że ten projekt nigdy nie dowiezie, a tu jednak dziś premiera i jeszcze na gog wydali.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
03.06.2026, 07:13:11
  • 468
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bosak #bekazpisu #konfederacja #lata90
Bosak woli oddać dziecko do domu dziecka, niż pozwolić żeby je wychowały dwie kobiety.
Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY, a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu 03.06.2026, 09:37:09 via Wykop
  • 7
@Krs90: Typowy ksysio jest typowy. P-------ć o odbieraniu dziecka to jest pierwszy ale jakby miał osobiście wsadzić takiego dzieciaka do bidula to "EEEE TO SAD ZDECYDUJE KAZDY PRZYPADEK JEST INDYWIDUALNY"
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 03.06.2026, 09:38:12 via Wykop
  • 16
Dajmy dzieci do wychowania psom, bo przecież w niejednej rodzinie psów jest więcej niż rodziców, też logiczne xd


@Akuzativ94: Typowa prawacka manipulacja poprzez hiperbolizacje. "Geje chcą małzenstw? TO CO DALEJ SLUBY Z KOZAMI CZOOO????"
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu 03.06.2026, 11:05:59 via Wykop
  • 5
ani jednego ani drugiego nie chce ogladac na ulicach, fujka


@Akuzativ94: To siedź w piwnicy, tam ochronisz swoją delikatną heteroseksualność
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.10.2014

    Komentator
  • VIP
    od 03.01.2016

    VIP
  • Złotousty
    od 30.06.2011

    Złotousty
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.04.2017

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking