Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElGecko

ElGecko

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19581
  • Znaleziska 15106
  • Mikroblog 4475
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 74
ElGecko
ElGecko 13.11.2023, 11:39:44
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
04.12.2023, 10:07:46 via Wykop
  • 0
a co sądzisz o darmowych spektaklach ? bo ostatnio zobaczyłem, że jest taki w moim mieście, ale nie wiem jak z poziomem może być xd
  • Odpowiedz

342

Dramatycznie spada sprawność fizyczna dzieci. "Winni są m.in. rodzice"

Dramatycznie spada sprawność fizyczna dzieci. "Winni są m.in. rodzice"

Jeszcze 40 lat temu (badania z 1979 r.) dziesięciolatki były w stanie wykonać zwis na drążku przez 24 sekundy. Teraz w takiej pozycji są w stanie wytrzymać jedynie osiem sekund! Pogorszyła się także ich wydolność podczas biegu - dziś potrzebują aż 40 sekund więcej niż kilkadziesiąt lat temu, by...

szyna352
z
rmf24.pl
dodany: 09.11.2023, 06:54:04
  • 238
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    dzieci
  • #
    szkola
ElGecko
ElGecko 10.11.2023, 10:29:55 via Wykop
  • 4
Prawda jest taka, że ludzie robią wszystko, żeby się nie ruszać i nie podejmować jakiegokolwiek wysiłku. Tak samo działa to w szkole.

Jestem rocznikiem, który zdawał maturę w 2012 roku, w jednej z lepszych szkół w kraju.
WF prowadził około 50 letni nauczyciel, który był jednocześnie, po szkole, moim trenerem biegów (mieliśmy klub sportowy, który osiągał naprawdę spore sukcesy).
Gość był bardzo zaangażowany. Dopiero, gdy on zaczął prowadzić nam WF, robiliśmy na zajęciach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

539

Autobusy elektryczne w Gdańsku rozczarowują. 200 km na jednym ładowaniu.

Autobusy elektryczne w Gdańsku rozczarowują. 200 km na jednym ładowaniu.

Nowe elektryczne autobusy w Gdańsku miały pokonywać na jednym ładowaniu 400 kilometrów. W rzeczywistości jednak przejeżdżają zaledwie połowę deklarowanej wartości. Kierowcy narzekają na konieczność wykonywania dodatkowych technicznych zjazdów.

epicentrum_chaosu
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 08.11.2023, 20:20:39
  • 189
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    autobusy
  • #
    elektromobilnosc
ElGecko
ElGecko 09.11.2023, 07:42:48 via Wykop
  • 27
Gdyby tylko istniały już wcześniej pojazdy komunikacji miejskiej poruszające się na prąd... hm... (XD)

Ciekawe czy ci ludzie, którzy wpadają na te pomysły, zastanawiają się czasem, skąd bierze się ten prąd.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 06.11.2023, 11:58:25
  • 10
Cześć, mam dla was #rozdajo #rozdajozadarmo bez okazji. Chcę w ten sposób zareklamować kulturę i teatr.

" SCHAFFER
Każdy materiał ma swoją wytrzymałość, pani Osterman. Czasem można naciskać na niego i wyginać wielokrotnie, a mimo to zachowuje swój kształt. W końcu jednak granica zostaje przekroczona i znienacka pojawia się szkoda dużo większa niż moglibyśmy się spodziewać.

WANDA
ElGecko - Cześć, mam dla was #rozdajo #rozdajozadarmo bez okazji. Chcę w ten sposób z...

źródło: 399100370_669984048576481_1724711063613951559_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 12:03:22 via Wykop
  • 0
@tajemniczy-motorniczy: Najuczciwsza xD Dwa? Wyślę w wiadomości. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 13:22:08 via Wykop
  • 0
Dodaję brakujący tag: #kultura
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 13:28:05 via Wykop
  • 0
@Crea: O, super :) Daj mi chwilkę, podrzucę 2 bilety w wiadomości. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 13:33:32 via Wykop
  • 0
Zostało 8 biletów. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 14:01:22 via Wykop
  • 1
@Staraagrafka: Ok, podeślę w wiadomości. :)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 14:08:39 via Wykop
  • 0
Zostało 6 biletów. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 22:41:10 via Wykop
  • 1
@hehasnoname: Bilet za darmo, a do tego dwa w cenie jednego. Za chwilę podeślę w wiadomości. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
06.11.2023, 22:57:00 via Wykop
  • 0
Zostały 4 bilety. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
07.11.2023, 12:33:39 via Wykop
  • 0
Zostały 2 bilety. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
08.11.2023, 12:39:43 via Wykop
  • 0
Bilety rozdane. :)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko 07.11.2023, 12:21:42
  • 3
UWAGA! #rozdajo #rozdajozadarmo
Mamy do rozdania jeszcze 4 bilety na spektakl 17.11 w Chorzowie. :)

Otto to intrygujący kryminał, który zabierze Cię 100 lat w przeszłość, aby przeżyć pełną zwrotów akcji historię oprawioną muzyką, śpiewem, tańcem, światłem i efektami praktycznymi.

Więcej informacji tutaj: https://wykop.pl/wpis/73552865/czesc-mam-dla-was-rozdajo-rozdajozadarmo-bez-okazj
@ElGecko +10
Cześć, mam dla was #rozdajo #rozdajozadarmo bez okazji. Chcę w ten sposób zareklamować kulturę i teatr.

" SCHAFFER
Każdy materiał ma swoją wytrzymałość, pani Osterman. Czasem można naciskać na niego i wyginać wielokrotnie, a mimo to zachowuje swój kształt. W końcu jednak granica zostaje przekroczona i
więcej
ElGecko - UWAGA! #rozdajo #rozdajozadarmo
Mamy do rozdania jeszcze 4 bilety na spekta...

źródło: 394541088_1137463783904301_4238070275691162200_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElGecko
ElGecko
Autor
07.11.2023, 12:25:06 via Wykop
  • 0
@Rafi133: Można, można :D Za chwilę podrzucę w wiadomości. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
07.11.2023, 12:33:16 via Wykop
  • 0
Zostały 2 bilety. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
08.11.2023, 12:39:27 via Wykop
  • 0
Bilety rozdane. :)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko 08.11.2023, 11:33:32
  • 6
UWAGA! #rozdajo #rozdajozadarmo
Mam do rozdania ostatnie 2 darmowe bilety na spektakl 17.11 w Chorzowie. :)

Otto to intrygujący kryminał, który zabierze Cię 100 lat w przeszłość, aby przeżyć pełną zwrotów akcji historię oprawioną muzyką, śpiewem, tańcem, światłem i efektami praktycznymi.

Więcej informacji tutaj: https://wykop.pl/wpis/73552865/czesc-mam-dla-was-rozdajo-rozdajozadarmo-bez-okazj
@ElGecko +10
Cześć, mam dla was #rozdajo #rozdajozadarmo bez okazji. Chcę w ten sposób zareklamować kulturę i teatr.

" SCHAFFER
Każdy materiał ma swoją wytrzymałość, pani Osterman. Czasem można naciskać na niego i wyginać wielokrotnie, a mimo to zachowuje swój kształt. W końcu jednak granica zostaje przekroczona i
więcej
ElGecko - UWAGA! #rozdajo #rozdajozadarmo
Mam do rozdania ostatnie 2 darmowe bilety n...

źródło: c0580608c3bb151b87c58899a024a998

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElGecko
ElGecko
Autor
08.11.2023, 12:30:47 via Wykop
  • 0
@szpecek: Za chwilę wyślę w wiadomości. ;)
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
08.11.2023, 12:39:08 via Wykop
  • 0
Bilety rozdane. :)
  • Odpowiedz

3663

Każdy facet powinien mieć w domu blender

Każdy facet powinien mieć w domu blender

Koniecznie

Longi
z
streamable.com
dodany: 09.10.2022, 15:58:30
  • 175
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
ElGecko
ElGecko 09.10.2022, 17:22:08
  • 24
Po co wiązać się z kimś, kogo się nienawidzi? Zawsze mnie to zastanawia w tym "humorze". Niech ktoś wyjaśni.
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 09.10.2022, 17:24:38
  • 12
@darosoldier: No ok, ale wtedy można się rozstać, co nie? Skoro ktoś zmienił się tak bardzo.
ElGecko
ElGecko 09.10.2022, 17:33:08
  • 20
@kubik1410: Wszystko da się załatwić. Dzieci na pewno będą szczęśliwsze nie oglądając ciągle kłócących się rodziców, dom można sprzedać. Zajmie to rok, może dwa... Czy nie jest to lepsze niż trwanie do śmierci z kimś, kogo się nienawidzi?
ElGecko
ElGecko 09.10.2022, 17:37:13
  • 12
@molksiazkowy1111: xD

753

Kolejny przedsiębiorca ofiarą rządów PiS. Po 40 latach szewc z Pogodna zamyka..

Kolejny przedsiębiorca ofiarą rządów PiS. Po 40 latach szewc z Pogodna zamyka..

Po 40 latach szewc z Pogodna zamyka zakład. Zmusiły go do tego podwyżki... Buty zaczął naprawiać przez przypadek i został przy tym fachu przez 40 lat. Pracowałby dalej, ale zapowiadana podwyżka cen energii sprawia, że nie będzie to miało ekonomicznego sensu.

raul7788
z
wszczecinie.pl
dodany: 09.10.2022, 13:51:32
  • 177
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    inflacja
  • #
    ciekawostki
ElGecko
ElGecko 09.10.2022, 17:31:00
  • 2
@jaesus: Hah, teraz właśnie jest wręcz przeciwnie - jak ma się stare ubrania czy buty, to bardziej opłaca się zapłacić kilka dyszek i je naprawić, bo nowe rozpadają się zaskakująco szybko. Mam na myśli taki standardowy przedział cenowy ubrań.

755

Rząd planuje zmiany w świadczeniu 500+. Wypłata uzależniona od dochodu

Rząd planuje zmiany w świadczeniu 500+. Wypłata uzależniona od dochodu

Inflacja zmusza rząd do zmiany zasad wypłaty świadczenia 500+, planowane jest wprowadenie progu dochodowego dla rodziców. Jego wypłata kosztuje państwo 40 mld zł rocznie.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 05.10.2022, 20:02:34
  • 347
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    500plus
  • #
    rodzina
  • #
    pieniadze
  • #
    inflacja
ElGecko
ElGecko 06.10.2022, 08:59:43
  • 87
Czyli jak rodzice nie pracują, to nie dostaną 500+? To będzie działało w tę stronę, prawda? Prawda?
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2355

Dynamika wzrostu cen hamowała, dopóki nie zaczęły działać wakacje kredytowe

Pokaż treści 18+

Dynamika wzrostu cen hamowała, dopóki nie zaczęły działać wakacje kredytowe

Inflacja m/m do lipca spadała mimo wzrostu cen paliw (inflacja m/m wyniosła 0,5%), w ostatnich miesiącach zaczęła przyspieszać mimo spadku cen paliw. Tak oto we wrześniu mieliśmy najwyższy miesięczny wzrost cen od maja - 1,6%. To pokazuje jak PiS popsuł cały efekt podnoszenia stóp procentowych.

konto usunięte
z
pl.tradingeconomics.com
dodany: 30.09.2022, 08:17:04
  • 250
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    konfederacja
ElGecko
ElGecko 30.09.2022, 10:51:50
  • 1
To czy wakacje kredytowe są anty- czy pro-inflacyjne zależy tylko od konsumentów, właścicieli kredytów. Jeśli kredytobiorca mądrze wykorzysta tę okazję, to nadpłaci kredyt wysokością raty, której przez wakacje kredytowe nie płaci. W ten sposób z rynku zniknie spora nadpodaż pieniądza i inflacja zmniejszy się.


@mrzk: Najrozsądniejszy komentarz tutaj.
Wszyscy moi znajomi, którzy wnioskowali o wakacje kredytowe, mają w planach właśnie nadpłacać kapitał.

Pytanie... jaki procent kredytobiorców rzeczywiście jest tak rozsądny? Wiele osób
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Brutalistyczne podparyskie osiedla - porażka utopijnego świata

Brutalistyczne podparyskie osiedla - porażka utopijnego świata

Brutalistyczne podparyskie osiedla - porażka utopijnego świata Każde z nich było na swój sposób wyjątkowe i od większości budynków nie mogłam oderwać wzroku. Było w nich coś dziwnego i niepokojącego. Brutalistyczne budynki przytłaczały swoim ogromem. Niektóre z nich wyglądały jak...

kej-ti
z
polaczkropki.pl
dodany: 28.09.2022, 16:13:01
  • 103
  • #
    francja
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozowepaski
ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 06:36:38
  • 5
Nie chcę psuć zabawy i zabierać uśmiechów dzieciom, ale... to nie jest brutalizm. Bardziej postmodernizm. ;) Fikuśne kształty, wzory, zdobienia, duże okna.

Brutalizm można łatwo rozpoznać "na chłopski rozum" - jak coś wygląda, jakby można było wjechać w to czołgiem albo zbombardować i nic by się temu nie stało, to jest to brutalizm.
Dużo betonu, surowe formy, brak zdobień, mniej okien itd.

Ale wykop za dobre zdjęcia. ;)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 21:05:05
  • 1
@Sahim: xDDD

686

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Choć można się było tego domyślać, teraz są na to naukowe dowody od amerykańskich naukowców...

Mirxar
z
dobrewiadomosci.net.pl
dodany: 29.09.2022, 07:35:13
  • 352
  • #
    swiat
  • #
    psychologia
  • #
    nauka
  • #
    gramatyka
  • #
    ciekawostki
ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 09:16:12
  • 139
Z drugiej strony powoli znikają ludzie, którzy nie walą błędów ortograficznych W KAŻDYM zdaniu.
Czasem zastanawiam się już czy na pewno piszę jakieś wyrazy poprawnie, bo ludzie wokół ZAWSZE robią w nich błędy.

Teraz takie czasy - ktoś nie potrafi używać własnego języka? Nie można go kulturalnie poprawić, bo to obraźliwe. :) A może by tak... akceptować po prostu uwagi innych i uczyć się na błędach? Taki szalony pomysł. :)

Od jakiegoś
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 10:57:28
  • 1
@remul: Baboli z telefonu się nikt normalny nie czepia. :D

718

Szwajcaria zniszczy 10 milionów szczepionek na COVID-19

Szwajcaria zniszczy 10 milionów szczepionek na COVID-19

Kolejne kraje niszczą miliony szczepionek przeciwko COVID, które tracą datę ważności. Szwajcaria zutylizuje 10 milionów, a Rumunia 3 miliony. Tymczasem ten drugi kraj zawarł umowy, zgodnie z którymi w przyszłym roku otrzyma koleje... 19 milionów szczepionek!

plainview
z
fpg24.pl
dodany: 27.09.2022, 13:03:06
  • 173
  • #
    swiat
  • #
    covid19
  • #
    szwajcaria
  • #
    rumunia
ElGecko
ElGecko 28.09.2022, 07:44:17
  • 15
@Estebann: Nie każdy ciągnie m------n jak coś. xD

400

Amputacja sprzed 31 tys. lat - Niewyspany nie pomagasz - Potworek i planetka

Amputacja sprzed 31 tys. lat - Niewyspany nie pomagasz - Potworek i planetka

A dzisiaj: 1) o amputacji stopy sprzed 31 tys. lat; 2) o tym, co jest w stanie zrobić nawet godzina snu mniej; 3) o takim jednym potworku; 4) o takiej jednej planecie (via Teleskop Kosmiczny Jamesa Webba)

LukaszLamza
z
youtube.com
dodany: 26.09.2022, 12:13:02
  • 27
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    medycyna
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    liganauki
  • #
    conowegownejczer
ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:27:56
  • 7
@aksen: Też tłumaczę ludziom naukowe zagadnienia i... niestety teraz takie czasy, że musisz powoli, dokładnie tłumaczyć inaczej ludzie się obrażą, bo "zbyt naukowe/trudne to tłumaczenie" xD
Poza tym, jak chcesz popularyzować naukę, to jest to jedyna droga. Film ciężko robić za każdym razem w mniej i bardziej zaawansowanej werji, a zawsze można przewinąć. ;)
ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:32:25
  • 2
Ludzie często zakładają, że ludzkość dawno temu była głupsza, a nie jest to prawdą. Były mniejsze możliwości przekazywania i gromadzenia wiedzy, więc postęp był wolniejszy, ale w końcu ktoś wymyślał wszystko to, co mamy na wyciągnięcie ręki dziś. ;)
Co nie zmienia faktu, że amputacja w jasniki musiała być horrorem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:38:24
  • 2
@aksen: To o śnie znam, to w sumie zostało przeze mnie pominięte teraz. Jeśli jest tak jak piszesz, to rzeczywiście za dużo potwórzeń.

959

Nie jesteś brzydki, jesteś po prostu biedny!

Nie jesteś brzydki, jesteś po prostu biedny!

Bez opisu...

contrast
z
streamable.com
dodany: 21.09.2022, 14:11:40
  • 197
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
  • #
    stomatologia
  • #
    chirurgiaplastyczna
  • #
    pieniadze
  • #
    takaprawda
ElGecko
ElGecko 22.09.2022, 05:59:33
  • 4
Przecież, za wyjątkiem zębów, ona miała ładną twarz i byłą zgrabna. :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

Patodeweloperka zalewa Polskę? „Blok integracyjny”

Patodeweloperka zalewa Polskę? „Blok integracyjny”

Patodeweloperka ma się w Polsce doskonale. Deweloperzy prześcigają się w wymyślaniu kolejnych rozwiązań, by zbudować jak najwięcej na małej powierzchni.

Redakcja_UWAGATVN
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 20.09.2022, 19:30:56
  • 212
  • #
    polska
  • #
    deweloperka
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 12:27:59
  • 2
@TypowyZakolak: Trzeba szukać mieszkania bez ścian nośnych na środku i wtedy można je przerobić pod własne potrzeby. Mi się udało takie znaleźć, przesunąć/wyburzyć ścianę i teraz wszystko jest dopasowane pod moje potrzeby. Wiadomo, że to więcej roboty, ale obecnie, jeśli chodzi o mieszkanie, to najlepsza opcja, a koszty nie są tragiczne.

To prawda, że tak wyglądają mieszkania teraz - malutki salon i nawalone małych sypialni, żeby pokazać, ile to dzieci

493

Jak Tinder szkodzi mężczyznom (i nie tylko)

Pokaż treści 18+

Jak Tinder szkodzi mężczyznom (i nie tylko)

Tinder wbrew temu jak się reklamuje, zamiast spełnienia częściej zapewnia użytkownikom rozczarowania i frustracje.

wojna_idei
z
youtube.com
dodany: 19.09.2022, 14:06:08
  • 217
  • #
    tinder
  • #
    przegryw
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwiazki
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 08:11:03
  • 3
Moja przygoda z Tinderem zakończyła się bardzo szybko. Niestety szybko wpędził mnie w depresję, bo pokazał, jak wiele osób (mężczyzn i kobiet) nie ma ŻADNYCH zainteresowań i nie jest w stanie prowadzić zwykłej rozmowy.
Mimo że moim wyborem było mniej niż 5% ludzi tam (odrzucałam wszystkie osoby bez opisu albo z opisem sugerującym n----------e, czadów bez koszulki, dziewczyny z opisem "lubię wino i jedzenie"), to i tak ostatecznie, nawet te 5% było
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 06:56:34
  • 0
@troche_inaczej: Haha, szukam kogoś bez względu na płeć, wygląd, wzrost, wagę, majątek. Szukam kogoś tylko po jego zainteresowaniach, z inteligencją zbliżoną do mojej i to nadal wymagania z kosmosu? xDDD

To co jeszcze zostało? xD Skoro odrzucamy wygląd, majątek, zainteresowania i inteligencję?
Rozumiem, że powinnam, po staremu szukać takiego co "byleby nie pił za dużo i nie bił za mocno"? xD

Całe szczęście udało mi się znaleźć kogoś po moich
ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 10:39:04
  • 1
@troche_inaczej: Było dokładnie tak, jak @Alnimak pisze.

735

Fachowiec pomaga krowie usunąć ropę z kopyta

Fachowiec pomaga krowie usunąć ropę z kopyta

Gość przynosi ulgę krowie która ma zainfekowana racice, w której zebrała się ropa - obrzydliwe

TakiSeLogin
z
youtu.be
dodany: 19.09.2022, 15:55:53
  • 73
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wies
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    weterynarz
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 07:33:38
  • 2
@Wasz_Pan: Kopyta są jak paznokcie - póki tnie kopyto, krowa nic nie czuje. Gdyby zaczął grzebać w tej macierzy kopyta, wtedy zaczęłoby się robić nieprzyjemnie, ale facet nie ma uprawnień do naruszania tkanek miękkich.

436

Reakcja moskwiczy na wieści z frontu

Pokaż treści 18+

Reakcja moskwiczy na wieści z frontu

Moskwiczan? Moskali! :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 19.09.2022, 17:10:53
  • 72
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    heheszki
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 07:14:52
  • 5
@fuckyt: @demonox:

Minusują kolegę @fuckyt, a on nie napisał, że to dobrze, że jest nieświadoma, tylko, jak myślą właśnie tacy ludzie. I to jest prawda - nie zastanawiają się nad rzeczami, które nie są im potrzebne tu i teraz.

1864

Duda składa kondolencje w księdze spisując je ze ściągi XDDD

Duda składa kondolencje w księdze spisując je ze ściągi XDDD

Andrzej Duda składając kondolencje w księdze niepostrzezenie wyjął kartkę, z której to spisał treść do księgi. Jak widać złożenie kilku zdań po angielsku to zbyt wiele dla tego Pana

iErdo
z
streamable.com
dodany: 19.09.2022, 21:05:10
  • 305
  • #
    polityka
  • #
    duda
  • #
    uk
  • #
    cenzoduda
  • #
    pis
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 06:51:20
  • 4
Jak można nie nauczyć się jednego zdania po angielsku?
Zaraz ktoś pewnie napisze, że "NIE KAŻDY MUSI ZNAĆ ANGIELSKI!!!!11!". Przecież nawet nie trzeba znać angielskiego, żeby nauczyć się na pamięć liter... Poza tym.... prezydent powinien jednak coś sobą reprezentować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >
  • Fake it till you make it...
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking