Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko230
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElGecko

ElGecko

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19827
  • Znaleziska 15274
  • Mikroblog 4553
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 79

686

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Choć można się było tego domyślać, teraz są na to naukowe dowody od amerykańskich naukowców...

Mirxar
z
dobrewiadomosci.net.pl
dodany: 29.09.2022, 07:35:13
  • 352
  • #
    swiat
  • #
    psychologia
  • #
    nauka
  • #
    gramatyka
  • #
    ciekawostki
ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 09:16:12
  • 139
Z drugiej strony powoli znikają ludzie, którzy nie walą błędów ortograficznych W KAŻDYM zdaniu.
Czasem zastanawiam się już czy na pewno piszę jakieś wyrazy poprawnie, bo ludzie wokół ZAWSZE robią w nich błędy.

Teraz takie czasy - ktoś nie potrafi używać własnego języka? Nie można go kulturalnie poprawić, bo to obraźliwe. :) A może by tak... akceptować po prostu uwagi innych i uczyć się na błędach? Taki szalony pomysł. :)

Od jakiegoś
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 29.09.2022, 10:57:28
  • 1
@remul: Baboli z telefonu się nikt normalny nie czepia. :D

718

Szwajcaria zniszczy 10 milionów szczepionek na COVID-19

Szwajcaria zniszczy 10 milionów szczepionek na COVID-19

Kolejne kraje niszczą miliony szczepionek przeciwko COVID, które tracą datę ważności. Szwajcaria zutylizuje 10 milionów, a Rumunia 3 miliony. Tymczasem ten drugi kraj zawarł umowy, zgodnie z którymi w przyszłym roku otrzyma koleje... 19 milionów szczepionek!

plainview
z
fpg24.pl
dodany: 27.09.2022, 13:03:06
  • 173
  • #
    swiat
  • #
    covid19
  • #
    szwajcaria
  • #
    rumunia
ElGecko
ElGecko 28.09.2022, 07:44:17
  • 15
@Estebann: Nie każdy ciągnie m------n jak coś. xD

400

Amputacja sprzed 31 tys. lat - Niewyspany nie pomagasz - Potworek i planetka

Amputacja sprzed 31 tys. lat - Niewyspany nie pomagasz - Potworek i planetka

A dzisiaj: 1) o amputacji stopy sprzed 31 tys. lat; 2) o tym, co jest w stanie zrobić nawet godzina snu mniej; 3) o takim jednym potworku; 4) o takiej jednej planecie (via Teleskop Kosmiczny Jamesa Webba)

LukaszLamza
z
youtube.com
dodany: 26.09.2022, 12:13:02
  • 27
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    medycyna
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    liganauki
  • #
    conowegownejczer
ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:27:56
  • 7
@aksen: Też tłumaczę ludziom naukowe zagadnienia i... niestety teraz takie czasy, że musisz powoli, dokładnie tłumaczyć inaczej ludzie się obrażą, bo "zbyt naukowe/trudne to tłumaczenie" xD
Poza tym, jak chcesz popularyzować naukę, to jest to jedyna droga. Film ciężko robić za każdym razem w mniej i bardziej zaawansowanej werji, a zawsze można przewinąć. ;)
ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:32:25
  • 2
Ludzie często zakładają, że ludzkość dawno temu była głupsza, a nie jest to prawdą. Były mniejsze możliwości przekazywania i gromadzenia wiedzy, więc postęp był wolniejszy, ale w końcu ktoś wymyślał wszystko to, co mamy na wyciągnięcie ręki dziś. ;)
Co nie zmienia faktu, że amputacja w jasniki musiała być horrorem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 26.09.2022, 19:38:24
  • 2
@aksen: To o śnie znam, to w sumie zostało przeze mnie pominięte teraz. Jeśli jest tak jak piszesz, to rzeczywiście za dużo potwórzeń.

959

Nie jesteś brzydki, jesteś po prostu biedny!

Nie jesteś brzydki, jesteś po prostu biedny!

Bez opisu...

contrast
z
streamable.com
dodany: 21.09.2022, 14:11:40
  • 197
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
  • #
    stomatologia
  • #
    chirurgiaplastyczna
  • #
    pieniadze
  • #
    takaprawda
ElGecko
ElGecko 22.09.2022, 05:59:33
  • 4
Przecież, za wyjątkiem zębów, ona miała ładną twarz i byłą zgrabna. :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

Patodeweloperka zalewa Polskę? „Blok integracyjny”

Patodeweloperka zalewa Polskę? „Blok integracyjny”

Patodeweloperka ma się w Polsce doskonale. Deweloperzy prześcigają się w wymyślaniu kolejnych rozwiązań, by zbudować jak najwięcej na małej powierzchni.

Redakcja_UWAGATVN
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 20.09.2022, 19:30:56
  • 212
  • #
    polska
  • #
    deweloperka
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 12:27:59
  • 2
@TypowyZakolak: Trzeba szukać mieszkania bez ścian nośnych na środku i wtedy można je przerobić pod własne potrzeby. Mi się udało takie znaleźć, przesunąć/wyburzyć ścianę i teraz wszystko jest dopasowane pod moje potrzeby. Wiadomo, że to więcej roboty, ale obecnie, jeśli chodzi o mieszkanie, to najlepsza opcja, a koszty nie są tragiczne.

To prawda, że tak wyglądają mieszkania teraz - malutki salon i nawalone małych sypialni, żeby pokazać, ile to dzieci

493

Jak Tinder szkodzi mężczyznom (i nie tylko)

Pokaż treści 18+

Jak Tinder szkodzi mężczyznom (i nie tylko)

Tinder wbrew temu jak się reklamuje, zamiast spełnienia częściej zapewnia użytkownikom rozczarowania i frustracje.

wojna_idei
z
youtube.com
dodany: 19.09.2022, 14:06:08
  • 217
  • #
    tinder
  • #
    przegryw
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwiazki
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 08:11:03
  • 3
Moja przygoda z Tinderem zakończyła się bardzo szybko. Niestety szybko wpędził mnie w depresję, bo pokazał, jak wiele osób (mężczyzn i kobiet) nie ma ŻADNYCH zainteresowań i nie jest w stanie prowadzić zwykłej rozmowy.
Mimo że moim wyborem było mniej niż 5% ludzi tam (odrzucałam wszystkie osoby bez opisu albo z opisem sugerującym n----------e, czadów bez koszulki, dziewczyny z opisem "lubię wino i jedzenie"), to i tak ostatecznie, nawet te 5% było
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 06:56:34
  • 0
@troche_inaczej: Haha, szukam kogoś bez względu na płeć, wygląd, wzrost, wagę, majątek. Szukam kogoś tylko po jego zainteresowaniach, z inteligencją zbliżoną do mojej i to nadal wymagania z kosmosu? xDDD

To co jeszcze zostało? xD Skoro odrzucamy wygląd, majątek, zainteresowania i inteligencję?
Rozumiem, że powinnam, po staremu szukać takiego co "byleby nie pił za dużo i nie bił za mocno"? xD

Całe szczęście udało mi się znaleźć kogoś po moich
ElGecko
ElGecko 21.09.2022, 10:39:04
  • 1
@troche_inaczej: Było dokładnie tak, jak @Alnimak pisze.

735

Fachowiec pomaga krowie usunąć ropę z kopyta

Fachowiec pomaga krowie usunąć ropę z kopyta

Gość przynosi ulgę krowie która ma zainfekowana racice, w której zebrała się ropa - obrzydliwe

TakiSeLogin
z
youtu.be
dodany: 19.09.2022, 15:55:53
  • 73
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wies
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    weterynarz
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 07:33:38
  • 2
@Wasz_Pan: Kopyta są jak paznokcie - póki tnie kopyto, krowa nic nie czuje. Gdyby zaczął grzebać w tej macierzy kopyta, wtedy zaczęłoby się robić nieprzyjemnie, ale facet nie ma uprawnień do naruszania tkanek miękkich.

436

Reakcja moskwiczy na wieści z frontu

Pokaż treści 18+

Reakcja moskwiczy na wieści z frontu

Moskwiczan? Moskali! :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 19.09.2022, 17:10:53
  • 72
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    heheszki
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 07:14:52
  • 5
@fuckyt: @demonox:

Minusują kolegę @fuckyt, a on nie napisał, że to dobrze, że jest nieświadoma, tylko, jak myślą właśnie tacy ludzie. I to jest prawda - nie zastanawiają się nad rzeczami, które nie są im potrzebne tu i teraz.

1864

Duda składa kondolencje w księdze spisując je ze ściągi XDDD

Duda składa kondolencje w księdze spisując je ze ściągi XDDD

Andrzej Duda składając kondolencje w księdze niepostrzezenie wyjął kartkę, z której to spisał treść do księgi. Jak widać złożenie kilku zdań po angielsku to zbyt wiele dla tego Pana

iErdo
z
streamable.com
dodany: 19.09.2022, 21:05:10
  • 305
  • #
    polityka
  • #
    duda
  • #
    uk
  • #
    cenzoduda
  • #
    pis
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 06:51:20
  • 4
Jak można nie nauczyć się jednego zdania po angielsku?
Zaraz ktoś pewnie napisze, że "NIE KAŻDY MUSI ZNAĆ ANGIELSKI!!!!11!". Przecież nawet nie trzeba znać angielskiego, żeby nauczyć się na pamięć liter... Poza tym.... prezydent powinien jednak coś sobą reprezentować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

Stabilizator na Taipei 101

Stabilizator na Taipei 101

Kula stabilizująca Taipei 101 podczas dzisiejszego trzęsienia ziemi o sile 7,2 na Tajwanie.

starnak
z
streamable.com
dodany: 19.09.2022, 15:24:50
  • 93
  • #
    trzesienieziemi
  • #
    ciekawostki
  • #
    tajwan
  • #
    zainteresowania
  • #
    wiezowce
ElGecko
ElGecko 20.09.2022, 06:35:25
  • 1
@Przypadkowy: Jeśli cię to jakoś pocieszy, to te kilkaset metrów przelecisz w sekundę-dwie. Tylko na filmach upadek z takiej wysokości się dłuży. :D

1127

Zwiastun filmu „Mała Syrenka” w ciągu dwóch dni YouTube zebrał 1,5mln dislajków

Pokaż treści 18+

Zwiastun filmu „Mała Syrenka” w ciągu dwóch dni YouTube zebrał 1,5mln dislajków

Pod zwiastunem filmu Mała Syrenka trwa bitwa zwolenników i przeciwników nowej Arielki - odpowiedzią na rasistowskie komentarze są memy i sarkazm.

karma-zyn
z
naekranie.pl
dodany: 18.09.2022, 20:27:34
  • 551
  • #
    heheszki
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    filmnawieczor
  • #
    neuropa
ElGecko
ElGecko 19.09.2022, 06:35:56
  • 19
Mi akurat w całym tym filmie nie podoba się coś innego - to kolejny remake kolejnej bajki, która powstała lata temu. Czy naprawdę nie da się wymyślić czegoś nowego? Czy wszystko musi być zrobioną "na o-------l" kopią czegoś, co kiedyś komuś CHCIAŁO SIĘ wymyślić?

Teraz cała mainstreamowa kinematografia, cały YouTube i ten cały TikTok czy jakieś filmiki wrzucane na inne portale społecznościowe - wszystko jest kopią.
Firmy kopiują w całości stare filmy (remake
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2372

Uczniowie masowo rezygnują z religii. "Odpływ dzieci widać gołym okiem".

Uczniowie masowo rezygnują z religii. "Odpływ dzieci widać gołym okiem".

Przez ostatnie dwa lata to poważne tąpnięcie. Odpływ uczniów widać gołym okiem. Sankcjonowanie tego na siłę nie zadziała - ocenia Dorota Wójcik, prezeska Fundacji Wolność od Religii. Kościół mówienie o masowym rezygnowaniu z lekcji religii nazywa "nieuprawnionym".

Oline
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.09.2022, 09:53:47
  • 360
  • #
    religia
  • #
    kosciol
  • #
    polska
  • #
    katolicyzm
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
ElGecko
ElGecko 15.09.2022, 12:43:08
  • 20
@letscheck: Bez złośliwości - po co w takim razie przystępować do czegoś takiego? Skoro tylko sprawia ci to przykrość.

690

Globalny spisek śmieciowego jedzenia

Globalny spisek śmieciowego jedzenia

W Europie producenci żywności podpisali „zobowiązanie odpowiedzialności”, obiecując brak dodatku cukru, konserwantów i nie kierowanie reklam do dzieci. Dlaczego więc w krajach rozwijających się stworzyli bardzo tanie produkty z wyższym poziomem soli, cukru i tłuszczów nasyconych?

chrisx
z
youtube.com
dodany: 12.09.2022, 11:59:49
  • 159
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    dokument
  • #
    jedzenie
  • #
    zdrowie
ElGecko
ElGecko 13.09.2022, 05:52:15
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 13.09.2022, 07:07:01
  • 1
@ostatni_lantianin: Można szybko zjeść zdrowo. :P Jakie warzywa gotuje się pół godziny? xDDD
Po prostu niech potem ludzie nie dziwią się, że w sklepie jest tylko syf, jak nie kupują zdrowego jedzenia. ¯\_(ツ)_/¯
ElGecko
ElGecko 13.09.2022, 07:25:17
  • 0
@ostatni_lantianin: Rzadko jem ziemniaki w sumie, ale... przecież nie stoisz i nie patrzysz na nie, jak się gotują, co nie? :D
ElGecko
ElGecko 13.09.2022, 07:48:04
  • 1
@elemenTH: Nie mam na myśli gotowej zupy z dynii np., tylko raczej ten najgorszy sort, który najczęściej jest kupowany. :P

632

Ulica na wrocławskim osiedlu zamienia się w rzekę. Deweloper:To wina mieszkańców

Ulica na wrocławskim osiedlu zamienia się w rzekę. Deweloper:To wina mieszkańców

Mieszkańcy osiedla czekali na drogę dojazdową. Kiedy inwestor ją prawie skończył, okazało się, że nie może połączyć drogi osiedlowej z dojazdową, bo wybudował je na innych wysokościach. Różnica to prawie 0,5m. Mało tego, drogę zbudowano w taki sposób, że podczas deszczu tworzy się na niej rzeka.

Polasz
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 01.09.2022, 07:53:47
  • 145
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
ElGecko
ElGecko 01.09.2022, 14:03:49
  • 4
Oprócz oczywistych, rzuczających się w oczy problemów, mnie dziwi jeszcze jedna rzecz w tych domkach - podwójny garaż jest idealnie w środku budynku, a to oznacza, że ogrzewając dom - ogrzewamy do takiego samego poziomu garaż.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

561

Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie

Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie

Coraz więcej dzieci choruje na otyłość. WHO alarmuje, że już co dziesiąte dziecko jest otyłe, ale to polskie dzieci tyją najszybciej w Europie - przekazała w środę Federacja Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie.

Qtasus2Wielgus
z
pap.pl
dodany: 01.09.2022, 04:20:40
  • 231
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    odchudzanie
  • #
    dzieci
  • #
    otylosc
  • #
    choroby
ElGecko
ElGecko 01.09.2022, 13:51:15
  • 6
@tadocrostu: Dla mnie to nie jest śmieszne...

Wszystkie ubrania w sklepie są na mnie za szerokie. Dawniejszy rozmiar M to teraz XXS.
ElGecko
ElGecko 01.09.2022, 13:53:25
  • 6
Niestety - tanie produkty są gorszej jakości, a jednocześnie mają więcej kalorii. Czasem ludziom się wydaje, że kupując tańsze produkty oszczędzają, ale tak naprawdę zjadają więcej kalorii i w dodatku się nie najadają, ale zwykle ciężko im to wytłumaczyć.

Przecież nawet tutaj na Wykopie jest hejt na niesłodzone napoje. :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigbuck
bigbuck
bigbuck
30.08.2022, 02:09:07
  • 3629
Niełatwo poradzić sobie z toksycznymi rodzicami (najtrudniejsze to zrozumieć że tacy są). Zawsze słyszałem, że łatwo się poddaję, nigdy żadnej pochwały. Jak przeprowadziłem dziewczynę do domu to usłyszałem że nie mam gustu. Ojciec mało co mnie nauczył chyba zawsze myśląc że i tak nie ogarnę, potem to już nawet przestałem o cokolwiek pytać.
Założenie własnej rodziny spotkało się z próbą jej rozbicia ze strony rodziców. Pójście na swoje było torpedowane z kazdej strony,
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElGecko
ElGecko 30.08.2022, 08:02:29
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

627

Co zrobić, żeby dzieci chciały ćwiczyć na WF-ie? Może zlikwidujmy oceny

Co zrobić, żeby dzieci chciały ćwiczyć na WF-ie? Może zlikwidujmy oceny

Jeśli rodzic będzie chciał dziecko z WF-u zwolnić, to je zwolni. Warto się zastanowić, co zrobić, żeby uczniowie chcieli na lekcjach ćwiczyć.

Emigrant1
z
weekend.gazeta.pl
dodany: 29.08.2022, 04:45:11
  • 500
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    wychowaniefizyczne
  • #
    dzieci
  • #
    sport
ElGecko
ElGecko 29.08.2022, 14:24:03
  • 41
Pamiętam WF u mnie w gimnazjum/liceum. Oczywiście standard - macie piłkę i grajcie, ALE...

szkoła była naprawdę bardzo dobra i tak np. mi dano możliwość robienia treningów biegowych w trakcie zajęć WF (ze względu na osiągnięcia sportowe).

Był taki czas, że szkoła zaproponowała zastąpienie części godzin WF wyjściami na strzelnicę. Rodzice zagłosowali na zebraniu na nie, bo "strzelnica to takie niebezpieczne i brutalne zajęcie".

Szkoła
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

505

Aktywiści zniszczyli dystrybutory na 7 stacjach paliw w UK

Aktywiści zniszczyli dystrybutory na 7 stacjach paliw w UK

Aktywiści zniszczyli dystrybutory na siedmiu stacjach paliw w Londynie. Nasuwa się pytanie po co? Jaki to miało sens? Przecież ci ekolodzy zdają sobie sprawę z tego, że zniszczony sprzęt zostanie zastąpiony nowym, a więc przyczynili się do powstania śmieci. Zdają sobie z tego sprawę, prawda?

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 27.08.2022, 10:08:49
  • 103
  • #
    europa
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    paliwo
  • #
    ekologia
  • #
    afera
ElGecko
ElGecko 27.08.2022, 11:17:58
  • 18
Mnie bardziej zastanawia czy tacy ludzie zdają sobie sprawę z tego, jak np. transportowane jest jedzenie do sklepów, już nawet pomijając to, że właśnie wygenerowali śmieci.

Można ludzi przekonywać, ale niszczenie czegokolwiek, to zawsze marnotrastwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElGecko
ElGecko 19.08.2022, 16:01:17
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElGecko
ElGecko
Autor
19.08.2022, 18:12:19
  • 2
@przecietny-letni-wieczur: Dzięki, zawsze dobrze przeczytać coś takiego. (づ•﹏•)づ

@bojee_siee:
Trzeciej opcji już próbowałam i nie wyszło, pierwszą póki co praktykuję, ale dyskomfort rośnie. Może teraz pora na drugą? :D
Chętnie spróbuję z zagranicą, ale nie wiem nawet, jak się za coś takiego zabrać, stąd pytanie tutaj, bo może ktoś miał podobne przeboje. To też zawsze jest dylemat, bo płacę podwójną składkę NFZ, chodzę
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
22.08.2022, 05:55:57
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ElGecko
ElGecko
Autor
22.08.2022, 12:55:58
  • 2
@stuwykopek: To był taki dziwny tępy ból pod żebrem, głęboko w środku, promieniujący do tyłu. Co ciekawe, ucisk pod żebrem trochę pomagał na ból i dałam radę nawet przepracować cały dzień do 16:00 (heh), ale ostatecznie, nawet na leżąco, w jakiejkolwiek pozycji był nie do zniesienia.
Raz się nasilał, a raz przechodził.

Jak już udało mi się dostać na SOR (hehe, trzeba było stać zimą na dworze, wiadomo czemu), to od razu
  • Odpowiedz

1420

Monachium 2022: srebrna żeńska sztafeta 4x100 metrów!

Monachium 2022: srebrna żeńska sztafeta 4x100 metrów!

To jest dzień polskich sztafet. Po sukcesie panów, panie nie zostały również bez zdobyczy medalowej. Pia Skrzyszowska, Anna Kiełbasińska, Marika Popowicz-Drapała oraz Ewa Swoboda zdobyły srebrny medal w sztafecie 4x100 metrów z nowym rekordem Polski 42,61 sekundy.

mat9
z
sport.poinformowani.pl
dodany: 21.08.2022, 19:34:51
  • 68
  • #
    polska
  • #
    lekkoatletyka
  • #
    sport
  • #
    monachium2022
  • #
    bieganie
  • #
    europa
ElGecko
ElGecko 22.08.2022, 06:07:44
  • 11
Wiecie, co jest depresyjne? Polska ma tyle sukcesów w różnych sportach lekkoatlatycznych, a... co robi się jakiś remont/"rewitalizację", to coraz mniej jest miejsc do trenowania tych sportów.

Przykład: w dawnych czasach trenowaliśmy biegi w starym stadionie Górnika Zabrze. Wiadomo, nie było tam warunków jak w Monachium :D, ale była bieżnia, miejsce do trenowania skoku w dal, biegu z przeszkodami, były płotki, a za stadionem również tartan. Co roku mieliśmy osiągnięcia ogólnopolskie i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 9 z 11
  • >
  • Fake it till you make it...
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking