Warto jechać samemu na urlop na tydzień?
Chłop prawie 40 lvl 3/10 nigdy cycka nie widział na żywo czy tylko taki wyjazd jeszcze bardziej dobije psychicznie bo wiadomo że cały czas sam wśród ludzi i lepiej zostać w piwnicy przejść cyberpunka ?
#przegryw #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 122
@kamil-tika: ci ludzie to muszą być jakieś eksperymenty elona muska, CIA albo żymian, wydrążyli im dziurę w głowie i podłączyli arduino który nimi teraz steruje
  • Odpowiedz
  • 185
@kamil-tika: ci ludzie mają prawa wyborcze, prawo jazdy i dzieci, robią zakupy w sklepie w twojej okolicy... Można się przerazić jeśli zastaniesz się jak głupi jest przeciętny człowiek...
  • Odpowiedz
Podludzie z Facebooka to naprawdę interesujące zjawisko. Bait do nakręcenia ruchu na spotted łapie tyle tych zwierząt że szkoda gadać. Teraz tylko po nazwisku odbierać im prawo wyborcze. Tutaj mamy przykładnego ojca który jest zainteresowany laską.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #patusy #spermiarze #stulejacontent
Gilgamesz69 - Podludzie z Facebooka to naprawdę interesujące zjawisko. Bait do nakręc...

źródło: 1000018914

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobrazcie sobie, ze kazda baba ocenia was pod katem pasozytnictwa i ile mozna z was uzyskac.


@kamil-tika: prawda której chłopy nie są w stanie zaakceptować, każda baba w ten sposób rozumuje, różnią się tylko skalą pasożytnictwa, nigdy nie schodząc poniżej pewnego progu. Nawet te "fajne kobiety", one po prostu są lepsze w PR.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: niestety sama prawda. zyje juz na tym swiecie prawie pol wieku i sporo widzialem i o ile jeszcze w mlodosci wierzylem w te bajki i romantyzm to od dluzszego czasu nie mam zludzen. nie wiem czy gdzies w przyrodzie sa gatunki zwierzat gdzie 2 osobniki wiaza sie na stale a nie ze jak samica znajdzie lepszego partnera to czmycha od starego do niego. prawda jest taka ze jedyna kobieta
  • Odpowiedz
Prawie 40 lvl 3/10 nigdy cycka na żywo nie widziałem to tak w skrócie o sobie ale przechodząc do właściwej treści posta zastanawiam się ile kobiet mnie zauważyło w internecie i tym którym wysłałem zdjęcie przez te wszystkie lata tylko świat wirtualny

Zakładałem konta na przeróżnych stronach zapisani sobie Tinder fotka GG Badu i cała masa innych ,na wielu konta były zakładane po 10-20 razy w końcu prawie 40 lvl także nazbierało
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Monsanto93: tak byłem kilka razy w klubie na oglądałem się też jak podrywają zagadują laski na mieście ale to jedna wielka ściema chyba że jest się atrakcyjnym tak to oceniam po nieudanych próbach
  • Odpowiedz
Chłop niedługo wbije 40 lvl wygląd 3/10 i nawet cycków tyle lat nie zobaczył na żywo. Od 2 lat nawet już to przestało interesować masturbacja raz na miesiąc. Dlatego chyba tak mało ludzi na wykopie po 40
#przegryw #stulejacontent
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Gada dla gadania. Krowa która najgłośniej ryczy mało mleka daje.
Polecę redpillowo biblijnie bo Szarpan to Katolik:
Po owocach ich poznacie a nie po słowach.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gada o wartościach i różnych czynach, których sam nie przestrzega i nigdy nie robił.
Prawdziwy Polak katolik i dodatkowo redpillowy samiec alfa to już by miał prawie pełnoletnie dzieci i mógłby się oddać męskiemu kryzysowi wieku średniego czyli realizować swoje hobby
  • Odpowiedz
@dziacha: mi kiedyś dziewczyna wyszła z fochem na dwa dni, tylko spytałem, kiedy jej przywieść rzeczy, bo wszystko jej spakowałem (ona mieszkała z mamą, ja sam w mieszkaniu). Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 14 lat. Wystarczyło tylko określić swoje granice, a nie beciakować.

Ale do tego trzeba dorosnąć. Wcześniej miałem narzeczoną, która weszła mi na głowę. Musiałem ją rzucić na 3 miesiące przed ślubem i zresetować swoje życie uczuciowe. Ale już
  • Odpowiedz
i Państwo kukoldów oczywiści przyjdzie z pomocą.


@Ulquiorra: czyimi siłami? Tych białych Polaków którzy się nie urodzili? Czy mokebejeetów którzy gdy zrobi się ich 1/4 kraju stwierdzą że p------ą ten układ?

"Panstwo kukoldów" za 50 lat nic nie zrobi bo go nie będzie. Będzie jakaś inna struktura, a próchno po starej zostanie wymiecione za drzwi.

Dokładnie tak jak było z imperium rzymskim.
  • Odpowiedz