Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
k__d

k__d

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17118
  • Znaleziska 604
  • Mikroblog 16514
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 78
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
13.06.2026, 23:26:23
  • 0
Kurde, zastanawiam się czy nie odwaliłem bo już w 4 akcie zrobiłem kipisz w starym obozie xD i można sobie elegancką zbroje z rudy ogarnąć. Tylko martwię się czy niczego sobie nie zablokowałem. W ogóle ciekawa akcja jest z tą areną bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d przedwczoraj, 10:39:44 via Wykop
  • 0
bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać sposobu jak go odblokować i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Tetrachloroizoftalonitryl: to tak jak w oryginale
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
13.06.2026, 06:08:42
  • 36
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również
#samochody #skoda
Zopyross - Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku ja...

źródło: skd

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 13.06.2026, 12:22:21 via Wykop
  • 0
@SepulkoZnawca: duże rodzinne auto z mikro bagażnikiem
  • Odpowiedz
Nihilistyczny_Dekadentysta
Nihilistyczny_Dekadentysta
Nihilistyczny_Dekadentysta
12.06.2026, 15:45:45
  • 0
Jeździ ktoś z was autkiem z silnikiem 1.0 T-GDI? Myślę nad kupnem Kii Ceed z takim silnikiem ale jednak 3 cylindry trochę zniechęcają, nie wiem czy nie lepiej polować na taką z silnikiem 1.4. Jak wygląda komfort jazdy w trasach z takim silnikiem? Da rady jeździć tym autostradą z prędkością 130-140 km/h bez użycia stoperów do uszu? No i jak z awaryjnością?

#samochody #kia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 12.06.2026, 17:28:13 via Wykop
  • 1
@Nihilistyczny_Dekadentysta: ogólnie kijanka ma słabe wyciszenie i w 1.5 tgdi przy takich prędkość jest raczej głośnawo
  • Odpowiedz
jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
12.06.2026, 11:29:24
  • 15
Dzisiaj to ja zagadałam do obcego pierwsza bo wyglądał jakby chciał porozmawiać spytałam czy udało się cyknąć jakieś ptaszki tym wielkim obiektywem powiedział że nie dziś ale chodzi codziennie i i tak warto było wyjść na zewnątrz powiedział mi gdzie gniazduje zimorodek i gadaliśmy o ważkach i o judo i głowie i że ma osiemdziesiąt lat i pierwszy raz poznał kogoś z takim imieniem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 12.06.2026, 12:34:31 via Wykop
  • 2
@jutronaobiadznowuryz: jakim imieniem?
  • Odpowiedz

381

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 05:13:04
  • 220
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
k__d
k__d 10.06.2026, 21:07:52 via Wykop
  • 5
@bidzej: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
k__d - @bidzej: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: image

Pobierz
k__d
k__d 10.06.2026, 21:08:31 via Wykop
  • 1
@michaelus: z fb to akurat nie warto korzystać, to zmiana na lepsze

1331

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 210
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
k__d
k__d 10.06.2026, 11:23:02 via Wykop
  • 2
Ma same dobre opinie w internecie co w przypadku pracownika SOR jest sztuką.


@RenoJackson: sztuką wykupienia odpowiedniej ilości pozytywnych opinii ¯\(ツ)/¯
kamehameha777
kamehameha777
kamehameha777
09.06.2026, 18:34:20
  • 9
https://wykop.pl/link/7958897/polacy-masowo-wracaja-do-torrentow-klapki-spadly-z-oczu

Pamiętacie czasy, kiedy Netflix miał wszystko? No to teraz oprócz niego mamy HBO Max, Disney+, Prime, Apple TV+, SkyShowtime, Canal+, Player... i żeby obejrzeć trzy seriale, które akurat lubisz, musisz płacić kilku różnym firmom na raz. A jak już zapłacisz, to i tak dostajesz "4K" wyglądające jak skompresowana papka (bitrate ścięty, dźwięk stereo).

#chwalesie - postawiłem sobie poleasingowego mini PC-ta (tiny Lenovo/Dell/HP za grosze), pobór prądu rzędu 10-15W, chodzi 24/7 i
@ochucki 863

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

więcej
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 09.06.2026, 22:13:05 via Wykop
  • 0
Taktyk
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
02.06.2026, 10:16:21
  • 2
Zastanawiam sie nad nowym kontem bankowym w Bank Pekao (z żubrem), po kilkunastu latach opuszczam Alior za wysokie ceny prowadzenia ROR i za kartę, w sumie 22zł.
Nie zależy mi na żadnych bonusach na start, ujach, mujach, nie chce być tylko okradana. Chciałabym żeby mój bank nie był takim gównem jak MBank czy betonem jak PKOBP. No i oczywiście nie chcę płacić za niego nic, za kartę też nic oraz nic za
arinkao - Zastanawiam sie nad nowym kontem bankowym w Bank Pekao (z żubrem), po kilku...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 02.06.2026, 14:22:28 via Wykop
  • 2
@arinkao: Nest Bank - darmowa karta debetowa bez żadnych warunków, darmowe prowadzenie konta - polecam

ING, PEKAO z Żubrem - wpływ na konto i transakcje kartą, żeby nie płacić za kartę debetową

PKO Bank Polski - darmowe jest konto bez karty, nic więcej nie powiem, bo karty nie mam, używam tylko do IKE

Revolut - płatna wysyłka pierwszej karty debetowej, prowizje za weekendową zmianę walut
  • Odpowiedz

441

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:50:43
  • 166
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
k__d
k__d 01.06.2026, 11:21:18 via Wykop
  • -1
Spam, zakop.
k__d - Spam, zakop.

źródło: Screenshot_20260601_132057

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bunch
Bunch
01.06.2026, 06:35:01
  • 0
Co to za akcja? Kupiłem nowy numer. I dostaje SMS od jakiegoś bannu w którym nie mam konto. W SMS podane jest jakieś dziwne imię "Tekla". Ktoś podał mój numer gdy sobie zakładał konto? Nie kumam co się dzieje 😊 #pytaniedoeksperta
Bunch - Co to za akcja? Kupiłem nowy numer. I dostaje SMS od jakiegoś bannu w którym ...

źródło: 1000020024

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 01.06.2026, 06:36:16 via Wykop
  • 7
@Bunch: ktoś kiedyś używał tego numeru, a teraz wrócił do puli numerów
  • Odpowiedz
Korda
Korda
30.05.2026, 02:45:41
  • 226
#wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie, to łapcie regułę do uBlocka, AdGuarda, czy co tam używacie.

wykop.pl##section.selected[data-scroll-closest]
Korda - #wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 30.05.2026, 05:49:26 via Wykop
  • 1
@Korda: dzięki
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
29.05.2026, 18:39:23
  • 120
Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną nostalgię.

#gry #gothic #morrowind #arcanum #muzyka #
Nupharizar - Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 30.05.2026, 05:46:46 via Wykop
  • 0
THffhlhr
  • Odpowiedz
Berenika0000
Berenika0000
Berenika0000
28.05.2026, 21:45:55
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 29.05.2026, 07:08:50 via Wykop
  • 0
@Berenika0000: hej kochana może wspólna kąpiel #pdk
  • Odpowiedz
Doliniarz
Doliniarz
26.05.2026, 21:44:18
  • 0
Cześć mirasy,
Mimo dwuletniej przerwy od aktywności fizycznej (było parę miesięcy na siłowni w ostatnim czasie) wybrałem się pograć w piłkę przed świętami, pod koniec marca. Skończyło się to dla mnie kontuzją kolana lewego. Dopiero drugi ortopeda, uprzednio skierował mnie na rezonans stawu kolanowego, i spełniły się jego negatywne przeczucia.
Poniżej opis rezonansu:
Pełnościenny ubytek chrząstki dl.8mm na powierzchni kłykcia przyśrodkowego kości udowej, z towarzyszącym obrzękiem szpiku,
zwiększona ilość płynu w stawie, z cechami przerostu błony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 27.05.2026, 09:22:56 via Wykop
  • 0
@nalot_1: ło panie, kto to panu tak spartolił? @Doliniarz ja miałem szycie łąkotki i rekonstrukcję acl za jednym razem i wróciłem do pełnej sprawności i sobie biegam, nawet maratony, na rowerze stówkę zrobię

To znaczy 8 lat po operacji zaczęło się sypać, ale to spowodowane bieganiem
  • Odpowiedz
nameisnull
nameisnull
23.05.2026, 14:06:48
  • 3
Mam za sobą ponad miesiąc pracy z CachyOS i jestem maksymalnie zadowolony z sytuacji jaka się ma z tym systemem. Po kilku tygodniach testów na swoim prywatnym laptopie zdecydowałem się przejść w firmie na ten system i przerzuciłem swój komputer domowy z Fedora na CachyOS. Wady jakie są trochę irytujące to trzeba kombinować z secure boot jak chce się go używać i to by było na tyle wad. No może jeszcze to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 25.05.2026, 07:31:55 via Wykop
  • 2
@nameisnull: Dlaczego zrezygnowałeś z Fedory? Przeszedłem z MacOS/Win11 na Fedorę właśnie (a minimalne doświadczenie mam z Linux Mint) i jestem raczej zadowolony
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
20.05.2026, 08:43:09
  • 2
Matura z JĘZYKA POLSKIEGO (poziom rozszerzony) 2025 - średni wynik według województw

* małopolskie - 52.86% (osób zdających: 4944)
* lubuskie - 52.39% (984)
* mazowieckie - 50.27% (9386)
* śląskie - 47.91% (4854)
Ukiss - Matura z JĘZYKA POLSKIEGO (poziom rozszerzony) 2025 - średni wynik według woj...

źródło: polski rozszerzony - mapa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 20.05.2026, 11:22:42 via Wykop
  • 0
@Ukiss: ileż można o tych maturach
  • Odpowiedz
moll
moll
14.05.2026, 04:38:08
  • 76
#pozytywneposty z rana nikt się nie spodziewa, więc trzymajcie

moll - #pozytywneposty z rana nikt się nie spodziewa, więc trzymajcie

SPOILER

źródło: 1000020318

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 14.05.2026, 21:03:00 via Wykop
  • 1
Taktyk
  • Odpowiedz
goferek
goferek
14.05.2026, 08:22:22
  • 62
Czy to jest ten gatunek ludzi, którzy nie dostali się do straży miejskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#heheszki #polskiedrogi
goferek - Czy to jest ten gatunek ludzi, którzy nie dostali się do straży miejskiej? ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d 14.05.2026, 21:00:23 via Wykop
  • 0
@goferek: jeszcze jeden podobny profil fb był, zielonogórska straż obywatelska zdaje się
  • Odpowiedz
k__d
k__d 12.05.2026, 20:52:16
  • 1
Tak moderacja wykopu obraza swojego szefa

#gownowpis

https://wykop.pl/wpis/86078241/k-r-a-f-t-o-w-a-maka-xdd-niewiemjaktootagowac#295762813
@a__s +2
K r a f t o w a mąka xDd


@RicoElectrico: Tylko pamiętaj, że nie wolno używać do niej zwykłych jajek - tylko Jajka High Protein.

Inaczej się nie liczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
więcej
k__d - Tak moderacja wykopu obraza swojego szefa 

#gownowpis

https://wykop.pl/wpis/...

źródło: 1000088913

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.09.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking