Kurde, zastanawiam się czy nie odwaliłem bo już w 4 akcie zrobiłem kipisz w starym obozie xD i można sobie elegancką zbroje z rudy ogarnąć. Tylko martwię się czy niczego sobie nie zablokowałem. W ogóle ciekawa akcja jest z tą areną bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać
bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać sposobu jak go odblokować i nic ( ͡°ʖ̯͡°)
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również #samochody #skoda
Jeździ ktoś z was autkiem z silnikiem 1.0 T-GDI? Myślę nad kupnem Kii Ceed z takim silnikiem ale jednak 3 cylindry trochę zniechęcają, nie wiem czy nie lepiej polować na taką z silnikiem 1.4. Jak wygląda komfort jazdy w trasach z takim silnikiem? Da rady jeździć tym autostradą z prędkością 130-140 km/h bez użycia stoperów do uszu? No i jak z awaryjnością?
Dzisiaj to ja zagadałam do obcego pierwsza bo wyglądał jakby chciał porozmawiać spytałam czy udało się cyknąć jakieś ptaszki tym wielkim obiektywem powiedział że nie dziś ale chodzi codziennie i i tak warto było wyjść na zewnątrz powiedział mi gdzie gniazduje zimorodek i gadaliśmy o ważkach i o judo i głowie i że ma osiemdziesiąt lat i pierwszy raz poznał kogoś z takim imieniem
Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.
Pamiętacie czasy, kiedy Netflix miał wszystko? No to teraz oprócz niego mamy HBO Max, Disney+, Prime, Apple TV+, SkyShowtime, Canal+, Player... i żeby obejrzeć trzy seriale, które akurat lubisz, musisz płacić kilku różnym firmom na raz. A jak już zapłacisz, to i tak dostajesz "4K" wyglądające jak skompresowana papka (bitrate ścięty, dźwięk stereo).
#chwalesie - postawiłem sobie poleasingowego mini PC-ta (tiny Lenovo/Dell/HP za grosze), pobór prądu rzędu 10-15W, chodzi 24/7 i
Zastanawiam sie nad nowym kontem bankowym w Bank Pekao (z żubrem), po kilkunastu latach opuszczam Alior za wysokie ceny prowadzenia ROR i za kartę, w sumie 22zł. Nie zależy mi na żadnych bonusach na start, ujach, mujach, nie chce być tylko okradana. Chciałabym żeby mój bank nie był takim gównem jak MBank czy betonem jak PKOBP. No i oczywiście nie chcę płacić za niego nic, za kartę też nic oraz nic za
Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m
Co to za akcja? Kupiłem nowy numer. I dostaje SMS od jakiegoś bannu w którym nie mam konto. W SMS podane jest jakieś dziwne imię "Tekla". Ktoś podał mój numer gdy sobie zakładał konto? Nie kumam co się dzieje 😊 #pytaniedoeksperta
Cześć mirasy, Mimo dwuletniej przerwy od aktywności fizycznej (było parę miesięcy na siłowni w ostatnim czasie) wybrałem się pograć w piłkę przed świętami, pod koniec marca. Skończyło się to dla mnie kontuzją kolana lewego. Dopiero drugi ortopeda, uprzednio skierował mnie na rezonans stawu kolanowego, i spełniły się jego negatywne przeczucia. Poniżej opis rezonansu: Pełnościenny ubytek chrząstki dl.8mm na powierzchni kłykcia przyśrodkowego kości udowej, z towarzyszącym obrzękiem szpiku, zwiększona ilość płynu w stawie, z cechami przerostu błony
@nalot_1: ło panie, kto to panu tak spartolił? @Doliniarz ja miałem szycie łąkotki i rekonstrukcję acl za jednym razem i wróciłem do pełnej sprawności i sobie biegam, nawet maratony, na rowerze stówkę zrobię
To znaczy 8 lat po operacji zaczęło się sypać, ale to spowodowane bieganiem
Mam za sobą ponad miesiąc pracy z CachyOS i jestem maksymalnie zadowolony z sytuacji jaka się ma z tym systemem. Po kilku tygodniach testów na swoim prywatnym laptopie zdecydowałem się przejść w firmie na ten system i przerzuciłem swój komputer domowy z Fedora na CachyOS. Wady jakie są trochę irytujące to trzeba kombinować z secure boot jak chce się go używać i to by było na tyle wad. No może jeszcze to
@nameisnull: Dlaczego zrezygnowałeś z Fedory? Przeszedłem z MacOS/Win11 na Fedorę właśnie (a minimalne doświadczenie mam z Linux Mint) i jestem raczej zadowolony
@Tetrachloroizoftalonitryl: to tak jak w oryginale