Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Diamond-kun

Diamond-kun

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44561
  • Znaleziska 4378
  • Mikroblog 40183
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 120
luke-mat
luke-mat
luke-mat
przedwczoraj, 22:38:54
  • 39
Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski."
Nikt mu nie powiedział, że Polska to kilkukrotnie silniejszy kraj niż Ukraina i 15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa?
Nikt mu nie powiedział, że też możemy zacząć produkować drony i rakiety, a potencjał mamy wielokrotnie większy niż Ukraina?
Wojnę wygrywa ekonomia i Ukraina sobie radzi tylko
luke-mat - Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po pros...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun wczoraj, 08:25:25 via Wypiek
  • 1
@JPRW jest różnica kiedy w czasie wygodnego pokoju zapytasz czy będą bronić, zamiast w momencie jak rzeczywiście Rosja zaatakuje.

Ludzie zapominają że Ukraina nie była w żadnym pakcie obronnym, a i tak dostała gigantyczną pomoc.
Polska jest w Uni, która sama w sobie ma zapisy o obowiązku pomocy w razie agresji. I nie, Unia nie spisze Polski na straty, Polska jest jedną z największych gospodarek, i gdyby tak się stało, chwiejne
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun wczoraj, 15:07:25 via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun wczoraj, 15:09:56 via Wypiek
  • 0
@JPRW poza tym, mowienie że Polska jest kolejnym celem Rosji, kiedy cały czas istnieją państwa bałtyckie, jest absurdalne. Wszystko co można by wskazać na słabości i ryzyka polski, tak samo ich dotyczą, często jeszcze mocniej, a pewne atuty które Polska posiada, państwa bałtyckie nie mają.
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun 21 godz. i 19 min temu via Wypiek
  • 0
@JPRW ano jebło mi się gdzie artykuł 5 wywołali, sory.

żadnej wojny w Europie, w której użyto art. 5 i nie wiemy jak zadziała

Nic nie wskazuje jednocześnie, że miałby nie zadziałać. Żyjemy w cywilizowanej części świata, gdzie dyplomacja i umowy międzynarodowe są generalnie poszanowywane. Z dodatkowym jedynym historycznym użyciem art. 5, większość wskazuje na to, że na NATO i UE można polegać.
Zwróć uwagę, że jak narazie żadne państwo które dołączyło
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun 14 godz. i 19 min temu via Wypiek
  • 0
@JPRW nie wiem czemu próbujesz mnie przekonać do pomocy Ukrainie, jak napisałem wprost że Polska powinna to robić, a każda złotówka wydana na martwego kacapa na dzikich polach, to dobra inwestycja.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
wczoraj, 20:17:07
  • 135
No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere razem z swoim sztabem prawakoidow o glupia nazwe jednostki. xD
Ludzie tam w setkach tysiecy gina na wojnie, a nawrocki i prawaczki zesraly sie o pare literek na kartce, ktora wybrali sobie sami zolnierze.

Glowne problemy w tym kraju to nie korupcja, sabotaze rosji, atakowanie granicy.
Najwiekszym problemem jest to, ze sobie sasiad nazwal cos glupio, bo wolyn. A no i
KIaudik - No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere ra...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 21 godz. i 10 min temu via Wypiek
  • 2
@KIaudik nazywanie jednostek po członkach UPA jest najbardziej bezpośrednim wskaźnikiem co ukry myślą o tej sprawie. Politycy mogą sobie jezdzic na smutne rocznice i mówić przeproszenia w sejmie, taka ich robota i tak działa dyplomacja.
  • Odpowiedz

1280

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 09:09:57
  • 195
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Diamond-kun
Diamond-kun 21 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 0
@tomasz-aleksander-barania problem jest taki, że nasz suweren jest politycznie niedorozwinięty. Szurskie partie krzyczące o żydowskich bunkrach pod CPK oscylują na 10%, a jak 2050 próbuje zajmować się katastrem albo wyrównaniem emerytur, to spadają na marne 2%.
Dwie główne partie KO i PiS, szczególnie ta druga, jadą na sektaryźmie, i jak widać, ludziom się to podoba, bo są wybierani od 20 lat na zmiane.

Brytole mieli 200 lat na rozwijanie tradycji liberalnej
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
wczoraj, 06:31:25
  • 87
Ordery, historia, a współpraca trwa w najlepsze. Bić ruska dzięki naszemu wsparciu to nie praca, a przyjemność.

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Ordery, historia, a współpraca trwa w najlepsze. Bić ruska dzięki naszem...

źródło: 1000013360

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun wczoraj, 08:34:36 via Wypiek
  • 9
@Mariuszzuk i to jest poprawne zachowanie. Ordery służą do tego właśnie, by klepać się po plecach albo sprzedawać dyplomatyczne liście, bo za popieranje UPA się należą. Jednocześnie w kwestiach które realnje wpływają na front, należy pomagać jak zawsze, bo to poprostu nasz interes.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
przedwczoraj, 07:29:07
  • 817
#pyrkon #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - #pyrkon #heheszki #humorobrazkowy

źródło: pov-wchodzisz-do-meskiego-wc-na_2022-06-20_18-34-41

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 11:58:30 via Wypiek
  • 4
@WomanWhisperer pyrkon (i inne konwenty) to miejsce gdzie ludzie się przebierają w najdziwniejsze rzeczy. Nikt nie robi problemu jak ktoś sie przebierze w elfa czarodzieja z baśni, pomimo tego że jedyny wspólny mianownik to jest posiadanie siura. Czemu więc, jest problem jak się chuop przebierze w babe, kiedy te żyją w tym samym swiecie i realiach, są tej samej rasy i kultury, aka nieporównywalnie bardziej zrozumiałe niż byłby taki elf czarodziej.
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 15:47:14 via Wypiek
  • 0
@WomanWhisperer >niewyobrażam sobie
dokladnie, nie potrafisz, problem z wyobraźnią i empatyczną umiejętnością postawienia siebie w miejscu drugiego człowieka
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 17:58:57 via Wypiek
  • 2
@WomanWhisperer nie wiem czy wiesz, ale baby to nie tylko ruchanie. Można być do nich empatycznym bez żadnego homo/hetero podtekstu.
  • Odpowiedz
Nick7C5
Nick7C5
20.06.2026, 17:39:47
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 12:24:25 via Wypiek
  • 0
@Nick7C5 aislop tekst
  • Odpowiedz
Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 12:20:09
  • 0
ile brzegów, tyle opini
Diamond-kun - ile brzegów, tyle opini

źródło: IMG_20260621_141950

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
przedwczoraj, 03:56:38
  • 294
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1615645521OCZxLurrpd8vwl32U7bw08

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun przedwczoraj, 11:55:08 via Wypiek
  • 0
@MartwyProsty generalnie, wyszczać można i nawet za 5 godzin, więc spokojnie, oni tego nawet nie sprawdzają
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
20.06.2026, 15:46:27
  • 154
#polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy
matti-nn - #polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy

źródło: u2218762659_httpss.mj.runITShWpEzFEg_Make_me_an_edit_where_it_2e081d4b-62e9-40ea-ad12-678c37b59f7d_3 (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 20.06.2026, 23:15:30 via Wypiek
  • 0
@matti-nn no dlatego został "ukarany" zabraniem blaszki, a nie odcięciem militarnego wsparcia. Zrobili bezsensowny gest symboliczny, wiec my odpowiedzieliśmy równie symbolicznym gestem.
co tu sie nie zgadza
  • Odpowiedz

414

Każda paczka o wartości do 150 euro zostanie objęta ryczałtowym cłem

Każda paczka o wartości do 150 euro zostanie objęta ryczałtowym cłem

Od 1 lipca Polacy robiący zakupy na popularnych chińskich platformach, takich jak Temu, Shein czy AliExpress, muszą przygotować się na wyższe koszty. W życie wchodzą nowe unijne przepisy dotyczące handlu internetowego z krajami spoza Unii Europejskiej.

freedomseeker
z
rmf.fm
dodany: 17.06.2026, 15:17:44
  • 150
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    zakupyzchin
  • #
    zakupy
Diamond-kun
Diamond-kun 18.06.2026, 09:09:29 via Wypiek
  • -1
@inflacja_biedaku tyle że nie tak to działa. Zwykły człowiek jak zibaczy cene 2 razy wyższą, to nie kupi wcale, albo kupi tylko połowe, bo niemalże wszystko co jest kupowane na takich miejscach, jest fanaberią a nje niezbędnym.
Polak wyda tyle samo albo mniej, jemu nic nie bedzie, różnica pojdzie do skarbu państwa, a chińczyk nie zarobi. To sprzedawcom generalnie bardziej zależy żeby sprzedać, niż kupującym żeby kupić.
alexander-kruk
alexander-kruk
alexander-kruk
17.06.2026, 20:03:36
  • 7
bądź mną

ogarniaj lore jakiegoś nowego świata fantasy

świat ma 4000 lat

cała mapa to dosłownie jedna wielka pangea

jedyny prawilny środek transportu to k---a koń generujący zawrotne 2 konie mechaniczne

wchodzisz do pierwszego lepszego miasta
alexander-kruk - > bądź mną
 ogarniaj lore jakiegoś nowego świata fantasy
 świat ma 4...

źródło: pepe

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 18.06.2026, 08:12:03 via Wypiek
  • 1
@alexander-kruk twórca zbazowany. Grupy rasowe, chociaż żyją w jednej wsi od 4 tysięcy lat, nie mieszają się nic między sobą
  • Odpowiedz
korbixon
korbixon
18.06.2026, 06:09:38
  • 57
I k---a czwartek na SOR i znowu muszę was o--------ć. Bo k---a nie masz swoich celów, tylko z----------z na cele rezydentów. Przez całe swoje j----e życie, rozumiesz?

#sebcel #konowalposting #lekarz100k
korbixon - I k---a czwartek na SOR i znowu muszę was o--------ć. Bo k---a nie masz sw...

źródło: 151410

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 18.06.2026, 07:48:13 via Wypiek
  • 6
@korbixon Powiem tak, ja doświadczyłem czegoś... Znaczy, głównie chodzi, panowie, dyżur, tak?
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
17.06.2026, 15:48:40
  • 75
#przegryw
Mechamaru - #przegryw

źródło: Screenshot_20260

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 17.06.2026, 22:07:30 via Wypiek
  • 1
@ja_jesio_ne hej, widze że wyglądasz na bardzo pozytywną osobe
spotkamy się?
  • Odpowiedz

598

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja nie będzie zmieniać prawa. Pomimo sukcesów organizatorów, zebrania 1.3 mln podpisów, płomiennych wypowiedzi w europarlamencie, koalicji ze wszystkich stron politycznych, to urzędnicy w Komisji uznali że poprzestaną na zachęcaniu do współpracy. U lobbystów strzelają właśnie korki od szampana.

planarize
z
ec.europa.eu
dodany: 16.06.2026, 18:58:55
  • 72
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    playstation
  • #
    polityka
  • #
    pcmasterrace
Diamond-kun
Diamond-kun 17.06.2026, 11:56:20 via Wypiek
  • 2
@Kismeth dosłownie dwa pierwsze słowa tytułu znaleziska są o tym że to Komisja Europejska zablokowała, a nie Parlament. Rozumiem że nie każdy wejdzie w link, ale żeby już nawet tytułu nie czytać?
patykiem_pisane
patykiem_pisane
17.06.2026, 08:04:52
  • 8
Niech Paradox w końcu weźmie się za Stellaris 2, bo cykl rozwoju jedynki trwa już zdecydowanie za długo. Każda aktualizacja, każde dlc nie dość że kosztuje krocie jak za dziesięcioletnią grę. To jeszcze mniej lub bardziej rozwala wprowadzone wcześniej na przestrzeni dziesięciu lat mechaniki, i trzeba kolejne tygodnie czekać na łatki, a jak załataja to znowu coś nowego do tej gry wprowadzą i znowu od historia się powtarza itd xD
(-
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 17.06.2026, 08:59:06 via Wypiek
  • 0
@teluch przecież zrobili tak ostatnio, trzy DLCki robiąc darmowe
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
16.06.2026, 05:40:27
  • 322
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 16.06.2026, 08:39:40 via Wypiek
  • 2
@mular1337 pewnie woli, i to pewnie on się ciupie z tym Alvaro, a żeby Janusze p0lskie nie umarły jakby sie dowiedziały, to Anka udaje
  • Odpowiedz
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
15.06.2026, 12:09:53
  • 51
Odc. 2.
Jak ten czas leci, jak nasz mentor dojrzał...


#sebcel #pzhsebcologia
PolskiZwiazekHejterski-PZH - Odc. 2. 
Jak ten czas leci, jak nasz mentor dojrzał...
S...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 15.06.2026, 21:43:25 via Wypiek
  • 1
@Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH 3 lata kanału i się chwali 6 tysiącami wyświetleń?
to już wideo schnącej farby więcej by zarobiło
  • Odpowiedz
innych
innych
15.06.2026, 18:48:01
  • 0
wszyscy polscy prezydenci
#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
innych - wszyscy polscy prezydenci
#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne

źródło: prezydenci

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 15.06.2026, 21:27:35 via Wypiek
  • 3
@innych co to za g---o aislop
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
14.06.2026, 09:42:26
  • 1
Pytanie do graczy pecetowych.

Jak zamierzacie przetrwać okres od premiery GTA 6 aż do wydania tej gry na PC?

Przecież to co się będzie działo od 19 listopada to będzie jakieś szaleństwo. Wszystkie portale będą z------e artykułami o tym, tagi na wykopie, youtube itp. Ryzyko natknięcia się na spoilery fabularne będzie duże.

Chodzą
Larsberg - Pytanie do graczy pecetowych.

Jak zamierzacie przetrwać okres od premiery...

źródło: aaf16d58-9a1d-48d8-8413-5a5d7db1da19

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diamond-kun
Diamond-kun 14.06.2026, 10:18:58 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • I found the love but it didn"t lastWonderful days belong to the past

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.10.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.08.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking