Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Baczny_Obserwator

Baczny_Obserwator

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28338
  • Znaleziska 324
  • Mikroblog 28014
  • Obserwujący 74
  • Obserwowane 120
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:44:45
  • 6
Serce znowu nierówno bije. Jak byłem u lekarza, to powiedział, że pikawa w porządku. Skoro w porządku, to dlaczego jest tak c-----o?
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
Autor
przedwczoraj, 20:58:04 via Wykop
  • 1
@Karo247: to bardzo prawdopodobne, w sierpniu mam termin do szpitala, to mnie tam przemaglują i się okaże
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 17:10:50
  • 18
ile macie lat? ja 25 i uważam że już its over jak będe miał 30 lat to nie wyobrażam sobie dalej tego ciągnąć
#przegryw
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:41:31 via Wykop
  • 7
@Henson_: 38 będzie w grudniu, jak dożyje
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:46:48 via Wykop
  • 2
i jak ci sie zyje


@Henson_: jeszcze płynę, ale kra nade mną zamarza
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 19:12:46 via Wykop
  • 6
a co bys chcial osiagnac,


@Henson_: bez większego namysłu, to co jest teoretycznie w zasięgu to mały domek na odludziu, daleko od innych, najlepiej przy lesie albo jeziorze i praca max 8 H dziennie, bez dojazdu za minimum średnią krajową, a marzenie nie do spełnienia to rodzina: kochająca żona, co najmniej dwójka dzieci, szczęśliwy dom i tak dalej....
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 19:08:11
  • 10
Kotlecik z zalewy octowej dla przegrywa prawdziwego samotnika umęczonego życiem zajechanego i tak dalej i tak dalej...
#przegryw #jedzzwykopem
Baczny_Obserwator - Kotlecik z zalewy octowej dla przegrywa prawdziwego samotnika umę...

źródło: 1000003779

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:57:34
  • 19
Ojciec: Jaki blakpyl synek, o czym ty mówisz. Podchodzisz do panny, uśmiechasz się i dalej już samo idzie!
Ja:
#przegryw #blackpill #heheszki
Baczny_Obserwator - Ojciec: Jaki blakpyl synek, o czym ty mówisz. Podchodzisz do pann...

źródło: HGddP7sWsAAfVkI

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:51:51
  • 3
Pazerne świnie
#lekarz100k
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:50:11
  • 3
Charles Bukowski
Drozd

w moim sercu jest drozd
który chce się wydostać
ale jestem dla niego za mocny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:40:35
  • 12
Przynajmniej ojciec jest w lepszym humorze, bo przez ostatnie kilka lat nie dostał żadnego prezentu, a dzisiaj dla odmiany coś jednak jest. Mam nadzieje, że jak umrę, to będzie miło wspominał ten dzień, i pomyśli, że jego syn nie był aż tak c-----y.

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:21:54
  • 12
Przez ostatnie 3 tygodnie wyszedłem z domu 2 razy. Dzisiaj pojechałem do powiatowego wyciągnąć kasę z bankomatu, bo w piątek przysłali mi zasiłek z MOPS-u. Niedaleko banku dwójka nastolatków, na oko tak ze 17 lat, wymieniali płyny ustrojowe. Młody Oskarek z vifonem na głowie i szczęką kwadratową jak cegła solidnie zassał swoje Julczysko, wykonując przy tym badanie palpacyjne pośladków, a ja w tym czasie wybrałem wszystko do zera z konta, pojechałem do
Baczny_Obserwator - Przez ostatnie 3 tygodnie wyszedłem z domu 2 razy. Dzisiaj pojech...

źródło: G7B7UH5WcAAeYcG

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
Autor
przedwczoraj, 18:35:41 via Wykop
  • 1
@majkel_scofield: Dostałem 1300, żeby nie zdechnąć z głodu, ale to darmowe, więc nie będę narzekał. A dali, bo mam przyznany stopień niepełnosprawności na depresje i różne inne zaburzenia psychiczne. Mówiąc wprost, jest trochę krzywo pod sufitem.
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator przedwczoraj, 18:02:40
  • 20
Prezent na dzień ojca. Spojrzał, powąchał I powiedział "elegancki". Już stoi w łazience w szafeczce obok mojego cudownego Brutala z Rossmanna za 11.99. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #perfumy #dzienojca
Baczny_Obserwator - Prezent na dzień ojca. Spojrzał, powąchał I powiedział "elegancki...

źródło: 1000003778

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
przedwczoraj, 18:09:35 via Android
  • 5
@Baczny_Obserwator: klasyka najlepsza
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
przedwczoraj, 18:11:09 via Wykop
  • 3
@Baczny_Obserwator: mój ulubiony. Mógłby miec większą trwałość
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 22.06.2026, 08:45:16
  • 25
Matko kochana, znikąd nadziei na poprawę losu
#przegryw
Baczny_Obserwator - Matko kochana, znikąd nadziei na poprawę losu
#przegryw

źródło: 011790b04606db0614f182b0c70863e510f44339cafa94203799b34c4a4e8a40

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchaAniol
ArchaAniol
22.06.2026, 11:32:09 via Wykop
  • 1
@Baczny_Obserwator: normalne etapy każdego ludzkiego życia ;p 7 miliardów przez to teraz przechodzi ;p
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
22.06.2026, 05:58:08
  • 207
Poniedziałek rano
wonsz337 - Poniedziałek rano

źródło: 787ad1274dfcee380b851b5913f7026410d2259fc57b4a7bd4a8f5f4c007355f

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 22.06.2026, 08:33:29 via Wykop
  • 35
@wonsz337:
Baczny_Obserwator - @wonsz337:

źródło: 1731181213711497

Pobierz
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 20.06.2026, 23:07:27
  • 16
Musiałbym iść się umyć, ale właśnie burza szaleje za oknem. Jak pójdę pod prysznic, to akurat prąd wyłączą, bo u nas to normalne i wtedy dostane zawału i będę tak leżał do rana, aż nie znajdą mnie rodzice nagiego z fujarą na wierzchu. To może być prawdziwa kompromitacja cwela. Chyba se daruje i pójdę rano.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
20.06.2026, 23:08:51 via Wykop
  • 7
@Baczny_Obserwator: To świeczkę weź do kibla
  • Odpowiedz
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
20.06.2026, 23:11:02 via Wykop
  • 13
@Baczny_Obserwator: byleby huop nie miał akurat szamponu w dupie (to nie wstyd), reszta to nie wstyd
  • Odpowiedz
marek-gi
marek-gi
20.06.2026, 20:14:27
  • 28
manlety z wykopu ile mają wasi rodzice wzrostu? U mnie matka 154cm , ojciec miał 170 , ja mam jakoś 169 max co ciekawe ojca nawet nie poznałem bo umarł młodo. Jestem incelem 35 lat brutalne co nie xd ? Im starszy jestem tym bardziej widze jak genetyka z-----a mi życie i czuje codziennie w--------e i złość, Wszyscy ci wysocy faceci którzy sobie żarty robią z niskich dobrze wiedzą, że to nie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 20.06.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 0
@marek-gi: matka 154, ojciec 168, ja mam 175 a brat 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 20.06.2026, 21:47:26 via Wykop
  • 1
k---a 185 to jesteś pewny że ten sam ojciec? xD

@marek-gi: wszyscy mamy pieprzyk w tym samym miejscu na plecach tak jak ojciec więc ojciec się nas nie wyprze
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 20.06.2026, 13:23:41
  • 1003
Kiedyś lekarka psychiatra podczas wizyty powiedziała mi, że "życie jest piękne". Miałem wtedy komornika na głowie, myśli samobójcze, robotę na czarno na budowie, byłem samotny, schorowany i mieszkałem z rodzicami, i tak sobie myślałem, o czym ona gada. Teraz jak czytam, że 50k na miesiąc to zarabia lekarz, jak jest frajerem i się nie stara, to już rozumiem, co tamta lekarka miała na myśli. Z takim portfelem pozbyłbym się 95% moich problemów.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
Autor
20.06.2026, 13:39:16 via Wykop
  • 39
Żeby jeszcze coś potrafili.


@IntruDroid: chodzące receptomaty, małpa z dżungli mogłaby zostać lekarzem psychiatrą, mają do wyboru kilkadziesiąt leków i wypisują jak popadnie na chybił-trafił,
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 17.06.2026, 19:02:23
  • 4
"Mniej pokazuj niż posiadasz,

Więcej wiedz niż wypowiadasz,

Mniej pożyczaj niż odkładasz,

Więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 17.06.2026, 10:09:43
  • 23
Hey
#przegryw #blackpill #podrywajzwykopem
Baczny_Obserwator - Hey
#przegryw #blackpill #podrywajzwykopem

źródło: 1781576286730195

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
Autor
17.06.2026, 10:17:34 via Wykop
  • 0
@walicwasss: to nie wstyd
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 17.06.2026, 10:02:54
  • 8
Im większy klucz, tym lepiej pani kierownik!
#przegryw #heheszki
Baczny_Obserwator - Im większy klucz, tym lepiej pani kierownik!
#przegryw #heheszki

źródło: 1781567053348866

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
Autor
17.06.2026, 10:08:32 via Wykop
  • 2
@Famine: it's over dla manleta
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 16.06.2026, 08:59:23
  • 16
Koniec roboty, bo bez młota to nie robota.
#przegryw
Baczny_Obserwator - Koniec roboty, bo bez młota to nie robota.
#przegryw

źródło: 1000003777

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
16.06.2026, 09:15:16 via Wypiek
  • 3
@Baczny_Obserwator czołem sąsiedzie
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 15.06.2026, 20:48:22
  • 8
A może by tak rozkręcić karuzelę watowską?
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
15.06.2026, 21:01:05 via Wykop
  • 1
@Baczny_Obserwator: W sumie to każdy chyba tak robi, więc czemu nie. Kiedyś czytałem, że nawet rodzony brat komendanta głównego policji był w takiej karuzeli xd
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
15.06.2026, 10:48:51
  • 41
Gdy dwanaście lat temu składałem wniosek o pierwszy dowód osobisty to skłamałem na temat wzrostu pisząc, iż mam 170 cm, choć miałem 168 cm licząc przy tym, że urosnę.

Nie urosłem.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator 15.06.2026, 17:12:46 via Wykop
  • 1
@Pan_Hieronim: jak pierwszy raz składałem wniosek, to wpisałem 179, mimo że mam 175
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 22.11.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • VIP
    od 24.07.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking