Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krulkartonu

krulkartonu

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41086
  • Znaleziska 33804
  • Mikroblog 7282
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 40
karolcia_wu
karolcia_wu
3 godz. i 25 min temu
  • 5
jak wy żyjecie bez klimy
karolcia_wu - jak wy żyjecie bez klimy

źródło: 1000061542

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 3 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@karolcia_wu: normalnie rolety zewnętrzne, dobra termoizolacja, okna 3 szybowe i 20 stopni w domu....
  • Odpowiedz
D3v0
D3v0
4 godz. i 14 min temu
  • 1
#nieruchomosci genialny pomysł
D3v0 - #nieruchomosci genialny pomysł

źródło: 1000004379

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 4 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 3
@D3v0: piękny plan ale nie lubię przeprowadzek! Można kupować kolejne bez przenoszenia, czy wtedy ta chytra koncepcja przestaje działać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
wczoraj, 11:18:17
  • 286
Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #polska
Czoso - Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #po...

źródło: 1000060482

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 23 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@Czoso: za dużo trudnych słów
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
wczoraj, 08:16:48
  • 228
za 2 dni upały tysiąclecia, a typ kosi trawnik, zeby we wtorek została z niego pustynia

no łeb nie od parady musze przyznać
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 23 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: też bym chętnie skosił, żeby ją wypaliło w p---u ale za duża parówa
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 10:32:12
  • 84
np włosi mają takie drewniane okiennice które zaciemniają i chronią przed słońcem mieszkanie i skutecznie zatrzymują to gorąco z promieni słonecznych na zewnątrz bo drewno bardzo dobrze izoluje termicznie ale polacy jeszcze nie wyewoluowali do poziomu tak zaawansowanej technologii
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@Emble: rolety muszą być, czy to parówa, czy większe mrozy robią mega różnicę a przy okazji dobrze zaciemniają.
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
wczoraj, 08:52:59
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu wczoraj, 09:11:39 via Wykop
  • 111
@michalkichal123: w takim obuwiu to chyba po rentę do zusu?
  • Odpowiedz
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
wczoraj, 08:11:30
  • 1
#perfumy #rozbiorka

Fanem marki nie jestem, ale lubię cytrusika z jałowcem, więc zapraszam

Lorenzo Pazzaglia - GinFusion po 10zł/ml

Przy
lubie_placki1 - #perfumy #rozbiorka

Fanem marki nie jestem, ale lubię cytrusika z ja...

źródło: IMG_3962

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu wczoraj, 08:29:15 via Wykop
  • 0
@lubie_placki1: a dej 5
  • Odpowiedz

253

Zamiast ekologii wybrali węgiel. Brutalna prawda o programie Czyste Powietrze

Zamiast ekologii wybrali węgiel. Brutalna prawda o programie Czyste Powietrze

Katastrofalne dane dotyczące flagowego programu Czyste Powietrze. Choć Ministerstwo Klimatu z Pauliną Hennig-Kloską na czele wciąż mówi o wielkim sukcesie, statystyki Polskiego Alarmu Smogowego i branży OZE pokazują brutalną prawdę: zainteresowanie programem drastycznie spadło, a Polacy zamiast po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 08:06:19
  • 84
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
krulkartonu
krulkartonu wczoraj, 04:35:37 via Wykop
  • 1
@Charakietrela: brałem udział i rzeczywiście trochę się trzeba nalatać za papierami ale części dokumentów by nie było, gdyby Janusze nie walili w c---a.
Felixu
Felixu
przedwczoraj, 23:55:33
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu wczoraj, 04:05:43 via Wykop
  • 1
@Felixu: właśnie nie chcesz być robolem, tylko szukasz lekkiej fuchy... Zacznij składać CV do fabryk zamiast narzekać.

Ps Na c--j kelnerowi magister?
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
przedwczoraj, 03:58:58
  • 21
#przegryw taka by starczyła dla huopa
#ladnapani #rude
Polnischefuhrer - #przegryw taka by starczyła dla huopa 
#ladnapani #rude

źródło: 1000_F_198133310_iqwW2XqaQ3e0Z8PbzuXQAUnlnngX7jXg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu przedwczoraj, 04:38:29 via Wykop
  • 3
@Polnischefuhrer: im bardziej zardzewiały dach, tym wilgotniej w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
24.06.2026, 03:22:20
  • 5
Jest 10°C za oknem i świeci słoneczko...
Tak to da się przeżyć! (。◕‿‿◕。)
Oby słońce nie grzało dzisiaj za mocno to będzie dobrze...

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
Akinori456 - Jest 10°C za oknem i świeci słoneczko...
Tak to da się przeżyć! (。◕‿‿◕。)...

źródło: 2026-06-24-9ec5f940-5dae-49c3-9476-5361f3da1e4a

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
krulkartonu
krulkartonu 24.06.2026, 04:41:42 via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer:

dołóż Tissota Prx

Bleh
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu 24.06.2026, 05:37:15 via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer: oklepany, nudny. 10x lepsze coś w stylu carrery bo tutaj masz klasyczny ponadczasowy design a nie chwilową modę ;)

diver > ol, zawsze i wszędzie.
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu 24.06.2026, 12:34:09 via Wykop
  • 1
@Adolf_HODLer: kupiłeś to nie dziaduj tylko noś XD
  • Odpowiedz

3

Salonowe Audi A5 w cenie Passata. Ma 2.0 TFSI, S tronic i pakiet S Line

Salonowe Audi A5 w cenie Passata. Ma 2.0 TFSI, S tronic i pakiet S Line

Różnice w cenach między nowymi samochodami premium a tymi popularnymi zaczynają się zamazywać.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 24.06.2026, 05:45:34
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    audi
  • #
    motoryzacja
krulkartonu
krulkartonu 24.06.2026, 06:04:25 via Wykop
  • -2
Kosztuje tyle co Passat, bo realnie jest wart jeszcze mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
22.06.2026, 16:20:07
  • 1
Poebało tą inflację wzrostową.
A ja się potem wkurzam że XS jest na mnie za duże, już nawet koszuli nie idzie kupić w tych sklepach dla przerośniętych brojlerów.
... o ile XS w ogóle istnieje, bo czasem nawet S nie ma.

https://www.peek-cloppenburg.pl/pl/p/boss-black-koszula-lniana-o-kroju-regular-fit-z-konierzykiem-typu-button-down-model-h-liam-bd-granatowy-2028963

#przegryw #wzrost #modameska
sebastian-podjadlo - Poebało tą inflację wzrostową.
A ja się potem wkurzam że XS jest...

źródło: wzrostak

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 22.06.2026, 16:23:37 via Wykop
  • 0
@sebastian-podjadlo: p--------o śmigam w bossie cały czas mam 185 i xl noszę...
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping
22.06.2026, 12:44:25
  • 17
Takie widoki #przegryw #dupeczkizprzypadku
shadowping - Takie widoki #przegryw #dupeczkizprzypadku

źródło: temp_file7253944678908082304

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 22.06.2026, 13:43:27 via Wykop
  • 0
@shadowping: fajne ma włosy (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22.06.2026, 08:34:45
  • 384
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 22.06.2026, 12:00:38 via Wykop
  • 3
@kankes: jaki wy macie problem? Niech sobie stawia wymogi jakie chce i tak żaden ogarnięty facet nie będzie chciał takiej jebniętej kobiety.

Jest masa normalnych kobiet, nie ma sensu tracić czasu na rozpieszczone księżniczki.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
21.06.2026, 16:51:56
  • 18
Tak w ogóle to ile ważycie se?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 21.06.2026, 19:40:56 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: 95/185
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
21.06.2026, 14:29:20
  • 0
Co eksperci myślą o #zegarki Błonie. W podobnej cenie (mówię o tych z szkłem szafirowym) można mieć już jakieś podstawowe Seiko, ale trochę patriotyzm się we mnie odzywa
#pytaniedoeksperta #zegarkiboners
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 21.06.2026, 14:43:53 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: a to nie seiko czy miyota w innym opakowaniu?
  • Odpowiedz
okti325
okti325
okti325
20.06.2026, 23:39:05
  • 0
#introwertycy #redpill #wygryw #przegryw #mirekszukazony #swiat #psychologia

Facet introwertyk wstydliwy da radę w życiu?

  • Tak 35.1% (13)
  • Nie 64.9% (24)

Oddanych głosów: 37

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 21.06.2026, 07:04:13 via Wykop
  • 1
@okti325: da, tylko musi przestać być wsydliwy i introwertyczny
  • Odpowiedz
Duzy_Kotlet
Duzy_Kotlet
21.06.2026, 05:21:41
  • 10
Dzień dobry, cofam sie w czasie
#zegarek #zegarki
Duzy_Kotlet - Dzień dobry,  cofam sie w czasie 
#zegarek #zegarki

źródło: 1000024880

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 21.06.2026, 07:00:14 via Wykop
  • 1
@Duzy_Kotlet: pamiętam jak go zobaczyłem w top gear albo grand tour, od razu mi się spodobał
  • Odpowiedz
BartlomiejWr
BartlomiejWr
19.06.2026, 04:24:06
  • 43
Pracuję w kołchozie za 4000zl na rękę, nie chce być niewolnikiem pracy do końca życia, wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ? Pomóżcie mi mam dopiero 22 lata.
#praca #kariera #biznes
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu 20.06.2026, 16:32:51 via Wykop
  • 1
@darktemplar: w skrócie: wegetuj przez najlepsze lata swojego życia, żeby później mniej pracować i też wegetować. Zajebiste życie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Krul Kartonu

  • Krul jak widać.
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.10.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.07.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 11.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking