Wpis z mikrobloga

W poniedziałek o 9 mam rozmowę o pracę w firmie z dobrymi opiniami, w pracy biurowej. Po pół roku wychodzenia z depresji... Boję się pytań o tak długą przerwę, psychicznie nadal jestem wrakiem ale muszę za coś żyć. Mam nadzieję że firma okaże się fajna, ludzie mili i pomocni a ja dostanę tam umowę o pracę i sobie poradzę..
W sumie w czwartek mam urodziny więc życzcie mi dużo zdrowia i aby się udało z tym zatrudnieniem. Trzymajcie kciuki. #pracbaza #depresja #slask #nadzieja
  • 52
@ewa-m przerwę w pracy musisz ładnie ubrać jako „sytuację życiową”, tak naprawdę nie powinni za bardzo drążyć. Jeśli masz doświadczenie i ładnie się sprzedasz na rozmowie, to zero problemu. Trzymam kciuki za wyjście z depresji, sam już walczę kilka lat. Ciężko ubić głowę bestii, ale u mnie klucz to parcie do przodu i bycie systematycznym. Dzięki temu złe myśli nie mają jak przejąć kontroli
@ewa-m dlatego tym bardziej trzeba szukać sobie zajęcia. Żeby mózg był zajęty i nie dopuszczał do Ciebie złych myśli. Leki i terapia są ważne, ale równocześnie z pracą własną. Bardzo dobrze, że szukasz pracy, zwłaszcza jeśli walczysz z tym bez rodziny, musisz twardo i konsekwentnie stawiać i realizować małe cele. Będzie Cię to pchało do przodu. Plus dodatkowo jak zobaczysz ile małych celów zrealizowałaś po drodze, mózg będzie dostawał pozytywne sygnały, których