Huopy mam takie pytanko:
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopiero zadzwonili do mnie w poniedziałek, iż zaczynają się zajęcia w piątek (czyli dzisiaj) o 16.
No i takie pytanko: Iść na to? Gdyż zajęcia będą w każdy piątek o 16, tylko już nie pamiętam po ile godzin będzie trwać (prócz tego, że kurs trwa 120h) no i jeszcze za to nie zapłaciłem...
A tak mi się dzisiaj nie chcę
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopiero zadzwonili do mnie w poniedziałek, iż zaczynają się zajęcia w piątek (czyli dzisiaj) o 16.
No i takie pytanko: Iść na to? Gdyż zajęcia będą w każdy piątek o 16, tylko już nie pamiętam po ile godzin będzie trwać (prócz tego, że kurs trwa 120h) no i jeszcze za to nie zapłaciłem...
A tak mi się dzisiaj nie chcę



















A tak mi się nie chcę iść, zwłaszcza Huop po robocie jeszcze zmęczony... (╯︵╰,)
#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw