Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 947
  • Znaleziska 755
  • Mikroblog 192
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

3048

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Brawo Maja! Wygrała dziś z orczynką o przypadkowym nazwisku 2:0 (7:6, 6:4). W sobotę zagra z inną kacapką w Paryżu o Puchar :)

Polasz
z
sport.tvp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:18:49
  • 207
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    rolandgarros
  • #
    frenchopen
  • #
    majachwalinska
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky przedwczoraj, 23:13:12 via Wykop
  • 1
@arturnowak2018: Akurat dzisiejszy meczyk był naprawdę klasa. Pięknie Chwalińska rozgrywała tą ruską.
Miguelos
Miguelos
przedwczoraj, 18:12:02
  • 6
Ależ odmłodziła się Woźniak-Starak. Ma 48 lat a wygląda na 25. Chapeau Bas dla chirurga plastycznego
#opole #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #kobiety #slodkijezu #pieknokobiet
Miguelos - Ależ odmłodziła się Woźniak-Starak. Ma 48 lat a wygląda na 25. Chapeau Bas...

źródło: image_picker_5D62B1F7-5FB9-4862-9EDB-BD78E4E0A116-14961-000001B65121ACB1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky przedwczoraj, 18:13:46 via Wykop
  • 1
@Miguelos: Nie wiem jakie ty znasz 25-latki, które tak wyglądają, ale ja znam kilka 55-latek, które tak wyglądają. Także tego...
  • Odpowiedz

575

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

Armia kupuje polskie Baobaby-K (pojazdy do szybkiego stawiania pól minowych) oraz polskie miny MN-123. Te zakupy pokazują, że lekcje z wojny na Ukrainie zostały przez rząd odrobione

Sabr
z
radar.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 12:37:08
  • 120
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    safe
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 03.06.2026, 19:32:35 via Wykop
  • 0
Czołgi produkujemy jak PT-91 Twardy.


@Sabr: Nie produkujemy i odtworzenie możliwości produkcyjnych jest w praktyce niemożliwe. Nie mamy zdolności produkcyjnych ani kadłubów, ani wież, ani silników. Z armatami też byłby problem.
Już pomijając sensowność takiego przedsięwzięcia, bo PT-91 to w zasadzie uboga wersja eksportowa T-72M(1), której licencję na budowę dostał PRL, unowocześniona jedynie o nowsze systemy celowania i pancerz reaktywny. Te komponenty były przyzwoite 30+ lat temu, ale nie obecnie.

3187

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 429
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 03.06.2026, 19:20:35 via Wykop
  • 10
Lokalna policja przeprosiła za incydent w ostatni piątek, tłumacząc, że została wprowadzona w błąd przez sprawcę ataku.

Ja p------ę. To się nie dzieje naprawdę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomwick55
tomwick55
02.06.2026, 16:19:23
  • 10
Przyszły już do chuopa cztery gumy, mata do ćwiczeń i uchwyty do pompek. Guma jeszcze posłuży na drążek. Przesyłam zdjęcie z unboxingu. Był w zestawie też pokrowiec na matę i worek na gumy. Przed chwilą odebrałem paczkę. Chuop skończył dzisiaj rehabilitację. I od jutra będzie w domu ćwiczył. Będę robił ćwiczenia na macie z rehabilitacji i dodatkowo takie wzmacniające na tym wszystkim

#przegryw #zakupy #przemyslenia #
tomwick55 - Przyszły już do chuopa cztery gumy, mata do ćwiczeń i uchwyty do pompek. ...

źródło: 1000032046

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 02.06.2026, 16:55:43 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Zestaw fajny, gumy przydatne do wiązania różnych rzeczy, mata też spoko, można na niej coś poukładać, tylko te podstawki pod pompki trochę bezużyteczne. Ani na tym czegoś położyć, ani nic. Drążek lepszy, bo fajnie można na nim wieszaki z ubraniami wieszać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
31.05.2026, 20:00:26
  • 17
Najedzony chuop to szczęśliwy chuop

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Najedzony chuop to szczęśliwy chuop 

#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 31.05.2026, 20:05:28 via Wykop
  • 4
Weź chuopie użyj masła zamiast tej ohydnej margaryny.
  • Odpowiedz
marcinkox3
marcinkox3
31.05.2026, 14:21:43
  • 178
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
marcinkox3 - Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki...

źródło: 1000188151

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 31.05.2026, 19:37:49 via Wykop
  • 1
Najlepiej jak nabierają i wycierają nadmiar o krawędź, żebyś nie dostał przypadkiem więcej niż pół kulki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
J---ć Januszexy, nigdy nie kupuję gałkowych dla zasady.
  • Odpowiedz

454

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Pokaż treści 18+

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Coraz więcej kiły. Jak podało Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), znacząco wzrosła liczba zachorowań. Według unijnych danych, wysoki odsetek zakażeń przypada na homoseksualistów, zwłaszcza na mężczyzn.

VoxClamantisInDeserto
z
ecdc.europa.eu
dodany: 30.05.2026, 11:31:55
  • 134
  • #
    europa
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 31.05.2026, 08:24:34 via Wykop
  • 1
@Gniewkowski: Da się i jest na to mnóstwo przykładów. Preferencje seksualne to po prostu gust, estetyka.
Nikt nie dyskutuje z tym, że można kształtować gust młodego człowieka, a z jakiegoś powodu wmawia się ludziom, że preferencji już nie.
Tymczasem s--s jest również kwestią mody. W dawnych czasach ideał kobiety to gruba, szeroka baba. Dzisiaj amatorów takich grubasek jest niewielu. Później była moda na bardzo szczupłe. Później na wielkie c---i. Teraz

2556

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 30.05.2026, 07:32:31 via Wykop
  • 0
@Galapagos_: przecież nie można być rasistą wobec białych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

689

Spór o lek za miliony ze zbiórki Łatwoganga. Nie jest dopuszczony w Europie

Spór o lek za miliony ze zbiórki Łatwoganga. Nie jest dopuszczony w Europie

Zbiórka Łatwoganga: choć rodzice upatrują w leku jedynej szansy dla swoich dzieci, lekarze studzą nadmierny entuzjazm. Preparat nie został dopuszczony w Europie, bo jego skuteczność została podważona.

laciate
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 27.05.2026, 08:02:43
  • 124
  • #
    latwogang
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 29.05.2026, 11:49:59 via Wykop
  • 0
Czy można mieć pretensje że zbierają na coś, co jest szarlatanerią? Nie można.

Można.

Czy można mieć pretensje, że jakiś mało ogarnięty łepek wszedł w tą zbiórkę i ją rozpromował?

Jeszcze jak!

@Tasde: Każde działanie powoduje odpowiedzialność za jego skutki. Głupota lub niewiedza nie jest żadną wymówką.

110

Przejazd Łatwoganga jest nielegalny

40 cyklistów łamie wszystkie możliwe przepisy narażając na niebezpieczeństwo. Pod prąd, niekorzystanie z DDR, bez trzymanki, tamowanie ruchu. Policja jest bezsilna. To i wiele więcej w niezgłoszonym zgodnie z przepisami przejeździe. NPC-e klaskają uszami na nowego wybrańca. Kraj z kartonu

feelingr8
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 12:32:24
  • 59
  • #
    latwogang
  • #
    afera
  • #
    rower
  • #
    konfitura
  • #
    polska
  • #
    gdansk
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 28.05.2026, 18:41:53 via Wykop
  • 2
co robi dla dobra tych dzieciakow


@Capitanero: Doprecyzuj, co takiego robi? Za zebrane pieniądze kupi im placebo.
Dobrze to on robi co najwyżej amerykańskim szarlatanom sprzedającym fałszywą nadzieję za miliony dolarów.
takjestembordo
takjestembordo
27.05.2026, 11:58:34
  • 18
MZ podało informacje, że chłopców chorych na DMD jest 400. Terapia (skuteczność zbliżona do placebo) jednego dziecka kosztuje 15 000 000 zl. Zatem na leczenie wszystkich potrzeba 6 mld zł.

Gospodarstw domowych w Polsce jest 12,5 mln.
Tak więc każde gospodarstwo domowe ma zapłacić 480 zł na leczenie, które nie ma udokumentowanej skuteczności.

Łatwogang jest młody i naiwny. Ale podobno mama jest doświadczoną osobą. I serio nie zapytali neutralnych lekarzy tylko zrozpaczonych
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 27.05.2026, 20:34:26 via Wykop
  • 0
jestem z siebie dumny, że wsparłem fundację na sporą kwotę. Muszą się rozliczyć, a sprawozdanie będę weryfikował. Kwota ta nawet w pełni ukradziona nie robi mi krzywdy. A wsparcie 10 zł leczenie DMD to taki gest w kierunku rodziców, którzy mają obrony bagaż psychiczne.


@takjestembordo:
1. Jesteś dumny z tego, że napychasz kieszenie amerykańskim szarlatanom?
2. I co z tego rozliczenia wyniknie? Że napchali kieszenie amerykańskim szarlatanom.
3. Gest w kierunku rodziców? Poczują
  • Odpowiedz

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 27.05.2026, 20:14:14 via Wykop
  • 8
Wystarczy sobie zapamiętać: Jeżeli organizowana jest zbiórka na leczenie jakiejś jednostki, które kosztuje jakieś absurdalne pieniądze, to na 99,99% te pieniądze będą wyrzucone w błoto, terapia będzie nieskuteczna lub efekty będą krótkotrwałe, ale ktoś po prostu na tym zarobi kupę szmalu: organizator, scam-klinika w USA jakich tam pełno, jakiś lekarz-szarlatan obiecujący gruszki na wierzbie, producent nowego niedziałającego leku, wszyscy po kolei lub jeszcze ktoś inny.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Odki
Odki
24.05.2026, 19:43:36
  • 5
Konfedokryptogeje i inne pseudo prawaki odwołaliśmy butnego kolesia buca wy jesteście jeszcze niżej w naszej chierarchi więc sie nie podniecajcie

#krakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 24.05.2026, 19:58:42 via Wykop
  • 1
Ja jestem zajęty latwogangiem


@Odki: No to faktycznie masz wybitnie absorbujące zajęcie xd
  • Odpowiedz
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 23.05.2026, 11:02:32
  • 4
Tak się zastanawiam, co kieruje ludźmi, którzy jadą gdzieś specjalnie tylko po to, żeby zobaczyć jakiegoś randoma z internetu czy zrobić sobie z nim zdjęcie. Fajnie, że typek zbiera kasę, mam nadzieję, że zostanie dobrze spożytkowana (choć miliardy monet na jakieś leczenie jednego dzieciaka śmierdzą amerykańskim scamem na kilometr), można to popierać, można wpłacać, ale po cholerę tam jechać i zawracać dupę? Jaki jest tego cel? Jeszcze dzieci spoko, rozumiem, młode i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Autor
23.05.2026, 11:04:37 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: łącze się w bulu.
  • Odpowiedz

945

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

To może być największa kompromitacja systemu pomiarów prędkości od lat. GITD potwierdza błędne odczyty - czy podobny problem występuje też w innych miejscach?

kostoo
z
gs24.pl
dodany: 20.05.2026, 18:29:01
  • 167
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 21.05.2026, 08:41:06 via Wykop
  • 5
Łódź-Warszawa


@plimplam: Warszawiacy nauczeni jeżdżenia lewym i środkowym. Taka przypadłość. Im bliżej Stolycy, tym gorzej pod tym względem.
Ale trzeba im wybaczyć, do nich dopiero kilka lat temu dotarła cywilizacja w postaci dróg ekspresowych i autostrad. W końcu się może nauczą.
Yinv
Yinv
21.05.2026, 07:48:00
  • 0
Czy przed przemalowaniem ścian z ciemnego koloru („betonowy szary”) na jaśniejszy powinnam użyć najpierw farby podkładowej?

Poprzedni właściciel mieszkania dowalił taki kolor, aż boję się, że będzie wyłaził spod jasnej farby

#remont #remontujzwykopem #budownictwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 21.05.2026, 08:32:03 via Wykop
  • 1
@bialy100k: Farba podkładowa nie jest magicznym rozwiązaniem, niczym się nie różni od standardowej pod tym względem.
@Yinv Wszystko zależy od farby, jaką została pomalowana ściana. Tu nawet nie chodzi o krycie, tylko o przenikanie pigmentu do nowej warstwy (ang. "bleeding"). Może się okazać, że pomalujesz i będzie dobrze, a może być tak, że pigment ze starej farby będzie przechodził pod wpływem zmian wilgotności do nowej warstwy i na przykład
  • Odpowiedz

517

Twórcy Kingdom Come stworzą grę RPG w świecie Władcy Pierścieni!

Twórcy Kingdom Come stworzą grę RPG w świecie Władcy Pierścieni!

Twórcy Kingdom Come: Deliverance właśnie potwierdzili coś, na co fani RPG czekali od wielu lat. Warhorse Studios pracuje nad RPG osadzonym w Śródziemiu!

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 20.05.2026, 10:32:00
  • 94
  • #
    wladcapierscieni
  • #
    lotr
  • #
    ciekawostki
  • #
    gry
  • #
    kingdomcomedeliverance
  • #
    rpg
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 20.05.2026, 13:43:54 via Wykop
  • 2
@HrabiaTruposz: Gdyby to dowieźli, to Wiedźmin poszedłby w odstawkę.
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 20.05.2026, 13:44:57 via Wykop
  • -9
@Syskiev: Dlatego pierwsze, co wiele osób robi, to instaluje moda na wyłączenie tego gówna :)
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
19.05.2026, 23:00:09
  • 6
te zdjęcie wywoluje u mnie wiekszy dyskomfort I zle odczucia niz jakbym ogladala gore
#przegryw
sensualnaibezpieczna - te zdjęcie wywoluje u mnie wiekszy dyskomfort I zle odczucia n...

źródło: att.61mKgXxvpP429Kkw1POzdmaWPSrn55rlfL7H78l4yLk

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky
Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky 19.05.2026, 23:29:53 via Wykop
  • 1
te zdjęcie


@sensualnaibezpieczna: To zdjęcie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Michael Vosnitsky

  • Baranów

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking