Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NieRozumiemIronii

NieRozumiemIronii

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 17731
  • Znaleziska 2238
  • Mikroblog 15493
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 2
BratEustachy
BratEustachy
24.06.2025, 11:27:30
  • 0
Jak często się ważycie świry? Ważę się codziennie i staram się patrzyć na średnią, ale czasami pojedyncza wariacja wagi w danym dniu mi mocno siada na psyche i trace motywację. Myśle czy nie lepiej raz na tydzień ale wtedy mam mniejszą dokladność bo jednego dnia też może być jakieś zawirowanie. Jak często wy się ważycie?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

Dokonuje pomiaru mojego pięknego ciałka

  • codziennie po pacierzu 42.5% (48)
  • pare razy w tygodniu 11.5% (13)
  • raz na tydzień 30.1% (34)
  • robię cut-bulk na czuja / nie stać mnie na wagę 15.9% (18)

Oddanych głosów: 113

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 24.06.2025, 21:22:09 via Wykop
  • 0
@BratEustachy: zazwyczaj kilka razy dziennie, bez trollowania, po prostu lubię cyferki xD. Btw. najniższej masy w ciagu dnia wcale nie mam rano na odwodnieniu.
  • Odpowiedz

560

YouTube wprowadza dłuższe reklamy, których nie da się pominąć

YouTube wprowadza dłuższe reklamy, których nie da się pominąć

YouTube zaczął wprowadzać dłuższe reklamy, które nie oferują opcji pominięcia.

ntdc
z
instalki.pl
dodany: 20.06.2025, 08:04:02
  • 319
  • #
    youtube
  • #
    google
NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 21.06.2025, 06:34:55 via Wykop
  • 0
@Gaak: brave :-).
Matias_de_Bur
Matias_de_Bur
19.06.2025, 06:20:14
  • 7
#silownia co sądzicie o osobach wykonujących wiele różnych ćwiczeń jedne po drugich, tak zwane triesty czy giant sety zajmując 3 sprzęty jednocześnie przez godzinę. Ja uważam, że ich p----------o.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 19.06.2025, 12:53:57 via Wykop
  • 0
przychodzę i grzecznie informuję że teraz tu robimy razem


@Zly_On: gorzej jak już robią we trzech na zmianę, a za nimi jeszcze kolejka :-(.
Pojedynczo na jakiejś maszynce to spoko, ale np. na racku to dużo zachodu ze zmianą ustawienia haków i sztangi co serię.
  • Odpowiedz

521

Producent miodów w ALDI próbuje podszywać produkty pod polskie.

Pokaż treści 18+

Producent miodów w ALDI próbuje podszywać produkty pod polskie.

Znalezione na facebook, autor udowadnia jak producent miodów próbuje nas rozegrać. Nie jest to oszustwo, ale przebieranie produktów za podobne do tych które są porządane jest niesmaczne.

donlecho
z
facebook.com
dodany: 17.06.2025, 18:17:17
  • 113
  • #
    ukraina
  • #
    afera
  • #
    jedzenie
  • #
    zywnosc
  • #
    kupujpolskieprodukty
  • #
    kupujcopolskie
NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 18.06.2025, 13:21:35 via Wykop
  • 1
marża marketu to 1-3%


@Tagliacozzo: Bieda chyba miała coś po 8%, małe sieci w tym przedziale co piszesz.
krucjan
krucjan
18.06.2025, 07:49:24
  • 56
Serio ekspresso jest u nas tak niepopularne?
To że znajomi i rodzina, często kawosze z nawet kilkudziesięcioletnim stażem, wywalają gały jak widzą ekspresso i walą jakieś komentarze typu "a coś ty zrobił za kawę?! Przecież tu jest jeden łyk 🤣" to biorę poprawkę, że to mała próba i mogę żyć w bańce.

Ale że w dużych kawiarniach często nie ogarniają co to jest to mnie dziwi. I to nie mówię o jakiś
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 18.06.2025, 10:54:00 via Wykop
  • 1
@krucjan: nie wiem, nie należę do grupy najlepiej zarabiających POlaków i jedyna kawa jaką kupuję to ta w ziarnach do samodzielnego przyrządzenia :-(
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18.06.2025, 07:26:20
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę o pomoc. Mam problem z zasypianiem jeżeli nie najem się porządnie przed pójściem spać. Po prostu muszę być pełny i wtedy tylko potrafię zasnąć. Jednak całe życie obawiam się że jedząc dużo kalorii przed snem część z nich pójdzie mi w tłuszcz, gdyż podczas snu organizm zmniejsza obroty i nie potrzebuje tylu kalorii. Jednak jednocześnie chciałbym powiedzieć, że liczę kalorie i nie przekraczam dziennego zapotzebowania, a więc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 18.06.2025, 10:26:30 via Wykop
  • 1
@klefonafide: do tego budzik na 3 w nocy i shaker z białkiem koło łóżka, żeby uniknąć katabolizmu.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2025, 18:52:57
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem na jakiej podstawie mówi sie ze bialko syci. Ja po białku nie czuje sie syty, zaś po weglach jak najbardziej.

#silownia #dieta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 17.06.2025, 09:11:13 via Wykop
  • 0
Powoli wraca uczucie nasycenia, ale dopiero w okolicach 3000-3500 kcal/dobę.

@mirko_anonim: zazdro.
  • Odpowiedz
W.....i
W.....i
konto usunięte 16.06.2025, 07:54:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 16.06.2025, 08:00:45 via Wykop
  • 1
czemu w internecie jest tylko mowa o odchudzania, a nie utrzymaniu prawidłowej masy ciała

@Wilkbardzonijaki: to drugie jest trudniejsze i mniej spektakularne. Jak pokażesz zdjęcie przed i po redukcji 30 kg tłuszczu to jest efekt wow, jak pokażesz tę samą osobę po kilku latach jak utrzymała prawidłową masę ciała to jest meh, mimo że to drugie jest obiektywnie trudniejsze i większość ludzi zalicza jojo.
  • Odpowiedz

403

Lekarze chcą zarabiać co najmniej trzy średnie krajowe. "Będą zamykane oddziały"

Lekarze chcą zarabiać co najmniej trzy średnie krajowe. "Będą zamykane oddziały"

Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy domaga się, by od lipca lekarze specjaliści zatrudnieni na umowie o pracę otrzymywali co najmniej trzy średnie krajowe, czyli obecnie 24,5 tys. zł brutto miesięcznie. Związek argumentuje, że obecne wynagrodzenia nie odpowiadają kwalifikacjom i odpowiedzialności

airaG
z
medonet.pl
dodany: 15.06.2025, 12:07:05
  • 198
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 15.06.2025, 18:06:55 via Wykop
  • -3
Teraz takich glazurników to może kilkunastu jest w kraju, którzy taką pensję wyciągają.


@mango2018: znajdź mi samodzielnego budowlańca za 20k/miesiąc to chętnie wezmę, takich stawek już nikt nie ma :-/
RozwiewamyTajemnice
RozwiewamyTajemnice
RozwiewamyTajemnice
14.06.2025, 00:12:09
  • 0
#pracbaza #ankieta
Moje doświadczenie oraz doświadczenie moich znajomych pokazuje, że pierwsze miesiące, a czasem nawet pierwsze lata życia zawodowego naczelnego z gatunku homo sapiens to traumatyczne przeżycie.
Np. dlatego, że jako młody pracownik wierzy się w ideały, co nasi współpracownicy potrafią bez skrupułów wykorzystać.
Bo wtedy po raz pierwszy na własnej skórze spotykamy się z nepotyzmiem, niesprawiedliwością, bo widzimy, że pracowitymi ludźmi się gardzi, a cwaniacy pną się

Czy początek twojego życia zawodowego był dla ciebie traumą?

  • Tak 46.8% (22)
  • Nie 53.2% (25)

Oddanych głosów: 47

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 14.06.2025, 13:10:55 via Wykop
  • 0
Czy początek twojego życia zawodowego był dla ciebie traumą?

@RozwiewamyTajemnice: raczej zdziwienie jak niskie są wymagania w porównaniu do szkoły i jakie dorosłe życie jest proste.
  • Odpowiedz
telegazeciarz
telegazeciarz
14.06.2025, 06:35:13
  • 2
Coś w tym jest.

Zasada Petera (ang. Peter Principle) – zasada sformułowana w 1969 roku przez Laurence’a J. Petera, odnosząca się w szczególności do organizacji typu biurokratycznego. Zgodnie z tą zasadą pracownicy awansują tak długo, aż znajdą się na poziomie, na którym nie są już kompetentni.

Zasada Petera brzmi: W organizacji hierarchicznej każdy awansuje aż do osiągnięcia własnego progu niekompetencji. Czasem używa się również zamiennie pojęcia progu kompetencji.

Dobry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 14.06.2025, 13:05:35 via Wykop
  • 0
przełożonym zostaje ktoś niekompetentny.


@telegazeciarz: w pierwszym roku pracy na tym nowym stanowisku tak, ale potem przychodzi doświadczenie i z niekompetentnego staje się takim średniakiem.
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
13.06.2025, 10:46:23
  • 215
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 13.06.2025, 16:05:53 via Wykop
  • 0
@Epiktetlol: różnice między szyitami a sunnitami to protip.
  • Odpowiedz
Inozythol
Inozythol
Inozythol
13.06.2025, 13:22:21
  • 56
Zobaczyłem dziś post, że się nie opłaca gotować bo za 25zl dostajecie 100g kawałek schabu w panierce ze starym przepalonym olejem. Trochę ziemniaków i kapuche uciapana w tym samym oleju. Tfu

Właśnie skończyłem robić żarcie, zacząłem o 13.00, o 15 miałem wszystko ogarnięte.

8 pojemników na 3dni może 4dni, a dla normalnej osoby na 8 dni, albo na 4dni dla pary.

2.5kg
Inozythol - Zobaczyłem dziś post, że się nie opłaca gotować bo za 25zl dostajecie 100...

źródło: IMG_3282

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 13.06.2025, 14:09:31 via Wykop
  • 3
Ja mógłbym jeść to samo przez rok kilka razy dziennie :)

@Inozythol: ja też, ale większość ludzi jest ektremalnie wybredna i jedzenie dwa dni pod rząd tego samego obiadu jest dla nich nie do pomyślenia, a smakowitość posiłku >> jakość.
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
13.06.2025, 06:01:49
  • 9
Mirki taka ciekawostka z #poznan związana z #budownictwo oraz #remontujzwykopem

Zaistniała potrzeba zmian w mieszkaniu w domu(bliźniaku) na terenie Poznania, lokal parterowy ok 100m2

Do zrobienia:
- wywóz różności które pozostały(kilka szafek, dywanów, część kuchni w tym spory marmurowy blat)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 13.06.2025, 10:12:32 via Wykop
  • 0
mogłeś pisać tutaj, zrobilibyśmy dobrą cenę ;)


@Ejber_z_Fyrtla: a tylko rozbiórki czy wykończenie też? Bo dostałem pierwszą wycenę i cytując klasyka "jest wysoko" xD
  • Odpowiedz
Joxek
Joxek
Joxek
12.06.2025, 05:28:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 12.06.2025, 13:36:28 via Wykop
  • 0
@Joxek: tryb zadaniowy here, poletzam.
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
12.06.2025, 09:06:59
  • 1
#korposwiat #pracbaza #praca #pracait #januszebiznesu

Czy angażowanie się w pracy w inicjatywy i nowe pomysły można zakwalifikować jako chorobę psychiczną

  • Tak 79.4% (85)
  • Nie 20.6% (22)

Oddanych głosów: 107

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 12.06.2025, 13:35:13 via Wykop
  • 1
Jak będziesz się wychylał to tylko dorzucą ci więcej roboty za tą samą pensję

@ViniciusZunior: mit, w realnym świecie jest jeszcze gorzej i chcą takiego delikwenta bez końca awansować :-(
  • Odpowiedz
nerff
nerff
nerff
12.06.2025, 10:20:25
  • 0
Będę zaczynał staż w controllingu operacyjnym. Co warto się nauczyć/powtórzyć przed pierwszym dniem w pracy? Poleca ktoś jakieś konkretne materiały, zagadnienia, książki czy cokolwiek?
#controlling #korposwiat #pracbaza #finanse
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 12.06.2025, 13:34:14 via Wykop
  • 1
@nerff: pierwszego dnia pracy zapamiętać gdzie jest ekspres do kawy, toaleta i hasło do komputera, później z górki pójdzie.
  • Odpowiedz
Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
06.06.2025, 20:41:51
  • 1
W dwa dni obżerania się zwiększyłem wagę o 9 kg a wy chude szczury macie problem z przytyciem ( ͡º ͜ʖ͡º)





#mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 07.06.2025, 23:22:43 via Wykop
  • 0
@Pan_Szeryf: masz jakiś złoty sposób na niebycie w defycicie apetycznym przy takim apetycie xD?
  • Odpowiedz
NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 08.06.2025, 08:49:41 via Wykop
  • 0
@Pan_Szeryf: a jak jesteś na nadwyżce to nie masz problemu z apetytem? U mnie to codziennie mega pilnowanie się, żeby nadwyżka wyniosła 300 kcal a nie 2300 kcal. Farmakologii na razie nie tykałem.
  • Odpowiedz
NieRozumiemIronii
NieRozumiemIronii 08.06.2025, 10:49:16 via Wykop
  • 0
@Pan_Szeryf: tak, mi chodziło o to czy nie chodzisz głodny na masie jak masz duży apetyt i jeśli tak to jak sobie z tym radzisz :-). U mnie leci czysto, objętościowo, sporo ruchu jak na prace siedząca, a i tak bardzo często chodzę głodny w nadwyżce i standardowe sposoby broscience (białko, nawodnienie, błonnik, kroki, sen itp.) nie zniwelowały problemu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking