Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 101
Ej mirasy udało mi się w końcu wycisnąć magiczne 100kg :D ja wiem, że inflacja i ktoś proponował żeby przesunąć tę barierę na 120kg, więc te 100kg zwłszcza przy mojej wadze (90kg) to żaden wyczyn, niemniej jednak dało mi to jakiś duży boost motywacyjny, bo widze progres :D
#mirkokoksy mikrokoksy #silownia
#mirkokoksy mikrokoksy #silownia
- krzysztofiani
- Kasahara
- Kieres
- konto usunięte
- Red_Ducc
- +96 innych
- 57
@pepepanpatryk: brawo
- pepepanpatryk
- kominiara08
- Kieres
- konto usunięte
- Adrmer
- +52 innych
- 4
@pepepanpatryk: wyciskając stówę na klatę jesteś i tak silniejszy, niż 90% społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 23
@Arekt: 50 kilo to tam jest z ławką i typem licząc.
- bruhhhhhhhh
- jonasz787
- Felix_Camora
- Arekt
- LongWayHome
- +234 innych
- 137
Nie mogę wykonywać ćwiczeń na mieśnie brzucha i ćwiczeń obciażających kolana. Bedę miał czego szukać na siłowni?
#silownia
#silownia
@EdofilAteusz: będziesz
- 1
@EdofilAteusz: wszystko poza stagnacją od ćwiczeń jest wskazane ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Zajmuje sie ktos rozpisywaniem diety na body recomposition? Jesli tak-wyslij mi pm. Szukam dietetyka/trenera przez neta.
#mikrokoksy #dieta #silownia
#mikrokoksy #dieta #silownia
@Hxqvuzz: normalnie mordo jesteś tym co jesz więc jak chcesz mieć mięśnie to musisz jeść samo mięso ale nie jakieś chude kurczaki dla szczurów pożądane stejki albo tłustą świnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sportowe Świrki, miał ktoś z was sytuacje że przed wejściem na siłownię w WellFitnessie wyskakiwał komunikat "twoje członkostwo obecne jest zablokowane" mimo tego że opłaciłem i chodzę z 3 dzień dopiero xD
A i dodam że wczoraj i przedwczoraj nie było problemu.
#wellfitness
#silownia
A i dodam że wczoraj i przedwczoraj nie było problemu.
#wellfitness
#silownia
@tekserew sadeg
@Meneljanoo dostales bana za zbyt sucha klate.
@ZalgoZalgo: Tylko słucha się go fatalnie bo chłop do bystrych nie należy. Ale za bardzo profesjonalny na szczęście jest żeby być upierdliwie głupim.
@ZalgoZalgo: oby w tym roku nasz polak rodak Urs go zdetronizował
Czy tate press to dobre ćwiczenie pod hipertrofie? Czy głównie pod poprawe siły w wyciskaniu?
#mikrokoksy #silownia
#mikrokoksy #silownia
- 1
@Krzysio_misio12: dobre
@Krzysio_misio12: Najlepsze ćwiczenie na triceps to te które najlepiej czujesz i najbardziej je lubisz.
#ankieta #niebieskiepaski #rozowepaski #silownia #fitness #fotografia #otylosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #odchudzanie
Czy na załączonym zdjęciu wyglądam jakbym był gruby/otyły?
Tagi nawalone nawet nie na temat dla zasięgu :)
Czy na załączonym zdjęciu wyglądam jakbym był gruby/otyły?
Tagi nawalone nawet nie na temat dla zasięgu :)
Czy na zdjęciu wyglądam jakbym był gruby?
- Tak, wyglądasz jakbyś był gruby. 66.9% (180)
- Nie, wyglądasz normalnie 19.3% (52)
- Bardziej jak przypakowany niż gruby 13.8% (37)
@awitampanstwa: gruby ale pracuje na budowie
- 2
Bardziej jak przypakowany niż gruby
@awitampanstwa: jakiś optymista pisał tę ankietę xD
Ale tak w ogóle - za małe cycki na przypakowanego i widać to od razu bo mięśnie nie są zarysowane.
Na siłce mam trap bara, mogę zastąpić sobie nim w 100% klasyczny martwy ciąg? Jakoś tak lepiej czuję te ciągi w porównaniu do klasyka #mikrokoksy #silownia
- 0
Odkryłem ostatnio taśmy i zajebsta sprawa. Generalnie drążek + tasmy i mozna ogarnąć większość mięśni w typowym FBW
#mirkokoksy #silownia
#mirkokoksy #silownia
#keto i #silownia czy to fituje? Nie chce zbudować dużej masy. Ot chce wyglądać tak jak ten Oskarek bo kiedyś tak wyglądałem (może nie dokładnie tak ale bardzo zblizone) + mieć energię cały dzień i nie zapychać żołądka objętościowymi węglami. Ot poprostu czuje się pełny i senny. Dodatkowo istnieje ryzyko cukrzycy bo ojciec miał i dzieci siostry mają.
@Piesa: typ zrobił formę na bombie i ww, lansuje to co się aktualnie sprzedaje, a wy łykacie jak pelikany.
@ChwilowaPomaranczka: NIE DA się sensownie budować masy mięśniowej na smalcu. Na jedyne co możesz liczyć na ketomasie, to sraka.
@ChwilowaPomaranczka: NIE DA się sensownie budować masy mięśniowej na smalcu. Na jedyne co możesz liczyć na ketomasie, to sraka.
- 4
@ChwilowaPomaranczka: Body recomp jest alternatywą dla przybierania na masie i potem docinania, tyle że to dużo wolniejszy proces. Pytanie jak bardzo Ci się spieszy. Jeśli nie bardzo, to trzymanie 0 kalorycznego na keto i treningi siłowe, ale no nie będzie to szybkie.
Jak będziesz miał braki energetyczne to na keto wciaż możesz sobie ładować węgle przedtreningowo np w razie potrzeby. W czasie ćwiczeń ez powinieneś je spalić i nie wylecieć z
Jak będziesz miał braki energetyczne to na keto wciaż możesz sobie ładować węgle przedtreningowo np w razie potrzeby. W czasie ćwiczeń ez powinieneś je spalić i nie wylecieć z
Ocencie diete
1 posilek owsianka
2 posilek kurczak ryz
3 posilek kurczak ryz
4 posilek kurczak ryz warzywa
5 posilek oliwa twarog
#motywacja #mikrokoksy
#silownia
1 posilek owsianka
2 posilek kurczak ryz
3 posilek kurczak ryz
4 posilek kurczak ryz warzywa
5 posilek oliwa twarog
#motywacja #mikrokoksy
#silownia
- 9
@yahoomlody: mam fleszbeki z sfd 2005r
- 4
@yahoomlody: a gdzie białko w pierwszym posiłku? Po nocy organizm potrzebuje budulca inaczej nie urośniesz i będą spadki...
- 0
Które słuchawki bardziej wolisz na siłownie?
- Naszune 15.1% (13)
- True wireless (typu AirPods) 84.9% (73)
@Herato: wole bezprzewodowe kanałówki ale nie true wireless
- 20
Jedno z gorszych uczuć na #silownia gdy zapomnisz spodenek na zmianę i musisz ćwiczyć w jeansach, wzrok niektórych ludzi bezcenny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy
#mikrokoksy
- Red_Ducc
- Evert
- matkaPewnegoMirka
- groman43
- Grzegiii
- +5 innych
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
@Herato: pamiętam jak pierwszy raz poszedłem na siłkę i zpomniałem spodenek to wiem jakie to uczucie, za to jak kumpel był pierwszy raz na siłce i zapomniał spodenek to miałem całkowicie wywalone na to, nawet podbudowałem się w tedy bo stwierdziłem że w sumie to guwno mnie to obchodzi czy on ma te spodenki czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Pavel Tsatsouline ma przepis na wszystko: sprawność, gibkość, siła, równowaga, problem w tym że aby to wszystko osiągnąć zgodnie z jego książkami musiały człowiek wykonywać pewnie z 500 różnych ćwiczeń tygodniowo
#silownia #tsatsouline
#silownia #tsatsouline
- 21
- 34
@Kasahara: "Nie rób, nie warto" - chłop w tle przy okazji cały ten trójbój podsumował :D
- Kasahara
- PodniebnyMurzyn
- loczo
- spaghetti_galopuje-2
- ram-bo
- +29 innych
pomiędzy 18 a 20 rokiem życia na bank weszła dieta jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz i pucha dzika tropic
#silownia #mikrokoksy #warszawskikoks
#silownia #mikrokoksy #warszawskikoks
- Gacrux
- Red_Ducc
- CommanderKeen
- shreddedmf
- Bartekgkw
- +3 innych
- 4
@GoldenJanusz: To 18 już wygląda podejrzanie
@GoldenJanusz: Jego trener jeszcze z austrii przyznał, że Arnold leciał na bombie od 15 roku życia. Genetykę top tier to ma owca wk 30kg masy mięśni w 2 lata
- Enrico_Pallazzo
- Pstrong
- nammah
- RobertPPK
- Bartekgkw
- +12 innych





































#silownia #mikrokoksy