Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vinizius

Vinizius

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40178
  • Znaleziska 8022
  • Mikroblog 32156
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 35

340

Dzieci zbierały zwrotne butelki w śmieciach. Prawie trafiły do zgniatarki

Dzieci zbierały zwrotne butelki w śmieciach. Prawie trafiły do zgniatarki

To mogła być jedna z najbardziej wstrząsających tragedii tego lata. Dwójka kilkuletnich dzieci weszła do pojemnika na odpady, by szukać butelek objętych systemem kaucyjnym. Pracownicy wieźli już kontener do zgniatarki. Cudem zajrzeli do środka.

Szoszonszyl
z
wmetropolii.pl
dodany: 15 godz. i 59 min temu
  • 151
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    tychy
  • #
    wydarzenia
  • #
    bezpieczenstwo
Vinizius
Vinizius 10 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 94
Nikt tak nie upodlił Polaków jak po z pisem.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius 15 min temu via Wykop
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: Pewnie uczył się od lewicy
https://www.pulshr.pl/prawo-pracy/krytyka-lewicy-chca-zmian-prawa-pracy-a-sami-zatrudniaja-na-zleceniach,104899.html
Vinizius
Vinizius 8 godz. i 31 min temu
  • 0
Ale się zdenerwował, ale miał prawo. Mafia fifa robi co chce #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Casuel
Casuel
20 godz. i 3 min temu
  • 0
#gta6
Casuel - #gta6

źródło: 1000008257

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 10 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@noname777x: Jak oni przez większość tego czasu robili inne gry, w tym rdr2. Poza tym samo gta 6 rzekomo było resetowane.
No i zaliczyli rok obsuwy więc pewnie nawet po resecie musieli jeszcze sporo rzeczy zmieniać.
To gta 6 to tez robione na siłę bo najchętniej by tego nie wydawali tylko dalej wyciągali kase z gta 5 online. No ale nie wypada przez ponad 13 lat nie wydać kontynuacji xd
  • Odpowiedz
ijones
ijones
przedwczoraj, 21:42:51
  • 8
Ja 19 Listopada 2026.

#heheszki #gta #gta6
ijones - Ja 19 Listopada 2026.

#heheszki #gta #gta6

źródło: fwvjlqixtv8h1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 22 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
jak z obozem Dutcha


@paluszki_rybne: I z obozem Indian i z miastem Rhodes w którym Dutch zabronił rozrabiać.
Vinizius - >jak z obozem Dutcha

@paluszki_rybne: I z obozem Indian i z miastem Rhode...

źródło: A_Short_Walk_in_a_Pretty_Town_Screen_Shot_10_26_18%2C_3.21_PM

Pobierz
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius 12 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@reniuuu5: Ten obszar na mapie na biało to strefa gdzie nie można rozrabiać, nawet broni wyjąć. Jest tak na początku trzeciego rozdziału. Teraz akurat po raz drugi przechodzę na świeżo rdr2.
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
22 godz. i 11 min temu
  • 11
Ale będzie beka, jak USA odpadnie w 1/16 przegrywając z Bośnią i Hercegowiną xD Ciekawe co powie Trump, pewnie kojarzy Bośnie z wojną. #mecz #mundial
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 22 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@ryszard-kulesza: Myślę że nie odpadnie, gra będzie 50/50 ale to gra, bo sędziowie będą ciągnąć za uszy USA dlatego Usa win.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius 22 godz. i 17 min temu
  • 0
Czy prezydent jeszcze tut? #ukraina
Vinizius - Czy prezydent jeszcze tut? #ukraina

źródło: 1224Bez tytułu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
22 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 23
@Vinizius: prezydent fiut
  • Odpowiedz
sn3p6
sn3p6
sn3p6
21 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Vinizius: prezydent tut, bo gen. Serhiy Kryvonos roztankował 3 bizjety czekające na "kogoś" przygotowując lotnisko Kijów-Żulany do obrony.
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201
23 godz. i 2 min temu
  • 8
#ukraina idealna mapa nie ist....
Jurasik201 - #ukraina idealna mapa nie ist....

źródło: 7494c5f783965d1df294d152371a09f7b19a7e3e137d39025938603393ba755f,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 22 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Jurasik201: To już nie ma waszego przyjaciela? Szybko poszło (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
22 godz. i 49 min temu
  • 14
Każdy kupiony słodycz marki roshen, to więcej kasy na Ukrainie i więcej kasy na gruzowanie rosyjskich bestialców, którzy dokonują ludobójstwa na Ukrainie, a nam chcą zainstalować prorosyjski reżim totalitarny i wyprowadzić z UE.

#ukraina #wojna #russiahateclub
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 22 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@polak-p: Łaskawy pan
  • Odpowiedz
Vizley
Vizley
wczoraj, 05:37:30
  • 0
Ciekawe skąd ta różnica w cenie( ͡º ͜ʖ͡º)
#gta6 #gry
Vizley - Ciekawe skąd ta różnica w cenie( ͡º ͜ʖ͡º)
#gta6 #gry

źródło: 123321321

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius 22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Vizley: Produkt na serwerach się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1228

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:05:51
  • 218
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 12:14:28 via Wykop
  • 317
Wiedzą że Polak i tak kupi, to przecież tylko hehe 4 stówki. Raz na kilka lat nie wydasz? Potem zdziwienie czemu wszędzie drogo.
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius 23 godz. temu via Wykop
  • 0
@abracadaver: Dokładnie. Dlatego lepiej kupić w Argentynie przez podróż z vpn.
SzamanMateusz
SzamanMateusz
przedwczoraj, 22:03:24
  • 1
#mecz

Co oglądacie?

  • Holandia vs Tunezja 5.1% (3)
  • Japonia vs Szwecja 94.9% (56)

Oddanych głosów: 59

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 22:03:42 via Wykop
  • 0
@SzamanMateusz: Japonki
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 21:55:53
  • 7
Mam nadzieję że ona uśmiechnięta #mecz
Vinizius - Mam nadzieję że ona uśmiechnięta #mecz

źródło: 7273daf5664bd0e2e8fdca8be8e7acf4ecdd21636f19da08dfd03dfdb52968ac

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
Autor
przedwczoraj, 21:58:57 via Wykop
  • 0
@kiedystumialemkonto: Kibicka
  • Odpowiedz
qlimax3
qlimax3
przedwczoraj, 19:40:25
  • 2
Ten rząd się tak z nimi cacka i daje sobie pluć w twarz, a oni jadą z nimi jeszcze gorzej niż z Nawrockim.
Gość sobie jeszcze przyjeżdża niezaproszony na konferencje i robi sobie deale bez pytania.
Pełna kompromitacja...

#ukraina #polska
qlimax3 - Ten rząd się tak z nimi cacka i daje sobie pluć w twarz, a oni jadą z nimi ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 21:46:49 via Wykop
  • 0
@qlimax3: Ukrowy rząd nie lubi Polaków.
  • Odpowiedz
Pucuss
Pucuss
przedwczoraj, 20:56:16
  • 5
To że uznali gola Szwabom jest totalnym skandalem, po co ten var pytam się
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 20:57:02 via Wykop
  • 2
@Pucuss: Żeby przepychać wybrańców.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 17:09:22
  • 0
Jeśli za rok do władzy dojdzie konfederacja to czy zablokują pomoc dla Ukrainy #ukraina #polityka #polska

Pomoc dla Ukrainy

  • Zablokują 67.1% (47)
  • Nie zablokują 32.9% (23)

Oddanych głosów: 70

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
przedwczoraj, 17:11:28 via Wykop
  • 21
@Vinizius: w tym tempie degradacji rosyjskich możliwości finansowych za rok moze nie być konfederacji.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
przedwczoraj, 17:12:22 via Wykop
  • 3
@Vinizius: Nie tylko zablokują ale jeszcze ruskim jakąś dadzą :D
  • Odpowiedz
muciek112
muciek112
muciek112
przedwczoraj, 16:59:22
  • 0
Jak dobrze ze z tej polski emigrowalem danwo temu, spolaryzowane społeczeństwo baranów które walczą że sobą, raz dymają ich pisowcy raz Niemcy, i tak w kółko od 35 lat, wolę robić na magazynie za 2k euro niż budzić się w kraju nad wislom

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 17:05:51 via Wykop
  • 0
@muciek112: Ja jadę do Japonii
  • Odpowiedz

9

Kult bandery w Ukrainie

Kult bandery w Ukrainie

Dla większości Ukraińców Stepan Bandera i Ukraińska Powstańcza Armia (UPA) są symbolami narodowowyzwoleńczymi, walki o niepodległość i oporu przeciwko Sowietom.

Propagidator
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 14:46:55
  • 8
  • #
    bandera
  • #
    ukraina
  • #
    ciekawostki
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 15:52:53 via Wykop
  • 5
@thewickerman88: Sowietów rzekomo 8000, polskich cywilów 100 000. Bohatery lepiej walczyli z dziećmi niż żołnierzami.
Frygus96
Frygus96
przedwczoraj, 14:59:15
  • 8
#wojna #ukraina #polska
Ja tam szanuje za tę wypowiedz Kaczyńskiego.
Frygus96 - #wojna #ukraina #polska
Ja tam szanuje za tę wypowiedz Kaczyńskiego.

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 15:51:43 via Wykop
  • 1
@dqdq1: Bo wszystko oddali za darmo xd
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
przedwczoraj, 12:09:31
  • 1
a jednak drogo xd skąd w ogóle tak niska cena w Korei się bierze #gry #gta #gta6
bo ceny większe w europie bo podatki tu odporwadz prawda. prawda?
iErdo - a jednak drogo xd skąd w ogóle tak niska cena w Korei się bierze #gry #gta #g...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 12:11:20 via Wykop
  • 0
@iErdo: Może tam ludzie bardziej się szanują.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 12:15:19 via Wykop
  • 0
@iErdo: Ja chętnie, mogę być Japończykiem.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius przedwczoraj, 11:25:15
  • 4
We Lwowie, na Ukrainie, znajduje się ulica Generała Czuprynki. Pewnie turyści z Polski zwiedzający Lwów nie mają pojęcia kim była postać kryjąca się pod tym pseudonimem. Otóż to sam Szuchewycz Roman „Taras Czuprynka” - według Instytutu Pamięci Narodowej:

Ukraiński działacz nacjonalistyczny, naczelny dowódca UPA, terrorysta. Pochodził z dobrze sytuowanej rodziny inteligenckiej, ukończył studia politechniczne. Włączył się w działalność legalnych i nielegalnych organizacji ukraińskich funkcjonujących na terenie II Rzeczypospolitej. Brał udział w organizacji zamachów
Vinizius - We Lwowie, na Ukrainie, znajduje się ulica Generała Czuprynki. Pewnie tury...

źródło: 12344Bez tytułu

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
Autor
przedwczoraj, 12:00:47 via Wykop
  • 5
@dqdq1: W Berlinie nie znajduje się ulica Hermana Göringa. Pewnie turyści z Polski nie mają pojęcia kim była ta postać, ale nie muszą bo Niemcy poszli po rozum do głowy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Japonia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.08.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 18.05.2025

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.10.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking