#mecz
Ja nie wiem czy stary się robię czy co ale w ogóle nie czuje tego mundialu. Juz nawet ha tfu ruski 2018 miał lepszą otoczkę i klimat
Ja nie wiem czy stary się robię czy co ale w ogóle nie czuje tego mundialu. Juz nawet ha tfu ruski 2018 miał lepszą otoczkę i klimat
















Siema wszystkim. Pewie większość z Was mnie już nie zna albo nie pamięta, ale zna bądź słyszało o moim dziele ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Tag #europipy jednak nie zginie kiedy facet w bieli ciągnie ten wózek. AI nas nie
źródło: 30ac0afc173837cec0508fd7637d6c25
Pobierz