@tellet: Jeżeli na co dzień twoim obowiązkiem nie jest łażenie po dachach to podejrzewam że na umowie tego nie masz i uprawnień pewnie też nie. W takiej sytuacji szefo nie może cie zmusić do pracy na dachu i każdy normalny powinien odmówić. Jeżeli coś by się stało i s-----------ś się z takiego dachu to nie dostaniesz ani złotówki odszkodowania bo nie powinno ciebie w ogóle tam być xdd I uprawnienia
@tellet: ja rozumiem że dla wielu może to być ciężkie do zrozumienia ale przepisy BHP są bezwzględnie nadrzędne wobec polecenia służbowego i jak jeszcze musiałem tułać się po produkcjach itd. to się tej zasady twardo trzymałem, bo prawo jest w takiej sytuacji po mojej stronie, a pracę zawsze można zmienić, zdrowia nie odzyskam
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵┻━┻
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela
Zastanawialiście się jaki jest tok myślenia januszy, którzy długimi miesiącami, a czasem nawet latami bujają się ze sprzedażą samochodu na Olx lub innym otomoto, wyskakując z kompletnie oderwaną od rzeczywistości ceną? Bardziej kwestia tego, że "żona kazała sprzedać", czy "może znajdzie się jakiś jeleń, na którym sporo zarobię"? Najlepsze jest to, że często dotyczy to samochodów sprowadzonych po konkretnych dzwonach, poskładanych z trzech itd.
@kowalzmetina: jak szukałem mustanga jeszcze na otomoto i olxach to trafiłem na takiego co wziął s197 (5 generacja) z 2014 roku przebiegu n------e 250k ponad, w stanach kolizja konkretna, no i z silnikiem v6. Auto wystawione za 80k i gość pisze że to INWESTYCJA W KLASYCZNE AUTO xDDD k---a klasyczne auto, mustang v6 z 2014 gdzie takie faktycznie zadbane chodzą po 60k xdddd
@kowalzmetina: no generalnie to kupując amcara w polsce i tak kupujesz rozbitka ze stanów tylko już zrobionego, albo i nie do końca xDDD A mi 6 generacja pod dom wyszła cenowo 38k gdzie tył jest do zrobienia tylko xd
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie? Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto. Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?
Czemu wszyscy ludzie się tak dziwią, gdy mówi się, że nie chce się robić prawa jazdy? Kilka tysięcy na nie to wcale nie są takie małe pieniądze, a utrzymanie auta przy zarabianiu minimalnej krajowej to są dość spore koszty. Mieszkam na wsi i dojeżdżanie do miasta autem to nie byłyby wcale takie małe pieniądze. Wolę wsiąść w
żeby gdziekolwiek dojechać to musze wyjść z domu z wyprzedzeniem 1,5/2 godzinnym
@Anonimuspolak: no i sam sobie odpowiedziałeć po co Ci prawo jazdy, tak jak ktoś mieszka w mieście to jemu często niepotrzebne (mimo wszystko spoko mieć zrobione) tak w twoim przypadku to jest jednak rzecz bez której ciężko żyć bo jednak te 2h wcześniej to bardzo dużo czasu. Druga sprawa to jest to, że prawko daje ci lepsze możliwości jeżeli chodzi
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
Na każde studia jest w zasadzie jakiś limit, bo każda uczelnia ma jakąś pojemność i możliwości przerobowe, nie rozumiem o co chodzi
@RenoJackson: o to chodzi że na innych kierunkach limit ustala sobie uczelnia w zależności od jej możliwości, na lekarskie limit ustanawiany jest ustawowo przez ministra zdrowia ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
@wilk-na-mikrofonie: ej w sumie skąd wziąłeś dokładny vin i datę rejestracji? Pamiętam że kiedyś latał taki skrypt co potrafił znaleźć datę rejestracji jak był vin i blachy (bruteforce) ale tutaj jeszcze w vinie jedna cyfra zmieniona
@wilk-na-mikrofonie: no dobra, ale to trzeba podać dokładny vin i datę rejestracji poza blachami, co tak brałeś i ręcznie wklepywałeś aż zaskoczyło? xDD
#polskieonuce #rosja #ukraina #wojna Putin nie wygrywa bo nie chce wygrywać czego nie rozumiecie? On gra w szachy 5d a my na planszy układamy figury szachowe do gry w warcaby.
@dzordz1984: zależy, albo rosja jest silna i tylko pozwala ukrainie się ostrzeliwywać albo ukraina jest poważnym zagrożeniem i narodem terrorystycznym, która propaganda wariacie?
Był jakiś powód, dla którego gdański rumun miał dziś nie streamować czy po prostu obsrał zbroje po tym co sie wydarzyło na tagu i postanowił przemilczeć temat?
Do tej pory zastanawia mnie jakim cudem Frank Zane został trzykrotnym Mr Olympia, skoro w porównaniu do wszystkich innych zwycięzców to był tak naprawdę sucharem, nawet 100 kg nie miał, jakby teraz taki chłop poniżej setki wyszedł na scenę, to przecież sędziowie by padli śmiechem co to za niejadek w ogóle xd #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
#l-------------j
źródło: IMG_5562
Pobierzźródło: a25e4e0c60c3354d97b1922fd91c6ee538c2987d57c1627b69fabd47cee9eb0a
Pobierz