Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dominges08

dominges08

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3224
  • Znaleziska 170
  • Mikroblog 3054
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 25
Zoyav
Zoyav
przedwczoraj, 12:18:31
  • 28
o co ci chodzi super jest ciepło słoneczko świeci przyjemnie, po prostu schudnij grubasie hehe

#l-------------j
Zoyav - o co ci chodzi super jest ciepło słoneczko świeci przyjemnie, po prostu schud...

źródło: IMG_5562

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 15 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Zoyav: ta no w jesień za to zajebiscie jest seryjnie bez kitu wystarczy się ciepło ubrać hehe
dominges08 - @Zoyav: ta no w jesień za to zajebiscie jest seryjnie bez kitu wystarczy...

źródło: a25e4e0c60c3354d97b1922fd91c6ee538c2987d57c1627b69fabd47cee9eb0a

Pobierz
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Zoyav: ja lubię tak jak jest teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 11 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Zoyav: ło matko, ja depresji dostaje jak dni są takie krótkie
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
przedwczoraj, 16:47:00
  • 456
#pogoda #l-------------j #heheszki
g0blacK - #pogoda #l-------------j #heheszki

źródło: 3JRNhxuMrfhOj7fQTNnVFyM8xAR6x9WC

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 17 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 2
odmowa wykonania polecenia pracodawcy


@tellet: jeżeli nie masz uprawnień do pracy na wysokościach to masz pełne prawo odmówić wykonania takiego polecenia xdd
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 15 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@tellet: Jeżeli na co dzień twoim obowiązkiem nie jest łażenie po dachach to podejrzewam że na umowie tego nie masz i uprawnień pewnie też nie. W takiej sytuacji szefo nie może cie zmusić do pracy na dachu i każdy normalny powinien odmówić. Jeżeli coś by się stało i s-----------ś się z takiego dachu to nie dostaniesz ani złotówki odszkodowania bo nie powinno ciebie w ogóle tam być xdd
I uprawnienia
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 15 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 2
@tellet: ja rozumiem że dla wielu może to być ciężkie do zrozumienia ale przepisy BHP są bezwzględnie nadrzędne wobec polecenia służbowego i jak jeszcze musiałem tułać się po produkcjach itd. to się tej zasady twardo trzymałem, bo prawo jest w takiej sytuacji po mojej stronie, a pracę zawsze można zmienić, zdrowia nie odzyskam
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
przedwczoraj, 08:28:51
  • 1376
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 przedwczoraj, 12:18:15 via Wykop
  • 0
@GabrielOcello: a w tej samej placówce prywatnie pewnie dostępny termin od ręki XDDD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
przedwczoraj, 05:44:31
  • 316
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 przedwczoraj, 09:00:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
23.06.2026, 09:29:01
  • 1180
#lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy
MartwyProsty - #lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy

źródło: Lekarskie pierdaken

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 przedwczoraj, 08:55:26 via Wykop
  • 0
@Fiodooor: problemem nie są lekarze, tylko tak jak w memie jest napisane, lekarscy lobbyści
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
przedwczoraj, 04:00:43
  • 2500
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: dobry czas na zakup nieruchomości


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 przedwczoraj, 06:27:46 via Wykop
  • 3
@kompek: bot uzyskał samoświadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
23.06.2026, 12:20:22
  • 8
do końca lata zostało 92 dni

#odliczaniedokoncalata #l-------------j
Zoyav - do końca lata zostało 92 dni

#odliczaniedokoncalata #l-------------j

źródło: 8418FCB4-8DC4-4E14-A307-B5A118E12AEC

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 23.06.2026, 19:54:47 via Wykop
  • 0
@Zoyav: fajnie jest (・へ・)
  • Odpowiedz
kowalzmetina
kowalzmetina
22.06.2026, 19:43:42
  • 6
Zastanawialiście się jaki jest tok myślenia januszy, którzy długimi miesiącami, a czasem nawet latami bujają się ze sprzedażą samochodu na Olx lub innym otomoto, wyskakując z kompletnie oderwaną od rzeczywistości ceną? Bardziej kwestia tego, że "żona kazała sprzedać", czy "może znajdzie się jakiś jeleń, na którym sporo zarobię"? Najlepsze jest to, że często dotyczy to samochodów sprowadzonych po konkretnych dzwonach, poskładanych z trzech itd.

#kupnosamochodu #motoryzacja #samochody
kowalzmetina - Zastanawialiście się jaki jest tok myślenia januszy, którzy długimi mi...

źródło: auy2d8

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 23.06.2026, 06:58:49 via Wykop
  • 2
@kowalzmetina: jak szukałem mustanga jeszcze na otomoto i olxach to trafiłem na takiego co wziął s197 (5 generacja) z 2014 roku przebiegu n------e 250k ponad, w stanach kolizja konkretna, no i z silnikiem v6. Auto wystawione za 80k i gość pisze że to INWESTYCJA W KLASYCZNE AUTO xDDD
k---a klasyczne auto, mustang v6 z 2014 gdzie takie faktycznie zadbane chodzą po 60k xdddd
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 23.06.2026, 08:59:30 via Wykop
  • 2
@kowalzmetina: no ja ostatecznie ściągam rozbitka ze stanów s550 z v6 xDD
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 23.06.2026, 09:13:58 via Wykop
  • 2
@kowalzmetina: no generalnie to kupując amcara w polsce i tak kupujesz rozbitka ze stanów tylko już zrobionego, albo i nie do końca xDDD
A mi 6 generacja pod dom wyszła cenowo 38k gdzie tył jest do zrobienia tylko xd
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 23.06.2026, 09:46:50 via Wykop
  • 2
@kowalzmetina: oczywiście że pokażę :>
Aktualnie jest w porcie w holandii
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 23.06.2026, 09:34:24 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
21.06.2026, 07:29:07
  • 821
#pyrkon #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - #pyrkon #heheszki #humorobrazkowy

źródło: pov-wchodzisz-do-meskiego-wc-na_2022-06-20_18-34-41

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 22.06.2026, 10:58:53 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: @WomanWhisperer hejterzy #femboy są jak:
dominges08 - @Lolenson1888: @WomanWhisperer hejterzy #femboy są jak:

źródło: GFsa0KHagAAQYn7

Pobierz
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
22.06.2026, 07:50:35
  • 2
W nieco ponad pół roku olej silnikowy, który leję do swojego auta podrożał o 100zl
#samochody #motoryzacja
T1oo - W nieco ponad pół roku olej silnikowy, który leję do swojego auta podrożał o 1...

źródło: 1000031226

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 22.06.2026, 08:41:46 via Wykop
  • 0
@T1oo: a jaki lejesz?
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
20.06.2026, 05:47:31
  • 104
No chyba kogoś p------o
#pogoda #l-------------j
Tortcebulowy - No chyba kogoś p------o
#pogoda #l-------------j

źródło: 2148

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 21.06.2026, 16:15:44 via Wykop
  • 0
@Tortcebulowy: właśnie zajebiście jest wreszcie normalna pogoda, wystarczy nie być grubasem.
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 22.06.2026, 08:26:44 via Wykop
  • 0
@Tortcebulowy: trudne się wylosowało
  • Odpowiedz
Anonimuspolak
Anonimuspolak
Anonimuspolak
21.06.2026, 18:08:24
  • 9
#prawojazdy #motoryzacja #samochody #egzaminnaprawojazdy #pytanie

Czemu wszyscy ludzie się tak dziwią, gdy mówi się, że nie chce się robić prawa jazdy? Kilka tysięcy na nie to wcale nie są takie małe pieniądze, a utrzymanie auta przy zarabianiu minimalnej krajowej to są dość spore koszty. Mieszkam na wsi i dojeżdżanie do miasta autem to nie byłyby wcale takie małe pieniądze. Wolę wsiąść w
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 22.06.2026, 07:24:37 via Wykop
  • 0
żeby gdziekolwiek dojechać to musze wyjść z domu z wyprzedzeniem 1,5/2 godzinnym


@Anonimuspolak: no i sam sobie odpowiedziałeć po co Ci prawo jazdy, tak jak ktoś mieszka w mieście to jemu często niepotrzebne (mimo wszystko spoko mieć zrobione) tak w twoim przypadku to jest jednak rzecz bez której ciężko żyć bo jednak te 2h wcześniej to bardzo dużo czasu.
Druga sprawa to jest to, że prawko daje ci lepsze możliwości jeżeli chodzi
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 19.06.2026, 10:52:08 via Wykop
  • 3
Na każde studia jest w zasadzie jakiś limit, bo każda uczelnia ma jakąś pojemność i możliwości przerobowe, nie rozumiem o co chodzi


@RenoJackson: o to chodzi że na innych kierunkach limit ustala sobie uczelnia w zależności od jej możliwości, na lekarskie limit ustanawiany jest ustawowo przez ministra zdrowia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 977
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 18.06.2026, 21:44:49 via Wykop
  • 10
@luke-dolla7: ta, bezwypadkowe auto w chuuj, klapa bagażnika to się od ciężaru łez właściciela który sprzedawał wygięła xDDd
dominges08 - @luke-dolla7: ta, bezwypadkowe auto w chuuj, klapa bagażnika to się od c...

źródło: xDDD

Pobierz
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 18.06.2026, 21:48:33 via Wykop
  • 1
@luke-dolla7: w dodatku typek w-------a jakiś fejkowy vin we wszystkich swoich ofertach XDD niezły dzban
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 19.06.2026, 06:18:40 via Wykop
  • 1
@krushers: @liz_mi_piety: @luke-dolla7: Piękne kwiatki wyszły: BWM35492 WVWZZZ3HZME008699 2021-07-19


@wilk-na-mikrofonie: ej w sumie skąd wziąłeś dokładny vin i datę rejestracji? Pamiętam że kiedyś latał taki skrypt co potrafił znaleźć datę rejestracji jak był vin i blachy (bruteforce) ale tutaj jeszcze w vinie jedna cyfra zmieniona
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 19.06.2026, 06:32:10 via Wykop
  • 0
Centralnej ewidencji pojazdów


@wilk-na-mikrofonie: no dobra, ale to trzeba podać dokładny vin i datę rejestracji poza blachami, co tak brałeś i ręcznie wklepywałeś aż zaskoczyło? xDD
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 19.06.2026, 06:41:29 via Wykop
  • 0
@wilk-na-mikrofonie: dobra xDDDD
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 19.06.2026, 10:40:14 via Wykop
  • 2
@wilk-na-mikrofonie: jesteś totalnym szefem szanuje cie bardzo xDD
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08 18.06.2026, 07:48:33
  • 96
#polskieonuce #rosja #ukraina #wojna
Putin nie wygrywa bo nie chce wygrywać czego nie rozumiecie? On gra w szachy 5d a my na planszy układamy figury szachowe do gry w warcaby.

dominges08 - #polskieonuce #rosja #ukraina #wojna
Putin nie wygrywa bo nie chce wygry...

źródło: 4273

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08
Autor
18.06.2026, 08:08:44 via Wykop
  • 3
@dzordz1984: zależy, albo rosja jest silna i tylko pozwala ukrainie się ostrzeliwywać albo ukraina jest poważnym zagrożeniem i narodem terrorystycznym, która propaganda wariacie?
  • Odpowiedz
estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
17.06.2026, 19:36:18
  • 7
Był jakiś powód, dla którego gdański rumun miał dziś nie streamować czy po prostu obsrał zbroje po tym co sie wydarzyło na tagu i postanowił przemilczeć temat?

#kiszak
estrogenowy-drakul - Był jakiś powód, dla którego gdański rumun miał dziś nie streamo...

źródło: biszak

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 17.06.2026, 23:29:55 via Wykop
  • 0
@Dragnipurake: XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 17.06.2026, 12:57:40 via Wykop
  • 0
i to twoja panna straci możliwość ich posiadania


@konrad-akumulator: to trudno xD
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
16.06.2026, 10:09:15
  • 2
Do tej pory zastanawia mnie jakim cudem Frank Zane został trzykrotnym Mr Olympia, skoro w porównaniu do wszystkich innych zwycięzców to był tak naprawdę sucharem, nawet 100 kg nie miał, jakby teraz taki chłop poniżej setki wyszedł na scenę, to przecież sędziowie by padli śmiechem co to za niejadek w ogóle xd
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominges08
dominges08 17.06.2026, 06:57:18 via Wykop
  • 1
@fukinloner: @arclex ja osobiście uważam że: classic physique >>>> open
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

nadczłowiek

  • nie ważne co masz w sercu ważne ile w totalu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.05.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking