Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec

marcin-tirowiec

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3061
  • Znaleziska 113
  • Mikroblog 2948
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 18

774

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 263
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@PiersKurczaka: takie kilo cukru w soku za dużo ze zdrowiem wspólnego nie ma xd
Supernowa
Supernowa
Supernowa
22.06.2026, 18:25:42
  • 0
wiecie ze męzczyzni kłamią/oszukują/zdradzają dużo częsciej niż kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #blackpill #statystyka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 23.06.2026, 02:39:13 via Wykop
  • 0
@Supernowa: chad zdradza, z kim miałby kogoś zdradzać jakiś chuop normik xd ze swoją ręką?
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
22.06.2026, 15:16:13
  • 1
To te biedne małe dzieci które na wiosnę mając 14 lat uciekają z domu i pół kraju je szuka, a rodzice proszą o nie zadawanie pytań.

#blackpill
lord-nihilus - To te biedne małe dzieci które na wiosnę mając 14 lat uciekają z domu ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 22.06.2026, 16:20:07 via Wykop
  • 2
@lord-nihilus: A za 10 lat będzie szarom myszkom dla anonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marian_Pe
Marian_Pe
16.06.2026, 15:31:08
  • 6
#przegryw #blackpill #silownia https://www.youtube.com/watch?v=aYx8WcCzGJQ dr Mike Blackpilleter
Marian_Pe - #przegryw #blackpill #siłownia https://www.youtube.com/watch?v=aYx8WcCzGJ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 16.06.2026, 15:46:16 via Wykop
  • 4
@Marian_Pe: Jak ktoś takie filmy robił 15 lat temu to go nazywano zjebem przegrywem xD
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
14.06.2026, 20:55:12
  • 28
Konserwatyści się srają o demografię a żeby mieć 3 dzieci (bo 2 czy 1 to tak naprawdę niewiele zmienia) trzeba policzyć
Wyżywienie codziennie tego towarzystwa żeby nie jadło tylko parówek i najtańszej kaszy tylko miało zdrową gospodarkę diety do rozwoju organizmu to jest ponad 1k na dzień dobry
Ubranie tego to jest śmiało z 3k co kilka miesięcy bo teraz w najtańszych ciuchach z Pepco łazić do szkoły to śmierć społeczna
3x Ajfony co roku-maks
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 14.06.2026, 21:21:02 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 14.06.2026, 21:31:38 via Wykop
  • 15
@Rajbond:

demograficzne spowrotem się powinna cofnąć do 1mld ludzi


@Rajbond: Dokładnie ku temu zmierzamy. I dobrze bo nie ma czegoś takiego jak nieskończony rozwój i nielimitowane zasoby. Już teraz zważywszy na populacje i standardy życia jakich ludzie oczekują nasza egzystencja jako gatunku jest mega nieoptymalna i nieprzyszłościowa. Zapewnienie godnego bytu takiej ilości ludzi jest po prostu niemożliwe. Dlatego tyle ludzi w krajach 3 świata tylko je pracuje i
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
14.06.2026, 09:36:03
  • 8
Ale cucoldini się gimnastykuje bo wstyd mu przed kobieta z trzeciego świata przyznać że jest magazynierem. Swoją drogą kolejny typ reklamy gdzie facet pokazywany jako frajer.

#redpill #blackpill #reklama #cuckold
ZielonaOna - Ale cucoldini się gimnastykuje bo wstyd mu przed kobieta z trzeciego świ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 14.06.2026, 09:42:21 via Wykop
  • 5
@ZielonaOna: Jak już tylko powiedział magazynier to wiadomo, że drugiej randki nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
11.06.2026, 20:19:28
  • 7
#blackpill
Dlaczego żymianie nie chcą żeby goje się mnożyły? Chodzi o to że przez automatyzacje potrzebują coraz mniej ludzi, o depopulacje czy oba?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 11.06.2026, 20:24:14 via Wykop
  • 9
@jan-kosss: Europejscy goje i ich standardy życiowe są zbyt destrukcyjne dla środowiska i zasobów dlatego potrzeba zmniejszyć ich liczebność.
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
08.06.2026, 10:42:21
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 08.06.2026, 16:45:41 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: W punkt. Dobrze podsumowane.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
08.06.2026, 11:43:43
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 08.06.2026, 15:33:38 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: Ale to nie oni lecą do was tylko wy do nich, to jest różnica. Dla chadów większość bab to tylko do przeruchania i następna.
  • Odpowiedz
bugzer
bugzer
06.06.2026, 15:57:06
  • 5
#polskiyoutube #youtube #blackpill #przegryw

Kiedyś idol nastolatek z bujną czupryna, dziś cfel zakolak xD
bugzer - #polskiyoutube #youtube #blackpill #przegryw

Kiedyś idol nastolatek z bujną...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-06 175551

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 06.06.2026, 17:30:17 via Wykop
  • 0
@bugzer: tak się kończy nie branie finasterydu xd
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
31.05.2026, 22:43:18
  • 5
✨️ Czy prawdziwi przegrywowie zniknęli z wykopu? Ⓘ
Nie macie wrażenia że już nie ma prawdziwych przegrywów na wykopie? Dawniej jak nie miałeś dziewczyny to nazywało się to singiel a teraz każdy mianuje się przegrywem a tak czytając tag to 99% przegrywa bo nie ma dziewczyny i właściwie tyle. Przegryw to ja rozumiem ktoś sparaliżowany, chory czy na wózku albo skrajnie złe geny ale historycznie na tagu to nawet jak ktoś miał słabą
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 01.06.2026, 02:37:05 via Wykop
  • 1
@BlackpillNaCalego: Dokładnie, prawdziwe trukele czytają tag i nie wypowiadają się na nim często i tak bardzo atencyjnie.
  • Odpowiedz
WyczerpanyEmocjonalnie
WyczerpanyEmocjonalnie
27.05.2026, 04:01:00
  • 36
Brutalne, imagine codziennie widzisz swojego brata który przypomina Ci, jakim odpadem społecznym jesteś
#przegryw #blackpill #tfwnogf
WyczerpanyEmocjonalnie - Brutalne, imagine codziennie widzisz swojego brata który prz...

źródło: AhaTik_lowltn_117180a8-9fa1-45a3-8ab0-6e5948f6b4fd_

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 27.05.2026, 05:10:47 via Wykop
  • 2
@WyczerpanyEmocjonalnie: mam dokładnie tam samo w rodzinie i ja nie jestem tym przystojnym bratem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.05.2026, 20:45:23
  • 4
✨️ Dlaczego życie bez kobiety jest trudne? Ⓘ
Kiedy wy wkońcu zrozumiecie że nie da się żyć bez kobiety długoterminowo? Teraz heheszki na tagu bo jeszcze jesteście młodzi, rodzice jeszcze żyją to pewnie obiadek gotowy i gacie uprane ale przyjdzie czas że ich zabraknie i zostaniecie sami i co wtedy? Tak samo jak przyjdzie wam opłacić rachunki albo płacić w całości za wynajem to się ockniecie że trzeba było sobie kogoś znaleźć 5-10
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 23.05.2026, 07:44:21 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: :No ok opie ale do czego zmierzasz. Co w związku z tym xD

Piszesz to jakby to był tylko i wyłącznie nasz wybór. Że wielu chuopów jest samych i odrzuconych
  • Odpowiedz
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
21.05.2026, 14:57:09
  • 9
Czasami mam sny że jestem normalnym normalnem. Mam plany, spotkania towarzyskie, fajne przeżycia i zainteresowanie ze strony dziewczyn. Po tym jednak niestety się budzę i zawsze po takim śnie leżę bezradny w łóżku przepełniony melancholią. Smutno mi bo muszę wracać do życia bez planów i tego życia w którym nie chce normictwa, bo już od nich zaznałem nieprzyjemności (przebywania wokół tego jako przegryw). Długo nie miałem takiego snu mam nadzieję że to
Don_Spierdonello - Czasami mam sny że jestem normalnym normalnem. Mam plany, spotkani...

źródło: 1000017717

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 21.05.2026, 15:09:20 via Wykop
  • 3
@Don_Spierdonello: Też miewam takie sny. Napawają mnie one nadzieją o lepsze jutro tylko po to by obudzić się znowu w tym samym okropnym życiu. Często też w moich snach pojawiają się dziewczyny które mnie odrzuciły lub miejsca w których z nimi przebywałem.
  • Odpowiedz
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
17.05.2026, 18:53:04
  • 50
Znacie ten motyw że czekacie na jakąś wiadomość powiadomienie od kogokolwiek i ono nigdy nie przychodzi? Hahahaha pamiętam jak to dawało w kość w szkole średniej. Wszyscy coś piszą a u chudka pustki w wiadomościach...

#przegryw #blackpill
Don_Spierdonello - Znacie ten motyw że czekacie na jakąś wiadomość powiadomienie od k...

źródło: 1000017655

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 17.05.2026, 18:59:13 via Wykop
  • 23
@Don_Spierdonello: Na chuopa nikt nigdy nie czeka, nikt do niego nie pisze, chuop zawsze sam
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 09:16:27
  • 2
✨️ Czemu moi znajomi mają lepiej niż ja? Ⓘ
Dlaczego każdemu ze starych znajomych się udało tylko nie mi? Niby social media kłamią ale nie da się zaprzeczyć że to oni mają z kim jeździć na wakacje, to oni mają żony, dzieci, fajne auta, mieszkania. Nawet nie chodzi mi o jakieś wygórowane rzeczy ale fakt że ogarnęli sobie mieszkanie (nawet jak na kredyt), udało im się znaleźć partnerkę życiową i wgl mieć normalne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 17.05.2026, 09:41:09 via Wykop
  • 6
@ssas78487: wygląd, status społeczny, majętność rodziców, znajomości.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
17.05.2026, 09:21:04
  • 4
Bycie duzym chłopem na sterydach z punktu widzenia natury i przyrody to bycie przegrywem. Musisz dostarczac duzo wiecej jedzenia, szybciej się meczysz i pompujesz miesnie. Serce musi ciezej pracowac i pewnie jescze inne rzeczy
#przegryw #blackpill
Henson_ - Bycie duzym chłopem na sterydach z punktu widzenia natury i przyrody to byc...

źródło: IMG_0691

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 17.05.2026, 09:36:03 via Wykop
  • 1
@Henson_: Jak twoim celem jest być tylko masa mięsnia i wody bez żadnej sprawności fizyzcznej i eksplozywności to tak xd

Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie żeby brać sterydy, wyglądać zajebiście, być silnym fizycznie i atletycznym. Kwestia treningu / skill issue a nie wina sterydów.
  • Odpowiedz
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec
marcin-tirowiec 17.05.2026, 09:40:07 via Wykop
  • 0
@Henson_: No to już jest preferencja, jak trenujesz by być tylko wielkim karkiem to tak jest. W pełni się zgadzam z tym co mówisz, że teoretycznie to bardziej przeszkadza niż pomaga. Ja zostaje przy zbalansowanej masie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Marcin Tirowiec

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking