32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.
z- 379
- #
- #
- #
- #
- #
- #







To uczciwe, ale chłop pracował na 100% baaaaardzo dużo.
Na tygodniu przyjmował pacjentów w 2-3 miejscach w okolicach.
A w soboty robił operację. Co najlepsze, to w nowym mieście nad pilicą, jak się do niego traifło, to operacja potrafiła być w ciągu 2 tygodni nawet od diagnozy, bo blok operacyjny stał wolny w soboty, więc ogarniał z zespołem.