Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
why1sthat

why1sthat

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19479
  • Znaleziska 1591
  • Mikroblog 17888
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 9
why1sthat
why1sthat wczoraj, 05:54:59
  • 5
#kanalzero #polityka #bekazpisu Merytoryczna dyskusja krzysia o wzywaniu do linczu XD to musi byc trolling
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazpisu Merytoryczna dyskusja krzysia o wzywaniu ...

źródło: 1000046172

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
wczoraj, 06:04:23 via Android
  • 3
@Pomorski_Wilk: nerwy jej puściły i poszedł post że dojedzie stana urzędnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

https://x.com/i/status/2066424898298192013
Afrobiker - @Pomorski_Wilk: nerwy jej puściły i poszedł post że dojedzie stana urzędn...

źródło: 1000006880

Pobierz
Afrobiker - @Pomorski_Wilk: nerwy jej puściły i poszedł post że dojedzie stana urzędn...
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
wczoraj, 06:09:52 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: Nie powinien jechać tak po tej urzędniczce od kontroli. W sensie powinien ją styrać, ale nie teksty o średniowiecznych karach typu stanie pod pręgierzem. Natomiast jeśli to była cena ujawnienia Karyny w instytucji chyba warto było
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.06.2026, 07:21:24
  • 43
#polityka #kanalzero #stanowski #pis #przestepczosczorganizowana #bekazprawakow

Stalinowski nie dość, że nie wyciągnął wniosków to szczeka, gryzie i manipuluje jeszcze bardziej.
Aldona_Lipska - #polityka #kanalzero #stanowski #pis #przestepczosczorganizowana #bek...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 13.06.2026, 07:32:36 via Android
  • 25
@Aldona_Lipska: najbardziej mnie rozwalilo jak dal video tuska sprzed 15 lat jako argument XD
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 13.06.2026, 08:01:58 via Android
  • 2
@earthshaker: przypmnisz kto to prawo ustanowil?te zle libkowe media?
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 13.06.2026, 11:02:28 via Android
  • 0
@earthshaker: nie odpowiedziales na pytanie. Jaka partia tak zmienila prawo podatkowe ktor umozliwila takie akcje skarbowki? Kto w ogole stworzyl mozliwosc takiego gnebienia biednych przedsiebiorcow
  • Odpowiedz
szachrai
szachrai
11.06.2026, 08:20:21
  • 6
#kanalzero #aislop
szachrai - #kanalzero #aislop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 11.06.2026, 09:41:28 via Android
  • 0
@szachrai: to prawda czy ai?
  • Odpowiedz
szarytkarz
szarytkarz
06.06.2026, 14:43:22
  • 8
Jeszcze w kwietniu kibicowałem jej w Oeiras (WTA 125) a dzisiaj jest w finale szlema i to nie mając sponsora technicznego, także sklejcie tam jak komuś coś nie pasi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 06.06.2026, 14:45:43 via Android
  • 0
@szarytkarz: wooow ty to jestes kocur, szacun mega
  • Odpowiedz
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
28.05.2026, 09:17:15
  • 6
#kanalzero #bekazpisu #stanowski

Zawsze mnie śmieszy, jak obrońcy Stanowskiego twierdzą, że nie ma żadnych dowodów na to, że Stanowski broni PiS/Nawrockiego. I że przecież nie ma żadnego finansowania czy dowodów w postaci faktur.

Czy wy naprawdę myślicie, że taki Sasin wysyła do Stanowskiego przelew na 500k z tytułem "Na propagadnę pisowską"? Takie akcje (jeśli już), zawsze idą przez mniej lub bardziej podejrzane spółki, czy nieproporcjonalne wydatki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 28.05.2026, 09:19:38 via Android
  • 7
@SmutnoMi: ty serio domagasz sie logicznego rozumowania u widzow zakolaka? Oni doskonale wiedza czym jest kanal zero i im wygodnie w tej bance.
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 26.05.2026, 13:20:46
  • 2
#gielda ok chyba sprzedaje dzisia wszystko xD +50% od czasu spadku po wojnie iran usa. Nie ma co byc greedy, na gielde wiecej nie zagladam zeby sie nie w------c ze dalej rosnie i licze na apokaliptyczne spadki Tomasza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
26.05.2026, 13:21:27 via iOS
  • 1
@why1sthat: czy to to słynne sell in may and go away
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
26.05.2026, 13:23:03 via Wypiek
  • 15
@why1sthat sell in may if you are gay
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.05.2026, 18:04:06
  • 10
mam nadzieję że chociaż Krzychu płaci jakąś premię weekendową swoim pitbullom za tak aktywną walkę dla PISu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero
splinter96 - mam nadzieję że chociaż Krzychu płaci jakąś premię weekendową swoim pitb...

źródło: 1000028391

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 24.05.2026, 18:36:24 via Android
  • 7
@XeNinja: powiedzial to gosc ktory od pol roku wrzuca kazdy film zakolaka jako znalezisko, pomimo tego za sa zakopywane w ciagu 10 minut
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 24.05.2026, 11:56:46
  • 0
#kanalzero #polityka #bekazpisu Nie moge sie juz doczekac jak pis wroci do wladzy i Krzysio bedzie walil w nich po 3 filmiki dziennie! KO obrywa tylko dlatego ze jest u wladzy. A tak na powaznie, co obstawiacie?

Co sie stanie?

  • Krzysio powie ze koniec z polityka, bo jest nudno 28.6% (16)
  • Bedzie walenie z pelnej w opozycje 69.6% (39)
  • Kanal zero zninknie 1.8% (1)

Oddanych głosów: 56

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
24.05.2026, 12:00:07 via Wykop
  • 3
@why1sthat: Tak jak przed październikiem 2023 w Kanale Sportowym, czyli łagodny przekaz o pis0wskich aferach (jeśli już o nich wspomni...) i ostry najazd na przygłupich trzecioligowców z obecnej koalicji.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
24.05.2026, 12:17:30 via Android
  • 7
@why1sthat: Krzysiu po 2027 powie że wsłuchał się w głosy krytyków i teraz zamiast rządzących będzie uderzał w opozycję.
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 21.05.2026, 15:09:36
  • 721
Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy kawalek nato, o jednosci krajow i o tym jakim zbrodniarzem jest putin. Masakryczne jak to sie wszystko zmienilo przez te 3 lata. Ile jeden psychicznie chory czlowiek jest w stanie zniszczyc na calym swiecie #polityka
why1sthat - Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy ...

źródło: 1000045680

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
21.05.2026, 15:17:52 via Wykop
  • 547
@why1sthat: wybory prawusów zawsze maja katastrofalne skutki
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
21.05.2026, 16:11:15 via Wykop
  • 258
@why1sthat: niby spoko, ale przynajmniej teraz jest zgoda w Europie, że trzeba wreszcie liczyć na siebie.
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 20.05.2026, 07:23:07
  • 33
#kanalzero #polityka #bekazprawakow Polecam obejrzec dyskusje w kanale zero dotyczaca zmniejszenia obecnosci wojsk USA w Polsce. Mazurek zaprosil dwoch ekspertow i przez 30 minu staral sie ich przekonac ze to wina tuska i rzadu XD oni przez 30 minut mu tlumaczyli ze to nie ma kompletnie znaczenia i decyzja zapadla na poziomie pentagonu i powielane przez prawice argumenty to zwyklw bzdudy. Argumenty mazurka iscie chlopskie: tusk
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazprawakow Polecam obejrzec dyskusje w kanale ze...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radkoski
radkoski
20.05.2026, 07:43:09 via Wykop
  • 18
@why1sthat: PiSowski lachowsysacz robi co może żeby iść w kierunku PiSuarowego brata 😎
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
20.05.2026, 07:43:32 via Wykop
  • 8
@why1sthat: typowy mazurek
memory - @why1sthat: typowy mazurek
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 15.05.2026, 17:44:38
  • 285
#kanalzero #polityka #bekazprawakow Mamy to! Obiektywny Krzysio retweetuje mateckiego i broni tv republiki XD
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazprawakow Mamy to! Obiektywny Krzysio retweetuj...

źródło: 1000045546

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
15.05.2026, 18:04:21 via Wykop
  • 227
@why1sthat: Dzisiaj akurat Stano nie na grillu
  • Odpowiedz
FuriousViking
FuriousViking
15.05.2026, 20:22:14 via Wykop
  • 105
@why1sthat: czy Stanowski nawołuje żeby polscy funkcjonariusze nie wypełniali swoich zadań, oraz rozpoczyna na nich nagonkę, zupełmie tak samo, jak jego niedawny gość- Klaudia Jachira, którą masakrował za dokładnie to samo? XD
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
12.05.2026, 05:25:29
  • 10
#kanalzero #stanowski

#putinkrecikorba #polskieonuce
#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 12.05.2026, 06:59:02 via Android
  • 6
@Ravau23: ty jestes jednym z tych najglupszych obroncow kanalu zero. Dlaczego ogromne korporacje z miliardowymi przychodami regularnie biorą kredyty, emitują obligacje albo korzystają z innych form długu?
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
11.05.2026, 12:57:03
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 11.05.2026, 13:39:13 via Android
  • 377
@Ravau23: ah te odwieczne prawackie urban legendy "w tvn masz tak samo". Tvn nie ominela zadnej afery zwiazanej z ko mimo bycia nieobiektywnym, natomiast druga strona robi to NON STOP
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 08.05.2026, 19:36:56
  • 0
#gielda pamieciorze co robicie?

Co poczac?

  • Sprzedaje, biore zyski 26.3% (20)
  • Czekam 43.4% (33)
  • Dokupuje 30.3% (23)

Oddanych głosów: 76

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi
08.05.2026, 19:43:29 via Wykop
  • 0
@why1sthat: jak to kiedys mowili - highly cyclical business XD
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
08.05.2026, 19:53:09 via Wykop
  • 0
@why1sthat: Po wyjściu z dużego pakietu teraz tylko scalpuje jak na zielono jest premarket xD
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 08.05.2026, 19:27:04
  • 2
#gielda ehhh jakas psychika spokojniejsza jak wszystko spadalo. Teraz jestem +40% na wszystkim i kij wie czy sprzedawac czy dalej greedowac na pamieciorzach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dickson-choto
dickson-choto
dickson-choto
26.04.2026, 17:20:54
  • 21
#latwogang #polska #takaprawda #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazprawakow #zonda #kanalzero #stanowski #heheszki

Typowy uśmiechnięty p0lak

- dziadek był członkiem amway
- ma starego frankowicza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat 27.04.2026, 02:24:46 via Android
  • 1
@dickson-choto: Typowy smutny prawak: nie zainwestuje w nic i nie straci bo nie ma pieniedzy, nie wplaci na chore dzieci bo nie ma pieniedzy i woli piwko, nienawidzi kobiet bo nigdy zadnej nie mial, pluje na innych ktorzy maja lepiej. Cos pominalem?
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat 27.04.2026, 06:40:45 via Android
  • 0
@dickson-choto: na tasme wracaj bo kierownik wuplate utnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking