Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pshybysz

Pshybysz

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10600
  • Znaleziska 4332
  • Mikroblog 6268
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
csNE
csNE
wczoraj, 07:25:55
  • 1
Ten top tier to jakas patologia, gorzej mi sie gra niz na tych pierwszych erach. Normalnie chinole z tymi abramsami ktorzy kampia gdzies z tylu i tylko wycyhalaja zeby strzelic to jest jakas katorga. Jeszcze bitwy konczące sie szybciej niz ustawa przewiduje bo cały team idzie po 1 zginięciu do garażu. Szczególnie ci co graja premkami. 1 kill 1 dead albo 2 deady. Tak sie koncza moje gry...
#warthunder
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz wczoraj, 15:23:00 via Wykop
  • 0
@csNE: Udręka od zawsze.
Niestety mm w WT to tragedia (jak w większości gier) a jak jeszcze booster odpalisz to już w ogóle szuka do drużyny ludzi z jakiegoś totalnego dna a przeciwników god tier co cię z km'u przez całą mapę zdejmą
  • Odpowiedz
Pshybysz
Pshybysz wczoraj, 17:19:47 via Wykop
  • 0
@csNE: xD
Pshybysz - @csNE: xD

źródło: obraz_2026-06-26_191945691

Pobierz
  • Odpowiedz
Pshybysz
Pshybysz 24.06.2026, 17:58:36
  • 0
Na razie nie ma wstydu tym paczem.
HARMy <3 - chociaż podobno namierzają też IRST
AGMy z systemem zmiany celu - fajne
u mnie fest poprawiło wydajność.

Zastanawia mnie tylko jak znaleźć co to jest Band I, E w antyradarch. W sensie wiem co to robi i po co jest, ale co konkretnie znaczą dane literki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

477

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: 24.06.2026, 10:52:58
  • 258
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
Pshybysz
Pshybysz 24.06.2026, 15:44:29 via Wykop
  • 0
Większy lipton to, że gra nie wychodzi pc od razu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pshybysz
Pshybysz 24.06.2026, 07:17:40
  • 0
Ostatnio zwróciły moją uwagę reklamy #tmobile. Widzialem dwie i obie pokazują facetów w złym świetle. Ktoś może też zwrócił uwagę czy to tylko mnie kłuje w oczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
23.06.2026, 08:09:58
  • 1
Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobnie to właczyłem. Wplywa to w jakims stopniu w ogóle na gre?
#warthunder
csNE - Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobn...

źródło: 1111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 23.06.2026, 08:51:09 via Wykop
  • 0
@csNE: kiedys czytalem że gra dociąga decale. Jeżeli reinstalowałeś gre albo moze wyszły nowe to jak zobaczy w meczu skina/naklejki/camo to bedzie je chciał ściągnąć. Ograniczeniem bylo ustawienie na wyświetlanie skinów tylko historycznych.
  • Odpowiedz

1240

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:03:37
  • 202
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
Pshybysz
Pshybysz 22.06.2026, 22:00:23 via Wykop
  • 0
@lorafenus: Otwierając liczbę pozycji raczej zwiększy to szanse, że przyjęci zostaną ci którzy zrobią te "g---o" specjalizacje.

1064

Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i Kacprzyku.

Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.

Serghio
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 12:00:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    trzaskowski
Pshybysz
Pshybysz 19.06.2026, 13:44:04 via Wykop
  • 0
@wieslawiggyiiu: chyba zwijał.
csNE
csNE
15.06.2026, 18:03:40
  • 3
Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP odkąd gram w tę gre...
Chłop umiera dopiero za 6 strzałem, w kiedy to gdybym był na jego miejscu moim czołgiem, to on by mnie zdjął za pierwszym
#warthunder
csNE - Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 16.06.2026, 23:13:12 via Wykop
  • 0
@csNE: Oczywiście, że tak. Niestety ludzie nie ogarniają i wolą wierzyć bajkom z neta. Niemcy najbardziej OP nacja w grze. Ruskie czołgi to jeden wielki zamek działa. Dostaniesz w gąsienice? Zamek działa out. Dostaniesz w silnik, zamek działa out. Pocisk minie cię o 20m? zamek działa out!
Niemcy mają problem w okolicach 7.0. Po przejściu z maszyn 2wś na nowsze. Jest chwila załamki, ale już gdzieś od 9.0 zaczynają wracać
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
31.05.2026, 11:41:36
  • 0
Dawno nie grałem, stąd pytanie. Czemu teraz w grze mam dostępne jakieś czołgi ekstra, których nie zbadałem? Nie są zbadane w drzewku, ale w grze mogę nimi grać. Wytłumaczy mi ktoś co to za aktualizacja i dlaczego te tam się pojawiają? #warthunder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 31.05.2026, 19:36:32 via Wykop
  • 2
@Neobychno: Też sie zdziwiłem ostatnio. Chyba chodzi o to ze jak ktoś ma zbadana jedną maszynę z danego br to moze wziąć taką uniwersalną. Pewnie zeby zredukować ilość ludzi którzy wychodzą po 1 deadzie
  • Odpowiedz
csNE
csNE
31.05.2026, 08:24:25
  • 0
ktos mi wytlumaczy dlaczego czolg PUMA VTJF ma god mode?
#warthunder
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 31.05.2026, 09:10:05 via Wykop
  • 0
@csNE: bo to niemcy. Op w tej grze
  • Odpowiedz
Pshybysz
Pshybysz 31.05.2026, 19:33:38 via Wykop
  • 0
@StaraSzopa: od bety gdzieś. Jedyny weakpoint szwabów to okolice 7.0. Wcześniej i później to nazi bias.
  • Odpowiedz

245

Rosja wyparowała z Zondacrypto. Co naprawdę ABW powiedziała premierowi?

Rosja wyparowała z Zondacrypto. Co naprawdę ABW powiedziała premierowi?

Z informacji przekazanych nam przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego wynika, że premier Donald Tusk wprowadził w błąd posłów i Polaków odnośnie rosyjskich powiązań Zondacrypto. To oznacza, że wbrew temu co mówił w Sejmie w grudniu i kwietniu a co potem powtarzały przychylne mu media, rząd nie ma

XeNinja
z
money.pl
dodany: 25.05.2026, 05:37:14
  • 73
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    bitcoin
Pshybysz
Pshybysz 25.05.2026, 22:30:27 via Wykop
  • 6
@debiec: na fb juz pełno takich komentarzy
Pshybysz
Pshybysz 21.05.2026, 10:59:10
  • 0
Chciałbym młodemu kupić małego crossa, ale się na tym nie znam.
Z tego co udało mi się dotychczas ustalić do jego wzrostu (~150cm) pasują wersje na kołach 14/12"
Fajnie by było, żeby był elektryczny coby nie musiał się babrać z benzyną itp.
Jako, że to byłoby pierwsze spotkanie z maszyną tego typu, nie chcę kupować żadnych high endów za miliony monet.
Szperając po necie rzuciło mi się w oczy: Crossik
Czy ktoś ogarnięty może doradzić czy to
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz
Autor
23.05.2026, 09:29:56 via Wykop
  • 0
@Man_of_Gx: z tego co widzę to następne już 2000W. To już da lepsze wrażenia?
  • Odpowiedz

426

Meloni wzywa Izrael. "Niedopuszczalne" traktowanie członków Flotylli Sumud

Meloni wzywa Izrael. "Niedopuszczalne" traktowanie członków Flotylli Sumud

Przerażające sceny z nagrań udostępnionych przez izraelskiego ministra wywołały stanowczą reakcję szefowej włoskiego rzą

Sopel74
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2026, 16:01:30
  • 48
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    polityka
Pshybysz
Pshybysz 21.05.2026, 08:41:56 via Wykop
  • 0
@materacci: przecież jest napisane że żądają uwolnienia.
Pshybysz
Pshybysz 13.05.2026, 08:51:11
  • 0
Zastanawiam się nad zmianą specjalizacji i myślałem o CISSO (C) Information System Security Officer od Mile2. Podobno potrafi otworzyć sporo drzwi w poszukiwaniu pracy. No ale swoje ten kurs i egzamin kosztuje. Dlatego jak ktoś ma bardziej pojęcie to czy warto go robić, jeżeli wcześniej się nie miało za bardzo styczności z security?
#praca #it #pracait #security
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz
Autor
13.05.2026, 10:36:46 via Wykop
  • 0
@Pasiak420: testy automatyczne
@szefczyk: od czegoś trzeba zacząć inaczej nie ma szans sie nawet zakręcić. No ale dlatego pytam zeby sie dowiedzieć
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP
09.05.2026, 18:14:06
  • 10
Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela czy innych dużych imprez jest chwila, gdy orkiestra puści nasz znany, polski przebój zespołu Big C-c "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła, buzie i inne części ciała swoich partnerów oraz rzucają
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 09.05.2026, 18:22:47 via Wykop
  • 0
@cuceusz: na pociągu zawsze w---------m z sali
  • Odpowiedz
Pshybysz
Pshybysz 01.05.2026, 23:37:55
  • 0
Jadę na all inclusive do turcji. Tydzień leżenia do góry burzchem, ale zastanawiam się nad jakimiś wycieczkami fakultatywnymi.
Brać od rezydenta czy szukać czegoś na miejscu?
#podroze #podrozojzwykopem #turcja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubenqq
kubenqq
02.05.2026, 08:18:30 via Wykop
  • 1
@Pshybysz: nie bierz nic od rezydenta bo przepłacisz jak nie zależy ci na polskim przewodniku to getyourguide najtaniej
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
02.05.2026, 08:26:49 via Wykop
  • 2
@Pshybysz: to zależy. Zobacz jaka cena u rezydenta i jeśli nie boli bardziej niż samodzielne szukanie to bierz.
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
27.04.2026, 19:41:37
  • 1
Mam pudła od #kuchniavikinga już 3 miesiące i wiecej nie dam rady, ciągle żarcie na jedno kopyto, ciągle te j----e placki, twarożki, schabowe z czarnuszką i pomimo że mam supreme wybór menu to już wiecej tego nie przelke. Jaką inną polecicie dietę w #gdansk ale taką smaczną dla chuopa okuratnego?

#cateringdietetyczny #jedzenie #dieta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshybysz
Pshybysz 27.04.2026, 21:23:15 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: Jak brokuła jadłem to mi smakowało. Jedynym minusem były zapiekanki a'la lasagna. To było ciężkie do przełknięcia
  • Odpowiedz
Pshybysz
Pshybysz 16.04.2026, 22:18:10
  • 0
Czy coś się zmieniło w sposobie "notch"? Lecę w dół i pod kątem prostym do toru rakiety, puszczając chaff'y no i c--j. Przeważnie zarobię rakietą. A przeciwnik lekko skręci i moja rakieta już myśli, że jest na słońcu.
Głównym problemem są aim 120 c5, ale też i inne
#warthunder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
16.04.2026, 22:34:32 via Wykop
  • 2
@Pshybysz: słowo klucz - AESA. Tego radaru nie znotchujesz. Jedyny sposób to ich zmusić do obrony przed twoimi rakietami tak, żeby swoim radarem nie mogli naprowadzać rakiet. Ale jest to trudne bo typhoon, su30mk2 mają taki zakres pracy radaru, że mogą notchowac i naprowadzać jednocześnie...
  • Odpowiedz

899

Błąd Linuksa starszy od programistki. 21-letnia Polka naprawiła problem z 1997r

Błąd Linuksa starszy od programistki. 21-letnia Polka naprawiła problem z 1997r

Młoda programistka z Polski usunęła uciążliwy błąd w klasycznym środowisku graficznym Linuksa, z którym społeczność żyła przez wiele lat. Problem pojawił się jeszcze zanim autorka poprawki przyszła na świat. To jest właśnie potęga open source.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.04.2026, 20:52:49
  • 261
  • #
    linux
  • #
    programowanie
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Pshybysz
Pshybysz 16.04.2026, 21:57:11 via Wykop
  • -5
"To jest potęga open source" - uciążliwy błąd, którego nie naprawił nikt przez 30 lat. Naprawdę super potęga.
Pshybysz - "To jest potęga open source" - uciążliwy błąd, którego nie naprawił nikt p...

źródło: aplausos-clapped

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

BP

  • Hy Hy
  • Północ

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking