Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rajbond

Rajbond

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7776
  • Znaleziska 1635
  • Mikroblog 6141
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 24
Kempes
Kempes
22 godz. i 41 min temu
  • 504
#heheszki

Kiedy przechodzisz od słów do czynów XD #polityka
Kempes - #heheszki 

Kiedy przechodzisz od słów do czynów XD #polityka

źródło: 1000080351

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 18 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 3
@Kempes: Wyzwał go na pojedynek na szable xd
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2026, 13:57:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 25.06.2026, 14:23:06 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: Nie. Nie jestem chadem, to chcę po prostu doczołgać się jakoś do grobu i elo, nie będę się wynaturzał po drodze i robił z siebie cwela.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2026, 11:53:05
  • 6
✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie? Ⓘ
Polska manosfera to jest jakiś żart. 99% "przegrywów" uważa że przegrało TYLKO przez wygląd. Prawda jest taka, że jak nie zamierzasz być zawodowym modelem to wygląd NIE jest ci do niczego potrzebny. Zaraz ktoś powie że dzięki wyglądowi masz przyjaciół, dziewczyny, lepszą pracę. To jak do cholery funkcjonują przeciętni goście do tej pory? Każdy ma jakieś grupki znajomych, #zwiazki i jakoś żyje.
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie? Ⓘ
Polska manosfer...

źródło: av5m8b

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 25.06.2026, 13:06:07 via Wykop
  • 10
@mirko_anonim: kolejny anonimowy mirko wysryw pisany przez jedną i tą samą osobe
  • Odpowiedz

779

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Rajbond
Rajbond 24.06.2026, 18:59:09 via Wykop
  • -2
@Muszewymyslec2: Można też odwiedzić Koreę północną a później podziwiać jakąś Białoruś albo Nadniestrze. Takie porównania nie są dobrym wyznacznikiem jakości życia
centerario
centerario
22.06.2026, 11:33:45
  • 6
Często zmieniacie kobiety?

#zwiazki #przegryw #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 22.06.2026, 11:35:12 via Wykop
  • 2
@centerario: jak rolexy
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond 22.06.2026, 11:32:20
  • 8
N------y z rozbiegu zadzwoniłem do losowego kołchozu i się zatrudniłem. Od lipca koniec NEET ehh
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
22.06.2026, 11:42:23 via Wykop
  • 3
@Rajbond: Po prostu wejdź do biura i mocno uściśnij dłoń prezesa lub kierownika
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
22.06.2026, 11:43:00 via Wykop
  • 2
@Rajbond: Gratulacje! Witamy wśród pracujących, towarzyszu!
nieparzystokopytny - @Rajbond: Gratulacje! Witamy wśród pracujących, towarzyszu!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 22:39:36
  • 4
Normiki potrafią jednocześnie wyzywać przeciwników ruchu LGBT od prawackich przegrywów i wobec jakiegoś neutralnego przegrywa używać pejoratywnie sugestii że jest gejem jak tylko coś tam mu nie idzie z kobietami albo nie wykazuje zainteresowania nimi.
Taka schizofreniczna supermoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
20.06.2026, 22:41:58 via Wykop
  • 0
@Rajbond: Ehhh, gdyby sie tylko dowiedzieli, ze geje maja zazwyczaj pelno kolezanek, gdzie pewnie to jakis kuc pisze z konfederacji xD normiki raczej nic nie maja do lgbt, moze czasami tak mowia na zywo pod publike dla narracji ze znajomymi ale i tak juz rzadko
  • Odpowiedz

393

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

W marcu liczba urodzeń wzrosła w Korei Południowej o prawie 20% w stosunku do zeszłego roku. Od 2 lat notują wzrosty liczby urodzeń. Czyżby odbili się od dna?

zmarnowany_czas
z
en.sedaily.com
dodany: 19.06.2026, 13:05:23
  • 245
  • #
    korea
  • #
    demografia
  • #
    wydarzenia
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzice
Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 22:11:48 via Wykop
  • -2
@Qullion: Przecież w powiatach też jest pełno madek z gówniakami
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
20.06.2026, 18:05:35
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 18:06:29 via Wykop
  • 2
@KolakPatolik2137: hahaha k---a123
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
20.06.2026, 17:30:46
  • 4
Ich nawet na znicze nie stać? xd

#ukraina
Mariuszzuk - Ich nawet na znicze nie stać? xd

#ukraina

źródło: 1000013143

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 17:35:27 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Stać ale po to są internetowe zbiórki żeby coś podwędzić dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 15:28:42
  • 6
W taką pogodę najbardziej ciśnie aby gdzieś wyjść z nory coś porobić tylko że nie ma co i z kim.
I jeszcze tylko lipiec i sierpień i znowu zacznie wracać senna, zgniła pogoda a kolejne lato minie bez sensu i taka to wegetacja sub5

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond
Autor
20.06.2026, 15:31:15 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: To poczekaj na złotą polską jesień z ciągłym deszczem i szarówą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
Autor
20.06.2026, 15:33:47 via Wykop
  • 0
@b_milejkowski: jakiś kolejny pseudofilozof ehh
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
20.06.2026, 15:25:42
  • 165
Nie miałem pracy - chciałem mieć pracę.
Mam pracę - nie chce mieć pracy.
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 15:29:51 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: praca to przynajmniej jakieś odgórnie narzucone zajęcie które wypełnia dzień
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
20.06.2026, 09:10:26
  • 9
Jak to jest, że redpilaki nieustannie podkreślają, wręcz wychwalają istnienie konkurencji i rywalizacji między mężczyznami, a jednocześnie tak chętnie dzielą się darmowymi (!) radami na temat podrywu, atrakcyjności i związków?

Jedyny prawdziwy redpillak to taki, który oszukuje i scamuje (okrada) frajerów, osłabiając tym samym pozycję innych samców, a zatem - konkurencję na rynku matrymonialnym.

Przykłady prawdziwych redpilaków - Szaweł LSD, poseł Wrocławski, Bieda Wysoka

#blackpill #redpill
Fala_Magnezu - Jak to jest, że redpilaki nieustannie podkreślają, wręcz wychwalają is...

źródło: 1000009903

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 09:52:58 via Wykop
  • 3
@Fala_Magnezu:

Jedyny prawdziwy redpillak to taki, który oszukuje i scamuje (okrada) frajerów


Takie mechanizmy to u nich gołym okiem widać i stosuje je dosłownie każdy z nich.
Namawianie na tymczasowe zrezygnowanie z relacji z kobietami, z życzeniową obietnicą że kiedyś wystrzeli ci SMV jak tylko najlepsze lata spędzisz na grindowaniu. Albo całkowite zrezygnowanie z relacji z kobietami (MGTOW) bo się niby nie opłaca, ale pozbycie się gotówki na rzecz elitarnych
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
20.06.2026, 06:03:13
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 20.06.2026, 09:35:23 via Wykop
  • 1
@Al-3_x: jakieś pseudofilozoficzne blablabla. Chad, który wczoraj peklował napalone na niego Julki spojrzał by na ten wpis z parskliwym politowaniem xd

A gdzie tak napisano? Bóg ci to powiedział?


Nie ma żadnego wyższego bytu a skrypt o reprodukcji masz zapisany w DNA, bo tak sobie zdecydował zwykły absurdalny przypadek jakich w całej fizyce wszechświata pełno
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
19.06.2026, 18:37:21
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajbond
Rajbond 19.06.2026, 19:03:20 via Wykop
  • 9
@Geralt678: Tip 1 Niech wynajdzie wehikuł czasu i się cofnie o ponad 20 lat i szuka w wieku kiedy robią to normalni ludzie
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond 19.06.2026, 18:59:23
  • 7
Ale tu #agepill wjechał
Nie oglądam go ale pamiętam jaki to Oskarek kiedyś był z mordy

#przegryw #blackpill
Rajbond - Ale tu #agepill wjechał 
Nie oglądam go ale pamiętam jaki to Oskarek kiedyś...

źródło: 1000003693

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
19.06.2026, 19:01:29 via Wykop
  • 0
@Rajbond: podejrzewam że broda postarza bardzo
  • Odpowiedz
futanari
futanari
19.06.2026, 19:04:03 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: on ma raka prostaty
  • Odpowiedz

275

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Gdy geopolityka i historia zderzają się na jednym cyfrowym polu bitwy, sentymenty społeczne potrafią zmienić się w mgnieniu oka. Najnowszy sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski pokazuje, że nad Wisłą pękła właśnie pewna bariera. Decyzje Wołodymyra Zełenskiego wywołały tąpnięcie wizerunkowe, kt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 11:30:38
  • 75
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    historia
Rajbond
Rajbond 19.06.2026, 12:56:10 via Wykop
  • 0
Szkodza że nie wiedzą o tym że on ma totalnie w ch*ju ten order i taki upominek nie przedstawia dla niego większej wartości niż otwieracz do piwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

787

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 17.06.2026, 17:38:13
  • 70
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
Rajbond
Rajbond 18.06.2026, 07:14:49 via Wykop
  • 4
@Harmonijka_w_Gsus911: Natura
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking