Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41399
  • Znaleziska 19433
  • Mikroblog 21966
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11
Qbis
Qbis
Qbis
15.01.2026, 10:52:57
  • 69
Mirki, pijcie ze mno kompot ! W końcu udało mi się dobić do magicznych 5 cyfr na pasku (brutto)

Żegnaj Biedo, piękna kusicielko !

#praca #pieniadze #zarobki #finanse
Qbis - Mirki, pijcie ze mno kompot ! W końcu udało mi się dobić do magicznych 5 cyfr ...

źródło: kasasa

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 10:57:21 via Wykop
  • 1
@Qbis: jestes jakims specjalistą albo dyrektorem? jak to nie photoshop to gratulacje :)
  • Odpowiedz
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 12:57:38 via Wykop
  • 0
@Qbis: kurde, a ja pracowalem 10 lat temu w administracji publicznej jako specjalista IT za 3k netto.
A trzeba bylo po prostu przeprowadzic się do Warszawy (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 13:20:17 via Wykop
  • 0
@Qbis: obecnie tez na innym stanowisku, i tez na biede nie moge narzekac. Natomiast w moim korpo od prawie 4 lat nie bylo podwyzek... jak w tym roku się to nie zmieni to p------e to i zostaje hodowcą gęsi.
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
16.01.2026, 07:22:55
  • 1289
Jadę do biura powiedzieć facetowi po 60, że pomyślnie przeszedł wszystkie etapy rekrutacji i go zatrudnię. Mega cieszę, bo wiem jak ciężko mu było znaleźć cokolwiek z racji wieku #pracbaza #korposwiat (。◕‿‿◕。)
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 11:03:18 via Wykop
  • 1
@UmbertoDalleMontagne: aż mi sie ten film "stażysta" przypomniał ;p
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
15.01.2026, 16:09:45
  • 137
witam sąsiad postawił taką sałnę - gdzie to zgłosić?

PRZYPOMINAM - BALKON TO CZĘŚĆ WSPÓLNA A ON NIE CHCE NAS WPUŚCIĆ

#afera #budujzwykopem #nieruchomosci #polskiedomy
okoboji - witam sąsiad postawił taką sałnę - gdzie to zgłosić?

PRZYPOMINAM - BALKON ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-15 o 17.08.42

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 09:44:30 via Wykop
  • 0
króliczokach


@smk666: xD
  • Odpowiedz
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 10:32:56 via Wykop
  • 0
@smk666: u nas na północy mówimy “chów klatkowy Polaków” albo kurniki :p
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
15.01.2026, 11:44:43
  • 229
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 09:51:30 via Wykop
  • 0
@Blackhorn: 8 lat więzenia xD do łagru na dożywocie za zdrade ojczyzny
  • Odpowiedz
r5678
r5678
15.01.2026, 17:52:22
  • 218
XD
Śmiech na sali

"15 stycznia 2026 Toyota zdalnie wyłączyła funkcję wstępnego ogrzewania (pre-heating / remote climate) w ponad 100 000 samochodów Lexus (i niektórych Toyota) w Niemczech.
Dlaczego to zrobili?
W Niemczech obowiązują surowe przepisy przeciwko pracy silnika na postoju (tzw. Verbot der Standheizung / anti-idling laws). Uruchomienie silnika spalinowego przez aplikację, żeby ogrzać wnętrze, jest traktowane jako niedozwolony postój z pracującym silnikiem → grozi mandat (nawet kilkaset euro przy powtarzających się przypadkach). Toyota wolała
r5678 - XD
Śmiech na sali

"15 stycznia 2026 Toyota zdalnie wyłączyła funkcję wstępne...

źródło: G-sYpr_a4AAzwjz

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 09:47:49 via Wykop
  • 0
@r5678: zastanawialem sie czy kupić chińczyka czy toyote, do wczoraj wygrywał Highlander, ale chyba musze to przemyśleć :D
  • Odpowiedz
klaudia-hadalala
klaudia-hadalala
15.01.2026, 21:08:03
  • 392
Kto zazdrosny - plus
Kto obojętny - komentarz
Kto doszedł - obserwacja profilu
klaudia-hadalala - Kto zazdrosny - plus
Kto obojętny - komentarz 
Kto doszedł - obser...

źródło: IMG_7218

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 16.01.2026, 09:45:13 via Wykop
  • 0
@klaudia-hadalala: o kuzwa na prawdę? Kanapki mają 300 plusów? to jest koniec wypoku
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
15.01.2026, 06:48:24
  • 1189
On tylko NA CHWILĘ ROZUMIESZ TO HEJTERZE

I zero refleksji na koniec, zrobiłby jeszcze raz dokładnie tak samo. Jak to doskonale pokazuje sposób „myślenia” takich ludzi
#motoryzacja #polskiedrogi #samochodoza
PodniebnyMurzyn - On tylko NA CHWILĘ ROZUMIESZ TO HEJTERZE

I zero refleksji na konie...

źródło: image_picker_8103DF70-178E-41C2-B297-0BA5AEC0C036-44447-00001108D5CB59D5

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 15.01.2026, 08:52:11 via Wykop
  • 3
Jak to doskonale pokazuje sposób „myślenia” takich ludzi


@PodniebnyMurzyn: Przypominam, że jedynym osiągnięciem tego pana jest łapanie piłki renkom. Poza tym był w związku z Dodą. Myślenie to raczej nie jest jego najmocniejsza strona.
  • Odpowiedz
M.....s
M.....s
konto usunięte 15.01.2026, 07:32:47
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 15.01.2026, 08:41:00 via Wykop
  • 0
@Metris: wy to jesteście na prawdę grantem od pługa oderwani w tej waszej propagandzie. Wyrzucił bym was na zbity pysk na miejscu prowadzącego.
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
15.01.2026, 06:45:28
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 15.01.2026, 08:05:00 via Wykop
  • 4
Myślę, że określanie rosji mianem słabej militarnie jest jednak mało trafne.


@Al-3_x: gunwo nas obchodzi co myslisz ruski trolu. A kysz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
14.01.2026, 21:07:06
  • 19
to będzie siódmy rok z rzędu jak nie kopuluję
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 15.01.2026, 07:23:09 via Wykop
  • 0
@Teuvo: widać po wpisach
  • Odpowiedz

514

UE planuje ofensywę open source, by uniezależnić Europę od Big Techu

UE planuje ofensywę open source, by uniezależnić Europę od Big Techu

KE rozpoczęła konsultacje nad nową strategią open source jako kluczowej infrastruktury UE. Celem jest ograniczenie zależności od gigantów technologicznych z USA, wzmocnienie suwerenności, konkurencyjności i cyberbezpieczeństwa oraz skalowanie projektów open source do realnych zastosowań rynkowych.

occultronaut
z
theregister.com
dodany: 14.01.2026, 15:49:51
  • 156
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 15.01.2026, 06:11:52 via Wykop
  • -3
Zesrają sie a nie zrobią. Europa jest za bardzo rozbita politycznie (ciekawe komu zależy żeby tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 14.01.2026, 14:25:09 via Wykop
  • 0
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: a cos mi tutaj śmierdziało bo te pośredniki to na początku na dachu samochodu te umowy kaza podpisywac ;)
  • Odpowiedz

1483

Jak Kraków zmanipulował dane, aby wprowadzić SCT

Jak Kraków zmanipulował dane, aby wprowadzić SCT

Czy Kraków naprawdę potrzebuje Strefy Czystego Transportu W CAŁYM MIEŚCIE? Sprawdzone zostały raporty, których używają prezydent Aleksander Miszalski i jego urzędnicy, by uzasadnić decyzję o wprowadzeniu SCT w Krakowie. I wiecie co? Dane, na które się powołują, to tylko fragment rzeczywistości.

enterprize
z
youtube.com
dodany: 13.01.2026, 18:39:39
  • 211
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    sctkrakow
  • #
    manipulacja
  • #
    propaganda
  • #
    polityka
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 13.01.2026, 20:17:40 via Wykop
  • 7
I co, ktoś odpowie za to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmiem wątpić, póki hajs się zgadza NIKOMU włos z głowy nie spadnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mantusabra
Mantusabra
13.01.2026, 05:41:47
  • 191
Mantusabra

źródło: 7872f2e3c617ce3cc859a7f115345e14579f4fe43b97c2f7ca27d297bf6ddd7e

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_musi__miec_od_4_do_35_znakow
login_musi__miec_od_4_do_35_znakow 13.01.2026, 14:49:51 via Wykop
  • 1
@Mantusabra: wypijmy za błędy, kurde Halinka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

IMIĘ I NAZWISKO

  • O MNIE
  • MIEJSCE ZAMIESZKANIA
  • HTTP://WYKOP.PL
  • PUBLICZNY@E-MIAL.COM
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2021

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 11.02.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking