Zaraz 37 lat w lutym
Jakbym chciał pójść na obsraną medycynę, to zacznę zarabiać przed 50tką
Nawet głupia psychiatria to
6 (studia) + 1 (staż) + 5 (specjalizacja) = ok. 12 lat
#praca #programista15k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke-mat: O ile w ogóle skończysz te studia, dostaniesz się na staż i zrobisz specjalizację i o ile w ogóle dostaniesz jakąkolwiek pracę.
  • Odpowiedz
Listopad za parę dni. Narodowy miesiąc, ukazujący naród w pigułce. Szarość, marazm i bezcelowy zryw w postaci jakiegoś tam marszu, który od czasu swojego istnienia nigdy nic nie wnosił xd prócz informacji o nim. Urodzić się tu, znaczy umrzeć za życia. Pańszczyzna wciąż pełną gębą, absurdalny kult z--------u, wolny czas, to panie, po co to komu, praca powyżej możliwości ludzkich, a teraz jak Ukraińcy to już wgl. XD kołchozy zacierające ręce.
Ziemia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przekwalifikowanie z IT?
-spawacz (to gorsze niż palenie fajek)
-kierowca tira
Jakieś inne propozycje? Coś, gdzie po kilku latach możesz otworzyć JDG i cisnąć 10k-20k /m netto
#programista15k #praca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lekarz #medycyna #korposwiat #praca #pracbaza #pracait #programowanie #it

To jest kurva niemożliwe jaką kilką w polsce w porównaniu do innych zawodów są lekarze. Mają oferty pracy 100k/msc na SOR i nie chce im się pracować, bo tyle wyciągną na dwóch etatach, niższym koszem w pachnącym gabinecie przepisując recepty na wizytach prywatnych i zdalnie na teleporadach.

Teraz rząd
p0melo - #lekarz #medycyna #korposwiat #praca #pracbaza #pracait #programowanie #it 
...

źródło: 3

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p0melo: ludzie ich broniący to ten sam typ co przeciętny człowiek broniący interesów miliarderów, mimo że są one mocno sprzeczne. Syndrom sztokholmski i głupota w jednym
  • Odpowiedz
#praca wysłane ok ponad 300 CV od 3 mc, dalej nie mam pracy... Co się dzieję... Gorzej jest niż w 2019 roku.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem pracę w wojewódzkim 90 km od domu
#pytanie #praca #pracbaza

Lepiej teraz

  • Jezdzić pociągiem za 200 zł 37.3% (19)
  • Wynająć pokój za 1000 zł 62.7% (32)

Oddanych głosów: 51

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od czego?


@Je22: skupiłeś się na czynniku pieniężnym który tu nie jest kluczowy.
Kluczowy jest czas, czy masz rodzinę, dzieci, nawet Twoje znajomości.

Ponadto, ile czasu w pociągu, czy masz wtedy co robić sensownego, czy będziesz
  • Odpowiedz
@Je22: to już całkiem powinieneś spróbować się usamodzielnić, bo za parę lat będziesz pisał na tagu, że opiekuńczy starzy zmarnowali Ci życie xD a na obiad, czy coś to możesz jeździć kilka razy w tygodniu
  • Odpowiedz
Wytlumaczy mi ktos po co tyrac w januszeksach, kolchozach? Za zalosna minimalna (ile to tam teraz jest 3-4k pln? XD) i majac 3-4tygodnie urlopu?
To jest jakas kpina,

Wystarczy zrobic sobie jakies proste kursy, np:
-budowlaniec
-glazurnik
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joxek Za 10 lat będzie Kongo. System emerytalny p--------e, bezrobocie wzrośnie, pozamykają się zakłady bo nie ma komu kupować i myk druga Wenezuela. Sam wysłałem 250 CV w dwa miesiące i zero odpowiedzi
  • Odpowiedz