Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WolnyBLN

WolnyBLN

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9947
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 9897
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 10
Minieri
Minieri
12 godz. i 13 min temu
  • 255
Pamiętajcie - tylko Oaza z Biedronki, wybór najlepszych
#mecz
Minieri - Pamiętajcie - tylko Oaza z Biedronki, wybór najlepszych 
#mecz

źródło: GuB0CTjWIAA4hqZ

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 15 min temu via Wykop
  • 0
@SynMirasaKMWTW: ja polecam załatwiać wodę z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
raz, że darmowa to po wypiciu jeszcze zostaje 50 gr
  • Odpowiedz
panna_kotta
panna_kotta
7 godz. i 5 min temu
  • 288
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?

Albo w taki...... milion wielokropków.....

Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi

O
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 20 min temu via Wykop
  • 0
@panna_kotta: Najgorsze to jest chyba "w Ukrainie", jak to widzę to wiem, że mam do czynienia z debilem i dalej nie czytam.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 10 godz. i 42 min temu
  • 1
#mecz wybitne gówna, do widzenia, robię sobie jeszcze jedno hydration break i idę spać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
10 godz. i 46 min temu
  • 0
#mecz Kobel dziękuję
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 10 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: a za co dziękujesz kostce do gry?
  • Odpowiedz
cheture
cheture
16 godz. i 29 min temu
  • 97
siedzę na ławce i czekam na tramwaj i przyszedł ktoś z głośnikiem i usiadł autentycznie obok i n--------a tą muzyką jak gdyby nigdy nic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 10 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@cheture: wystarczy zwrócić uwagę i po problemie, no chyba że masz 160 i 50kg wagi to wtedy lepiej się nie wychylać.
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
10 godz. i 55 min temu
  • 3
#mecz jaki dramatyczny bramkarz Kataru (╥﹏╥)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 10 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 2
@MrFryteczka: jak to pewnie @thority bo się nie udziela
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 10 godz. i 54 min temu
  • 7
#mecz ten bramkarz Kataru to jakiś syn szejka, że ma tam posadę?
Przecież wystarczy strzelać w tego dzbana a i tak 90% wpadnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
10 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: I tak, i nie.
  • Odpowiedz
HowardWKR
HowardWKR
11 godz. i 2 min temu
  • 1
70 minuta a oni rękawami oddychają już XD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. temu via Wykop
  • 0
@HowardWKR: u mnie już prawie 80
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 8 min temu
  • 4
#mecz
WolnyBLN - #mecz

źródło: 21f983cb6bf6a17c334b0d64fea4e6be

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 14 min temu
  • 0
#mecz hydration break wymuszone
WolnyBLN - #mecz hydration break wymuszone

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
11 godz. i 17 min temu
  • 12
#mecz ciekawostka: Afif to od tyłu Fifa a FIFA jest od tyłu j*bana
BigVV - #mecz ciekawostka: Afif to od tyłu Fifa a FIFA jest od tyłu j*bana

źródło: Laskowski_Jacek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 4
@BigVV:
WolnyBLN - @BigVV:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Zborro
Zborro
11 godz. i 16 min temu
  • 1
#mecz Eee lipa. Żadnego meczyku o 5-6 rano przed robotą :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@Zborro: zmień pracę
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
11 godz. i 22 min temu
  • 0
O co chodzi z tym UFO dziś na meczu?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@Kozzi: @dzieju41 podobno Borek wtedy przestanie p-------ć.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 21 min temu
  • 1
#mecz Canada z BiH fajne meczycho, a 3 mecz w ich wykonaniu totalny paździerz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depresyjnydziad
depresyjnydziad
11 godz. i 31 min temu
  • 5
#mecz
Chyba faktycznie mnie poniosło stawiając na Kanadę xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@depresyjnydziad: nie obstawia się meczów Szwajcarii, wszystko s-------ą, to takie reprezentacyjne Napoli co kupon s-------i
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 33 min temu
  • 5
#mecz k---a, oglądałem Alizee a tu bramka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 38 min temu
  • 12
#mecz macie na przerwę
WolnyBLN - #mecz macie na przerwę

źródło: 42b21748c82422294f16d03b5c40bb6bd9da900ad3dff25f6ef2f7b2470e4d32

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 6
@WolnyBLN:
Tymczas0wy - @WolnyBLN:

źródło: aDVq50VA_700w_0

Pobierz
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@WolnyBLN:
Klima777 - @WolnyBLN:

źródło: 1000001368

Pobierz
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
11 godz. i 46 min temu
  • 38
Korzystając z przerwy w meczach - tak jak rok temu zebrałem wszystkich zwycięzców polskich lig w sezonie 2025/2026, od Ekstraklasy do Klasy C (poszczególne województwa w komentarzach) Wszystkim klubom gratuluję

(poziom rozgrywkowy - liga - zwycięzca)

Poziom centralny:

1
mmm_MMM - Korzystając z przerwy w meczach - tak jak rok temu zebrałem wszystkich zwyc...

źródło: ml_25_26

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
6 - Klasa okręgowa, grupa: zachodniopomorska I - MKS Kotwica Kołobrzeg


@mmm_MMM: o to Ci co się nie przyznają do klubu, jednocześnie świetują 80 lecie kotwy, a długów to nie ma komu spłacać.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN 11 godz. i 49 min temu
  • 2
#mecz pora na hydration break
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking